Timeshift / Časovni zamik

Vse o T-2 IP televiziji
Odgovori
white
Nadebudnež
Prispevkov: 356
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 20:20
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant

Re: Timeshift (aka: jaz grem pa na wc že pred reklamo)

Odgovor Napisal/-a white » 5. Maj 2010 ob 11:08

Cobane napisal/-a:
skymaniak napisal/-a:a si ti premislil kaj si napisal ? Po tvojem je pol bolje met timeshift, ki ga boš mogoče uporabil 3x v mesecu da greš na sekret (za pivo si nabavi hladilno torbo poleg tv), kot pa lepo sliko ? Malo maš prioritete zmešane se mi zdi :blbl:
Ali si ti premislil, kaj si sploh napisal? :nevem:
Jaz bi raje imel Ferrarija in bi se z njim peljal po slabih slovenskih cestah, namesto tega da hodim po dobrih nemških cestah! ;-)

Te funkcije enostavno nimate... in ta nima nobene veze s kvaliteto slike!

Wow kera primerjava...torej bi se ti s ferrarijem po njivah peljal ? Me zanima ja. Kaj ti bo timeshift če ne vidiš babe z velkimi baloni ? :D Zdej pa mora met T-2 vse kar majo ostali konkurentje skupaj ? Tega ne boste nikjer doživel. Tole je po mojem mnenju čist preseravanje. Po mojem mnenju, da se ne bo kakšen cobane spet prilimal na to.

Uporabniški avatar
d_doktor
Faca
Prispevkov: 178
Pridružen: 5. Feb 2010 ob 14:34
T-2: Že imam
Paket: timeless VDSL + HDTV
Kraj: Sevnica

Re: Timeshift (aka: jaz grem pa na wc že pred reklamo)

Odgovor Napisal/-a d_doktor » 5. Maj 2010 ob 11:34

js ga tud ne pogrešam preveč, bi blo mogoče zanimivo, me snemalnik čist dost zadovoli. Kolk pa bi bli prpravleni odštet za timeshift? Se mi zdi če bi računal, da nebi blo velik uporabnikov. Ne vem kolkim uporabnikom pa Amis lahko zagotovi to funkcijo?
Glavn da mam boljš ...., kot pa sosed!

Slika

Mihha88
Uporabnik
Prispevkov: 31
Pridružen: 5. Feb 2010 ob 09:30
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL

Re: Timeshift (aka: jaz grem pa na wc že pred reklamo)

Odgovor Napisal/-a Mihha88 » 5. Maj 2010 ob 11:50

sam jaz imam že s T-2 snemalnikom zadnje čase velik težav, zvok se kar prekinja... od takrat, ko so vsem dodelili v brezčasnih paketih kvoto v ceni ne dela več tako kot je prej... je verjetno že preveč obremenjen zgleda.

Uporabniški avatar
kekoke
Guru
Prispevkov: 930
Pridružen: 23. Maj 2008 ob 09:56
T-2: Že imam
Paket: išče alternativo

Re: Timeshift (aka: jaz grem pa na wc že pred reklamo)

Odgovor Napisal/-a kekoke » 5. Maj 2010 ob 14:47

Pred 1.3. 2010 nisem prav nič pogrešal snemanja, programi ki jih gledam se itak ponovijo še naslednji dan, naslednji teden, naslednji mesec...pol sem imel pa enkrat preveč časa in sem za hec nekaj posnel in potem smo počas začel redno snemat in si tud sam za kako uro prestavil ogled česa. Fajn. In pol je bil enkrat prvi posnetek uničen, pa drugi in tretji in vsi smo bli besni ko... :grr: . Jebeš tako tehniko k te sam razpizdi. Dokler nau klele vsaj en mesec mir glede jamranja s snemanjem ne mislim nič niti probat snemat. Kot pri vseh ostalih zadevah naj raje porihtajo tist kar imajo, da bo zanesljivo delovalo.
Slika
Avtor napisanega izjavlja, da ni zaposlen v podjetju T-2 ali z njim povezanih podjetjih. Vseeno pa sprejema zasebna sporočila z neprimerno vsebino.

Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

Re: Timeshift (aka: jaz grem pa na wc že pred reklamo)

Odgovor Napisal/-a tonimona » 5. Maj 2010 ob 17:01

Največji in najboljši dodatek na T-2, je še vedno skrivanje programov. Ostalo je več ali manj beta verzija. Zato sem tudi skeptičen v pričakovanju timeshift-a.:namrec:
Slika

Slika 1.7.2008- porihtano, dočakal sem tudi 18.11.2007

parallax
Model
Prispevkov: 238
Pridružen: 4. Jun 2009 ob 14:56
T-2: Že imam
Kraj: Kranj

Re: Timeshift (aka: jaz grem pa na wc že pred reklamo)

Odgovor Napisal/-a parallax » 5. Maj 2010 ob 21:22

Pomojem je sistem preobremnjen...

Uporabniški avatar
KoMar
Administrator
Prispevkov: 3979
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 11:43
T-2: Že imam
Paket: 100/10 FTTH

Re: Timeshift (aka: jaz grem pa na wc že pred reklamo)

Odgovor Napisal/-a KoMar » 5. Maj 2010 ob 21:34

Mja, to mora bit bedno, če se zanašaš, da bo zadeva posneta, potem pa ni. Te skoraj prisili k uporabi torrentov :P

Uporabniški avatar
nemo
Starešina
Prispevkov: 1591
Pridružen: 30. Avg 2007 ob 15:58
T-2: Že imam
Paket: t4 tera na optiki

Re: Timeshift (aka: jaz grem pa na wc že pred reklamo)

Odgovor Napisal/-a nemo » 5. Maj 2010 ob 21:54

Zanimivo, jaz sem imel pa vedno dobre izkušnje s snemalnikom. Enkrat je malo pokockalo, sicer pa vse OK.
Plačaš 100, dobiš 90.

Mihha88
Uporabnik
Prispevkov: 31
Pridružen: 5. Feb 2010 ob 09:30
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL

Re: Timeshift (aka: jaz grem pa na wc že pred reklamo)

Odgovor Napisal/-a Mihha88 » 6. Maj 2010 ob 09:22

Meni se pa zdi možnost, da prideš ob 19.07 zvečer domov in hočeš videti kaj so bile glavne novice dnevnika ob 19:00 zelo uporabna. A se drugim res to zdi tako brez veze, da T2 tega ne porebuje, ker ne more imeti vse kar ima konkurenca?

Uporabniški avatar
veiztex
Nadebudnež
Prispevkov: 457
Pridružen: 14. Dec 2006 ob 15:56
T-2: Že imam
Paket: Optika 10/10
Kraj: Ljubljana

Re: Timeshift (aka: jaz grem pa na wc že pred reklamo)

Odgovor Napisal/-a veiztex » 6. Maj 2010 ob 10:13

Timeshift je dobra funkcija in ja T-2 bi jo lahko imel. Upamo, da vam bomo lahko tudi to ponudili v prihodnje in tudi druge boljše funkcijonalnosti.

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8483
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Timeshift (aka: jaz grem pa na wc že pred reklamo)

Odgovor Napisal/-a kitl » 6. Maj 2010 ob 12:44

Mihha88 napisal/-a:Meni se pa zdi možnost, da prideš ob 19.07 zvečer domov in hočeš videti kaj so bile glavne novice dnevnika ob 19:00 zelo uporabna. A se drugim res to zdi tako brez veze, da T2 tega ne porebuje, ker ne more imeti vse kar ima konkurenca?
Amis ima za 48ur arhiva, kar je še boljše. To, da je to brez veze je lari fari. In tudi snemalnik se ne more primerjat s tem saj ga moraš predhodno nastavljati.(zamudno, pozabiš ne veš da ga boš potreboval) Timeshift je funkcija, ki bi jo mogli imeti. Pa kakor jaz razumem ima Amis timeshift za vse kanale, kar še bolj popestri zadevo.
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: Timeshift (aka: jaz grem pa na wc že pred reklamo)

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 6. Maj 2010 ob 12:58

cobane: 90 TV programov in 15 domačih RA postaj
veiztex napisal/-a:Timeshift je dobra funkcija in ja T-2 bi jo lahko imel. Upamo, da vam bomo lahko tudi to ponudili v prihodnje in tudi druge boljše funkcijonalnosti.
kitl: tudi zaposleni navijamo za to funkcijo

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8483
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Timeshift (aka: jaz grem pa na wc že pred reklamo)

Odgovor Napisal/-a kitl » 6. Maj 2010 ob 13:33

Ne saj vem, da navijate. Komentiral se prispevke, ki pravijo, da je to brez veze. :D
Slika


Lp, Kitl

Bones
Novinec
Prispevkov: 16
Pridružen: 2. Dec 2007 ob 01:42
T-2: Že imam
Paket: T4 Optika

Re: Timeshift (aka: jaz grem pa na wc že pred reklamo)

Odgovor Napisal/-a Bones » 6. Maj 2010 ob 17:42

kitl napisal/-a:... Pa kakor jaz razumem ima Amis timeshift za vse kanale, kar še bolj popestri zadevo.
www.amis.net napisal/-a:Opomba:
Časovne TV storitve (Časovni preskok in Snemalnik) so omogočene na 30 najbolj priljubljenih TV programih. Doba hranjenja posnetih vsebin na Snemalniku je 30 dni.
Drugače pa se strinjam, da je to super funkcija.

Uporabniški avatar
nemo
Starešina
Prispevkov: 1591
Pridružen: 30. Avg 2007 ob 15:58
T-2: Že imam
Paket: t4 tera na optiki

Re: Timeshift (aka: jaz grem pa na wc že pred reklamo)

Odgovor Napisal/-a nemo » 6. Maj 2010 ob 19:42

Po moje je s temi funkcija tako kot z EPG in ostalimi dobrotami sedanjega vmesnika: dokler sem bil na analognem kablu se mi niso zdele zelo potrebne, zdaj sem se pa tako navadil, da mi gre na živce, če moram gledat TV brez njih. Tudi na timeshift bi se verjetno takoj.
Plačaš 100, dobiš 90.

Odgovori