Timeshift / Časovni zamik

Vse o T-2 IP televiziji
Odgovori
jej30
Uporabnik
Prispevkov: 29
Pridružen: 16. Okt 2010 ob 20:16
T-2: Že imam
Paket: T4 KING - optika

Re: Timeshift (aka: jaz grem pa na wc že pred reklamo)

Odgovor Napisal/-a jej30 » 30. Nov 2010 ob 15:17

Cobane napisal/-a:
jej30 napisal/-a:Pa dajte malo prostora T-2-ju.
Kako to misliš? Pa saj so sami pred tremi meseci napovedali, da bo zadeva čez mesec in pol... sedaj smo pa že mesec in pol čez URADNO OBLJUBLJENI rok! Kdo komu laže? Pa novopečeni direktor tudi laže, da bo konkretno ta storitev stala natanko EVRO ali DVA! Sedaj pa zaupaj taki firmi, kjer uradno zavajajo! Torej prostora so imeli več kot dovolj!

Ali si že videl nosečnico, ki je nosila otroka dvakrat toliko časa, torej 18 mesecev (in preživela)?
Ja pa v tem času je bilo kar nekaj dogodkov (sodišča ...). Vedno se dogajajo nepredvideni dogodki takrat, ko jih najmanj pričakujemo ali želimo (mrfi). Sicer pa se postavljate, kot da bi zamujanje timeshift-a uporabniku povzročalo škodo. Če zamudiš oddajo ali dve tudi ni takšna katastrofa, saj se večinoma vse da tako ali drugače na netu dobit.

Sicer pa nekdo se mora tudi T-2-ju v bran postaviti. Če ne drugega pa za moralo. Ne bit samo črnogledi.

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8484
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Timeshift (aka: jaz grem pa na wc že pred reklamo)

Odgovor Napisal/-a kitl » 30. Nov 2010 ob 15:20

jej30 zdele si pa to tako napisu, daa bi človek mislil, da je timeshift brez vezen, itak dobimo vse na netu :D
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
martis
Nadebudnež
Prispevkov: 493
Pridružen: 18. Nov 2010 ob 11:17
T-2: Že imam
Paket: T4 GIGA optika
Kraj: Slovenska Bistrica

Re: Timeshift (aka: jaz grem pa na wc že pred reklamo)

Odgovor Napisal/-a martis » 30. Nov 2010 ob 15:28

Timeshift ni brezvezen, ni pa tako strašno pomembna funkcija, da bi bilo treba tukaj tako pljuvati po T2.

Boljše da ga do konca stestirajo, ko pa da bodo kasneje težave... pol pa boste spet pljuvali...

jej30
Uporabnik
Prispevkov: 29
Pridružen: 16. Okt 2010 ob 20:16
T-2: Že imam
Paket: T4 KING - optika

Re: Timeshift (aka: jaz grem pa na wc že pred reklamo)

Odgovor Napisal/-a jej30 » 30. Nov 2010 ob 18:49

kitl napisal/-a:jej30 zdele si pa to tako napisu, daa bi človek mislil, da je timeshift brez vezen, itak dobimo vse na netu :D
Kitl, sorry ampak si falil moj point. Ni brezvezen timeshift ampak nerganje zaradi zamude!

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: Timeshift (aka: jaz grem pa na wc že pred reklamo)

Odgovor Napisal/-a Cobane » 1. Dec 2010 ob 07:10

jej30 napisal/-a:Sicer pa se postavljate, kot da bi zamujanje timeshift-a uporabniku povzročalo škodo.
Ne govorim o nikakršni škodi! Timeshift je lepa zadeva, samo za moje pojme je predraga in zato je po vsej verjetnosti tudi ne bom naročil in posledično mi dol visi, kdaj bo release!

Poanta mojega pisanja so samo neizpolnjene obljube in zavajanje uporabnikov skozi cel čas obstoja T-2! To se mora enkrat nehat! Priomorci še vedno niso dočakali tistega lepega dne 18.11.2007, ko je dež padal!
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

roCkY
Legenda
Prispevkov: 1369
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 10:52
T-2: Že imam
Paket: Optika 2x (90/20, 9.6/10)

Re: Timeshift (aka: jaz grem pa na wc že pred reklamo)

Odgovor Napisal/-a roCkY » 1. Dec 2010 ob 08:17

Da le januarja vse ne zmrzne. :roll:

Kot sem že rekel meni zadeva zgleda fenomenalno uporabna. In je razlog da menjam operaterja. Beta in alfa testiranj pa se, če se bo le dalo ne bom več šel. Jih je bilo preveč v zadnjih 10 letih na področju telekomunikacij.
Skratka ene 3-4 račune zagotovo še TK pošlje.

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: Timeshift (aka: jaz grem pa na wc že pred reklamo)

Odgovor Napisal/-a Cobane » 1. Dec 2010 ob 09:05

To, z robnimi pogoji in stalna beta testiranja, so pa tudi zgodba zase, ja! :roll:
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

Uporabniški avatar
Malkec
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 3073
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:24
T-2: Že imam
Paket: T4 TERA 100/20 FTTH
Kraj: Maribor

Re: Timeshift (aka: jaz grem pa na wc že pred reklamo)

Odgovor Napisal/-a Malkec » 1. Dec 2010 ob 09:14

Cobane napisal/-a: Ne govorim o nikakršni škodi! Timeshift je lepa zadeva, samo za moje pojme je predraga in zato je po vsej verjetnosti tudi ne bom naročil in posledično mi dol visi, kdaj bo release!
Zanimivo kako ti dol visi in ne boš naročil, a si taglavni v razpravi o tej novi storitvi :nevem:

Uporabniški avatar
Hevidi
T-2jevec
Prispevkov: 1067
Pridružen: 5. Jul 2007 ob 14:16
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant +3x mobile B-)

Re: Timeshift (aka: jaz grem pa na wc že pred reklamo)

Odgovor Napisal/-a Hevidi » 1. Dec 2010 ob 09:16

Skorc napisal/-a:Oprosti, ampak tole si ga pa pihnil do nebes in naprej. Valda, da se sistem postavi za pričakovano število odjemalcev v določenem časovnem intervalu (prvi val naročnikov + normalna rast). Po potrebi se pa sistem nadgradi, če se izkaže, da povpraševanje raste hitreje od pričakovanega (načrtovanega).
Ekonomska logika ne vzdrži, da v namen reklamne akcije postaviš sistem, ki je nenormalno predimenzioniran.
:pivo:
:rtmT2:

Uporabniški avatar
kekoke
Guru
Prispevkov: 930
Pridružen: 23. Maj 2008 ob 09:56
T-2: Že imam
Paket: išče alternativo

Re: Timeshift (aka: jaz grem pa na wc že pred reklamo)

Odgovor Napisal/-a kekoke » 1. Dec 2010 ob 09:20

No, upam da boste tko nazdravljal tud ko boste zadevo zagnal. S šefom greva tud na pivo na službene stroške, ko sem s kakšnim delom 2 mesca čez deadline.
Slika
Avtor napisanega izjavlja, da ni zaposlen v podjetju T-2 ali z njim povezanih podjetjih. Vseeno pa sprejema zasebna sporočila z neprimerno vsebino.

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: Timeshift (aka: jaz grem pa na wc že pred reklamo)

Odgovor Napisal/-a Cobane » 1. Dec 2010 ob 09:29

Malkec napisal/-a:Zanimivo kako ti dol visi in ne boš naročil, a si taglavni v razpravi o tej novi storitvi :nevem:
Seveda sem najbolj glasen, če se pa stalno zavaja! Dajte že enkrat nekaj ven v roku in pa da ni v pre-alfa fazi! :namrec:
Čisto enostaven recept, da me utišate! :beri:
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: Timeshift (aka: jaz grem pa na wc že pred reklamo)

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 1. Dec 2010 ob 09:31

Trenutno zaposleni, ki imajo storitve T-2 testirajo zadevo. Torej le ne bo kr ven vržena zadeva.
malo potrpljenja prosim.
lp

Uporabniški avatar
mahi
Legenda
Prispevkov: 1217
Pridružen: 14. Feb 2007 ob 10:38
T-2: Že imam
Paket: T-4 FTTH 10/10 + 1SDTV
Kraj: Portorož

Re: Timeshift (aka: jaz grem pa na wc že pred reklamo)

Odgovor Napisal/-a mahi » 1. Dec 2010 ob 10:39

V razmislek za v prihodnje. Ne napovedujte več novosti, temveč jo kar lepo dajte ven in šele takrat jo začnite oglaševat in reklamirat. To napovedovanje, kjer se potem ne držite napovedanih rokov izpade neresno.
Slika

Uporabniški avatar
KoMar
Administrator
Prispevkov: 3979
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 11:43
T-2: Že imam
Paket: 100/10 FTTH

Re: Timeshift (aka: jaz grem pa na wc že pred reklamo)

Odgovor Napisal/-a KoMar » 1. Dec 2010 ob 12:55

Torej nočeš slišat o prihajajočih novostih, ker lahko zamudijo? Jao jao.

Skorc
Legenda
Prispevkov: 1487
Pridružen: 21. Jul 2006 ob 11:12
T-2: Že imam
Paket: Malo mešano
Kraj: Pince

Re: Timeshift (aka: jaz grem pa na wc že pred reklamo)

Odgovor Napisal/-a Skorc » 1. Dec 2010 ob 13:06

Ah, dej no ... V zadnjem stavku je bistvo dobronamernega predloga.

Valda, da je objava prihajajočih novosti dobrodošla. Hudo narobe pa je "napačno" (ali pa celo zavajajoče) reklamiranje termina implementacije nove storitve ter cene.
Lep pozdrav,
Škorc

Slika

Odgovori