POP TV HD, Kanal A HD, OTO HD, BRIO HD, KINO HD

Vse o T-2 IP televiziji
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
jst1
Nergač
Prispevkov: 805
Pridružen: 10. Sep 2012 ob 15:44
T-2: Že imam
Paket: T3 TERA

Re: POP TV HD

Odgovor Napisal/-a jst1 » 29. Mar 2014 ob 20:09

Kdo pravi, da bo T2 sploh dal v katero od shem?
Sicer pa kaj pa lahko gledaš na pop tv? No kakšno starejšo serijo.

TV1
Model
Prispevkov: 290
Pridružen: 24. Sep 2011 ob 08:38
T-2: Že imam
Paket: Optika

Re: POP TV HD

Odgovor Napisal/-a TV1 » 29. Mar 2014 ob 20:19

House of Cards, Chicago Fire sem nazadnje gledal. Kolk je to staro jst?

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8484
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: POP TV HD

Odgovor Napisal/-a kitl » 29. Mar 2014 ob 22:10

Ja na VOYO je med novejšimi na POP je pa 1 leto staro. Pred leti bi rekel TOP od kar imam pa FOX, ki mi nudi serije stare 1 dan ali mesec dni mi je pa to že staro. Mislim, da SLO komercjalne televizije itak ne morejo ob bok HBO-oju ali pa FOX-utako da jim ostane le še domača produkcija, ki pa je meni osebno na POP-u še vedno TOP. Plnet TV se sicer matra amapk mi vse izgleda bolj ali manj amatersko in povečini negedljivo.
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
DownTaker
Starešina
Prispevkov: 1636
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 14:28
T-2: Že imam
Paket: Telekom
Kraj: Šmarje pri Jelšah

Re: POP TV HD

Odgovor Napisal/-a DownTaker » 30. Mar 2014 ob 12:55

No ja odvisno, kako in iz kod gledaš na to glede serij.
Obe ameriški družbi imata določeno prednost. Ni pa ta prednost takoooo velika. Pop Tv se trudi spet, se vidi po serijah med tednom zvečer. Poleg omenjene House of Cards se je začela vrtet tudi serija Black list, ki je za moj okus super. Obe sta med novejšimi. Na Kanalu A in na Briu je še Nikita. Planet Tv ima tudi svoje dobre serije in verjamem da bodo še boljše. Pol je tu pa še Axn, ki recimo še predvaja nekaj časa Elementary (ameriški Sherlock) drugo sezono in NCIS LA peta sezona. Sigurno sem kako serijo še spustil, ker res ne gledam tolko tega, ker je res preveč vsega :)
Tako da imamo mislim da zelo dobro ponudbo programov, vsak pač najde nekaj za svoj okus. Pa še bolje bo ko bo kmalu večina v HD.
Slika

Schime
Faca
Prispevkov: 108
Pridružen: 25. Mar 2007 ob 21:39
T-2: Še nimam

Re: POP TV HD

Odgovor Napisal/-a Schime » 30. Mar 2014 ob 22:21

kitl napisal/-a:Ja na VOYO je med novejšimi na POP je pa 1 leto staro. Pred leti bi rekel TOP od kar imam pa FOX, ki mi nudi serije stare 1 dan ali mesec dni mi je pa to že staro. Mislim, da SLO komercjalne televizije itak ne morejo ob bok HBO-oju ali pa FOX-utako da jim ostane le še domača produkcija, ki pa je meni osebno na POP-u še vedno TOP. Plnet TV se sicer matra amapk mi vse izgleda bolj ali manj amatersko in povečini negedljivo.
Čist odvisno kako gledaš. Meni skoraj nobena serija na FOX ni zanimiva in zato programa skoraj ne gledam.

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8484
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: POP TV HD

Odgovor Napisal/-a kitl » 30. Mar 2014 ob 23:00

Očitno ne gledaš serij oziroma so ti všeč stare serije katere predvajajo predvsem slovenske tv postaje. Moram pa pohvalit POP za tole današnjo oddajo Znan obraz ima svoj glas. Res je TOP.
Slika


Lp, Kitl

diNero
Faca
Prispevkov: 117
Pridružen: 29. Jan 2014 ob 12:49
T-2: Že imam

Re: POP TV HD

Odgovor Napisal/-a diNero » 31. Mar 2014 ob 07:10

že vidim novo limonado na obzorju z naslovom: "nesramni PRO PLUS zahteva previsoko ceno za uvrstitev programov v shemo T-2"... in potem nekaj sezon igranja žrtve T-2ja, kako jih noben ne mara in kako imajo samo za njih previsoke pogoje in bla bla...

coming soon to forums near you in standard signal!

d_g
Legenda
Prispevkov: 1138
Pridružen: 7. Dec 2006 ob 08:53
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant
Kraj: Ljubljana Bežigrad-Zup. jama: optika T-2

Re: POP TV HD

Odgovor Napisal/-a d_g » 31. Mar 2014 ob 17:10

Lahko nergaš non stop, sam dejstvo je, da bo to nekdo moral plačat... in kam gredo realni dohodki povprečnih državljanov pa ni treba ugibat...

g33k
Legenda
Prispevkov: 1291
Pridružen: 8. Sep 2011 ob 12:32
T-2: Še nimam

Re: POP TV HD

Odgovor Napisal/-a g33k » 31. Mar 2014 ob 18:00

Telekom se že dogovarja. ;-)
Ocenjena maksimalna hitrost je torej enaka oglaševani hitrosti, ki jo lahko naročnik doseže pri danem paketu vsaj enkrat na dan. :beri:

roCkY
Legenda
Prispevkov: 1369
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 10:52
T-2: Že imam
Paket: Optika 2x (90/20, 9.6/10)

Re: POP TV HD

Odgovor Napisal/-a roCkY » 31. Mar 2014 ob 18:43

Ta reklma TV naj si sma plača distribucijo. Če jo lahko prek DVB-T naj jo pa še prek ostalih omrežij.

Schime
Faca
Prispevkov: 108
Pridružen: 25. Mar 2007 ob 21:39
T-2: Še nimam

Re: POP TV HD

Odgovor Napisal/-a Schime » 31. Mar 2014 ob 19:21

kitl napisal/-a:Očitno ne gledaš serij oziroma so ti všeč stare serije katere predvajajo predvsem slovenske tv postaje. Moram pa pohvalit POP za tole današnjo oddajo Znan obraz ima svoj glas. Res je TOP.
Gledam serije in to samo "frišne", če lahko tako rečem. Gledal sem Banshee na HBO in sedaj bo Game of Thrones isto na HBO z dnevom zamika. Vsaj upam. :)
FOX ima pač take serije, ki me ne zanimajo. No Dexterja sem že pogledal. Ostanejo samo še Simpsonovi, ki pa jih ne gledam redno.

No je pa res, da zvečer gledam Housa na Brio. :)

hgard
Znanec
Prispevkov: 53
Pridružen: 12. Nov 2007 ob 15:18
T-2: Že imam

Re: POP TV HD

Odgovor Napisal/-a hgard » 1. Apr 2014 ob 08:28

S twitterja
Oddaja 24UR POP TV
@24UR
Od danes nas naročniki Telemacha lahko spremljate v HD. #niprvoaprilska

diNero
Faca
Prispevkov: 117
Pridružen: 29. Jan 2014 ob 12:49
T-2: Že imam

Re: POP TV HD

Odgovor Napisal/-a diNero » 1. Apr 2014 ob 09:31

čeprav se gre realno za brezvezne programe, ki v končni fazi tudi če jih ukinejo ne bi bilo nobene škode, je pa vseeno smešno, kako ni področja na segmentu televizije da t-2 ne zaostane za konkurenco. tukaj nekaj resno ne štima. ok razumem da ti ena hiša obrne hrbet, in še lahko govoriš o nekih zamerah, ko pa ti obračajo ena za drugo, se bo pa treba počasi pogledat v ogledalo in razčistit nekatere zadeve.

Uporabniški avatar
jst1
Nergač
Prispevkov: 805
Pridružen: 10. Sep 2012 ob 15:44
T-2: Že imam
Paket: T3 TERA

Re: POP TV HD

Odgovor Napisal/-a jst1 » 1. Apr 2014 ob 10:37

Ja res je že malo sumljivo tole. Res so najcenejši ampak pa spet ne toliko.

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8484
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: POP TV HD

Odgovor Napisal/-a kitl » 1. Apr 2014 ob 10:42

Kdo je komu hrbet obrnil? Na T2 do včeraj sploh niso vedeli, da PRO Plus oddaja v HD tehniki. Zato gre tukaj le za pomankanje informacij oziroma slaba raziskanost trga ponudb tv programov, kar je pri T2 se mi zdi težava že od samega začetka.

Vir Facebook

T-2 d.o.o. Živjo Aljaž, nismo seznanjeni, da bi PRO PLUS programi že oddajali v HD resoluciji. Imate vi kaj več informacij? Če bo možno bomo tudi mi z veseljem oddajali v HD
Slika


Lp, Kitl

Zaklenjeno