Novi TV kanali na T-2

Vse o T-2 IP televiziji
Zaklenjeno
B-D_
Faca
Prispevkov: 154
Pridružen: 15. Sep 2007 ob 22:31
T-2: Že imam
Paket: FTTH 50/50

Re: Novi TV kanali na T-2

Odgovor Napisal/-a B-D_ » 19. Avg 2009 ob 14:39

Obstajajo downscale-ane verzije HD kanalov na SD?

Sprašujem če je možnost bi lahko tudi uporabniki manj cutting edge tehnologije gledali vsebine na teh kanalih, pač v malce bolj bogi ločljivosti na standardnem STBju brez HDMI izhoda.

En primer je že v shemi: MelodyZen SD + MelodyZen HD (isti kanal, le da je eni downscalean). Je možno isto storiti za vse HD kanale?
Slika

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Novi TV kanali na T-2

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 19. Avg 2009 ob 14:46

Ne, ni možno (pa še tehnično vprašljivo). :nevem:
MelodyZen-a dobimo oba taka kot sta s satelita - tako HD kot SD verzijo.
Optika 100/10

freakanzy
Novinec
Prispevkov: 8
Pridružen: 21. Avg 2009 ob 19:15
T-2: Že imam

Re: Novi TV kanali na T-2

Odgovor Napisal/-a freakanzy » 21. Avg 2009 ob 19:27

Zanima me samo, če bo T2 jeseni res dodal SciFi Channel? ... Ali so to samo govorice :roll:

Pa to bo dodatno za plačat al ne? ... Ker če ja, pol mi na žalost nič ne koristi :?

Tody
Model
Prispevkov: 262
Pridružen: 19. Jun 2006 ob 23:03
T-2: Že imam
Paket: brezčasni paket
Kraj: Vrhnika
Kontakt:

Re: Novi TV kanali na T-2

Odgovor Napisal/-a Tody » 22. Avg 2009 ob 13:54

kvaliteten program bi imel pa nisi pripravljen za njega plačat ? Za tega bi se pa splačal :) Odvisno od tega če ne bo kaka europska zanič različica seveda. Ampak en mesec ali dva naročnine itak lahko tvegaš....
Slika

jazkisemjaz
Začetnik
Prispevkov: 1
Pridružen: 22. Avg 2009 ob 14:56
T-2: Že imam
Paket: tv telefon

Re: Novi TV kanali na T-2

Odgovor Napisal/-a jazkisemjaz » 22. Avg 2009 ob 14:58

na T-2 ni bundeslige ali ne?

seth
Nergač
Prispevkov: 634
Pridružen: 15. Apr 2008 ob 17:08
T-2: Že imam
Paket: Internet, TV

Re: Novi TV kanali na T-2

Odgovor Napisal/-a seth » 22. Avg 2009 ob 15:30

Ne.

Uporabniški avatar
Simi
Navdušenec
Prispevkov: 511
Pridružen: 23. Okt 2006 ob 21:12
T-2: Še nimam

Re: Novi TV kanali na T-2

Odgovor Napisal/-a Simi » 22. Avg 2009 ob 16:15

Bundes, Bundes, Bundes. Dajmo se zmigat T2. Na sporedu je že tretji krog, postaja vedno bolj zanimivo. :nevem:

freakanzy
Novinec
Prispevkov: 8
Pridružen: 21. Avg 2009 ob 19:15
T-2: Že imam

Re: Novi TV kanali na T-2

Odgovor Napisal/-a freakanzy » 22. Avg 2009 ob 22:12

Tody napisal/-a:kvaliteten program bi imel pa nisi pripravljen za njega plačat ? Za tega bi se pa splačal :) Odvisno od tega če ne bo kaka europska zanič različica seveda. Ampak en mesec ali dva naročnine itak lahko tvegaš....
Ja, no ... Moti me edino, da v trenutnem osnovnem paketu ni poleg dokumentarnih programov čisto nič pametnega. Tak da pol zvečer samo Discoveryje prestavljam, pa še kak History c, pa Zone Reality (čeprav ta je včasih že malo preveč showinističen) ... Pa bi tud kako dobro serijo pogledal za teh 49€ naročnine, ki jo trenutno plačujemo T-2-ju ;-) . Pa rdon, ampak tisti paketi po 4€ se mi zdijo kar krepko predragi.
Pač lahko bi v osnovo dali še kaj poleg dokumentarcev pa pač teh zakonsko določenih programov (slovenskih), ki so tudi dokaj brez veze ... Ostalo je pa itak samo nek šmorn. :cry:

Tody
Model
Prispevkov: 262
Pridružen: 19. Jun 2006 ob 23:03
T-2: Že imam
Paket: brezčasni paket
Kraj: Vrhnika
Kontakt:

Re: Novi TV kanali na T-2

Odgovor Napisal/-a Tody » 22. Avg 2009 ob 22:37

Mnja jest za internet in televizijo plačam 35 se mi zdi. Tukaj imaš zastojn še oba Fox programa TV1000, 3xMTV, Viasat Explorer, tko da ubistvu ne moreš rečt da ni nič po TV-ju. Zdej če bi rad najnovejše filme zastojn se boš mogel obrnit na drug komunikacijski kanal. SCFI pa je pomoje vreden svojega denarja tudi če bo 4 eure, reskiraš 4 eure na mesec in če ti ni pogodu pač odpoveš zadevo.
Slika

Uporabniški avatar
nemo
Starešina
Prispevkov: 1591
Pridružen: 30. Avg 2007 ob 15:58
T-2: Že imam
Paket: t4 tera na optiki

Re: Novi TV kanali na T-2

Odgovor Napisal/-a nemo » 22. Avg 2009 ob 22:47

freakanzy napisal/-a: Ja, no ... Moti me edino, da v trenutnem osnovnem paketu ni poleg dokumentarnih programov čisto nič pametnega. Tak da pol zvečer samo Discoveryje prestavljam, pa še kak History c, pa Zone Reality (čeprav ta je včasih že malo preveč showinističen) ... Pa bi tud kako dobro serijo pogledal za teh 49€ naročnine, ki jo trenutno plačujemo T-2-ju ;-) . Pa rdon, ampak tisti paketi po 4€ se mi zdijo kar krepko predragi.
Pač lahko bi v osnovo dali še kaj poleg dokumentarcev pa pač teh zakonsko določenih programov (slovenskih), ki so tudi dokaj brez veze ... Ostalo je pa itak samo nek šmorn. :cry:
Daj ne pretiravaj: poleg dokumentarnih in slovenskih programov (kjer je včasih tudi kaj za pogledat) imaš še en kup športnih, v paketu sta dva in pol filmska (tv1000, MGM, TCM), nekaj angleških s serijami (2x fox, BBC prime), cel kup dobrih nemških programov, poročila v štirih jezikih, ene 10 glasbenih programov ... Brez doplačila. Seveda se kljub temu tudi meni kdaj zdi, da ni nič za pogledat, ampak mislim, da še en dodaten program tega ne bo bistveno spremenil. Poleg tega lahko vedno bereš knjige, poslušaš radio, gledaš dvdje, spiš, tečeš, seksaš ...
Nimam nič proti, da dodajo še sci-fi, ampak ne pričakujem, da se mi bo zaradi tega življenje postavilo na glavo. Občasno nekateri tako jamrate, kot da smo se vrnili v zgodnja osemdeseta, ko smo imeli ljubljano 1 in 2 in še ene tri druge programe. pa vsi so zaključili s programom okrog 2230.
Plačaš 100, dobiš 90.

LexLuthor
Nadebudnež
Prispevkov: 355
Pridružen: 27. Feb 2008 ob 17:54
T-2: Že imam
Paket: brezčasna optika 100/10
Kontakt:

Re: Novi TV kanali na T-2

Odgovor Napisal/-a LexLuthor » 23. Avg 2009 ob 12:11

mani je osnovna shema za ta denar super! Pozdravljam pa vse dodatne (pa čeprav plačljive) zadeve. Zaradi mene bi lahko uvedli celotno SKY TV shemo, vsak dodaten program po 4 EUR, pa naj vsi vsak sam izbere, kaj bo gledal. Za več programov dobiš količinski popust, itd....

Sci-Fi HD - to bi bil zadetek v polno!!!!!!!!!
Pa tudi HBO HD se ne bi branil....

Uporabniški avatar
Sadarj79
Navdušenec
Prispevkov: 624
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 20:38
T-2: Že imam
Paket: T-2 optika

Re: Novi TV kanali na T-2

Odgovor Napisal/-a Sadarj79 » 23. Avg 2009 ob 15:03

jst mam sci-fi hd in ni nč pametnega gor... je pa lepa slika ja :D

Uporabniški avatar
DownTaker
Starešina
Prispevkov: 1636
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 14:28
T-2: Že imam
Paket: Telekom
Kraj: Šmarje pri Jelšah

Re: Novi TV kanali na T-2

Odgovor Napisal/-a DownTaker » 23. Avg 2009 ob 18:06

Dodaj še to da vsak ima svoj okus...
Slika

Uporabniški avatar
Sadarj79
Navdušenec
Prispevkov: 624
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 20:38
T-2: Že imam
Paket: T-2 optika

Re: Novi TV kanali na T-2

Odgovor Napisal/-a Sadarj79 » 23. Avg 2009 ob 18:53

Še tole...
Gledam francoski sci-fi HD. Mogoče je na drugih kej bolš.
Pa doskrat je 4:3 slika, tako da nakonc boljš gledat SD kanal.

freakanzy
Novinec
Prispevkov: 8
Pridružen: 21. Avg 2009 ob 19:15
T-2: Že imam

Re: Novi TV kanali na T-2

Odgovor Napisal/-a freakanzy » 23. Avg 2009 ob 23:27

No, sej na koncu si itak serije še vedno kje drugje najden, ker sem ponavadi skregan s sporedom (pozabim gledat, nimam časa, ...). AMpak vseeno se mi zdi, da so na SciFi-ju kr ene dobre serije, tako da bi mel vsaj kaj za gledat tiste 2 uri na teden, ko njdem čas ... Tak pa vedno kak dokumentarec usekam, če je kaj pametnega, al pa preprosto nazaj ugasnem TV.
Na slovenskih kanalih ujamem enkrat na 2 meseca kak dober film, nemščine ne maram, ostalih programov pa niti ne poznam kaj dosti, ker nikoli ko se spravim skozi vse programe, ne najdem nič pametnega. Pri športnih programih pa popizdim po dveh minutah, ker mi je dolgčas za žile rezat zraven :grrpc:

Največji problem pri moderni družbi, pa je itak to, da bi se počai program moral začeti prilagajati uporabniku in ne obratno ... Ker je enostavno toliko stvari za opravit, da pozabiš gledat kako stvar, ki si jo mogoče planiral, ali pa ravno takrat ni časa... Tako da ponavadi pol najdem druge poti do serij, ki jih hočem pogledati.

Sem včasih vklopil MTV, ko sem kaj delal na računalniku, samo tako za glasbeno ozadje, ampak ker se na moji TV ne da vkopit samo glas brez slike, sem to stvar opustil, ker me je motilo spreminjanje slike med delom... Sploh pa v dobi interneta in raznih youtubov ni problem najdit kaj pametnega.

Pač me malo jezi, da od vseh teh programov, ki so na T2, jih tako samo 5 redno gledam (vsaj enkrat mesečno)... To pa so discoveryji, Zone Reality pa po novem še History Channel =)


Pač bi lahko imeli naprimer nek način, da bi si sami sestavili osnovni paket iz programov, ki jih hočemo gledat, ker tak je samo sranje, ker programov ki jih sploh ne gledaš, sploh ne moreš izbrisati in potem niti do kakih pametnih ne prideš več, ker so skriti nekje med 200 drugimi =/

Zaklenjeno