Brisanje programov

Vse o T-2 IP televiziji
Odgovori
OOTBOXZY
Novinec
Prispevkov: 24
Pridružen: 11. Apr 2007 ob 14:43
T-2: Že imam
Paket: 8/1

Re: Brisanje programov

Odgovor Napisal/-a OOTBOXZY » 25. Jan 2009 ob 07:47

Res dobro, da se dela na tem, ampak meni manjka se ena rec. Za tiste, ki imamo vec kot en AMINO. Naredite, da se da profil spraviti na internet, potem pa na drugem Aminotu zadevo dol potegnit. Ce se tako lahko naroca programske pakete, bi moralo iti tudi to. Mogoce ne ravno preko interneta, ampak kako drugace, vendar ce podatki o programskih paketih pridejo na T-2, potem lahko pride tudi moj profil.

OrionLady
Nadebudnež
Prispevkov: 430
Pridružen: 11. Jun 2006 ob 14:56
T-2: Že imam
Paket: optika T4
Kraj: Kranj

Re: Brisanje programov

Odgovor Napisal/-a OrionLady » 25. Jan 2009 ob 09:27

no, uporabno bi bilo tudi urejanje profilov (pač razvrščanje programov) preko interneta :)

Uporabniški avatar
nemo
Starešina
Prispevkov: 1591
Pridružen: 30. Avg 2007 ob 15:58
T-2: Že imam
Paket: t4 tera na optiki

Re: Brisanje programov

Odgovor Napisal/-a nemo » 25. Jan 2009 ob 10:32

OOTBOXZY napisal/-a:Res dobro, da se dela na tem, ampak meni manjka se ena rec. Za tiste, ki imamo vec kot en AMINO. Naredite, da se da profil spraviti na internet, potem pa na drugem Aminotu zadevo dol potegnit. Ce se tako lahko naroca programske pakete, bi moralo iti tudi to. Mogoce ne ravno preko interneta, ampak kako drugace, vendar ce podatki o programskih paketih pridejo na T-2, potem lahko pride tudi moj profil.
To je nujno! Ne samo za tiste, ki imate dva STB. Si predstavljaš, da ti crkne STB in moraš potem spet vse razporejat. Ali pa amina zamenjaš za motorolo ...
Plačaš 100, dobiš 90.

poiuztrewq

Re: Brisanje programov

Odgovor Napisal/-a poiuztrewq » 25. Jan 2009 ob 21:05

OOTBOXZY napisal/-a:Res dobro, da se dela na tem, ampak meni manjka se ena rec. Za tiste, ki imamo vec kot en AMINO. Naredite, da se da profil spraviti na internet, potem pa na drugem Aminotu zadevo dol potegnit. Ce se tako lahko naroca programske pakete, bi moralo iti tudi to. Mogoce ne ravno preko interneta, ampak kako drugace, vendar ce podatki o programskih paketih pridejo na T-2, potem lahko pride tudi moj profil.
To sem tudi jaz že predlagal NNju. Jaz imam recimo 5 STBjev pri hiši. In bi z veseljem kopiral profile iz 1 na 2 in pa iz 3 na 4...

Saj enkrat nazaj so dodali možnost da ko si ustvariš nov profil, lahko razpored "skopiraš iz drugega profila", tega od začetka ni bilo.

Tako da če se želi uvesti zgornji feature, je potrebno dodati pod nastavitve naprave "poimenuj stb" tako da se jih bo dalo identificirat, nato pa pod ustvarjanjem profila kjer je "skopiraj iz drugega profila" nujno grupirat obstoječe profile po imenih naprav, da se jih lahko prenese v isti hiši iz poljubnih STBjev.

d_g
Legenda
Prispevkov: 1138
Pridružen: 7. Dec 2006 ob 08:53
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant
Kraj: Ljubljana Bežigrad-Zup. jama: optika T-2

Re: Brisanje programov

Odgovor Napisal/-a d_g » 25. Jan 2009 ob 23:06

Včasih se je dalo na Siolu na starem vmesniku (zdaj nimam več pojma, ker me že dve leti ni več tam) iz osnovne liste narediti listo "Priljubljeni". Vanjo si spravil vse kanale, ki si jih hotel in še to po svojem vrstnem redu. No nekaj tazga bi lahko naredil T-2, pa bi bil volk sit in koza cela. Vsi programi bi bili v osnovni shemi, tvoji pa v eni drugi.

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Razvrščanje programov prek Servisnih strani

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 9. Jun 2009 ob 15:01

Zaključuje se dodatek k Servisnim stranem, ki bo omogočal nekaj dodatnih funkcionalnosti k storitvi TV. Vsaj nekaj od navedenega bo na voljo predvidoma do konca meseca junija, s tem, da se bodo funkcije dodatno nadgrajevale (širile):

- razvrščanje TV programov v profilu z miško
- kopiranje med profili (narediš en vrstni red in ga skopiraš v druge profile)
- brisanje in kreiranje profilov
- dodatne funcionalnosti profila

Snemalnik pa enkat jeseni...
Optika 100/10

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8484
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Brisanje programov

Odgovor Napisal/-a kitl » 9. Jun 2009 ob 15:34

Odlično :rtmT2:
Slika


Lp, Kitl

matjazc
Navdušenec
Prispevkov: 745
Pridružen: 16. Avg 2007 ob 16:49
T-2: Že imam
Paket: FTTH+IPTEL+HDTV
Kraj: Ljubljana

Re: Brisanje programov

Odgovor Napisal/-a matjazc » 9. Jun 2009 ob 15:41

Super bi bilo, če bi kasneje dodali, da lahko določen kanal začasno onemogočiš, če ga recimo ne gledaš (nekateri so predlagali brisanje programov).

Novost je pa vsekakor zelo dobrodošla. :D

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Brisanje programov

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 9. Jun 2009 ob 16:11

Mislim, da je predvidena tudi "šit lista", kjer boš lahko preciziral za nek program, naj ga ne daje v listanju. Torej, program bo še vedno na istem mestu in bo dosegljiv s številko, ampak če boš šel z daljincem Kanal Naprej/Nazaj ga bo preskočilo. Uni ta pametni bodo dali te programe na konec seznama in se z njimi ne bodo več ukvarjali.

Tako ne bo več problem imeti IZJEMNO velikega števila programov - vsak si bo pač onemogočil une, ki jih ne rabi. :razz:
Optika 100/10

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: Brisanje programov

Odgovor Napisal/-a Cobane » 9. Jun 2009 ob 17:03

Mene pa nekaj moti... zakaj nas, ki nimamo HD STBjev posiljujete ter v shemi prikazujete HD programe, ki jih itak ne moremo gledati?
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

poiuztrewq

Re: Brisanje programov

Odgovor Napisal/-a poiuztrewq » 9. Jun 2009 ob 17:26

Zato, da te zgrabi nakup LCD TVja in naročilo HD Motorole, ko vidiš, koliko HD programov bi lahko gledal.

NN: Ali bo možno premikanje profilov iz enega STBja na drugega (in tretjega, četrtega, petega)? :?:

LPd

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Brisanje programov

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 9. Jun 2009 ob 18:35

@COBANE: še enkrat preberi moje epohalno sporočilo.

@DPAVLI: najprej med profili znotraj enega STB, da vidimo če dela, potem pa tudi med STBji. Jaz ne vidim tehničnih ovir tule.
Optika 100/10

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: Brisanje programov

Odgovor Napisal/-a Cobane » 9. Jun 2009 ob 19:20

Žal pa ti nisi dojel mojega sporočila... to je isto, kot da bi na servis peljal Yugo-ta in bi mi kazali gume od Mercedes-a. Če sem kupil Yuga, definitivno nisem imel namena kupit Merđo-ta!
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8484
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Brisanje programov

Odgovor Napisal/-a kitl » 9. Jun 2009 ob 19:25

Cobane tiste programe boš dodal na šit listo in ti jih bo avtomatsko preskočilo. Sam eni imate rez blazne težave s temi programi, ki vam ne odgovarjajo. Jaz imam vse tiste, ki se jih ne gleda na zadnjih mestih in jih enostavno nikoli ne vidim.
Slika


Lp, Kitl

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Brisanje programov

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 9. Jun 2009 ob 19:37

Počasi postaja problem, ker je preko 180 programov. Že zdej člowk porabi pol ure, da se sprehodi od začetka do konca. Kaj šele bo, ko jih bo 400? :mad:
Optika 100/10

Odgovori