Brisanje programov

Vse o T-2 IP televiziji
Odgovori
spiderslo
Novinec
Prispevkov: 20
Pridružen: 18. Jan 2009 ob 16:31
T-2: Že imam
Paket: optika trojcek

Brisanje programov

Odgovor Napisal/-a spiderslo » 18. Jan 2009 ob 16:42

Mene pa zanima, ce bo kdaj mozno izbrisati programe ki jih nocemo, se pravi da bi si uredil na aminu playlisto po svoje.
Ker to posiljevanje z bedastimi programi ki niso vredni pol k**** mi ze preseda. Razni madzarski, balkanski in tudi razni lokalni slovenski.... to da jih uporabnik ne more izbrisati je popoln nateg. kaj mi pomaga 168 programov ce jih je polovica kr neki.
ostane mi samo gledamje tv na racunalniku, kjer si naredim svojo playlisto, samo to ni to

andrejs
Guru
Prispevkov: 872
Pridružen: 6. Nov 2007 ob 07:42
T-2: Že imam
Paket: 10/1 + 2xISDN + 2xUMTS + IPTV
Kraj: Maribor - Limbuš

Re: Brisanje programov

Odgovor Napisal/-a andrejs » 18. Jan 2009 ob 17:38

baje so že govorili o tem, bo narejeno samo še ni na prioritetni listi
Slika

poiuztrewq

Re: Brisanje programov

Odgovor Napisal/-a poiuztrewq » 18. Jan 2009 ob 22:42

So prioritete! :namrec:

(samo res, tista s preciznim datumom, ahahahahha :mrgreen:)

drejko78
Znanec
Prispevkov: 62
Pridružen: 4. Jan 2008 ob 13:38
T-2: Že imam
Paket: FTTH: 10 sinhrono
Kraj: Ljubljana

Re: Brisanje programov

Odgovor Napisal/-a drejko78 » 20. Jan 2009 ob 11:37

Kdor misli, da je brisanje programov iz profilom prioriteta naj se podpiše!

Če ne uporabljaš profila pač imaš vse oddaje, če pa uporabljaš profil pa pomeni, da lahko prilagajaš. Prilagajanje pa ne pomeni le nastavljanje vrstnega reda!
Slika

silvom
Znanec
Prispevkov: 83
Pridružen: 28. Sep 2007 ob 17:12
T-2: Že imam
Paket: FTTH, 1XIPTV, 1xtelefon

Re: Brisanje programov

Odgovor Napisal/-a silvom » 20. Jan 2009 ob 11:42

+1
Slika

Uporabniški avatar
toni
Guru
Prispevkov: 775
Pridružen: 29. Dec 2006 ob 15:22
T-2: Že imam
Paket: T4 Optika
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

Re: Brisanje programov

Odgovor Napisal/-a toni » 20. Jan 2009 ob 11:44

+2
Tistim, ki se radi za(je)bavate na moj račun, sporočam, da je ta blokiran!!!
Sporočilo je v skladu s 45a. členom Zakona o varstvu forumašev. Vaša vprašanja, predloge in komentarje pošljite v tri krasne.

Uporabniški avatar
odpisani
Model
Prispevkov: 261
Pridružen: 18. Sep 2007 ob 13:18
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant - FTTH
Kraj: Ljubljana - Dravlje

Re: Brisanje programov

Odgovor Napisal/-a odpisani » 20. Jan 2009 ob 12:41

+3
PS: opcija bi bila tudi, da programa ne izbrišeš ampak ga samo preskočiš. V seznamu programov označiš program (prejšnji televizor je imel funkcijo "skip" (nekako tako se je reklo)) in potem, ko si prestavljal (listal) programe s puščicama na daljincu, je tako označen program preskočilo in nezanimivi programi niso nič motili. Če pa si vseeno hotel pogledati ta program, pa si na daljincu vtipal številko pod katero je bil shranjen v seznamu (kasneje je bil še vedno skrit), oziroma si ga v seznamu odznačil iz "skip", da si ga gledal stalno. Vem, bere se komplicirano, tisti, ki imate televizorje SONY (malo starejši - trinitron, za nove ne vem) boste takoj vedeli za kaj se gre.

Uporabniški avatar
kekoke
Guru
Prispevkov: 930
Pridružen: 23. Maj 2008 ob 09:56
T-2: Že imam
Paket: išče alternativo

Re: Brisanje programov

Odgovor Napisal/-a kekoke » 20. Jan 2009 ob 12:57

ah no, smetite, si predstavljate da pridejo potem isto delat uni, ki ne morjo žvet brez še enega športnega programa, pa uni ki ne morjo televizije gledat če ima samo 1080 vrstic. Mislm, da bi mogu T2 svoje prioritete oblikovat glede na kake bolj relavantne podatke o željah uporabnikov.
moje priorite: Spored z eno tipko z desetimi programi, brisanje, kratka vsebina oddaj (ker pač ne vem al sem epizodo 26 že gledal ali ne), slikovno pregledovanje po 9 programov na ekran
Slika
Avtor napisanega izjavlja, da ni zaposlen v podjetju T-2 ali z njim povezanih podjetjih. Vseeno pa sprejema zasebna sporočila z neprimerno vsebino.

kokica2000
Legenda
Prispevkov: 1286
Pridružen: 17. Sep 2006 ob 12:58
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO na FTTH
Kraj: Ljubljana

Re: Brisanje programov

Odgovor Napisal/-a kokica2000 » 20. Jan 2009 ob 13:01

+4
odpisani, točno tako si tudi jaz predstavljam to funkcionalnost :pivo:. Po možnosti s tem dodatkom, da bi lahko z nako tipko na daljincu STP prestavljal iz "skip" v "no skip" način in obratno. Tako bi enkrat listal med vsemi programi, drugič pa samo med "priljubljenimi".

Ker imajo programi že zdaj neke svoje parametre (npr. zaklenjenost), bi jim enostavno pač dodali še tele:
- skip
- nivo glasnosti
- zvočno sled, ki naj se predvaja
- podnapise, ki naj se predvajajo

PS: K svojim prioritetam bi dodal še PVR s funkcijo timeshift (pavziranje živega programa).

BoruTi
Faca
Prispevkov: 193
Pridružen: 29. Jul 2008 ob 18:38
T-2: Že imam
Paket: 100/10, Iptv

Re: Brisanje programov

Odgovor Napisal/-a BoruTi » 20. Jan 2009 ob 13:02

Ne razumem, kako nekateri ne uspejo narediti svoj profil in si razvrstiti programe po svoji želji in pomaknejo butaste programe na sam rep sheme :?: :?: :!: :!:
Malček časa si vzameš in imaš stvar urejeno 1,2,3.

kokica2000
Legenda
Prispevkov: 1286
Pridružen: 17. Sep 2006 ob 12:58
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO na FTTH
Kraj: Ljubljana

Re: Brisanje programov

Odgovor Napisal/-a kokica2000 » 20. Jan 2009 ob 13:06

BoruTi, malo strpnosti, prosim. A bi te kaj bolelo, če bi T-2 uvedel to funkcionalnost? Ne bi, no vidiš!

Gre za to, da se (prevsem manj veščim) uporabnikom olajša uporabo IPTV. Predvsem starejši ljudje so mi že več krat pojamrali, da se ne znajdejo v tej množici programov in da bi jih imeli raje samo 10 na seznamu.

andrejs
Guru
Prispevkov: 872
Pridružen: 6. Nov 2007 ob 07:42
T-2: Že imam
Paket: 10/1 + 2xISDN + 2xUMTS + IPTV
Kraj: Maribor - Limbuš

Re: Brisanje programov

Odgovor Napisal/-a andrejs » 20. Jan 2009 ob 13:32

+n

se podpisujem, pravim pa tako v funkcionalnosti je potrebno dodati vse tiste funkcije katere imajo v osnovi že vsi DVB-x sprejemnik. Brisanje programov, direktni dostop do liste programov, večkanalni zvok po izbiri kanala itd..
Slika

drejko78
Znanec
Prispevkov: 62
Pridružen: 4. Jan 2008 ob 13:38
T-2: Že imam
Paket: FTTH: 10 sinhrono
Kraj: Ljubljana

Re: Brisanje programov

Odgovor Napisal/-a drejko78 » 20. Jan 2009 ob 13:37

BoruTi napisal/-a:Ne razumem, kako nekateri ne uspejo narediti svoj profil in si razvrstiti programe po svoji želji in pomaknejo butaste programe na sam rep sheme :?: :?: :!: :!:
Malček časa si vzameš in imaš stvar urejeno 1,2,3.
Sej nekak to tudi delamo, samo je vseeno moteče. Še posebej ker ti kaže vse možne programe, ki bi jih lahko gledal v HD tehniki, če bi mel HD Motorolo. Te reči hočem zbrisat, da mi ne dreka v profilu.

Zgleda da ko ti kupiš nov računalnik daš škatlo od računalnika pod računalnik, da jo skos gledaš kako je luštna škatla ... ali pa ko kupiš nove hlače, daš etikete v žep, ker so ti tolk všeč? Jaz vržem etikete stran, pa tudi škatlo raje kam pospravim ... :hudicek:
Slika

Uporabniški avatar
sini
Faca
Prispevkov: 155
Pridružen: 13. Jan 2009 ob 17:21
T-2: Že imam
Paket: T4

Re: Brisanje programov

Odgovor Napisal/-a sini » 20. Jan 2009 ob 14:11

kokica2000 napisal/-a:+4
odpisani, točno tako si tudi jaz predstavljam to funkcionalnost :pivo:. Po možnosti s tem dodatkom, da bi lahko z nako tipko na daljincu STP prestavljal iz "skip" v "no skip" način in obratno. Tako bi enkrat listal med vsemi programi, drugič pa samo med "priljubljenimi".

Ker imajo programi že zdaj neke svoje parametre (npr. zaklenjenost), bi jim enostavno pač dodali še tele:
- skip
- nivo glasnosti
- zvočno sled, ki naj se predvaja
- podnapise, ki naj se predvajajo

PS: K svojim prioritetam bi dodal še PVR s funkcijo timeshift (pavziranje živega programa).
podpišem vse to. morda so res malenkosti, ampak zelo praktične.

BoruTi
Faca
Prispevkov: 193
Pridružen: 29. Jul 2008 ob 18:38
T-2: Že imam
Paket: 100/10, Iptv

Re: Brisanje programov

Odgovor Napisal/-a BoruTi » 20. Jan 2009 ob 14:20

Kar se tiče izbira jezika, pa sem takoj za to, da se uvede ta funkcija, se popolnima strinjam z vami :pivo:

Odgovori