Plačljivi kanali / video vsebina na T-2

Vse o T-2 IP televiziji
Odgovori

Bi plačali za dodatne kanale / video na zahtevo

Da
27
73%
Ne
10
27%
 
Skupaj glasov: 37

Uporabniški avatar
chipxsd
Znanec
Prispevkov: 52
Pridružen: 1. Jun 2006 ob 09:51
T-2: Že imam
Paket: 1M/0.2M IPtv VoIP
Kraj: Velenje

Plačljivi kanali / video vsebina na T-2

Odgovor Napisal/-a chipxsd » 26. Jun 2006 ob 23:11

Vsem je znano, da sistem, ki ga poznamo kot IPTV, omogoča uporabo plačljive vsebine. Se pravi, možnosti plačljivih kanalov ali video vsebine na zahtevo.

Danes lahko naročiš paket (Freesat), ki lahko z enim plačilom (£150) dobiš 120+ dobrih kanalov, katere lahko gledaš 24/7. Pa še opremo dobiš zraven (krožnik pa receiver). Upajmo, da bo kdaj T-2 programska shema tolk dopolnjena :wink:

Prav tako že več kot 20 let obstaja sistem Pay Per View, ki je zaživel na kabelskih sistemih. Uporabnik po telefonu naroči film, katerega želi gledati, operater mu ga zavrti, na koncu mesca pa uporabnik dobi položnico.

Vse skupaj (zakup dodatnih kanalov, in ogled video vsebine na zahtevo) bi lahko mi, T-2 uporabniki nakupovali kar preko Aminotovega vmesnika.

Bi plačevali za takšne storitve?
Slika

Uporabniški avatar
Luco
Znanec
Prispevkov: 79
Pridružen: 25. Mar 2006 ob 21:15
T-2: Že imam
Paket: vDSL (10/2), telefonija (2), televizija
Kraj: Brežice

Odgovor Napisal/-a Luco » 27. Jun 2006 ob 09:03

meni se zdi odlična ideja. In tudi izvedba bi bila dost lahka. Meni je že tako dober da tista dodatna sekcija nebi ravno obremenila aminota. Sem 100% za!
Slika

Uporabniški avatar
chipxsd
Znanec
Prispevkov: 52
Pridružen: 1. Jun 2006 ob 09:51
T-2: Že imam
Paket: 1M/0.2M IPtv VoIP
Kraj: Velenje

Odgovor Napisal/-a chipxsd » 27. Jun 2006 ob 22:27

Anketa bolj in bolj kaže proti "ne".

Sej mi je jasno, zakaj bi plačeval za ogled filmov, če jih pa lahko zdownloadaš s torrentom ali pa z mulo. Prav tako bi malo kdo odkupil dodaten kanal, če pa najdeš tabolše nadaljevanke na torrentih pa teh stvareh.

Ampak jaz bi bil vseeno pripravljen odšteti kakšen euro na mesec, za dodaten kanal oz. nekaj eurov za pakete dodatnih kanalov.

Recimo €5 na mesec za paket nekaj BBCjevih kanalov (BBC1, BBC2 ...), ali pa paket nekaj SKYjevih kanalov (SKY ONE, SKY TWO, SKY THREE, SKY MOVIES ...)

Je pa res, da če misliš plačevat za dodatne kanale morš bit dost cajta za TVjem - drugače, škoda dinarja.
Slika

Uporabniški avatar
sce
Model
Prispevkov: 269
Pridružen: 27. Mar 2006 ob 20:36
T-2: Že imam
Paket: 20/4 + Telefon
Kraj: area52.us
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a sce » 27. Jun 2006 ob 22:33

Jst sm definitivno za...
Slika

wabb
Znanec
Prispevkov: 78
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 19:48
T-2: Že imam
Paket: 4/1, 1 TV, 1 tel.
Kraj: Celje

Odgovor Napisal/-a wabb » 27. Jun 2006 ob 23:26

Same here... :lol:
Slika

Surfer_D
Novinec
Prispevkov: 15
Pridružen: 25. Maj 2006 ob 08:37
T-2: Že imam
Paket: 5/5

Odgovor Napisal/-a Surfer_D » 12. Jul 2006 ob 11:22

Jaz sem tudi sa ampak za primerno ceno - če bo cena dražja kot videoteka potem tukaj ni smisla.

m4st3r
Gratelovec
Prispevkov: 451
Pridružen: 4. Apr 2006 ob 19:30
T-2: Že imam
Paket: 20/4
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a m4st3r » 12. Jul 2006 ob 18:00

a so BBC programi placljivi?
Slika
Slika

rudolfo2
Uporabnik
Prispevkov: 41
Pridružen: 7. Jul 2006 ob 21:11
T-2: Že imam
Paket: 20/20
Kraj: Ljubljana

Re: Plačljivi kanali / video vsebina na T-2

Odgovor Napisal/-a rudolfo2 » 16. Jul 2006 ob 11:25

chipxsd napisal/-a:Vsem je znano, da sistem, ki ga poznamo kot IPTV, omogoča uporabo plačljive vsebine. Se pravi, možnosti plačljivih kanalov ali video vsebine na zahtevo.

Danes lahko naročiš paket (Freesat), ki lahko z enim plačilom (£150) dobiš 120+ dobrih kanalov, katere lahko gledaš 24/7. Pa še opremo dobiš zraven (krožnik pa receiver). Upajmo, da bo kdaj T-2 programska shema tolk dopolnjena :wink:

Prav tako že več kot 20 let obstaja sistem Pay Per View, ki je zaživel na kabelskih sistemih. Uporabnik po telefonu naroči film, katerega želi gledati, operater mu ga zavrti, na koncu mesca pa uporabnik dobi položnico.

Vse skupaj (zakup dodatnih kanalov, in ogled video vsebine na zahtevo) bi lahko mi, T-2 uporabniki nakupovali kar preko Aminotovega vmesnika.

Bi plačevali za takšne storitve?
Pozabljate da so SKY/FreeSat,NTL Freeview in podobno v drazavi ki ima 80 milijonov prebivalcev,da ima samo SKY 8 milijonov abonentov,BBC pa gleda 50 milijonov ljudi.Nas je enostavno premalo,standard je prenizek za upravicene ekonoske poteze na temo VOD ali kaj podobnega.

Odgovori