Fox News na T-2

Vse o T-2 IP televiziji
Uporabniški avatar
Jerry
Legenda
Prispevkov: 1068
Pridružen: 22. Jun 2006 ob 17:11
T-2: Že imam
Paket: VDSL:10/2+IPTV
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Jerry » 4. Jul 2006 ob 11:14

Ej jst sm to že vedu use predn je on film naredu...... toliko o tem.....

Sej se je 70% stvari že prej vedl, kako je blo z Osamo in CIA, da je zdajšni obrambni minister prej zunanji prodajal Iraqu orožje itd itd.

Člouk je naredu sam pač dokumentarec k zajema tole Bushevo familijo... govori pa o stvareh ki so že ble prej jasne.... vsaj če malo spremljaš politično dogajanje po svetu...

Povej mi eno dejstvo ki ga on pove.... pa ni resnično...

Al pa tm k ga pride National Guard odstran od Saudske ambasade, kaj boš reku da je to on zrežeral ? je plačal tema da sta pršla ?

Kaj pa te stražjo pa že on pove..... sej to ni 0 posebnga sam pač zanimiv a ne..... potrjuje naveze ki jih on omenja...
SpaceInvader!
Slika

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 4. Jul 2006 ob 12:25

Pejd na SiOLov Forum na tematski sklop "Svet" in tam debatiraj o tem.
Tukaj je tema ta, da hvalimo T-2 Televizijo.Slika
Optika 100/10

Uporabniški avatar
Jerry
Legenda
Prispevkov: 1068
Pridružen: 22. Jun 2006 ob 17:11
T-2: Že imam
Paket: VDSL:10/2+IPTV
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Jerry » 4. Jul 2006 ob 12:52

Mislim da nism jaz začel z razlaganjem kako objektivni (mgoče z drugimi besedami, jaz sem tako razumel) so poročevalci iz ZDA....

Če ne pa sem TV program pohvalil v drugem topicu, kjer sm tudi napisal par predlogou free programou, ki bi jih T-2 lahko oddajal...
SpaceInvader!
Slika

Uporabniški avatar
Jerry
Legenda
Prispevkov: 1068
Pridružen: 22. Jun 2006 ob 17:11
T-2: Že imam
Paket: VDSL:10/2+IPTV
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Jerry » 7. Jul 2006 ob 10:24

Mene res zanima kwa je un dial tone no..... a je to kak signal za une recorderje k reklame spuščajo al kwa ?
SpaceInvader!
Slika

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 7. Jul 2006 ob 10:26

Jerry - takrat imajo gledalci v Veliki Britaniji (katerim je satelit namenjen) reklame. Mi smo pa očitno cepljeni pred tem! :)
Optika 100/10

viki
Novinec
Prispevkov: 18
Pridružen: 12. Apr 2006 ob 13:53
T-2: Že imam
Paket: 1/1
Kraj: Štajerska

Odgovor Napisal/-a viki » 7. Jul 2006 ob 12:30

Ej Navadni Nimda, kje je delal Tony Snow preden je postal tiskovni predstavnik Bele Hiše :?:
Slika
(čakal sem 221 dni)

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 7. Jul 2006 ob 12:32

Optika 100/10

viki
Novinec
Prispevkov: 18
Pridružen: 12. Apr 2006 ob 13:53
T-2: Že imam
Paket: 1/1
Kraj: Štajerska

Odgovor Napisal/-a viki » 7. Jul 2006 ob 12:37

Ne vem zakaj mi daješ link, šlo je za retorično vprašanje. :lol:

Jaz sem ta FOX News že imel priložnost gledati preko našega kabelskega operaterja, in moram reči da takšne kozlarije senzacionalizma & nacionalizma & korporativizma nisem še nikjer videl.

FOX News je "de facto" propagandna roka Republikanske stranke. O tem je bil posnet tudi dokumentarec OUTFOXED: Rupert Murdoch's war on Journalism.

Ogledate si ga lahko tukaj: http://video.google.com/videoplay?docid ... q=outfoxed
Slika
(čakal sem 221 dni)

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 7. Jul 2006 ob 12:41

Ej, če boš hotel političarit, greš lahko na SiOL Forum, pod tematski sklop "Slovenija". Tam lahko kakšno rečemo okoli političnih preferenc.Slika

Vsekakor pa ne v tej temi, ker bo sicer KoMar temo zaklenil!Slika
Optika 100/10

viki
Novinec
Prispevkov: 18
Pridružen: 12. Apr 2006 ob 13:53
T-2: Že imam
Paket: 1/1
Kraj: Štajerska

Odgovor Napisal/-a viki » 7. Jul 2006 ob 12:47

Hvala za povabilo, vendar se mi zdi prepričevanje že prepričanih izguba časa.

Svoje politične preference si že izkazal z objavo te teme, vendar pa resnično upam da globoko v svojem srcu ne verjameš da ima FOX News kaj zveze z novinarstvom. :idea:
Slika
(čakal sem 221 dni)

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 7. Jul 2006 ob 12:50

Viki, sploh ne bom debatiral o politiki tukaj. :D
Optika 100/10

maxmagnus
Guru
Prispevkov: 943
Pridružen: 7. Jul 2006 ob 16:16
T-2: Že imam
Paket: Oranžni optimum

Odgovor Napisal/-a maxmagnus » 7. Jul 2006 ob 16:28

Foxnews ni nič bolj pristranski kot LDS trobilo POP TV...
FoxNews vsaj ne skriva, da je desno usmerjen, pri nas pa je 90% novinarjev levo usmerjenih...

Bill O'Reilly je zakon!


Gre pa ta TV postaja v nos tistim pri nas, ki verjamejo v takšno resnico, kot jim jo pripoveduje Marcel v Studio City...in takšni bi nam celo zapovedovali katere TV postaje lahko gledamo in katere ne.


Vikija pa sprašujem, če je sporen Tony Snow iz FoxNews, kaj potem misli o Georgu Stephanopolusu, ki je iz Clintonove administracije odšel direkt na ABCNews...

Tisti dokumentarec Outfoxed pa je naredil Robert Greenwald, eden od najbolj pristranskih in levo usmerjenih režiserjev v ZDA, ki je tesno povezan z raznimi levo usmerjenimi gibanji in je totalno pristranski....

viki
Novinec
Prispevkov: 18
Pridružen: 12. Apr 2006 ob 13:53
T-2: Že imam
Paket: 1/1
Kraj: Štajerska

Odgovor Napisal/-a viki » 7. Jul 2006 ob 18:57

Maxmagnus, mene ne moreš obsojati da podipram Stephanopolusa - prav tako kot ne podpiram Chrisa Matthewsa oziroma Keitha Olbermana.

Bill O'Reilly je pa spolni iztirjenec, kar se je lepo pokazalo v tožbi proti njemu. V tožbi je napisano da je po telefonu nadlegoval svojo producentko in ji pripovedoval da na sebi uporablja vibrator. :lol:


Postaja FOX News najbolj škoduje konzervativcem, ne liberalcem. :lol: Je pa čudno da označuješ POP-TV kot trobilo LDS, glede na to da ima amariške lastnike. Gotovo se da tudi tu kaj postoriti - tako kot pri DELU in RTVSLO, še posebej zdaj ko gre Janša na obisk v ZDA. :lol:


Je pa res - TRUTH has a liberal bias, še posebej v dokumentarcih kot OUTFOXED, kjer so predstavljeni FAKTI in PRIČE :roll:

Kolikor vem je naloga medijev INFORMIRATI, in v raziskavah javnega mnenja se je lepo pokazalo, da imajo tisti ki gledajo FOX News najmanj pojma kaj se dogaja okoli njih. 70% gledalcev FOX-a recimo trdi da so ZDA v Iraku že nešli orože za množično uničvanje. Dosti manjši je ta procent pri poslušalcih NPR, oziroma gledalcih PBS. :roll:
Slika
(čakal sem 221 dni)

maxmagnus
Guru
Prispevkov: 943
Pridružen: 7. Jul 2006 ob 16:16
T-2: Že imam
Paket: Oranžni optimum

Odgovor Napisal/-a maxmagnus » 7. Jul 2006 ob 20:47

viki napisal/-a: Je pa čudno da označuješ POP-TV kot trobilo LDS, glede na to da ima amariške lastnike.
Viki, lastnik POP TV ni ameriško podjetje, ampak CME Central European Media Enterprises, ki ima sedež na Bermudi, za katero vemo, da je pralnica denarja...

V LDS jim nikoli ne bi dali frekvenc, ki pokrivajo 90% Slovenije, če ta firma ne bi naredila tudi političnega deala s takratno slovensko oblastjo...

KoMarEdit: To ni mesto za politične debate. Nazaj na temo, prosim ;)

viki
Novinec
Prispevkov: 18
Pridružen: 12. Apr 2006 ob 13:53
T-2: Že imam
Paket: 1/1
Kraj: Štajerska

Odgovor Napisal/-a viki » 7. Jul 2006 ob 22:30

Samo tole še dovoli, KoMar. :lol:

Podjetje ima sicer sedež na Bermudi, vendar ne zaradi pranja denarja - ampak DAVKOV. :lol:

Lastnik in oče podjetja je seveda Republikanec Ronald Lauder, ki ga je Ronald Reagean nekoč postavil za ambasadorja v Avstrijo. :idea:


Desničarji se boste pa glede POP-TVja med sabo že nekako zmenili, ali ne? :twisted:
Slika
(čakal sem 221 dni)

Odgovori