Tano Player

Vse o T-2 IP televiziji
Odgovori
panpetar
Začetnik
Prispevkov: 1
Pridružen: 11. Nov 2015 ob 09:49
T-2: Še nimam

Re: Tano Player

Odgovor Napisal/-a panpetar » 11. Nov 2015 ob 10:00

Odličen program, res! Imam dva problema, me zanima, ali obstajajo rešitve za njih. Prvi problem je EPG - Program napoved zamudo 1 uro. Lahko sem nekako to popravim? Drug problem je zunanje podnapisi. Imam nekaj kanalov, kjer se podnapisi ne lepljene ampak so naloženi z možnostmi Podnapisi DVB podnapisi. Podnapisi se ne prikažejo na zaslonu. V različica programa 1.2.1 podnapisi se prikažejo na zaslonu, vendar nimajo EPG, ker ne živim v Sloveniji kot v Srbiji. Ali obstajajo rešitve za te probleme?

tojla
Znanec
Prispevkov: 78
Pridružen: 8. Maj 2008 ob 20:57
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant
Kraj: Ljubljana

Re: Tano Player

Odgovor Napisal/-a tojla » 11. Avg 2016 ob 00:04

Da zopet malo odprem Tano temo...Poleg Windows-ov sem na novo začel z Linux Mint OS...torej sem še nov na tem področju. Nekaj osnove že poznam vendar mi še manjka kar veliko. Zadeva je taka, da je Tano edini sprejemljiv IPTV player za Linux (poleg Kodi) in bi ga rad namestil na Mint vendar imam težavo pri nameščanju le tega. Pri nameščanju se pojavi informacija, da je neki paket pokvarjen. Na forumih sem zasledil podatek, da je potrebno posodobiti Debian paket, ki ga je naredil avtor programa. Vse lepo in prav samo ne vem kako naj to naredim. Če je to že kdo delal bi bil vesel za informacijo how to, če ni bom pa očitno še naprej brskal po forumih :D . Pred par leti sem imel tudi podoben preblisk z Ubuntu OS in takrat sem lahko namestil Tano brez težav, zato vem, da je ok. Kodi je itak ok vendar bi rad imel posebej samo IPTV player. Na winsih imam trenutno Simple TV. Zaenkrat VLC na Mint-u dela ko šus vendar, ko se navadiš na EPG ti enostavno manjka.
lp

ntadej
Faca
Prispevkov: 117
Pridružen: 15. Apr 2009 ob 20:41
T-2: Še nimam

Re: Tano Player

Odgovor Napisal/-a ntadej » 11. Avg 2016 ob 17:46

Bom koncno poskusil v naslednjih dneh posodobiti pakete. Potem rabis samo tistega, ki je narejen za primerno verzijo Ubuntuja (tisto, na kateri temelji tvoja verzija Minta).

hackman
Novinec
Prispevkov: 19
Pridružen: 22. Jan 2012 ob 10:53
T-2: Že imam

Re: Tano Player

Odgovor Napisal/-a hackman » 2. Nov 2016 ob 12:50

Mene zanima, kje dobim najnovejšo verzijo Tano playerja? trenutno uporabljam ver. 1.3. Kako pa naštimam XMLTV, da dobim celotni spored? Jaz Tano playerja uporabljam, ker mi ne dela problemov na disku posnetkov kot pa ta multicasttv. Edina pomanjkljivost tega playerja je, da nima samodejni izklop PCja po snemanju. Drgač je vse OK.

Odgovori