Dajte vklopite Eurosport 2 Bundesliga

Vse o T-2 IP televiziji
BoruTi
Faca
Prispevkov: 193
Pridružen: 29. Jul 2008 ob 18:38
T-2: Že imam
Paket: 100/10, Iptv

Re: Dajte vklopite Eurosport 2 Bundesliga

Odgovor Napisal/-a BoruTi » 14. Okt 2009 ob 13:09

No, kot kaže nekateri niste razumeli, kaj želim povedat, ne rinite z glavo skozi zid in vsak ljubi dan težit za ta EŠ2, sam bi tudi rad ScyFy imel, pa ga trenutno ne morem imeti, ker ga pač ni v ponudbi in kaj naj, če pa želite še ta program in še kaj, boste pa videli, ko vam bodo dvignili naročnino, potem boste pa ponovno pljuvali......katastrofa....pač za ta dnar je toliko muzike.......pa še bi lahko našteval, pa se mi zdi škoda časa

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8483
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Dajte vklopite Eurosport 2 Bundesliga

Odgovor Napisal/-a kitl » 14. Okt 2009 ob 13:34

Predlog za T2- Ideja je Siolova :D Spremenite na ssvoji strani spored za Eurosport na tistega, ki prenaša nogomet. Tako je Siol nared z Espnom. Če ne drugega so bili uporabniki vsaj trenutek srečni pa še poceni je :D
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
Simi
Navdušenec
Prispevkov: 511
Pridružen: 23. Okt 2006 ob 21:12
T-2: Še nimam

Re: Dajte vklopite Eurosport 2 Bundesliga

Odgovor Napisal/-a Simi » 14. Okt 2009 ob 14:01

Siolovci lahko gledajo ta ameriški nogomet tudi na Š1,2, in so na boljšem kot pa mi z bundesligo, katere ne moremo spremljati na nobenem drugem kanalu.

Uporabniški avatar
DownTaker
Starešina
Prispevkov: 1636
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 14:28
T-2: Že imam
Paket: Telekom
Kraj: Šmarje pri Jelšah

Re: Dajte vklopite Eurosport 2 Bundesliga

Odgovor Napisal/-a DownTaker » 14. Okt 2009 ob 14:26

BoruTi napisal/-a:No, kot kaže nekateri niste razumeli, kaj želim povedat, ne rinite z glavo skozi zid in vsak ljubi dan težit za ta EŠ2, sam bi tudi rad ScyFy imel, pa ga trenutno ne morem imeti, ker ga pač ni v ponudbi in kaj naj, če pa želite še ta program in še kaj, boste pa videli, ko vam bodo dvignili naročnino, potem boste pa ponovno pljuvali......katastrofa....pač za ta dnar je toliko muzike.......pa še bi lahko našteval, pa se mi zdi škoda časa
potem pa tale svoj post objavi tudi pod Predlogi za programe, kjer se zelo pogosto omenjajo in ponavljajo nekateri programi, sploh določen glasbeni program

mene kakršno koli izražanje želja in predlogov ne moti, da ne bo pomote
Slika

matjaz1
Legenda
Prispevkov: 1328
Pridružen: 27. Jul 2007 ob 12:28
T-2: Že imam
Paket: HBO oranžni optimum
Kraj: Novo mesto

Re: Dajte vklopite Eurosport 2 Bundesliga

Odgovor Napisal/-a matjaz1 » 14. Okt 2009 ob 18:01

DownTaker napisal/-a:Ne vem zakaj bi se kaj menjalo. Preprosto se doda verzija ES 2 BL.
Konec koncev je željen kanal namenjen našemu področju.

Če komu pač ni všeč kanal in izražanje želja, naj spregleda. Mnogo si vsak dan želijo različne programe, eni celo vsak dan pišejo da bi določen glasbeni program, pa se noben ne oglasi da pretiravajo.

Pa še to. Tist ki predlaga, da naj se prenaša tekme iz interneta, je enako kot bi nekomu svetoval npr., da ne rabi določen glasbeni program, saj je vsa glasba dosegljiva na netu.
Pa se naj malo zamisli nad sabo kake neumnosti piše.
Ampak se zaradi enega kanale ne odpirajo dodatne teme in se razpravlja 4 strani. obstaja tema predlogi za tv programe, pa naj tam najeda. zaradi mene imamo lahko tako muziko kot ES 2BL. Nobenega programa se ne branim ampak ne bom odprl nove teme samo za to, ker bi rad Discovery investigation.

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8483
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Dajte vklopite Eurosport 2 Bundesliga

Odgovor Napisal/-a kitl » 14. Okt 2009 ob 18:24

Sej so T2 baje dokapitalizerali tako, da bo spet denar in novi kanali :D
Slika


Lp, Kitl

gulikoza
Starešina
Prispevkov: 1646
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:33
T-2: Že imam
Paket: 50/50 FTTH

Re: Dajte vklopite Eurosport 2 Bundesliga

Odgovor Napisal/-a gulikoza » 14. Okt 2009 ob 22:53

Včeraj sem malo na Telemachu gledal Scifi. Super zadeva, cel popoldne TNGja, potem pa Futurama :D
Slika Optika od 30.5.2008

Uporabniški avatar
DownTaker
Starešina
Prispevkov: 1636
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 14:28
T-2: Že imam
Paket: Telekom
Kraj: Šmarje pri Jelšah

Re: Dajte vklopite Eurosport 2 Bundesliga

Odgovor Napisal/-a DownTaker » 15. Okt 2009 ob 01:02

matjaz1 napisal/-a: Ampak se zaradi enega kanale ne odpirajo dodatne teme in se razpravlja 4 strani. obstaja tema predlogi za tv programe, pa naj tam najeda. zaradi mene imamo lahko tako muziko kot ES 2BL. Nobenega programa se ne branim ampak ne bom odprl nove teme samo za to, ker bi rad Discovery investigation.
Za to bodo pa že moderatorji poskrbeli, brez skrbi ;-)
Slika

BoruTi
Faca
Prispevkov: 193
Pridružen: 29. Jul 2008 ob 18:38
T-2: Že imam
Paket: 100/10, Iptv

Re: Dajte vklopite Eurosport 2 Bundesliga

Odgovor Napisal/-a BoruTi » 15. Okt 2009 ob 15:21

Jeeeej no......eni se pa ne vdate......drugače, če se ne motim, se da gledati tekme bundeslige tudi na DSF-ju.......hočwm to povedati, da bo ko bo in 1x sigurno bo, pa ne bodite tako neučakani.......ko vam bodo dali ta kanal, bo oh in sploh t-2, ko pa česa ne bo takoj vključil v shemo bo pa vse, sam T-2 ne..... :blbl: :arrow: za ta denar dobim oveč ko dovolj.....samo dajmo času čas

bender33
Model
Prispevkov: 257
Pridružen: 23. Feb 2009 ob 20:21
T-2: Še nimam

Re: Dajte vklopite Eurosport 2 Bundesliga

Odgovor Napisal/-a bender33 » 15. Okt 2009 ob 16:15

AndraZ napisal/-a:Zdaj me bodo vsi linčali, ampak jaz pa ne podpiram menjave. Nogometa je na vseh kanalih že več kot preveč. Zadnjič sem skrajno užival, ko sem lahko na es2 gledal Red bull air race. Kolega na siolu pa ni mogel, ker so mu vrteli "nek nogomet". :?
Kakšna možnost, da spremljamo obe verziji?
ja problem je ker na tej verziji ima bundesliga proriteto pred vsemi ostalimi športi. zaradi bundeslige bojo prekinli prenos vseh ostalih športov in prenašali bundesligo.

tko da tale verzija je samo za tiste ki gledajo bundesligo za ostale pa ne.

Uporabniški avatar
Simi
Navdušenec
Prispevkov: 511
Pridružen: 23. Okt 2006 ob 21:12
T-2: Še nimam

Re: Dajte vklopite Eurosport 2 Bundesliga

Odgovor Napisal/-a Simi » 31. Okt 2009 ob 10:54

Danes tekom dneva naj bi bil ta ES2 Bundesliga končno vklopljen v shemo T2, je včeraj napisal Nimda. Spored za danes: 15.30 STTUTGART : BAYERN, 18.30 SCHALKE : BAYER LEVERKUSEN
jutri : 15.30 FREIBURG : HOFFENHEIM, 17.30 FRANKFURT : BOCHUM
Vse pohvale T2!
:plosk:

Uporabniški avatar
Simi
Navdušenec
Prispevkov: 511
Pridružen: 23. Okt 2006 ob 21:12
T-2: Še nimam

Re: Dajte vklopite Eurosport 2 Bundesliga

Odgovor Napisal/-a Simi » 31. Okt 2009 ob 15:08

Nimda zanima me, a bo to vklop ES2 Bundeslige na novo mesto v shemi ali zamenjava za eno od obeh enakih sedanjih verzij? In ali bo to res danes ali bomo morali še počakati kak dan. Hvala in lp

FC Bayern
Faca
Prispevkov: 114
Pridružen: 10. Jun 2007 ob 00:09
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL T3 + telefon
Kraj: Celje

Re: Dajte vklopite Eurosport 2 Bundesliga

Odgovor Napisal/-a FC Bayern » 31. Okt 2009 ob 22:32

Tudi mene bi zanimal ta podatek

Hvala in lp

Uporabniški avatar
Simi
Navdušenec
Prispevkov: 511
Pridružen: 23. Okt 2006 ob 21:12
T-2: Še nimam

Re: Dajte vklopite Eurosport 2 Bundesliga

Odgovor Napisal/-a Simi » 1. Nov 2009 ob 21:33

Verjetno bo jutri kaj več znanega. Na računalniku sem zasledil, da ima ta ES2 Bundesliga angleški komentar. Zanima me ali bo na izbiro v meniju tudi še kak drug zvočni vir. Vemo da obstaja tudi srbski in nemški . Osebno bi najraje imel srbskega. Verjetno pa je vse spet odvisno od satelita s katerega ga dobivamo. Mislim da ima Total Tv srbski zvočni vir. Lp :D
Nekako ne paše za Bundesligo angleški jezik, bolj ji paše nemški oziroma srbski.

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Dajte vklopite Eurosport 2 Bundesliga

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 2. Nov 2009 ob 10:57

Jezik bo tisti, ki ga dovoli Evrošport. Pri navadnem Evrošportu 1 in 2, imata programa Angleški vir (kjer ni možno izbirati jezika) in posebej Nemški vir (kjer prav tako ni možno izbirati jezika). Nemško verzijo imamo tako kot poseben kanal z explicitnim dovoljenjem Evrošporta. Kako je z Evrošportom BundesLiga? V angleščini je.

So me pa prosili, da pod nujno obvestim forumaše, da se sedaj že dodaja BundesLiga v grafični vmesnik. :D
Optika 100/10

Zaklenjeno