Komentarji na nove programe

Vse o T-2 IP televiziji
Odgovori
Uporabniški avatar
toni
Guru
Prispevkov: 775
Pridružen: 29. Dec 2006 ob 15:22
T-2: Že imam
Paket: T4 Optika
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

Komentarji na nove programe

Odgovor Napisal/-a toni » 29. Apr 2010 ob 19:13

Sicer bo Komar verjetno dal locked, vendar vseeno bi lahko tudi tisti kateri nismo uspeli napisat svoje mnenje o najnovejših pridobitvah na IP Tv povedali svoje mnenje. Mene osebno ne moti niti zvrst niti jezik novih kanalov, sem pa mnenja kakor ostala večina da bi morali prvo poštimat obstoječe kanale, eni ne delajo (en XXX, ne vem kateri, pa en XXX dela samo par ur na dan, čeprav plačujemo za 24ur nonstop), čedalje več jih kocka oz. se preko sredine ekrana zapodijo kockice, tale najnovejši albanski al kater jezik že je to glasbeni šteka zvok. Skratka, dajte rajši delat na kvaliteti kakor na kvantiteti, kajti ni nujno da je več boljše. Komar, ne biti jezen, samo sem moral nekam napisat svoje mnenje :nevem: .
Tistim, ki se radi za(je)bavate na moj račun, sporočam, da je ta blokiran!!!
Sporočilo je v skladu s 45a. členom Zakona o varstvu forumašev. Vaša vprašanja, predloge in komentarje pošljite v tri krasne.

Uporabniški avatar
zagor
Faca
Prispevkov: 121
Pridružen: 24. Feb 2010 ob 17:12
T-2: Že imam

Re: Komentarji na nove programe

Odgovor Napisal/-a zagor » 29. Apr 2010 ob 19:35

moj komentar na nove programe je ta:

KATASTROFA :jao:

Uporabniški avatar
KoMar
Administrator
Prispevkov: 3979
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 11:43
T-2: Že imam
Paket: 100/10 FTTH

Re: Komentarji na nove programe

Odgovor Napisal/-a KoMar » 29. Apr 2010 ob 19:51

toni, ti si se vsaj potrudil napisat malo na daljše, večina komentarjev je pa takih, kot ga lepo demonstrira zagor.

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: Komentarji na nove programe

Odgovor Napisal/-a Cobane » 30. Apr 2010 ob 07:29

Jaz sem pa izredno navdušen nad novimi programi... zanimivo, kako so okusi različni!
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

drpinter
Znanec
Prispevkov: 60
Pridružen: 19. Avg 2009 ob 10:20
T-2: Še nimam

Re: Komentarji na nove programe

Odgovor Napisal/-a drpinter » 30. Apr 2010 ob 08:36

Ja saj smo vsi, samo drugače se izražamo :)

Uporabniški avatar
Stancho75
Faca
Prispevkov: 142
Pridružen: 23. Jan 2009 ob 22:13
T-2: Že imam
Paket: FTTH T4
Kraj: Koper

Re: Komentarji na nove programe

Odgovor Napisal/-a Stancho75 » 30. Apr 2010 ob 10:29

Komar,
moj komentar na "Predlogi za TV programe" je bil vezan na novo pridobljene kanale in sem tudi predlagal nove (E!, IDiscovery). Zakaj se je tema zaklenila? Raje opozarjaj uporabnike in jim briši/premikaj poste kot pa zaklepat pomembno temo kot "Predlogi za tv programe".
Predlaganje novih programov je onemogočeno, kritiziranje novih programov je skraj onemogočeno.... wtf?

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8483
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Komentarji na nove programe

Odgovor Napisal/-a kitl » 30. Apr 2010 ob 11:52

Predlaganje je itak brez vezno, ker predlagamo že leto in pol tudi seznam imamo dolg kot sto nogo pa itak ne dobimo nič od željenega. Za to sem mnenja, da so predlogi pravzaprav nesmiselni.
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
KoMar
Administrator
Prispevkov: 3979
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 11:43
T-2: Že imam
Paket: 100/10 FTTH

Re: Komentarji na nove programe

Odgovor Napisal/-a KoMar » 30. Apr 2010 ob 14:53

Predlaganje novih programov je onemogočeno, kritiziranje novih programov je skraj onemogočeno.... wtf?
Kot lahko vidiš, je tema za Predloge ponovno odprta. Koliko časa pa bo ostala, je odvisno samo od vas.

Uporabniški avatar
lithium
Nadebudnež
Prispevkov: 463
Pridružen: 30. Nov 2006 ob 19:52
T-2: Že imam
Paket: VDSL 8/1

Re: Komentarji na nove programe

Odgovor Napisal/-a lithium » 30. Apr 2010 ob 19:14

Ja, berem to temo.. žalost glede novih programov. :cry:
Dodal se bi raje Discovery ID, ki je pri turnšku v osnovni shemi.
Slika
Neuradni forum Telemacha -> forum070.net

FC Bayern
Faca
Prispevkov: 114
Pridružen: 10. Jun 2007 ob 00:09
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL T3 + telefon
Kraj: Celje

Re: Komentarji na nove programe

Odgovor Napisal/-a FC Bayern » 1. Maj 2010 ob 09:08

Ki pa tudi ni toliko hvale vreden. Zato pa je v osnovni shemi.

FC Bayern
Faca
Prispevkov: 114
Pridružen: 10. Jun 2007 ob 00:09
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL T3 + telefon
Kraj: Celje

Re: Komentarji na nove programe

Odgovor Napisal/-a FC Bayern » 1. Maj 2010 ob 09:14

Stancho75 napisal/-a:Komar,
moj komentar na "Predlogi za TV programe" je bil vezan na novo pridobljene kanale in sem tudi predlagal nove (E!, IDiscovery). Zakaj se je tema zaklenila? Raje opozarjaj uporabnike in jim briši/premikaj poste kot pa zaklepat pomembno temo kot "Predlogi za tv programe".
Predlaganje novih programov je onemogočeno, kritiziranje novih programov je skraj onemogočeno.... wtf?
Po komentarjih sodeč, nimaš vse pri sebi urejeno. V bodoče komentiraj strokovno in z argumenti.

Uporabniški avatar
Anubis
Legenda
Prispevkov: 1316
Pridružen: 19. Mar 2006 ob 16:05
T-2: Že imam
Paket: 100/10
Kraj: Zokiville

Re: Komentarji na nove programe

Odgovor Napisal/-a Anubis » 1. Maj 2010 ob 14:09

Jaz bi strokovno na kratko argumentiral nekako takole:

Od osamosvojitve naprej je Slovenija ponovno del Srednje Evrope, kamor je ze od leta 1918 od vedno spadala (ceprav politika s svojim ravnanjem do sedaj ni bistveno pripomogla k temu, ampak to zdaj ni tema). Na medijskem podrocju (tako ponudniki TV/RA vsebin kot sami kreatorji le-teh) pa se zal vse bolj kaze ponoven "premik na jugovzhod". Dejstvo je, da mediji kreirajo prostor in njega kulturo ter vsaj posredno oblikujejo ljudi v njem. In medijski premik na JV je posredno iznicevanje osamosvojitvenih tezenj.
Tako je pri slovenskih ponudnikih, kamor spada tudi T2, opaziti razmeroma neuravnotezeno ponudbo tujih kanalov, pri katerih je zelo veliko stevilo teh s podrocja JV Evrope oz. zahodnega in juznega Balkana (brez Grcije).

Na kratko: Iz te slike http://en.wikipedia.org/wiki/File:Gross ... uropas.png je prevec tujih kanalov iz svetlooranznega obmocja, premalo iz modrega in vijolicnega, ter nic iz zelenega.
8)

Uporabniški avatar
Dorjan
Novinec
Prispevkov: 8
Pridružen: 3. Avg 2009 ob 18:01
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni optimum- optika
Kraj: Koper

Re: Komentarji na nove programe

Odgovor Napisal/-a Dorjan » 2. Maj 2010 ob 13:13

Da ,res je preveč programov z Balkana .Še posebno ti zadnji dve albanski glasbeni oddaji. Res bi bila dobrodošla kakšna boljša evropska televizija .Srbskih tv -jev jih je tudi preveč.Toje moj predlog.
Lep pozdrav iz Kopra

Uporabniški avatar
nemo
Starešina
Prispevkov: 1591
Pridružen: 30. Avg 2007 ob 15:58
T-2: Že imam
Paket: t4 tera na optiki

Re: Komentarji na nove programe

Odgovor Napisal/-a nemo » 2. Maj 2010 ob 16:39

Anubis napisal/-a:Na kratko: Iz te slike http://en.wikipedia.org/wiki/File:Gross ... uropas.png je prevec tujih kanalov iz svetlooranznega obmocja, premalo iz modrega in vijolicnega, ter nic iz zelenega.
8)
Skratka, srbski programi iz Vojvodine te ne motijo, ampak samo tisti z desnega brega Donave?
Plačaš 100, dobiš 90.

Uporabniški avatar
Stancho75
Faca
Prispevkov: 142
Pridružen: 23. Jan 2009 ob 22:13
T-2: Že imam
Paket: FTTH T4
Kraj: Koper

Re: Komentarji na nove programe

Odgovor Napisal/-a Stancho75 » 3. Maj 2010 ob 00:09

FC Bayern napisal/-a:
Stancho75 napisal/-a:Komar,
moj komentar na "Predlogi za TV programe" je bil vezan na novo pridobljene kanale in sem tudi predlagal nove (E!, IDiscovery). Zakaj se je tema zaklenila? Raje opozarjaj uporabnike in jim briši/premikaj poste kot pa zaklepat pomembno temo kot "Predlogi za tv programe".
Predlaganje novih programov je onemogočeno, kritiziranje novih programov je skraj onemogočeno.... wtf?
Po komentarjih sodeč, nimaš vse pri sebi urejeno. V bodoče komentiraj strokovno in z argumenti.

Dragi FC Bayern: pri sebi imam vse zeloooo dobro urejeno. Najboljši dokaz je spoštovanje do ostalih uporabnikov. Sem kometiral zadeve vezane na temo - tvoj komentar je vezan na moj post (kar ni vezano na temo). Tokrat te jaz prosim, da v bodoče komentiraš strokovno, z argumenti in s spoštovanjem do ostalih uporabnikov.

Odgovori