Nedelovanje in motnje določenega programa

Vse o T-2 IP televiziji
Odgovori
g33k
Legenda
Prispevkov: 1291
Pridružen: 8. Sep 2011 ob 12:32
T-2: Še nimam

Re: Nedelovanje in motnje določenega programa

Odgovor Napisal/-a g33k » 6. Okt 2018 ob 13:07

Verjetno zato, ker program ne oddaja več.
Ocenjena maksimalna hitrost je torej enaka oglaševani hitrosti, ki jo lahko naročnik doseže pri danem paketu vsaj enkrat na dan. :beri:

bender33
Model
Prispevkov: 255
Pridružen: 23. Feb 2009 ob 20:21
T-2: Še nimam

Re: Nedelovanje in motnje določenega programa

Odgovor Napisal/-a bender33 » 6. Okt 2018 ob 14:02


Andy
Model
Prispevkov: 323
Pridružen: 12. Maj 2006 ob 12:32
T-2: Še nimam
Paket: FTTH GPON NEO C
Kraj: Škofja Loka

Re: Nedelovanje in motnje določenega programa

Odgovor Napisal/-a Andy » 1. Dec 2018 ob 11:04

Nisem zasledil, da bi že kje potekala debata o tem, ampak ali ni nihče (še) opazil, da je 6 kanalov Šport TVja out ? Pogodba iztekla in se ni na novo podpisala ? :?: :roll:

Andy
Model
Prispevkov: 323
Pridružen: 12. Maj 2006 ob 12:32
T-2: Še nimam
Paket: FTTH GPON NEO C
Kraj: Škofja Loka

Re: Nedelovanje in motnje določenega programa

Odgovor Napisal/-a Andy » 1. Dec 2018 ob 11:12

:hmm: Ok, zdaj sem opazil sporočilo na webpageu. Je pa res smola na strani T-2 - Sportklubi v VHS kvaliteti, Sport TV out - zanimivo poslovanje na brdovitom Balkanu. :mrgreen: :lol:

mikrohard
Starešina
Prispevkov: 3102
Pridružen: 1. Feb 2014 ob 17:52
T-2: Še nimam

Re: Nedelovanje in motnje določenega programa

Odgovor Napisal/-a mikrohard » 1. Dec 2018 ob 12:53

Vsi TV ponudniki želijo več denarja. Začel je sportklub (zato je samo v SD), nadaljeval je ProPlus (zato imaš 5€ višjo položnico), skledico je pristavil tudi Planet TV. Sedaj je pa svojo srečo poskusil še Šport TV. Enkrat je treba stvar ustaviti, sicer bodo položnice v prihodnosti 100+€ mesečno.

cslesce
Navdušenec
Prispevkov: 723
Pridružen: 1. Okt 2011 ob 17:21
T-2: Že imam
Paket: 200/20
Kraj: Kranj

Re: Nedelovanje in motnje določenega programa

Odgovor Napisal/-a cslesce » 1. Dec 2018 ob 13:00

Enkrat je pa treba reči dovolj.
Slika

Andy
Model
Prispevkov: 323
Pridružen: 12. Maj 2006 ob 12:32
T-2: Še nimam
Paket: FTTH GPON NEO C
Kraj: Škofja Loka

Re: Nedelovanje in motnje določenega programa

Odgovor Napisal/-a Andy » 1. Dec 2018 ob 13:01

Se strinjam, da je potrebno to norijo ustaviti. Da ne bo pomote, jaz osebno ne potrebujem PooPTV/Kanalizacije in Planeta, ravno tako ne potrebujem športnih kanalov.

Ledenko
Faca
Prispevkov: 179
Pridružen: 28. Nov 2011 ob 12:11
T-2: Še nimam

Re: Nedelovanje in motnje določenega programa

Odgovor Napisal/-a Ledenko » 1. Dec 2018 ob 13:07

To je tako, kot da bi imel službo za določen čas in bi dan po poteku se šel pogajat za novo pogodbo....

"Lepo", da na dan poteka pogodbe T-2 obvesti svoje stranke, da se pogaja za podaljšanje. :roll: :roll:

d_g
Legenda
Prispevkov: 1138
Pridružen: 7. Dec 2006 ob 08:53
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant
Kraj: Ljubljana Bežigrad-Zup. jama: optika T-2

Re: Nedelovanje in motnje določenega programa

Odgovor Napisal/-a d_g » 1. Dec 2018 ob 14:11

Pogajanja se vodijo že prej, samo če ponudnik kanala zahteva toliko (novega dodatnega) keša in če T-2 na to ne pristaja (ponudnik pa misli, da bo, ker se bliža konec pogodbe), potem se zgodi, kar se ... Saj bi lahko imeli tud že Sportklube v HD, pa zaradi tega VSI uporabniki 2-4 € višje položnice samo zaradi tega naslova. Pa zaradi Šport TV še 2-4 € in kje se potem konča zgodba. Z izklopi naročnikov..

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8477
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Nedelovanje in motnje določenega programa

Odgovor Napisal/-a kitl » 1. Dec 2018 ob 14:28

Hvala bogu upam, da jih ne bo več nazaj.
Slika


Lp, Kitl

zvitisvizec
Znanec
Prispevkov: 99
Pridružen: 20. Okt 2015 ob 19:09
T-2: Že imam
Paket: T4 Optika
Kraj: Kočevje

Re: Nedelovanje in motnje določenega programa

Odgovor Napisal/-a zvitisvizec » 1. Dec 2018 ob 14:37

Upam da tole cim prej zrihtajo da bomo lahko gledal nogomet italjansko ligo in ligo prvakov v rokometu ker drugace bomo movgli gledati kje drugje.

kanarin
Novinec
Prispevkov: 10
Pridružen: 6. Apr 2018 ob 15:09
T-2: Že imam

Re: Nedelovanje in motnje določenega programa

Odgovor Napisal/-a kanarin » 1. Dec 2018 ob 18:40

Samo mene kot naročnika T-2 ne brigajo ta pogajanja oz vse težave vezane s tem , želim samo gledati programe , ki me zanimajo, in to v dostojni kvaliteti. Zakaj drugi ponudniki pa nimajo takih težav in omogočajo normalen ogled vseh športnih programov ? Pa naj postavijo ločene športne pakete , meni ne rabi 200-300 nekih programov (dal ahko recimo gledam Šport TV v HD kvaliteti), bom pač vzel nek osnovni paket + športni paket ki me zanima oz mi je še smiselno plačevat. Najslabše pa je ko se kopja lomijo na samih uporabnikih storitve. Na ta način bo T-2 hitro popušu, ne vem kaj jim ni jasno. Lahko tudi da imajo prav in upravičeno ne pristanejo na zahtevane cene, ampak na koncu so oškodovani uporabniki. I ti bodo odšli tam, kjer lahko dobijo željeno storitev.

mikrohard
Starešina
Prispevkov: 3102
Pridružen: 1. Feb 2014 ob 17:52
T-2: Še nimam

Re: Nedelovanje in motnje določenega programa

Odgovor Napisal/-a mikrohard » 1. Dec 2018 ob 19:10

https://www.slovenskenovice.si/sport/ti ... ort-klubom

Problem je v pogojih, ki jih postavljajo ponudniki programov. ProPlus recimo zahteva, da so njihovi programi v osnovni shemi, da dobijo 5€ od vsakega naročnika. Sportklub mislim, da ima podobne zahteve. Kakšne zahteve ima sedaj Šport TV sicer ne vem... ampak če bo vsak ponudnik programa želel biti v osnovni shemi, ti operater ne more ponuditi ločenega paketa.

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9093
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: Nedelovanje in motnje določenega programa

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 1. Dec 2018 ob 19:16

kanarin napisal/-a:Samo mene kot naročnika T-2 ne brigajo ta pogajanja oz vse težave vezane s tem , želim samo gledati programe , ki me zanimajo, in to v dostojni kvaliteti. Zakaj drugi ponudniki pa nimajo takih težav in omogočajo normalen ogled vseh športnih programov ? Pa naj postavijo ločene športne pakete , meni ne rabi 200-300 nekih programov (dal ahko recimo gledam Šport TV v HD kvaliteti), bom pač vzel nek osnovni paket + športni paket ki me zanima oz mi je še smiselno plačevat. Najslabše pa je ko se kopja lomijo na samih uporabnikih storitve. Na ta način bo T-2 hitro popušu, ne vem kaj jim ni jasno. Lahko tudi da imajo prav in upravičeno ne pristanejo na zahtevane cene, ampak na koncu so oškodovani uporabniki. I ti bodo odšli tam, kjer lahko dobijo željeno storitev.
O madona.
A ti veš da dobavitelj ne pusti da so SK v posebnem/ločenem programskem paketu ? Ne pustijo. T2 bi to naredil že pred leti pa ne more.

g33k
Legenda
Prispevkov: 1291
Pridružen: 8. Sep 2011 ob 12:32
T-2: Še nimam

Re: Nedelovanje in motnje določenega programa

Odgovor Napisal/-a g33k » 1. Dec 2018 ob 19:33

mikrohard napisal/-a:https://www.slovenskenovice.si/sport/ti ... ort-klubom

Problem je v pogojih, ki jih postavljajo ponudniki programov. ProPlus recimo zahteva, da so njihovi programi v osnovni shemi, da dobijo 5€ od vsakega naročnika. Sportklub mislim, da ima podobne zahteve. Kakšne zahteve ima sedaj Šport TV sicer ne vem... ampak če bo vsak ponudnik programa želel biti v osnovni shemi, ti operater ne more ponuditi ločenega paketa.
Potemtakem očitno lahko vse ponudniki programov začnejo izsiljevati operaterje po enakem principu, naročniki pa bodo plačevali v nedogled.
Ocenjena maksimalna hitrost je torej enaka oglaševani hitrosti, ki jo lahko naročnik doseže pri danem paketu vsaj enkrat na dan. :beri:

Odgovori