POP NON STOP (Kino, Kino2, Oto, Fani, Pop spot, Brio)

Vse o T-2 IP televiziji
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
jst1
Nergač
Prispevkov: 805
Pridružen: 10. Sep 2012 ob 15:44
T-2: Že imam
Paket: T3 TERA

Re: POP NON STOP (Kino, Kino2, Oto, Fani, Pop spot, Brio)

Odgovor Napisal/-a jst1 » 30. Dec 2012 ob 01:17

No ja, ce ne najdes nic na tem TS kar bi ti ustrezalo, gres pa vsee na Pop pogledat. Torej ce bi bik nek hud film na Pop, ga ne bi gledu ker ni TS???? Ce bi pa bil TS, spet ne bi gledal, ker bi gledal jutri. Ne razumem zakaj je tako zanimivo za nazaj gledat ce lahko sproti gledas.

P.s.:Ta hud film je zgolj predpostavka. Saj takih filmov ni vec na Pop-u.

anžek
Novinec
Prispevkov: 24
Pridružen: 5. Nov 2012 ob 08:02
T-2: Že imam
Paket: t4

Re: POP NON STOP (Kino, Kino2, Oto, Fani, Pop spot, Brio)

Odgovor Napisal/-a anžek » 30. Dec 2012 ob 06:16

jst1
JAz nisem kakšen tv gledalec,da bi cele dneve presedel pred tvjem.Zato mi časovni zamik veliko pomeni,da si lahko oddaje,ki me zanimajo pogledam zvečer po službi.Prav zato pravim,da se sedaj pop tv in kanal a zelo malo gledata,Ogledam pa si programe na kanalih,kjer je TS.Prav s tem namenom je T2 uvedel ts,da si lahko oddaje ogledaš takrat ko imaš čas.Prej,ko tega ni bilo se pač teh oddaj ni gledalo,tako je moje mnenje,da so pop tvjevci s tem izgubili na gledanosti.ŽAL.

Schime
Faca
Prispevkov: 108
Pridružen: 25. Mar 2007 ob 21:39
T-2: Še nimam

Re: POP NON STOP (Kino, Kino2, Oto, Fani, Pop spot, Brio)

Odgovor Napisal/-a Schime » 30. Dec 2012 ob 08:55

O tem debatirat je tko brez veze, ker ima vsak svoj način gledanja.
Jaz na primer ne rabim TS, ker mi nobena zadeva ni toliko pomembna ali zanimiva, da bi si jo ogledal za nazaj. Ne rečem, da ga ne bi uporabljal, če bi ga imel a zaenkrat ga sploh ne potrebujem. Športa nikoli ne gledam za nazaj, filmov je vsepovsod dosti tko, da nekaj najdem če hočem gledat, serije pa tko bolj kot ne gledam kot vsi, ki hočjo gledat tekoče sezone (razen kar je na HBO).

Uporabniški avatar
jst1
Nergač
Prispevkov: 805
Pridružen: 10. Sep 2012 ob 15:44
T-2: Že imam
Paket: T3 TERA

Re: POP NON STOP (Kino, Kino2, Oto, Fani, Pop spot, Brio)

Odgovor Napisal/-a jst1 » 30. Dec 2012 ob 09:22

Saj ravno to je tisto. Jaz tudi nisem cel dan pred tv-jem in ravno zato ne rabim ts. Ce imas ts moras imet cas pogledat. Ce je pa res kaj takega zanimivega pa al posnames al na netu staknes. Sport za nazaj gledat je pa brezveze. Jaz Popa ne gledam ker ni nic za gledat. Ce bi imeli dobre filme bi pa gledal tudi brez ts.

alesn
Faca
Prispevkov: 154
Pridružen: 29. Jan 2009 ob 22:19
T-2: Že imam
Paket: triple
Kraj: Vrhnika

Re: POP NON STOP (Kino, Kino2, Oto, Fani, Pop spot, Brio)

Odgovor Napisal/-a alesn » 30. Dec 2012 ob 09:24

@Schime
Razlog zakaj ne rabiš TS je v tvojem odgovoru....ker ga nimaš. Če bi ga imel in poskusil, se bi hitro navadil na luksuz, ki ga ta funkcija nudi. Verjem. Zame je ta funkcija sedaj nujna in ne bi mogel zamenjati operaterja tudi če bi ta imel boljšo programsko shemo a brez TS. Tako to je. TS je zame nepogrešljiv.

kokica2000
Legenda
Prispevkov: 1286
Pridružen: 17. Sep 2006 ob 12:58
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO na FTTH
Kraj: Ljubljana

Re: POP NON STOP (Kino, Kino2, Oto, Fani, Pop spot, Brio)

Odgovor Napisal/-a kokica2000 » 30. Dec 2012 ob 09:28

Da ne potrebuje TS, govori tisti, ki ga nima naročenega. Če bi ga imel, garantiram, da si v roku 1-2 mesecev ne bi več predstavljal ogleda televizije brez njega. Problem pa ni toliko gledanje včerajšnjih oddaj, kot preskakovanje reklam. Ravno zato ponudniki programov TSja ne marajo.

alesn
Faca
Prispevkov: 154
Pridružen: 29. Jan 2009 ob 22:19
T-2: Že imam
Paket: triple
Kraj: Vrhnika

Re: POP NON STOP (Kino, Kino2, Oto, Fani, Pop spot, Brio)

Odgovor Napisal/-a alesn » 30. Dec 2012 ob 09:28

Če želiš snemat, moraš pogledat spored, nastavit snemanje, moraš imeti voljo za to. Marsikdaj ne veš, ali bo neka oddaja, film, dober itd. Jaz grem vsakič, ko si zaželim muziko na kakšen glasben program in s 5 minutnim premikom nazaj poslušam tiste komade, ki mi takrat pašejo. Pogledam, kako se film začne in ga gledam, če mi pritegne. Otrokom dam tiste risanke, ki so zanjih primerne itd. V glavnem, kot sem že rekel. To je kot klima v avut. Da se živeti brez nje, ampak kvaliteta vožnje z avtom s klimo je veliko boljša.

alesn
Faca
Prispevkov: 154
Pridružen: 29. Jan 2009 ob 22:19
T-2: Že imam
Paket: triple
Kraj: Vrhnika

Re: POP NON STOP (Kino, Kino2, Oto, Fani, Pop spot, Brio)

Odgovor Napisal/-a alesn » 30. Dec 2012 ob 09:45

Pa še glede športa. Tudi jaz ne morem gledat šport za nazaj, če poznam rezultat. Pogledam pa npr. gole na kakšni tekmi, ki jih nisem videl v živo, pogledam mojstrovine na kakšni tekmi, gledal sem zadnjih 15 sekund tekme med Zadrom in partizanom, ko je bilo v zadnjih 11 sekundah doseženo 9 točk, pogledam gole Telemach Olimpije, ko je tekma v posnetku na Sportklubu, ker tekme v živo na Sportklubu Prime ne moremo gledat, včasih pogledam, kako je smučala Tina za zmago itd. Sicer vse to najdeš lahko kmalu tudi na youtubu, ampak običajno z drugimi komentatorji.

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8484
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: POP NON STOP (Kino, Kino2, Oto, Fani, Pop spot, Brio)

Odgovor Napisal/-a kitl » 30. Dec 2012 ob 09:46

Snemanje pa TS se sploh ne more primerjat. Snemanje je zamudno in nerodno med tem pa ko s TS-jem samo preletiš in vola je že na ekranu tisto, kar bi rad gledal. Pri nas TS prav pride predvsem zaradi otrok (risanke) in POP OTO je bil za to odličen kanal dokler je imel TS. Od kar ni TS-ja ga je pa nadomestil Minimax.
Slika


Lp, Kitl

Schime
Faca
Prispevkov: 108
Pridružen: 25. Mar 2007 ob 21:39
T-2: Še nimam

Re: POP NON STOP (Kino, Kino2, Oto, Fani, Pop spot, Brio)

Odgovor Napisal/-a Schime » 30. Dec 2012 ob 09:49

V bistvu imam "naročen" TS (sem pri Siolu) s tem, ko imam box doma pri hiši a sem ga dal staršem in imam v svojem nadstropju še kar sageam. V bistvu bi brez problema lahko vzel še enga vendar nimam potrebe po tem. Res, da ni vseh programov na TS a večino takih, ko se gleda so a me vseeno ne premami. :)

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8484
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: POP NON STOP (Kino, Kino2, Oto, Fani, Pop spot, Brio)

Odgovor Napisal/-a kitl » 30. Dec 2012 ob 09:56

Sploh se pa Siol-ov TS ne more primerjati z našim. To je tko kot bi primerjal mercedez s fičotom :D Pa nočem bit žaljiv ampak je res tako.
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
jst1
Nergač
Prispevkov: 805
Pridružen: 10. Sep 2012 ob 15:44
T-2: Že imam
Paket: T3 TERA

Re: POP NON STOP (Kino, Kino2, Oto, Fani, Pop spot, Brio)

Odgovor Napisal/-a jst1 » 30. Dec 2012 ob 11:33

kokica2000 napisal/-a:Da ne potrebuje TS, govori tisti, ki ga nima naročenega. Če bi ga imel, garantiram, da si v roku 1-2 mesecev ne bi več predstavljal ogleda televizije brez njega. Problem pa ni toliko gledanje včerajšnjih oddaj, kot preskakovanje reklam. Ravno zato ponudniki programov TSja ne marajo.
Kako pa to ves? A ni logicno saj ce bi ga hvalil bi ga verjetno imel. Se ti ne zdi?
No sprobal sem ga in ker me ni premamil se mi zdi skoda dnarja. Ob osmih se das pred tv za urco al dve in to je to. Sej drgac ni cajta. Takrat pa ze najdes kak program ki odgovarja. No ne recem da ni luksuz ampak spet ne tolk. Ce bi imeli precej programov z odlicno vsebino in vec casa, potem bi prisu do izraza. Glede snemanja si pa nastimam res kdaj pa kdaj ce je kaj res zivljensko pomembnega. In me ne zmatra prav prevec.

Schime
Faca
Prispevkov: 108
Pridružen: 25. Mar 2007 ob 21:39
T-2: Še nimam

Re: POP NON STOP (Kino, Kino2, Oto, Fani, Pop spot, Brio)

Odgovor Napisal/-a Schime » 30. Dec 2012 ob 13:08

kitl napisal/-a:Sploh se pa Siol-ov TS ne more primerjati z našim. To je tko kot bi primerjal mercedez s fičotom :D Pa nočem bit žaljiv ampak je res tako.
Sploh ni važno kateri je bolši in zakaj je bolš. Sem probal in je vredu delalo a vseeno tega zaenkrat ne rabim. Za mene ni programa ali oddaje ki bi me zanimala toliko da bi jo pogledal kasneje. Za mene bi bil bol zanimiv koncept HBO OD ali HBO GO. Ne pravim pa da ni vredu rešitev samo ZA MENE trenutno nezanimiva.

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9113
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: POP NON STOP (Kino, Kino2, Oto, Fani, Pop spot, Brio)

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 30. Dec 2012 ob 13:43

topic .... za časovni zamik je druga tema. hvala

dac
Začetnik
Prispevkov: 1
Pridružen: 31. Dec 2012 ob 16:59
T-2: Še nimam

Re: POP NON STOP (Kino, Kino2, Oto, Fani, Pop spot, Brio)

Odgovor Napisal/-a dac » 31. Dec 2012 ob 17:00

kako se pa odjavi POP NON STOP?

Zaklenjeno