POP NON STOP (Kino, Kino2, Oto, Fani, Pop spot, Brio)

Vse o T-2 IP televiziji
Zaklenjeno
pro_hater+
Znanec
Prispevkov: 59
Pridružen: 16. Jul 2012 ob 22:02
T-2: Že imam
Paket: t4

Re: POP NON STOP (Kino, Kino2, Oto, Fani, Pop spot, Brio)

Odgovor Napisal/-a pro_hater+ » 4. Sep 2012 ob 14:32

pro_hater+ napisal/-a:kitl a mi lahko zagotovis da ce ga sedaj narocim preko vmesnika da ga bom lahko konec leta odjavil brez kakih racunov,posledic?

??????

Uporabniški avatar
Bad_CRC
Faca
Prispevkov: 110
Pridružen: 23. Jul 2012 ob 21:49
T-2: Že imam
Paket: T4 20M

Re: POP NON STOP (Kino, Kino2, Oto, Fani, Pop spot, Brio)

Odgovor Napisal/-a Bad_CRC » 4. Sep 2012 ob 14:35

Kaj ima udobnost naročanja veze z ozaveščanjem naročnikov o pogojih uporabe? Če meniš, da je vse ostalo, kot naročanje preko TV vmesnika kompliciranje, ker po tvoje ni udobno, potem pač onemogočite vse ostale načine naročanja, tako preko servisnih strani kot preko klica na vaš HD. Dokler pa obstaja več načinov naročanja, pa ste dolžni naročnika obvestiti o pogojih. Tega preko servisnih strani ne naredite. Pa ne bom se več kregal tukaj, ker prepričanih se ne da prepričati, ampak ta prepričanost pa na vašo žalost nam potrošnikom ne odvzame pravic, ki nam po zakonu o vasrtvu potrošnikov pripadajo.

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8484
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: POP NON STOP (Kino, Kino2, Oto, Fani, Pop spot, Brio)

Odgovor Napisal/-a kitl » 4. Sep 2012 ob 14:39

V glavnem fantje pojma nimate komplicirate 100 na uro. Namesto, da bi uživali v darilu pro plusa se tlele prerekate z mano. Pa čakite, da se eden od t2-ajevce spravi popravit na servisne strani stavek, ki bi ga radi prebrali. Jaz zaključujem to temo. Vi pa iščite dlako v jajcu še naprej, vso srečo vam želim :D
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
Bad_CRC
Faca
Prispevkov: 110
Pridružen: 23. Jul 2012 ob 21:49
T-2: Že imam
Paket: T4 20M

Re: POP NON STOP (Kino, Kino2, Oto, Fani, Pop spot, Brio)

Odgovor Napisal/-a Bad_CRC » 4. Sep 2012 ob 14:51

Prvi odstavek 12. člena 3. točke ZVPot:

(1) Oglaševanje blaga in storitev ne sme biti v nasprotju z zakonom, ne sme biti nedostojno ali zavajajoče.


Prvi odstavek 12b. člena 3. točke ZVPot:

(1) Zavajajoče oglaševanje po tem zakonu pomeni vsako oglaševanje, ki na kakršenkoli način, vključno s predstavitvijo blaga in storitev, zavaja ali utegne zavajati potrošnika, ki mu je oglaševanje namenjeno ali ga lahko doseže in ki bi zaradi svoje zavajajoče narave verjetno vplivalo na ekonomsko obnašanje potrošnika ali ki iz enakih razlogov škodi ali bi verjetno škodilo konkurentom.

Obvestilo preko servisnih strani, kjer lahko neposredno naročim PNS:

Če naročite POP NON STOP v mesecu septembru, ga imate do konca leta brezplačno.

Torej:

1. Oglaševanje o brezplačnem paketu preko servisnih strani me doseže, saj sem vas naročnik, imam uporabniško ime in geslo, se v servisne strani lahko prijavim in tam vidim, kar sem zapisal zgoraj z rdeče.
2. Rdeči tekst nakazuje brezplačnost paketa, ki ga potemtakem naročim
3. Po prejetem računu, ugotovim, da do te akcije nisem bil upravičen. Glede na to, da o tem nisem bil obveščen, je ponudba po zgornjih odstavkih zavajujoča, saj je vplivala na mojo ekonomsko obnašanje. Za ceno 12€ paketa namreč ne bi naročil.

Vi zdaj pišite, kar želite, pretvarjajte se, da kompliciramo ali iščemo dlako v jajcu, dopovedujte da smo nepraktični, ker naročamo preko servisnih strani, ali pa nas ozmerjajte, da smo neumni, ker ne znamo brati ali ker ne surfamo po 24 ur.com. Dejstvo ostaja, da če se bo našel nekdo (jaz se ne bom spuščal v to), ki bo imel čas in voljo začeti postopek, bo imel lepo podlago za to.

matjaz1
Legenda
Prispevkov: 1328
Pridružen: 27. Jul 2007 ob 12:28
T-2: Že imam
Paket: HBO oranžni optimum
Kraj: Novo mesto

Re: POP NON STOP (Kino, Kino2, Oto, Fani, Pop spot, Brio)

Odgovor Napisal/-a matjaz1 » 4. Sep 2012 ob 15:02

Ta stavek je popolnoma zavajajoč. Če ga naročim, ga imam brezplačno do konca leta in kaj potem, mi ga boste računali naprej, ga bom res lahko odjavil, ker iz tega se ne vidi. To je napisano v stilu vezave, če ga vzameš sedaj, ga imaš do konca leta brezplačno, nato pa ..... vezave. Sicer tega ne piše, je pa zavajajoče.

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: POP NON STOP (Kino, Kino2, Oto, Fani, Pop spot, Brio)

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 4. Sep 2012 ob 15:22

Naročite paket POP NON STOP do 30. septembra in si zagotovite brezplačno naročnino do konca leta 2012*. Tako boste lahko brezplačno uživali v 6 programih, ki vas bodo navdušili s svojimi raznolikimi vsebinami. Preprosta odločitev!

Preprosta odločitev!

Pokličite svojega TV-operaterja. Seznam vseh TV-operatejev najdete tukaj.

*Ponudba velja od 1. 9. do 30. 9. 2012 ob naročilu programskega paketa POP NON STOP za vse naročnike TV operaterja, ki v zadnjih treh (3) mesecih niso bili naročeni na programski paket POP NON STOP. 100 % popust do 31. 12. 2012 se nanaša na naročnino programskega paketa POP NON STOP, nato znaša naročnina 11,99 €/mesec. Cena vključuje DDV. Ponudba se izključuje z drugimi akcijskimi ponudbami.


ODPRTO OBDOBJE

Poiščite programe paketa POP NON STOP na svojem televizorju, kajti med 10. in 20. septembrom jih lahko spremljate brezplačno. Vaše najljubše vsebine vas že čakajo na POP KINO, POP KINO 2, POP FANI, POP BRIO, POP OTO in POP SPOT.

TV1
Model
Prispevkov: 290
Pridružen: 24. Sep 2011 ob 08:38
T-2: Že imam
Paket: Optika

Re: POP NON STOP (Kino, Kino2, Oto, Fani, Pop spot, Brio)

Odgovor Napisal/-a TV1 » 4. Sep 2012 ob 15:44

matjaz1 napisal/-a:Ta stavek je popolnoma zavajajoč. Če ga naročim, ga imam brezplačno do konca leta in kaj potem, mi ga boste računali naprej, ga bom res lahko odjavil, ker iz tega se ne vidi. To je napisano v stilu vezave, če ga vzameš sedaj, ga imaš do konca leta brezplačno, nato pa ..... vezave. Sicer tega ne piše, je pa zavajajoče.
A je to višja matematika ali kaj!? Če se naročiš si naročen dokler se ne odločiš drugače ... vmes pa za mesec sep, okt, nov, dec prejmeš na računu 100% popust na storitev, jan, feb, itd ... pa ne več. Imam prav?

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8484
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: POP NON STOP (Kino, Kino2, Oto, Fani, Pop spot, Brio)

Odgovor Napisal/-a kitl » 4. Sep 2012 ob 15:45

Prav imaš :pivo:
Slika


Lp, Kitl

pro_hater+
Znanec
Prispevkov: 59
Pridružen: 16. Jul 2012 ob 22:02
T-2: Že imam
Paket: t4

Re: POP NON STOP (Kino, Kino2, Oto, Fani, Pop spot, Brio)

Odgovor Napisal/-a pro_hater+ » 4. Sep 2012 ob 15:51

no jaz ga bom msedaj narocil ce je tako ampak cist zato da izkoristim to do konca leta in nic drugega.

ampak ce mi kdo kako poloznico dostavi domov pol boga tista odgovorna oseba!!

kitl, slow hvala za razlago.

lp

webmaher
Starešina
Prispevkov: 2336
Pridružen: 8. Okt 2009 ob 10:30
T-2: Še nimam
Paket: Telesmeh
Kontakt:

Re: POP NON STOP (Kino, Kino2, Oto, Fani, Pop spot, Brio)

Odgovor Napisal/-a webmaher » 4. Sep 2012 ob 16:38

če si odvisnik od serij, kaj boš pa po Novem Letu :mrgreen:
Sony 65XE9005 z EON box, HTPC 4k HDR
Kodi 20 Nexus, Plex+a4k+umbrella

Uporabniški avatar
Mark
T-2jevec
Prispevkov: 3147
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:37
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO

Re: POP NON STOP (Kino, Kino2, Oto, Fani, Pop spot, Brio)

Odgovor Napisal/-a Mark » 4. Sep 2012 ob 17:02

Naročite paket POP NON STOP do 30. septembra in si zagotovite brezplačno naročnino do konca leta 2012*. Tako boste lahko brezplačno uživali v 6 programih, ki vas bodo navdušili s svojimi raznolikimi vsebinami. Preprosta odločitev!

*Ponudba velja od 1. 9. do 30. 9. 2012 ob naročilu programskega dodatka POP NON STOP za vse T2 naročnike, ki v zadnjh treh (3) mesecih niso bili naročeni na programski paket POP NON STOP. 100 % popust do 31. 12. 2012 se nanaša na naročnino programskega paketa POP NON STOP, nato znaša naročnina 11,99 €/mesec. Ponudba se izključuje z drugimi akcijskimi ponudbami. Za dodatne informacije in pogoje obiščite http://www.popnonstop.si/akcija
Bolj jasno skoraj ne more biti.

Vir: http://www.t-2.net/ponudba/akcije-nagra ... top-akcija

voyager2
Guru
Prispevkov: 999
Pridružen: 9. Mar 2007 ob 17:59
T-2: Že imam
Paket: T4 300/100 Telekom GPON
Kraj: Ljubljana

Re: POP NON STOP (Kino, Kino2, Oto, Fani, Pop spot, Brio)

Odgovor Napisal/-a voyager2 » 4. Sep 2012 ob 17:51

Evo vam jasnost

Slika

Slika

Do včeraj je bila to zame malomarnost, danes je nategunstvo potencialnih naročnikov.

Uporabniški avatar
nemo
Starešina
Prispevkov: 1591
Pridružen: 30. Avg 2007 ob 15:58
T-2: Že imam
Paket: t4 tera na optiki

Re: POP NON STOP (Kino, Kino2, Oto, Fani, Pop spot, Brio)

Odgovor Napisal/-a nemo » 4. Sep 2012 ob 18:05

Prav res: namesto da uradniki prepričujete naročnike, da so trapasti, bi eden stopil po hodniku do tistega, ki ima čez besedilo, ki ni popolno, in mu rekel, naj skopira tisto, kar manjka. Lahko pošljete tudi mail. Potem pa se zahvalite vsem, ki so vas opozorili na napako ("dlako v jajcu").

Lahko ste neuradni na forumu, ampak neprofesionalni pa tudi tu ne smete biti.
Plačaš 100, dobiš 90.

pro_hater+
Znanec
Prispevkov: 59
Pridružen: 16. Jul 2012 ob 22:02
T-2: Že imam
Paket: t4

Re: POP NON STOP (Kino, Kino2, Oto, Fani, Pop spot, Brio)

Odgovor Napisal/-a pro_hater+ » 4. Sep 2012 ob 20:05

webmaher napisal/-a:če si odvisnik od serij, kaj boš pa po Novem Letu :mrgreen:
a kaj bom po novem letu? mislim da bom vse in se vec nasel v tem kar imas ti! :pivo:

pro_hater+
Znanec
Prispevkov: 59
Pridružen: 16. Jul 2012 ob 22:02
T-2: Že imam
Paket: t4

Re: POP NON STOP (Kino, Kino2, Oto, Fani, Pop spot, Brio)

Odgovor Napisal/-a pro_hater+ » 4. Sep 2012 ob 20:07

voyager2 napisal/-a:Evo vam jasnost

Slika

Slika

Do včeraj je bila to zame malomarnost, danes je nategunstvo potencialnih naročnikov.
voyager na to sem ze jaz opozoril vceraj ampak admini pravijo da je to staro,ostalo od prejsnjega leta!

vseeno pa mislim da nekdo mora obstajati ki skrbi za vse te stvari in bi morali to spremenit oz posodobit.

Zaklenjeno