POP NON STOP (Kino, Kino2, Oto, Fani, Pop spot, Brio)

Vse o T-2 IP televiziji
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
DownTaker
Starešina
Prispevkov: 1636
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 14:28
T-2: Že imam
Paket: Telekom
Kraj: Šmarje pri Jelšah

Re: POP NON STOP (Kino, Kino2, Oto, Fani, Pop spot, Brio)

Odgovor Napisal/-a DownTaker » 18. Feb 2013 ob 12:18

men je smešno to da dražijo internet ki ne zahteva rednih posodobitev ampak le tekoče vzdrževanje in dolgoročni razvoj
TV pa je mislim da glavni cilj ko izbiraš ponudnika, tu pa se slabše dela...

Pa nazaj na temo. Zdaj lahko T2 "drži pro+ za jajce" in jih naj ne vključi za vsako ceno v shemo. Sej niso tako posebni...
Edino če je opcija da se da uredit posamezen program. Recimo OTO za otroke je že dobra izbira.
Slika

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8484
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: POP NON STOP (Kino, Kino2, Oto, Fani, Pop spot, Brio)

Odgovor Napisal/-a kitl » 18. Feb 2013 ob 12:32

Zdej bodo ti trije kanlai odlični, ker bodo zastonj. Prej za ceno 12 eur pa niso ponujali praktično nič. Zdaj me ne bo motil star film na KINO, ker bo zastonj prej me je pa to zelo motilo, ker sem za nižjo ceno gledal HBO in dosti novejše filme. Edin kanal za mene je OTO res odličen samo en misnus bo še ostal to je timeshift in ravno zaradi tega se bo bolj gledalo Minimax.
Slika


Lp, Kitl

Skorc
Legenda
Prispevkov: 1487
Pridružen: 21. Jul 2006 ob 11:12
T-2: Že imam
Paket: Malo mešano
Kraj: Pince

Re: POP NON STOP (Kino, Kino2, Oto, Fani, Pop spot, Brio)

Odgovor Napisal/-a Skorc » 18. Feb 2013 ob 12:52

@DownTaker
Ne strinjam se s tabo, da je to modra odločitev. Zakaj bi se sedaj T-2 spuščal na raven razmišljanja pubertetnika (mišljeno v stilu, sedaj bom pa jaz tebi dal kontro in te zafrkaval). Verjetno je boljša taka poslovna odločitev, da zadovolji okuse širše populacije - več zadovoljnih odjemalcev. Kar je recimo za me "neuporabno", je za drugega "zakon". Smo pač različni in tako je tudi prav.
Pustimo odgovornim na T-2, da furajo svojo poslovno odločitev. Odjemalci pa se bomo že sami odločili ali bomo zvesti ponudniki A ali B ali C.
Na forumu se čedalje več oglašajo "svetovalci", ki ga pa tako pihnejo, da je kar veselje. V prvem letniku ekonomije obravnavajo definicijo podjetja, ki gre nekako takole: Podjetje je profitna organizacije, katere temeljni cilj je doseči dobiček. OK, tole sem malce zaplaval iz teme ampak se mi je zdelo koristno zapisati omenjeno malenkost :)
Zadnjič spremenil Skorc, dne 18. Feb 2013 ob 12:54, skupaj popravljeno 1 krat.
Lep pozdrav,
Škorc

Slika

ally12
Nadebudnež
Prispevkov: 414
Pridružen: 15. Okt 2006 ob 20:29
T-2: Že imam
Paket: T4 Mega
Kraj: Kranj

Re: POP NON STOP (Kino, Kino2, Oto, Fani, Pop spot, Brio)

Odgovor Napisal/-a ally12 » 18. Feb 2013 ob 12:53

d_g napisal/-a:
Uradno takole, neuradno pa čisti fiasko s plačljivim paketom:

POP TV ODPIRA TEMATSKE PROGRAME ŠIRŠEMU KROGU GLEDALCEV

K spremembi poslovnega modela so botrovale makroekonomske razmere, trend nadaljnje fragmentacije TV-programov v kabelskih in IPTV sistemih in vse višji programski stroški za plačljive vsebine. Kljub temu da smo dosegli zavidljive rezultate, v dobrem letu smo pridobili preko 30.000 naročnikov, navedeni vzroki zahtevajo spremembo poslovnega modela. Prepričani smo, da tako še širše odpiramo vrata gledalcem na eni strani in omogočamo bolj targetirano komuniciranje oglaševalcem na drugi. Programi BRIO, KINO in OTO bodo predvidoma do konca leta na voljo kar v 60 % vseh slovenskih gospodinjstev, ki televizijske programe spremljajo preko kabelskih, satelitskih, MMDS in IPTV sistemov.


Zelo malo matematike rabiš, da njihove naročnike pretopiš v € - 360.000 mesečno. Verjetno ni potrebno biti bistroumen, da ugotoviš, da so v to številko vključili čisto vse, ki so kdajkoli gledali PNS, mogoče so izločili prvo poskusno obdobje. Ponudba definitvno fiasko, pojasnilo pa še večji fiasko. Kako imajo vodilni obraz takole zavajat narod? In kako ni nikogar, ki bi tem biserom pojasnil, da smo že zdavnaj iz jame...
Slika

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8484
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: POP NON STOP (Kino, Kino2, Oto, Fani, Pop spot, Brio)

Odgovor Napisal/-a kitl » 18. Feb 2013 ob 13:03

Na žalost zavajajo sami sebi ko pa je jasno kot beli dan vsem uporabnikom, da enostavno ni bilo naročnikov. Posvoje jih zastopim, da ne bodo napisali, da ukinjajo paket, ker so imeli premalo naročnikov.
Slika


Lp, Kitl

perplexer007

Re: POP NON STOP (Kino, Kino2, Oto, Fani, Pop spot, Brio)

Odgovor Napisal/-a perplexer007 » 18. Feb 2013 ob 13:06

ally12 tu maš plus od mene!

Zavajajo, da glava boli! Kje so oni dobili številko 30000 jaz ne vem, številka naročnikov je bila bistveno manjša od te stevilke s katero zelijo sedaj opraviciti prenehanje plačljivega paketa.

Svašta! Jaz bi jim še par pogojev močnih postavil v kolikor bi zeleli da jim vrtim programe + brez TS!!

Upam da propadejo do konca! lp

Uporabniški avatar
DownTaker
Starešina
Prispevkov: 1636
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 14:28
T-2: Že imam
Paket: Telekom
Kraj: Šmarje pri Jelšah

Re: POP NON STOP (Kino, Kino2, Oto, Fani, Pop spot, Brio)

Odgovor Napisal/-a DownTaker » 18. Feb 2013 ob 13:51

Skorc napisal/-a:@DownTaker
Ne strinjam se s tabo, da je to modra odločitev. Zakaj bi se sedaj T-2 spuščal na raven razmišljanja pubertetnika (mišljeno v stilu, sedaj bom pa jaz tebi dal kontro in te zafrkaval). Verjetno je boljša taka poslovna odločitev, da zadovolji okuse širše populacije - več zadovoljnih odjemalcev. Kar je recimo za me "neuporabno", je za drugega "zakon". Smo pač različni in tako je tudi prav.
Pustimo odgovornim na T-2, da furajo svojo poslovno odločitev. Odjemalci pa se bomo že sami odločili ali bomo zvesti ponudniki A ali B ali C.
Na forumu se čedalje več oglašajo "svetovalci", ki ga pa tako pihnejo, da je kar veselje. V prvem letniku ekonomije obravnavajo definicijo podjetja, ki gre nekako takole: Podjetje je profitna organizacije, katere temeljni cilj je doseči dobiček. OK, tole sem malce zaplaval iz teme ampak se mi je zdelo koristno zapisati omenjeno malenkost :)
sej nisem napisal zato da bi napisal če se kdo strinja z mano, v stilu popularnega in "otročjega" facebooka, i like...
tudi ne gre za kontro, ampak za to da T2 izposljuje čim boljše pogoje zase in s tem za svoje gledalce (cena, TS...)
O tem kaj je za nas gledalce dobro je tako širok pojem da nima smisla pisat.

in ko si omenil osnovo definicije podjetništva, sem jo že omenil v prej napisanem da se more T2 dobro izpogajat
se pravi ne vem zdaj kaj si sploh hotel s svojim postom povedat, razen da se ne strinjaš z mano, čeprav nisem nič drugače ciljno napisal

pa še to o t.i. "svetovalcih" ti vidiš te svetovalce, T2 pa svoje naročnike, ki jih verjamem da skuša zadovoljit
pa smo spet pri "tvoji" definiciji podjetja iz predmeta ekonomije ;)
Slika

Skorc
Legenda
Prispevkov: 1487
Pridružen: 21. Jul 2006 ob 11:12
T-2: Že imam
Paket: Malo mešano
Kraj: Pince

Re: POP NON STOP (Kino, Kino2, Oto, Fani, Pop spot, Brio)

Odgovor Napisal/-a Skorc » 18. Feb 2013 ob 14:16

Ja, ja ... valda. OK, nesporazum. Normalno, da so pogajanja sestavni del poslovanja. "Svetovalci in stručkoti" je letelo na splošno, na osebe, vključno z mano, ki nam niso znani vsi potrebni podatki, potrebni za konstruktivno debato, da ne rečem še kaj hujšega.
Konec spamanja :) T-2 (njegovi strokovnjaki) naj izpogajajo s ponudniki TV vsebin, mi odjemalci (vsak po svoje) pa bomo naročniške pogoje sprejeli ali ne. Morda bo kdo tudi odjadral kam drugam. Kar je tudi normalno.
Lep pozdrav,
Škorc

Slika

Jaka
Starešina
Prispevkov: 2761
Pridružen: 21. Jul 2006 ob 13:41
T-2: Že imam
Paket: IPTV
Kraj: Ljubljana

Re: POP NON STOP (Kino, Kino2, Oto, Fani, Pop spot, Brio)

Odgovor Napisal/-a Jaka » 19. Feb 2013 ob 01:10


Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9110
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: POP NON STOP (Kino, Kino2, Oto, Fani, Pop spot, Brio)

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 19. Feb 2013 ob 09:25

lažejo kot pes teče.... nimajo jajc da bi napisali da je bilio premalo naročnikov, zdej bodo pa reklame notr nametal.

alesn
Faca
Prispevkov: 154
Pridružen: 29. Jan 2009 ob 22:19
T-2: Že imam
Paket: triple
Kraj: Vrhnika

Re: POP NON STOP (Kino, Kino2, Oto, Fani, Pop spot, Brio)

Odgovor Napisal/-a alesn » 19. Feb 2013 ob 10:19

Sploh še niso sklenili pogodbe z operaterji za vključitev teh treh programov v shemo, oni že trobijo, da bodo zaračunavali operaterjem za njihovo predvajanje. Od kje jim ta samozavest. Jaz njihovih programov ne pogrešam nič, ker nimajo časovnega zamika in upam, da se T2 ne bo pustil izsiljevati in zaradi njih povečal naročnino. Če se bo naročnina povečala, naj bo to raje zaradi drugih programov, npr. Fox...

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8484
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: POP NON STOP (Kino, Kino2, Oto, Fani, Pop spot, Brio)

Odgovor Napisal/-a kitl » 19. Feb 2013 ob 12:01

Tako je pop kanale pa z mirnim srcom ven iz sheme :D
Slika


Lp, Kitl

Alien8
Znanec
Prispevkov: 93
Pridružen: 16. Sep 2008 ob 06:46
T-2: Še nimam
Paket: Vesoljski

Re: POP NON STOP (Kino, Kino2, Oto, Fani, Pop spot, Brio)

Odgovor Napisal/-a Alien8 » 19. Feb 2013 ob 18:05

Kot sem že omenil; plačajo naj, če jih hočejo v shemi!

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9110
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: POP NON STOP (Kino, Kino2, Oto, Fani, Pop spot, Brio)

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 19. Feb 2013 ob 19:08

menda da so se te 3 kanali ki ostanejo vklopili na DVB-t ? lahko kdo potrdi ?

Uporabniški avatar
atepej
Starešina
Prispevkov: 4609
Pridružen: 8. Jan 2013 ob 16:04
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO - FTTH
Kraj: Ravne na Koroškem
Kontakt:

Re: POP NON STOP (Kino, Kino2, Oto, Fani, Pop spot, Brio)

Odgovor Napisal/-a atepej » 19. Feb 2013 ob 19:16

Možno je samo najprej bo potrebno počakat, da RTVSLO postavi MUX-C in da APEK izda razpis za dodatne programe.
Slika

Zaklenjeno