POP NON STOP (Kino, Kino2, Oto, Fani, Pop spot, Brio)

Vse o T-2 IP televiziji
Zaklenjeno
TV1
Model
Prispevkov: 290
Pridružen: 24. Sep 2011 ob 08:38
T-2: Že imam
Paket: Optika

Re: POP NON STOP (Kino, Kino2, Oto, Fani, Pop spot, Brio)

Odgovor Napisal/-a TV1 » 2. Sep 2012 ob 13:29

Malo si pomešal pojme Bad_CRC ... Še enkrat preberi drobni tisk.

Če poenostavim: vsi, ki nimajo naročenega paketa POP ali niso bili naročeni nanj v zadnjih 3 mesecih lahko z naročilom na paket pridobijo akcijsko ugodnost (100% popust na naročnino do konca leta 2012). Naročilo je brez vezave in obveznosti zato lahko paket kadarkoli odjaviš.

Uporabniški avatar
Bad_CRC
Faca
Prispevkov: 110
Pridružen: 23. Jul 2012 ob 21:49
T-2: Že imam
Paket: T4 20M

Re: POP NON STOP (Kino, Kino2, Oto, Fani, Pop spot, Brio)

Odgovor Napisal/-a Bad_CRC » 2. Sep 2012 ob 15:55

Ko se prijavim na servisne strani, vidim pod rubriko sprememba storitev in paketom Pop nonstop samo ta opis:
"Če naročite POP NON STOP v mesecu septembru, ga imate do konca leta brezplačno." In nikjer ne vidim dodatnega opisa, da to ne velja za vse. Tudi nobenega drobnega tiska ne vidim na servisnih straneh? Reklam žal ne gledam, zanima pa me to, kar plačujem, se pravi T2 in njihove pripadajoče servisne strani. In na teh piše samo to, kar sem rekel in če kliknem naroči, bom konec septembra dobil položnico domov, kar pa ni v skladu s tem, kar se oglašuje. Kako naj to ne jemljem kot zavajanje?

pro_hater+
Znanec
Prispevkov: 59
Pridružen: 16. Jul 2012 ob 22:02
T-2: Že imam
Paket: t4

Re: POP NON STOP (Kino, Kino2, Oto, Fani, Pop spot, Brio)

Odgovor Napisal/-a pro_hater+ » 2. Sep 2012 ob 16:00

skratka vse to sedaj je le trud pro plusa da bi nekako nadoknadil izgubljene narocnike, torej vse tiste ki so prekinili razmerje takoj ko je šel TS po gobe. vseeno mislim da nic dobrega ne bodo imeli od tega na pro plusu oz te akcije nove.

priporočam pa vsem da narocijo pop nonstop in ga koristijo do konca leta ko je zastonj in takoj zatem odpovejo narocnino z razlogom : ni vreden 2 € kaj šele 11,99!!!

vsaj to je treba izkoristit ce ze dajo do konca leta džabe!


ps: glede zavajanja pa naj povem samo, da poznam vsaj 15 ljudi ( nekateri so tudi tu na forumu) ki so že ali pa še bodo poslali "ta primer" na pristojno inštitucijo oz preiskovalni organ, ki je zadolžen za varstvo potrošnikov, tako da lahko kmalu pričakujemo rezultate.

če gre res za zavajanje potem bodo zelo na hitro popravili pogoje storitev za to akcijo, ker bo nekdo kmalu dobil obvestilo na svoj sedež naj le to nemudoma preneha!

Uporabniški avatar
Mark
T-2jevec
Prispevkov: 3147
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:37
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO

Re: POP NON STOP (Kino, Kino2, Oto, Fani, Pop spot, Brio)

Odgovor Napisal/-a Mark » 2. Sep 2012 ob 16:04

Evo link s pogoji akcije od Pro Plusa - http://popnonstop.24ur.com/clanek/jesenska-akcija.html

Splošni pogoji in posebni dogovori dodatnih T-2 programskih paketov pa so na voljo na uradni strani.

pro_hater+
Znanec
Prispevkov: 59
Pridružen: 16. Jul 2012 ob 22:02
T-2: Že imam
Paket: t4

Re: POP NON STOP (Kino, Kino2, Oto, Fani, Pop spot, Brio)

Odgovor Napisal/-a pro_hater+ » 2. Sep 2012 ob 16:10

mark na t2 uradni strani skoraj nič ne piše glede pogojev, le povezava je na uradno stran popnonstop in to je to.

tudi na popovi strani pa je zelo slabo razloženao vse skupaj z moznostjo kake zvijace, trika.

Uporabniški avatar
Bad_CRC
Faca
Prispevkov: 110
Pridružen: 23. Jul 2012 ob 21:49
T-2: Že imam
Paket: T4 20M

Re: POP NON STOP (Kino, Kino2, Oto, Fani, Pop spot, Brio)

Odgovor Napisal/-a Bad_CRC » 2. Sep 2012 ob 16:14

Naj rečeju bobu bob. Ne moreš ti prodajat recimo avta pod oglasom, če ga kupiš danes, dobiš 50% popusta. In ko ga kupiš, dobiš račun za polno ceno in ko vprašaš zakaj polna cena ti rečejo, da zato, ker so ugotovili, da si predlani vozil rdeč avto. In za tiste, ki smo predlani vozili rdeč avto, ta akcija pač ne velja. In če nisi bral drobnega tiska, ki je bil objavljen v reviji "Mama"?

Mark: Link s pogoji, da je na strani 24 ur? Kaj imam jaz s 24 ur? Tja naj grem brat droben tisk za nekaj, kar naj bi naročil preko vas? Pa ste normalni? Sploh veste, kaj delate? Jaz ne poznam 24 ur, niti na tisto stran ne želim, niti njim ne plačujem za nobeno storitev. Pop nonstop lahko naročim preko vaših servisnih strani in tam ni ne drobnega tiska, ne nobenih dodatnih obrazložitev. Samo tekst, da je paket do konca leta brezplačen. Matr jih boste enkrat fasali od kakšnega urada. Neprofesionalizem na celi črti.

Uporabniški avatar
maxus
Guru
Prispevkov: 770
Pridružen: 17. Nov 2006 ob 20:16
T-2: Že imam
Paket: oranžni diamant hbo
Kraj: Izola

Re: POP NON STOP (Kino, Kino2, Oto, Fani, Pop spot, Brio)

Odgovor Napisal/-a maxus » 2. Sep 2012 ob 18:37

Nisem bil nikoli naročen na PNS, promocijskega obdobja do konca leta tudi ne bom izkoristil, tudi med 10im in 20im septembrom jih ne bom iskal po shemi, KanalA, POPTV ter spletno stran 24kur sem zbrisal z obličja mojega TVja ter telefona.Nikoli več jih ne bom priključil, tudi če od danes naprej dovolijo zastonj uporabo TS.Na njih se spomnim le ob prebiranju tega foruma.Lanski sneg ima pri meni višjo ceno kot vsa njihova jajca.
Slika

alesn
Faca
Prispevkov: 154
Pridružen: 29. Jan 2009 ob 22:19
T-2: Že imam
Paket: triple
Kraj: Vrhnika

Re: POP NON STOP (Kino, Kino2, Oto, Fani, Pop spot, Brio)

Odgovor Napisal/-a alesn » 2. Sep 2012 ob 18:42

@maxus: Enako. Ko jih šlivi. Odkar nimaj časovnega zamika sem se popolnoma odvadil njihovih programov. In prav nič več jih ne pogrešam.

pro_hater+
Znanec
Prispevkov: 59
Pridružen: 16. Jul 2012 ob 22:02
T-2: Že imam
Paket: t4

Re: POP NON STOP (Kino, Kino2, Oto, Fani, Pop spot, Brio)

Odgovor Napisal/-a pro_hater+ » 2. Sep 2012 ob 20:49

maxus in alesn +1.

sem cist pozabil da ni vec TS, tako da res ko jih šljivi.

Uporabniški avatar
Mark
T-2jevec
Prispevkov: 3147
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:37
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO

Re: POP NON STOP (Kino, Kino2, Oto, Fani, Pop spot, Brio)

Odgovor Napisal/-a Mark » 3. Sep 2012 ob 14:42

pro_hater+ napisal/-a:mark na t2 uradni strani skoraj nič ne piše glede pogojev, le povezava je na uradno stran popnonstop in to je to.

tudi na popovi strani pa je zelo slabo razloženao vse skupaj z moznostjo kake zvijace, trika.
Evo pogoje akcije. http://www.t-2.net/ponudba/akcije-nagra ... top-akcija

Uporabniški avatar
Bad_CRC
Faca
Prispevkov: 110
Pridružen: 23. Jul 2012 ob 21:49
T-2: Že imam
Paket: T4 20M

Re: POP NON STOP (Kino, Kino2, Oto, Fani, Pop spot, Brio)

Odgovor Napisal/-a Bad_CRC » 3. Sep 2012 ob 15:57

@Mark: Pogoji so na strani od T-2 pod rubriko "T-2 na optiki TS" ?!? Čist ste zmešani in neorganizirani. Bi res bilo boljše, da bi objavili pogoje v reviji "Mama", ker bi jih najbrž večkdo našel. Pa brez zamere.

xtasy
Model
Prispevkov: 273
Pridružen: 13. Jun 2010 ob 16:55
T-2: Še nimam

Re: POP NON STOP (Kino, Kino2, Oto, Fani, Pop spot, Brio)

Odgovor Napisal/-a xtasy » 3. Sep 2012 ob 15:59

globoko zadihej in pejt korak po koraku.
Torej gremo na t-2 stran -> klikni na zasebne uporanike -> potem ponudba -> pa si poglej celoten levi seznam.
Ni pod rubriko "t-2 na optiki TS". "T-2 na optiki TS" je ena izmed kategorij, kot je to "akcije in nagradne igre". je že urejeno tako kot mora bit.

Uporabniški avatar
Bad_CRC
Faca
Prispevkov: 110
Pridružen: 23. Jul 2012 ob 21:49
T-2: Že imam
Paket: T4 20M

Re: POP NON STOP (Kino, Kino2, Oto, Fani, Pop spot, Brio)

Odgovor Napisal/-a Bad_CRC » 3. Sep 2012 ob 18:46

Sem zadihal. Res je. Hvala.

pro_hater+
Znanec
Prispevkov: 59
Pridružen: 16. Jul 2012 ob 22:02
T-2: Že imam
Paket: t4

Re: POP NON STOP (Kino, Kino2, Oto, Fani, Pop spot, Brio)

Odgovor Napisal/-a pro_hater+ » 3. Sep 2012 ob 21:18

Mark napisal/-a:
pro_hater+ napisal/-a:mark na t2 uradni strani skoraj nič ne piše glede pogojev, le povezava je na uradno stran popnonstop in to je to.

tudi na popovi strani pa je zelo slabo razloženao vse skupaj z moznostjo kake zvijace, trika.
Evo pogoje akcije. http://www.t-2.net/ponudba/akcije-nagra ... top-akcija
jaz sem vceraj sel preko vmesnika kao naročit pop, do tistega dela kjer so opisani pogoji in proti koncu sem zasledil da naj bi se plačevat zacelo z 30.11.2011.....tu so najverjetneje naredili napako in bi moralo bit 2012.

kaj sedaj to pomeni v taksni obrazlozitvi pogojev??? kao do konca leta zastonj, a plačevat se zacne z 30.11.2012??? wtf?

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9126
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: POP NON STOP (Kino, Kino2, Oto, Fani, Pop spot, Brio)

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 3. Sep 2012 ob 21:31

tisto so splosni pogoji (še od lanskega leta) zato je ta datum 2011 !

Zaklenjeno