Programski paketi; S, M, L, XL ...

Vse o T-2 IP televiziji
Odgovori
hr
Model
Prispevkov: 215
Pridružen: 26. Sep 2006 ob 17:29
T-2: Že imam

Re: Novi programski paketi

Odgovor Napisal/-a hr » 1. Okt 2011 ob 14:17

Hja.. po tem danes pa že resno razmišljam menjat operaterja.

Šport 2 in Sportklub+ so dal v drug (dražji) paket, čeprav dvomim, da jim je ASPN d.o.o. in Iko Media Pro d.o.o. kaj povišal cene ..

Flop.

casual
Faca
Prispevkov: 156
Pridružen: 2. Jun 2007 ob 09:19
T-2: Že imam

Re: Novi programski paketi

Odgovor Napisal/-a casual » 1. Okt 2011 ob 14:25

Verjetno bo imel T2 veliko bol koristi z novimi paketi, kot pa ne, pod tem mislim veliko vec narocnikov. Kar se tice Yu sranja ocitno ne poznas programske sheme, prej bi rekel da so slo programi ceprv so mi uredu ampak so yu programi veliko bol kvalitetnejsi.

alamar
Faca
Prispevkov: 190
Pridružen: 2. Jul 2008 ob 13:13
T-2: Že imam
Paket: brezčasna optika
Kraj: Ljubljana

Re: Novi programski paketi

Odgovor Napisal/-a alamar » 1. Okt 2011 ob 14:38

Verjamem, da so tudi kvalitetni, samo ti, ki so bili do sedaj v L shemi, so bili podn za moj okus. Sama brezvezna sviralica. Gledam edino HRT 1&2 pa včasih OBN, ki se je tudi poslabšal. No, ti trije so na srečo tudi ostali v shemi. Bomo videli, kako bo s tem klasik Tv, ko bo začel delat. Sem in tja rad pogledam kak yu film za obujanje starih spominov. :D

Glede menjave operaterja sem sam že velikokrat razmišljal od podražitev naprej. Samo sem žal na optiki in se mi ne splača rinit v preteklost. Navsezadnje sem z internetom in telefonijo zelo zadovoljen.

ledeni
Novinec
Prispevkov: 5
Pridružen: 7. Avg 2007 ob 15:26
T-2: Še nimam

Re: Novi programski paketi

Odgovor Napisal/-a ledeni » 1. Okt 2011 ob 18:12

Heh, odprem TV in vidim da so skoraj polovico francoskih programov skinili. Res super ... escales so mimogrede na visjem nivoju kot travel channel ampak zgleda da folk hoce vec bedne vsebine. Pustili so novice, to pa je tudi vse. Slaba poteza, bom premislil kako s t2 v prihodnje.

Uporabniški avatar
Mark
T-2jevec
Prispevkov: 3147
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:37
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO

Re: Novi programski paketi

Odgovor Napisal/-a Mark » 1. Okt 2011 ob 22:33

Če je določen program ostal, potem je že bil bolj gledan v celoti in je upravičeno ostal. Nekje se je pač moralo zarezati. Sicer pa je ponavadi tak, da se razburjajo tisti, ki so zelo redko gledali določen program ali ga celo bežno preleteli. Nikjer ne piše, da, če bi blo za določen program v prihodnosti več zanimanja, kot doslej, da se nebi vrnil.

sakrabolt
Znanec
Prispevkov: 85
Pridružen: 18. Sep 2011 ob 20:41
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO

Re: Novi programski paketi

Odgovor Napisal/-a sakrabolt » 2. Okt 2011 ob 14:52

Kdaj pa naj bi začeli delati tudi ostali programi?

webmaher
Starešina
Prispevkov: 2336
Pridružen: 8. Okt 2009 ob 10:30
T-2: Še nimam
Paket: Telesmeh
Kontakt:

Re: Novi programski paketi

Odgovor Napisal/-a webmaher » 2. Okt 2011 ob 17:12

T-2 mora za Escales pač plačat za ameriška sranja pa ni treba in to je to... če bi bili vsi ponudniki TV vsaj malce enotni potem bi razne Discoveryje, National Geographice, Foxe, AXN in HBOje pometal ven ali pa predvajali točno take programe kot jih gledajo Ameri seveda vse v HDju...sploh pa nimajo kaj vrtet Science, Word in Wild, ki še podnapisov ne premorejo :-)
Sony 65XE9005 z EON box, HTPC 4k HDR
Kodi 20 Nexus, Plex+a4k+umbrella

Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

Re: Novi programski paketi

Odgovor Napisal/-a tonimona » 2. Okt 2011 ob 17:18

Predlog:
Pri uvajanju novih paketov npr. Yugo, bi bilo modro imeti te programe za en mesec odprte, da narod vidi kaj vsebujejo in se na podlagi videnega.
Slika

Slika 1.7.2008- porihtano, dočakal sem tudi 18.11.2007

Dejan1
Začetnik
Prispevkov: 3
Pridružen: 2. Okt 2011 ob 17:55
T-2: Že imam

Re: Novi programski paketi

Odgovor Napisal/-a Dejan1 » 2. Okt 2011 ob 17:57

Mogoče gdo ve gdaj bodo začel ddelat programi iz yugo paketa

Hvala za odgovor lep dan

Uporabniški avatar
ciril88
T-2jevec
Prispevkov: 1016
Pridružen: 16. Apr 2009 ob 16:31
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant 600/100
Kraj: Republika prlekija

Re: Novi programski paketi

Odgovor Napisal/-a ciril88 » 2. Okt 2011 ob 18:18

mislim da jutri, nisem pa 100%
You Can Call Me Santa Claus
Slika

Dejan1
Začetnik
Prispevkov: 3
Pridružen: 2. Okt 2011 ob 17:55
T-2: Že imam

Re: Novi programski paketi

Odgovor Napisal/-a Dejan1 » 2. Okt 2011 ob 19:28

ok hvala

Uporabniški avatar
kekoke
Guru
Prispevkov: 930
Pridružen: 23. Maj 2008 ob 09:56
T-2: Že imam
Paket: išče alternativo

Re: Novi programski paketi

Odgovor Napisal/-a kekoke » 3. Okt 2011 ob 08:11

Lanica napisal/-a:Aja še to, dodali so 5 novih HD programov, brez da bi povišali naročnino na HD paket :rtmT2:

Tega pa niste opazili, kajne ;-)
Spet nova talentka iz T-2, ki se skriva za zadovoljno uporabnico. Skensli se po hitrem postopku, ker si nadvse moteča, uporabniki tega foruma pač nismo ovce, da bi nasedali, če pa misliš da si izvirna....malo preglej zgodovino foruma in boš videla, da so se vsi taki poskusi hitro končali, učinka ni nobenga, samo slabo voljo povzročas s primitivizmom.
Slika
Avtor napisanega izjavlja, da ni zaposlen v podjetju T-2 ali z njim povezanih podjetjih. Vseeno pa sprejema zasebna sporočila z neprimerno vsebino.

Lanica
Novinec
Prispevkov: 15
Pridružen: 19. Apr 2011 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4

Re: Novi programski paketi

Odgovor Napisal/-a Lanica » 3. Okt 2011 ob 09:03

Tako kot se vi pritožujete čez zadovoljne uporabnike, tako se bom jaz čez nezadovoljne, to je tvoj problem, če te to moti moja pozitivnost oz. po tvoje primitvnost. In ne, ne delam na T2ju, pač pa poznam delovanje programov in vse, kar je povezano s tem in zato vem kako T2 posluje, zato imam upravičene razloge za komentiranje, poleg tega ti nisem dolžna tega razlagati.
Sicer pa ja, sem že obupala nad pritoževanjem, vseeno pa imam pravico komentirati. Pa hvala za prijaznost!

Uporabniški avatar
Asterix
Faca
Prispevkov: 182
Pridružen: 17. Feb 2007 ob 09:07
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Slovenie

Re: Novi programski paketi

Odgovor Napisal/-a Asterix » 3. Okt 2011 ob 12:20

joel napisal/-a:Ne vem če je že kdo opazil - L paket je precej osiromašen glede francoskih kanalov. V stari shemi 13 FR programov, zdaj le 6. Ali so res taki stroški z nacionalnimi programi, kot je FR3? Zelo bomo pogrešali dva dobra glasbena kanala, MCM TOP in MCM POP - dvomim, da tu ni bilo gledanosti!?
Pozdravljam pa uvedbo FR24!
Tudi mene zanima, v čem je fora da so nam vzel FR3 (nacionalni francoski program)
tu ne more biti vzrok kaka licenca, ali pa se motim

v bistvu je to enako, kot da bi snel ORF2, češ kdo pa gleda ta jajca
na ORF1 je vse kar potrebujete, pa ne mi zdej jokat, sej mate zraven še ful dobr N24 ;-)
Ils sont fous ces Slovenes!

parallax
Model
Prispevkov: 238
Pridružen: 4. Jun 2009 ob 14:56
T-2: Že imam
Kraj: Kranj

Re: Novi programski paketi

Odgovor Napisal/-a parallax » 3. Okt 2011 ob 12:27

A nista bila notri dodana dva FR3 - francoski pa angleški?

Odgovori