Programski paketi; S, M, L, XL ...

Vse o T-2 IP televiziji
Odgovori
Uporabniški avatar
nemo
Starešina
Prispevkov: 1591
Pridružen: 30. Avg 2007 ob 15:58
T-2: Že imam
Paket: t4 tera na optiki

Programski paketi; S, M, L, XL ...

Odgovor Napisal/-a nemo » 7. Sep 2011 ob 13:40

Na letaku, ki je priložen računu, so napovedani novi paketi za TV in pocenitev paketa L za 1 €. Je že znanih več podrobnosti?
Plačaš 100, dobiš 90.

Uporabniški avatar
Mark
T-2jevec
Prispevkov: 3147
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:37
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO

Re: Novi paketi

Odgovor Napisal/-a Mark » 7. Sep 2011 ob 16:50

Več podrobnosti glede tega bo znano tekom meseca oz. še pravočasno na T-2 strani :)

blackmack
Navdušenec
Prispevkov: 680
Pridružen: 7. Okt 2008 ob 20:14
T-2: Že imam
Paket: T4 optika

Re: Novi paketi

Odgovor Napisal/-a blackmack » 7. Sep 2011 ob 17:21

V HBO paketu bosta ziher zraven Cinemaxa, ter napoved POP paketa. Predvidevam pa tud, ruknili bodo iz L paketa kanale ala Discovery... in pocenili za 1€, ter bodo na voljo v dodatnem paketu za 4€. Mogoče pa tud filmske. In ostali nam bodo powerpoint lokalni programi ter južni. Bomo vidli.
Slika

seth
Nergač
Prispevkov: 634
Pridružen: 15. Apr 2008 ob 17:08
T-2: Že imam
Paket: Internet, TV

Re: Novi paketi

Odgovor Napisal/-a seth » 7. Sep 2011 ob 19:59

Spet nič HDjev...

voyager2
Guru
Prispevkov: 999
Pridružen: 9. Mar 2007 ob 17:59
T-2: Že imam
Paket: T4 300/100 Telekom GPON
Kraj: Ljubljana

Re: Novi paketi

Odgovor Napisal/-a voyager2 » 7. Sep 2011 ob 21:13

Že tako so naredil tisoč okrnjenih programskih shem tipa extra small tako da se sploh ne da imeti več pregleda nad vsem. Imajo še dosti črk tako da ni treba driblati L sheme. Bolje da ne bi tega pisali po računu če niso znane podrobnosti. Razen če radi razburjajo svoje naročnike. Osebno dvomim da bo L še vedno privlačna po znižanem evru.

matjaz1
Legenda
Prispevkov: 1328
Pridružen: 27. Jul 2007 ob 12:28
T-2: Že imam
Paket: HBO oranžni optimum
Kraj: Novo mesto

Re: Novi paketi

Odgovor Napisal/-a matjaz1 » 8. Sep 2011 ob 09:25

Jaz se tudi bojim, da bo tistih 30 programov, ki jih gledamo še vedno v L paketu. S temi tv paketi so začeli mutiti še bolj kot Siol.

maxmagnus
Guru
Prispevkov: 942
Pridružen: 7. Jul 2006 ob 16:16
T-2: Že imam
Paket: Oranžni optimum

Re: Novi paketi

Odgovor Napisal/-a maxmagnus » 8. Sep 2011 ob 11:24

Ma jasno, da ne bodo znižali cene L paketa, ker nas imajo tako radi. Iz L paketa bodo pobrali tisto kar je za uporabnike najbolj zanimivo, nato pa iz teh programov naredili nek nov XL paket, ki ga bodo mastno zaračunali, tako kot to počne Siol. Samo od mene ne bodo dobili nič... Nobenih novih paketov ne bom niti pod razno naročil...

Skorc
Legenda
Prispevkov: 1487
Pridružen: 21. Jul 2006 ob 11:12
T-2: Že imam
Paket: Malo mešano
Kraj: Pince

Re: Novi paketi

Odgovor Napisal/-a Skorc » 8. Sep 2011 ob 11:31

Mater ste pesimistično naravnani! A je T-2 z dosedanjimi novostmi (za primerjavo, zadnji "paketi") naredil škodo obstoječim odjemalcem? Po moje je ravno obratno, več svobode za nas odjemalce, prilagoditev lastnim željam in potrebam (ali v končni fazi "denarnici").
Lep pozdrav,
Škorc

Slika

seth
Nergač
Prispevkov: 634
Pridružen: 15. Apr 2008 ob 17:08
T-2: Že imam
Paket: Internet, TV

Re: Novi paketi

Odgovor Napisal/-a seth » 8. Sep 2011 ob 13:11

Ne upajo prodati XXXL paketa. :)

Uporabniški avatar
nemo
Starešina
Prispevkov: 1591
Pridružen: 30. Avg 2007 ob 15:58
T-2: Že imam
Paket: t4 tera na optiki

Re: Novi paketi

Odgovor Napisal/-a nemo » 8. Sep 2011 ob 13:35

Skorc napisal/-a:Mater ste pesimistično naravnani! A je T-2 z dosedanjimi novostmi (za primerjavo, zadnji "paketi") naredil škodo obstoječim odjemalcem? Po moje je ravno obratno, več svobode za nas odjemalce, prilagoditev lastnim željam in potrebam (ali v končni fazi "denarnici").
Jaz tudi nisem pesimistično razumel tistega sporočilca. Sicer verjetno ne bi tega tako veselo najavili, ampak bi zamaskirali s kakšnim finim marketinškim sloganom. No, bomo videli, zadnje čase spet nekaj migajo v pravo smer.
Plačaš 100, dobiš 90.

Uporabniški avatar
Hevidi
T-2jevec
Prispevkov: 1067
Pridružen: 5. Jul 2007 ob 14:16
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant +3x mobile B-)

Re: Novi paketi

Odgovor Napisal/-a Hevidi » 9. Sep 2011 ob 09:09

zakaj nejevolja? strošek za naročnike se bo znižal, ven pa bodo šli najmanj gledani programi... iz raziskav izhaja, da je 98% folka zadovoljnih z do 100 programi...
:rtmT2:

Uporabniški avatar
kekoke
Guru
Prispevkov: 930
Pridružen: 23. Maj 2008 ob 09:56
T-2: Že imam
Paket: išče alternativo

Re: Novi paketi

Odgovor Napisal/-a kekoke » 9. Sep 2011 ob 09:59

poceni demagogija, hevidi , 98% ljudi je zadovoljnih s 30 programi, samo ne vsi z istimi, kajne. Tudi jaz nimam dobrega občutka glede tele pocenitve. Že po sami verjetnosti se da sklepat, glede na to da se je že večkrat izkazalo, da sem netipičen gledalec, da če ukinejo pol programov jih bo več kot pol takih, ki jih jaz gledam. Množice, ki gledajo fuzbal na 4. kanalih istočasno bodo pa seveda upravičeni še do 16. fuzbal kanala. Taka tržna logika, kjer množice diktirajo poneumljanje celotne populacije mi gre na bruhanje. Že pri BBCju se je videlo, da nimate pojma kaj je pojem za televizijo. V zadnjem času grejo stvari samo na slabše, reklame na programih, kjer jih dosedaj ni bilo, teleshoping na MTVjih. Sem pripravljen plačat za kakovostno shemo, sam kaj ko imam občutek, da kak evro ali 2 ne bosta dovolj za ohranitev dosedanjega nabora programov, ampak se bo "najmanj gledane" prerazporedilo v razne paketa za katere bo trebno dati 10, 15€, seveda imate še enega aduta v rokavu, vsakemu paketu boste dodati še en nov program, tako da bo podražitev ekonomsko nujna...že videno.
Slika
Avtor napisanega izjavlja, da ni zaposlen v podjetju T-2 ali z njim povezanih podjetjih. Vseeno pa sprejema zasebna sporočila z neprimerno vsebino.

Uporabniški avatar
Hevidi
T-2jevec
Prispevkov: 1067
Pridružen: 5. Jul 2007 ob 14:16
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant +3x mobile B-)

Re: Novi paketi

Odgovor Napisal/-a Hevidi » 9. Sep 2011 ob 10:15

ma dej kekoke... verjetno želi T-2 načrtno zajebat svoje userje ane... in cel poletje tuhtamo, kako bi to nardil...

neupravičen strah je tole z razbitjem, kot rečeno, L se bo malo skrčil in pocenil...
:rtmT2:

Uporabniški avatar
nathanhund
Guru
Prispevkov: 854
Pridružen: 4. Dec 2007 ob 13:34
T-2: Še nimam
Paket: migriral na A1
Kraj: Poljčane

Re: Novi paketi

Odgovor Napisal/-a nathanhund » 9. Sep 2011 ob 10:21

to bo nov paket potem ali se bo nasplošno L pocenil in skrčil, kajti če se krči z gledljivimi kanali pol je to res mal :jao: , če pa se krči z poverpointi je pa :rtmT2:
LP Robert

Uporabniški avatar
kekoke
Guru
Prispevkov: 930
Pridružen: 23. Maj 2008 ob 09:56
T-2: Že imam
Paket: išče alternativo

Re: Novi paketi

Odgovor Napisal/-a kekoke » 9. Sep 2011 ob 10:26

ne, vaša naloga je, da dajete userjem občutek, da jih ne zajebavate, hkrati pa morate od njih potegnit, kolikor se pač da. To je realnost. Zdej pa čakimo na "tekom meseca", sem še vedno pripravljen na pozitivna presenečenja.
Slika
Avtor napisanega izjavlja, da ni zaposlen v podjetju T-2 ali z njim povezanih podjetjih. Vseeno pa sprejema zasebna sporočila z neprimerno vsebino.

Odgovori