YUGO paket

Vse o T-2 IP televiziji
Odgovori
casual
Faca
Prispevkov: 156
Pridružen: 2. Jun 2007 ob 09:19
T-2: Že imam

Re: YUGO paket

Odgovor Napisal/-a casual » 19. Nov 2013 ob 15:24

Ni res, ne sodelujejo s Nettv plus, to vem iz prve roke, ker se oni ne ukvarjajo se tem... dobavlja pa Zvonko samo ne vem kako se piše... še mimogrede, kako konkurenca na Siolu ima Alternativno tv na T2 pa ne ? Pa še to da nekateri programi na yugo paketu ne delajo..

branco
Faca
Prispevkov: 132
Pridružen: 2. Apr 2010 ob 09:34
T-2: Že imam
Paket: FTTH
Kraj: Ljubljana

Re: YUGO paket

Odgovor Napisal/-a branco » 19. Nov 2013 ob 23:48

kateri kanali v yugo paketu ne delajo?

siol, amis imajo enakega dobavitelja, sicer noben ne ve pojasniti kaj se je zgodilo z alternativno tv, ker na njej gre neki ELTA HD kanal... ceprav operaterji se dalje oglasujejo in imajo ime kanala Alternativna Tv


Kateri Zvonko?
Si siguren da nima nettvplus nic
Slika

Simpatikos
Znanec
Prispevkov: 91
Pridružen: 10. Nov 2011 ob 10:27
T-2: Že imam
Paket: T4 + 4 tv
Kraj: Ljubljana

Re: YUGO paket

Odgovor Napisal/-a Simpatikos » 20. Nov 2013 ob 09:25

Skor 100% je nettvplus--
Mogoce je njihov zastopnik za Slovenijo nek Zvonko, ampak programi, ki so v yugo paketu so vsi tud v nettvplus...
S tem, da je nettvplus od pred kratkim partner z lastniki Total Tv, Telemach, SBB in Sport Kluba za ex Yu obmocje...zato je iz njihovega paketa pred kratkim izginila Arena Sport
Je pa res, da so kak mesec nazaj vse to kupili Američani..bomo videli kaj bo in kako bo naprej delovalo vse skupaj

d_g
Legenda
Prispevkov: 1138
Pridružen: 7. Dec 2006 ob 08:53
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant
Kraj: Ljubljana Bežigrad-Zup. jama: optika T-2

Re: YUGO paket

Odgovor Napisal/-a d_g » 21. Nov 2013 ob 02:26

Me prav zanima od kje nettv Plus dobi v svoje streme slovenski Planet TV HD. Pa tud okrog 30-40 Pink kanalov ma že..

g33k
Legenda
Prispevkov: 1291
Pridružen: 8. Sep 2011 ob 12:32
T-2: Še nimam

Re: YUGO paket

Odgovor Napisal/-a g33k » 21. Nov 2013 ob 12:19

Hmm, lahko da je distributer nettvplus, streami pa nikakor niso enaki. Kar se pa ATV tiče je pa verjetno distributer nehal oddajati in so zamenjali kanal z elto, zato je tudi pri vseh ponudnikih enako.

Je pa smešno kako se je včasih tukaj na forumu govorilo kako je nettvplus "na črno". :)

lp
Ocenjena maksimalna hitrost je torej enaka oglaševani hitrosti, ki jo lahko naročnik doseže pri danem paketu vsaj enkrat na dan. :beri:

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: YUGO paket

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 21. Nov 2013 ob 12:24

saj je tudi bilo tako... priznam pa da so določene pomanjkljivosti s pravicami uredili...

casual
Faca
Prispevkov: 156
Pridružen: 2. Jun 2007 ob 09:19
T-2: Že imam

Re: YUGO paket

Odgovor Napisal/-a casual » 22. Nov 2013 ob 12:30

branco napisal/-a:kateri kanali v yugo paketu ne delajo?

siol, amis imajo enakega dobavitelja, sicer noben ne ve pojasniti kaj se je zgodilo z alternativno tv, ker na njej gre neki ELTA HD kanal... ceprav operaterji se dalje oglasujejo in imajo ime kanala Alternativna Tv


Kateri Zvonko?
Si siguren da nima nettvplus nic
Siguren sem da ni zato ker poznam eno ki dela za nettv plus, sej tudi ko pogledas njihovo spletno stran nimajo zastopnika za Slovenijo...Zvedel sem pa od določene osebe da jim te programe "dobavlja" Zvonko, sej mi je povedala kako se pise samo sem pozabil :jao: ...
Ker tudi ce logicno pogledas zakaj bi Nettv distibuiral programe v Slovenijo ce pa oni sami to lahko pocejo in imajo tudi boljso programsko shemo. Kar se tiče Alternativne tv pa mi nihče ne zna povedat zakaj so jih izklopili, ker je bil kvaliteten proam za razlko od mnogih drugih, prav tako pa sem kontaktiral Alternativno zakaj jih ni , pravijo da z njihove strani ni nobenih ovir in da jim ni jasno da so jih izklopili :grr:

g33k
Legenda
Prispevkov: 1291
Pridružen: 8. Sep 2011 ob 12:32
T-2: Še nimam

Re: YUGO paket

Odgovor Napisal/-a g33k » 22. Nov 2013 ob 23:55

Zato bi pa bilo fino dobit kontakt od tega Zvonkota, če je res on odgovoren za distribucijo po Sloveniji.
Ocenjena maksimalna hitrost je torej enaka oglaševani hitrosti, ki jo lahko naročnik doseže pri danem paketu vsaj enkrat na dan. :beri:

branco
Faca
Prispevkov: 132
Pridružen: 2. Apr 2010 ob 09:34
T-2: Že imam
Paket: FTTH
Kraj: Ljubljana

Re: YUGO paket

Odgovor Napisal/-a branco » 24. Nov 2013 ob 16:22

casual , se enkrat vprasaj to ko poznas na nettvplus za tega zvonka
Slika

Chucky2014
Začetnik
Prispevkov: 1
Pridružen: 24. Nov 2013 ob 15:13
T-2: Že imam
Paket: T4 Mega

Re: YUGO paket

Odgovor Napisal/-a Chucky2014 » 24. Nov 2013 ob 20:14

Kar se tiče Net tv plusa lahko povem samo eno zanimivost, ki sem jo sam opazil. Na programih, ki jih T2 zatemni se istočasno to obvestilo pojavi tudi na Net tv plus programih ( HTV 2,OBN itd..) skupaj z logotom od T2.

Vprašanje je čemu to oziroma zakaj se to zgodi, če T2 in Net tv plus nimata nič skupnega?

webmaher
Starešina
Prispevkov: 2336
Pridružen: 8. Okt 2009 ob 10:30
T-2: Še nimam
Paket: Telesmeh
Kontakt:

Re: YUGO paket

Odgovor Napisal/-a webmaher » 25. Nov 2013 ob 00:15

Ko boš znal sešteti da je 1+1=3 ti bo kapnilo kako je to mogoče, prej ne :-)
Sony 65XE9005 z EON box, HTPC 4k HDR
Kodi 20 Nexus, Plex+a4k+umbrella

branco
Faca
Prispevkov: 132
Pridružen: 2. Apr 2010 ob 09:34
T-2: Že imam
Paket: FTTH
Kraj: Ljubljana

Re: YUGO paket

Odgovor Napisal/-a branco » 25. Nov 2013 ob 00:49

Chucky2014 napisal/-a:Kar se tiče Net tv plusa lahko povem samo eno zanimivost, ki sem jo sam opazil. Na programih, ki jih T2 zatemni se istočasno to obvestilo pojavi tudi na Net tv plus programih ( HTV 2,OBN itd..) skupaj z logotom od T2.

Vprašanje je čemu to oziroma zakaj se to zgodi, če T2 in Net tv plus nimata nič skupnega?
To sem tudi jaz opazil :)

Nettvplus , D1 iptv, to je vse ista firma, od zacetka so bili tezko piratstvo ko so prodajali preko paypala narocnino, na svoji web strani pa so pisali da imajo algoritme ki iscejo brezplacne tv streame po internetu v resnici pa so na crno delali stram iptv kanalov za katere sploh niso imeli avtorskih pravic.
Zdaj so del united group katera ima v lastnistvu totaltv, telemach.
Nettvplus ima za evropske uporabnike stream serverje zakupljene tudi v sloveniji, iz t-2 iptv omrezja pa re-streamajo nekatere kanale, tako kot si opazil tudi htv2,obn in se katerega :)
Je pa zanimivo, da nettvplus ne mores narocnino skleniti iz hrvaske in slovenije, ker predvajajo na crno kanale za katere nimajo avtorskih pravic, kot so planet tv , nova tv in podobnoi :))) v glavnem mucke na kvadrat....
Slika

g33k
Legenda
Prispevkov: 1291
Pridružen: 8. Sep 2011 ob 12:32
T-2: Še nimam

Re: YUGO paket

Odgovor Napisal/-a g33k » 25. Nov 2013 ob 01:30

Me zanima če jih je kdo tožil takrat ko so predvajali brez pravic. Glede na to da so se pridružili united group predvidedam, da sedaj v državah izven ex-yu teriororija služijo mastne denarce. Tam kjer je internet folk vzame nettvplus gor v planinah pa total tv pa majo vse pokrito. :) Glede tiste zatemnitve in sporočila pa mislim da jim enostavno nekdo streama, simple as that. Razen če je zadeva omejena na teritorij slovenije in se sporočilo prikazuje samo naročnikom iz slovenije in imajo dejansko sklenjeno pogodbo s T-2. Bo kdo drug znal povedati več o tem.
Ocenjena maksimalna hitrost je torej enaka oglaševani hitrosti, ki jo lahko naročnik doseže pri danem paketu vsaj enkrat na dan. :beri:

branco
Faca
Prispevkov: 132
Pridružen: 2. Apr 2010 ob 09:34
T-2: Že imam
Paket: FTTH
Kraj: Ljubljana

Re: YUGO paket

Odgovor Napisal/-a branco » 25. Nov 2013 ob 02:05

Heheh, hehe nima to veze z narocniki iz slovenije.
kolega iz norveske je njihov narocnik ze 3 leta, gleda vse ex yu kanale za 25 eur na mesec na motorola set top boxu , in ko je bil zadnjic nogomet je HRT2 bil zatemnjen in to ne zato da bi nettvplus zatemnjeval, ampak enostavno uporabljajo t-2 iptv stream katerega prekodirajo na 1Mbit/s.


Je pa zanimivo da v ponudbi imajo vse XXX kanale, za katere definitivno ne morejo imeti avtorskih pravic :))))
Slika

g33k
Legenda
Prispevkov: 1291
Pridružen: 8. Sep 2011 ob 12:32
T-2: Še nimam

Re: YUGO paket

Odgovor Napisal/-a g33k » 25. Nov 2013 ob 02:30

Aha no potem vemo koliko je ura. Za SD kanale vem da imajo bitrate 1Mb/s, slučajno veš kakšen bitrate imajo HD kanali?
Ocenjena maksimalna hitrost je torej enaka oglaševani hitrosti, ki jo lahko naročnik doseže pri danem paketu vsaj enkrat na dan. :beri:

Odgovori