YUGO paket

Vse o T-2 IP televiziji
Odgovori
Simpatikos
Znanec
Prispevkov: 91
Pridružen: 10. Nov 2011 ob 10:27
T-2: Že imam
Paket: T4 + 4 tv
Kraj: Ljubljana

Re: Čestitke za ex-yu programe

Odgovor Napisal/-a Simpatikos » 26. Jan 2012 ob 20:01

To, da je tik preg propadom nima veze s tem da je T2 umaknil z liste.. se pa zanima RTL za nakup Avale, kar pomeni, da ne bo propadla, ampak se bo samo zamenjal lastnik

klaudi777
Znanec
Prispevkov: 76
Pridružen: 8. Mar 2011 ob 14:29
T-2: Še nimam

Re: Čestitke za ex-yu programe

Odgovor Napisal/-a klaudi777 » 27. Jan 2012 ob 09:50

Vprašanje od morebitnega bodočega naročnika!
Ali mi lahko kdo zagotovi,da T2 ne bo zatemnjeval športnih prenosov recimo na RTS2..ali na ostalih programih!Ki jih pa bo ogromno:)
Zaradi avtorskih pravic drugih TV na območju Slovenije!

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: Čestitke za ex-yu programe

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 27. Jan 2012 ob 09:52

Ne vem, povprašaj na T-2: info@t-2.net

matjaz1
Legenda
Prispevkov: 1328
Pridružen: 27. Jul 2007 ob 12:28
T-2: Že imam
Paket: HBO oranžni optimum
Kraj: Novo mesto

Re: Čestitke za ex-yu programe

Odgovor Napisal/-a matjaz1 » 27. Jan 2012 ob 10:00

To tudi mene zanima, bi lahko nekdo od t-2 povprašal

Dadojc
Znanec
Prispevkov: 53
Pridružen: 1. Nov 2011 ob 15:02
T-2: Že imam

Re: Čestitke za ex-yu programe

Odgovor Napisal/-a Dadojc » 27. Jan 2012 ob 10:12

Nwm zakaj bi t2 zatemnjeval te prenose, ker RTS itak prenaša tisto kar igra Srbija oz. srbski športniki in Slovenija tega v 90% primerih ne prenaša...ok ne rečem ko bo kakšno EP v nogometu in podobne reči, ampak za takšne stvari kot bo recimo danes tekma vaterpola dvomim da bodo zatemnjevali...evo trenutno igra Nole pa ni nč zatemnjeno...mam eno vprašanje ki je posredno vezano z tole temo...zanima me kje so v novi playlisti programi kot so recimo rts1 in rts2 in podobne reči...

d_g
Legenda
Prispevkov: 1138
Pridružen: 7. Dec 2006 ob 08:53
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant
Kraj: Ljubljana Bežigrad-Zup. jama: optika T-2

Re: Čestitke za ex-yu programe

Odgovor Napisal/-a d_g » 27. Jan 2012 ob 10:29

Naj začetniki malo bolje berejo tale forum. To je neuradni forum neuradnikov T-2 in ljubiteljev T-2, ki imamo (ali pa nimamo) naročniškega razmerja s T-2. In stvar updatov programov v playlisti je dobra volja in malo tudi truda in znanja, da se poišče te nove programe v streamih T-2 omrežja. Ker sta omenjena programa začela oddajati šele ta teden, pač lista še ni dopolnjena. Lahko pa mal pobrskaš po tem forumu in sam najdeš kakšen program ali nasevet kako se ulovi udp naslova teh dveh programov v omrežju T-2 in bo to tvoj prispevek na tem nauradnem forumu. Dam daš in ne samo daj daj daj... Včasih je potrebno tudi malo potrplenja imeti....

klaudi777
Znanec
Prispevkov: 76
Pridružen: 8. Mar 2011 ob 14:29
T-2: Še nimam

Re: Čestitke za ex-yu programe

Odgovor Napisal/-a klaudi777 » 27. Jan 2012 ob 11:17

Dadojc napisal/-a:Nwm zakaj bi t2 zatemnjeval te prenose, ker RTS itak prenaša tisto kar igra Srbija oz. srbski športniki in Slovenija tega v 90% primerih ne prenaša...ok ne rečem ko bo kakšno EP v nogometu in podobne reči, ampak za takšne stvari kot bo recimo danes tekma vaterpola dvomim da bodo zatemnjevali...evo trenutno igra Nole pa ni nč zatemnjeno...mam eno vprašanje ki je posredno vezano z tole temo...zanima me kje so v novi playlisti programi kot so recimo rts1 in rts2 in podobne reči...
Vidiš meni se kar sline cedijo,ko vidim,da imaš TI možnost gledati in poslušati Noleta v Srbščini,jaz pa moram gledati Eurosport.
Glede zatemnitev,pa vsi vemo,da so na željo POP TV,Sportkluba ipd.v preteklosti zatemnjevali Wimbledon,Ligo prvakov,Formulo 1 in podobne stvari.
Argument,da RTS predvaja samo srbske športnike je pa bolj tako,tako,sploh glede na uspešnost športnikov iz tega področja tak,da se bo dalo velikokrat videti res vrhunske športne prenose,pač iz razloga,ker bodo srbski športniki igrali v finalu,polfinalu....
Res me zanima kako bodo to"Kao ni avtorskih pravic za predvajanje v SLO"rešili na T2...
Če obljubijo,da ne bodo zatemnevali,jaz in verjetno na tisoče takoj na T2 :D
V vsakem primeru pa kapa dol T2 za te programe...

seth
Nergač
Prispevkov: 634
Pridružen: 15. Apr 2008 ob 17:08
T-2: Že imam
Paket: Internet, TV

Re: Čestitke za ex-yu programe

Odgovor Napisal/-a seth » 27. Jan 2012 ob 13:58

Se bodo že kmalu pobje iz SAZASa oglasili na T-2, ko bo kakšen nogomet. Ni za bat. In potem bodo morali zatemniti. Sicer se pa večina športa seli na komercialne TV ali dodatno plačljive kanale po EU. Šport je ogromen biznis.

TV1
Model
Prispevkov: 290
Pridružen: 24. Sep 2011 ob 08:38
T-2: Že imam
Paket: Optika

Re: Čestitke za ex-yu programe

Odgovor Napisal/-a TV1 » 27. Jan 2012 ob 14:17

Predvsem v HD, a ne? ;)

casual
Faca
Prispevkov: 156
Pridružen: 2. Jun 2007 ob 09:19
T-2: Že imam

Re: Čestitke za ex-yu programe

Odgovor Napisal/-a casual » 27. Jan 2012 ob 15:20

Potem ce je ze tko, bi morali ukiniti vse te internetne sajte s katerih lahko spremljas vse te sportne zadeve, to zaavtorskimi pravicami je tudi en lari fari, naceloma je to krsenje avtorskih pravic jest se lahko komot svobodno odlocam kje ali kaj bom gledal, mislim da so tako enkrat dolgo casa nazaj hrvati dosegli da so lahko gledali hrt v casu eu prvenstva...mislim da se ne motim. Ampak ostanimo pri temi... lep vikedn

webmaher
Starešina
Prispevkov: 2336
Pridružen: 8. Okt 2009 ob 10:30
T-2: Še nimam
Paket: Telesmeh
Kontakt:

Re: Čestitke za ex-yu programe

Odgovor Napisal/-a webmaher » 27. Jan 2012 ob 20:17

ko bo kaki slovenski tv postaji RTS hodila v zelje bo zatemnjeno...sicer se pa vprašajte zakaj imamo v kabelskih sistemih Eurosport z angleškim tonom, če pa obadva oddajata tudi ton s srbskim komentarjem in kolikor sem uspel videti in slišati že več ali manj za vse športne dogodke... sicer pa odkar je una barmanka v Angliji zmagala na sodišču proti Sky Sportsu, nihče ne more zakupiti avtorskih pravic za športni prenos, v tem primeru tekme angleške prve lige exkluzivno za celo državo ker avtorskih naj v športu ne bi bilo, tako da lastnica bara svojim gostom lahko vrti nogometne tekme prek grškega plačljivega ponudnika Nova, ki je seveda precej cenejši od Skya...
Sony 65XE9005 z EON box, HTPC 4k HDR
Kodi 20 Nexus, Plex+a4k+umbrella

Uporabniški avatar
manic
Nadebudnež
Prispevkov: 390
Pridružen: 25. Maj 2009 ob 12:17
T-2: Že imam
Paket: T3 TERA - OPTIKA
Kraj: Maribor

Re: Čestitke za ex-yu programe

Odgovor Napisal/-a manic » 27. Jan 2012 ob 21:16

Eno majhno vprašanje za neuradnike. Glede na to da so srbski kanali bili vklopljeni šele pred kratkim in si jih človek sploh ni mogel prav pogledat, se bo promocijsko obdobje podaljšalo, al bo Yugo paket že z februarjem plačljiv? Hvala za odgovor.

LP

Uporabniški avatar
nemo
Starešina
Prispevkov: 1591
Pridružen: 30. Avg 2007 ob 15:58
T-2: Že imam
Paket: t4 tera na optiki

Re: Čestitke za ex-yu programe

Odgovor Napisal/-a nemo » 28. Jan 2012 ob 09:10

webmaher napisal/-a:...sicer se pa vprašajte zakaj imamo v kabelskih sistemih Eurosport z angleškim tonom, če pa obadva oddajata tudi ton s srbskim komentarjem in kolikor sem uspel videti in slišati že več ali manj za vse športne dogodke...
In zakaj bi bila srbščina boljša od angleščine? Kar se mene tiče, je to lahko kvečjemu med izbirami.
Plačaš 100, dobiš 90.

webmaher
Starešina
Prispevkov: 2336
Pridružen: 8. Okt 2009 ob 10:30
T-2: Še nimam
Paket: Telesmeh
Kontakt:

Re: Čestitke za ex-yu programe

Odgovor Napisal/-a webmaher » 28. Jan 2012 ob 16:11

ja sej na izbiro bi moralo biti najman še italijanski, madžarski in nemški...
Sony 65XE9005 z EON box, HTPC 4k HDR
Kodi 20 Nexus, Plex+a4k+umbrella

matjaz1
Legenda
Prispevkov: 1328
Pridružen: 27. Jul 2007 ob 12:28
T-2: Že imam
Paket: HBO oranžni optimum
Kraj: Novo mesto

Re: Čestitke za ex-yu programe

Odgovor Napisal/-a matjaz1 » 28. Jan 2012 ob 16:19

a se kaj ve kako bo po 1.2. - se začne plačevati ali ne

Odgovori