Sportkluba ni več!

Vse o T-2 IP televiziji
Zaklenjeno
Nellyville

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a Nellyville » 18. Nov 2011 ob 22:44

THE BIOGRAPHY CHANNEL.... morda bo komu ok...sem malo gledal in je kar dober....mogoce nekega dne ugledamo to tu na t2....

http://en-gb.justin.tv/getyourdocsoff/popout


SKY 1 HD : http://nowwatchtvlive.com/2011/10/watch ... m-channel/

Uporabniški avatar
KoMar
Administrator
Prispevkov: 3979
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 11:43
T-2: Že imam
Paket: 100/10 FTTH

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a KoMar » 18. Nov 2011 ob 22:49

Dovolj bo. Ne samo, da je offtopic, tudi meji na prepovedane vsebine. Torej: nekaj linkov mate, ostale si boste pa poiskali kje drugje ;)

Zdaj pa nazaj na temo ;)

piksi99
Novinec
Prispevkov: 10
Pridružen: 10. Nov 2011 ob 23:25
T-2: Že imam

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a piksi99 » 19. Nov 2011 ob 08:43

Mene pa zanima zakaj lahko gledam sk sam kake 2 do 3 minutke potem pa kr vrže vn in če hocm spet gledat moram se enkrat vlect dol stream?ve kdo

fiston
Faca
Prispevkov: 178
Pridružen: 3. Okt 2011 ob 10:47
T-2: Že imam
Paket: T4 VDSL

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a fiston » 19. Nov 2011 ob 10:20

Nellyville napisal/-a:yoo rtl,rtl2 in nova tv delata brez proxyja...jaz trenutno gledam film na rtl z ashtonom kutcherjem....tako da ne vem kaj je pri tebi pol....jaz enostavno kliknem na link rtl ali pa rtl 2 in mi zazene....

matjaž meni sportklub dela.pac grem v vlc izberem open network stream, noter skopiram link in dela v sekundi ze....trenutno kosarka milano-partizan ponovitev....

popravek:

izvlekel stream od rtl in vidim da je izvor iz srpskega operaterja NETTVPLUS, mislim da je ze kdo slisal za njega....skoda edino ker ne vem koliko casa bo tole se delalo ker ko srbi ugotovijo da se vec ip jev obesi na stream potem blokirajo....

evo se link za vlc...probajte tako...:


http://69.90.18.92:8080/stream/?fw=true ... p=7HURYC2T
No ja ne vem kako je tebi ta sportklub delal... sej jaz tudi včeraj probaval malo, pa mi dela tam od 1-4 minute, potem se zaustavi. Sicer se da pomagat, da v vlcju nastaviš naj ponavlja predvajanje kanala, tako da niti ni preveč moteče. To je vse pobrano iz nettv, oni ključ ne vem kje si ga dobil, je bil na srbskih forumih objavljen, tako da samo vprašanje kdaj bo konec veselja, ponavadi več kot 2 dni ne traja. Če bo to zdržalo čez soboto in nedeljo bo že carsko.
No ja dva pejšnja ključa, ki sem jih snel s foruma, z onima je delalo pa samo tamo 15-20 sekund. Nimam pojma, zakaj to. Predvidevam, da ko drugi pride na isti strim z izstim ključem, da se zaustavi. Zdaj če je to res, potem več kot jih gleda pogosteje se ustavlja. Tako da ne bo kdo bentil, če se bo popoldne ustavljalo, ko jih bo verjetno veliko gledalo premier ligo na sportklubu. Seveda, če bo takrat ključ sploh še delal.... Ko ga umaknejo pa itak vlc napiše tam, da ne najde one povezave.

bLADEK
Model
Prispevkov: 271
Pridružen: 20. Mar 2006 ob 14:50
T-2: Še nimam
Paket: 10/2
Kraj: Jesenice

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a bLADEK » 19. Nov 2011 ob 10:52

Nisem bral vsega, naj mi en hitro odgovori. Ali ima SPORTKLUB(+), samo TELEMACH? Se pravi, nič več celodnevnega fuzbala med vikendi? :grrpc: :grrpc:
Slika

Nellyville

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a Nellyville » 19. Nov 2011 ob 11:30

fiston napisal/-a:
Nellyville napisal/-a:yoo rtl,rtl2 in nova tv delata brez proxyja...jaz trenutno gledam film na rtl z ashtonom kutcherjem....tako da ne vem kaj je pri tebi pol....jaz enostavno kliknem na link rtl ali pa rtl 2 in mi zazene....

matjaž meni sportklub dela.pac grem v vlc izberem open network stream, noter skopiram link in dela v sekundi ze....trenutno kosarka milano-partizan ponovitev....

popravek:

izvlekel stream od rtl in vidim da je izvor iz srpskega operaterja NETTVPLUS, mislim da je ze kdo slisal za njega....skoda edino ker ne vem koliko casa bo tole se delalo ker ko srbi ugotovijo da se vec ip jev obesi na stream potem blokirajo....

evo se link za vlc...probajte tako...:


http://69.90.18.92:8080/stream/?fw=true ... p=7HURYC2T
No ja ne vem kako je tebi ta sportklub delal... sej jaz tudi včeraj probaval malo, pa mi dela tam od 1-4 minute, potem se zaustavi. Sicer se da pomagat, da v vlcju nastaviš naj ponavlja predvajanje kanala, tako da niti ni preveč moteče. To je vse pobrano iz nettv, oni ključ ne vem kje si ga dobil, je bil na srbskih forumih objavljen, tako da samo vprašanje kdaj bo konec veselja, ponavadi več kot 2 dni ne traja. Če bo to zdržalo čez soboto in nedeljo bo že carsko.
No ja dva pejšnja ključa, ki sem jih snel s foruma, z onima je delalo pa samo tamo 15-20 sekund. Nimam pojma, zakaj to. Predvidevam, da ko drugi pride na isti strim z izstim ključem, da se zaustavi. Zdaj če je to res, potem več kot jih gleda pogosteje se ustavlja. Tako da ne bo kdo bentil, če se bo popoldne ustavljalo, ko jih bo verjetno veliko gledalo premier ligo na sportklubu. Seveda, če bo takrat ključ sploh še delal.... Ko ga umaknejo pa itak vlc napiše tam, da ne najde one povezave.

Pozdravljen,

jaz lahko povem le da meni sportklub dela brez prekinjanja....to streama en uporabnik iz srbije....obljubil mi je se vse ostale sportklube ki obstajajo, bomo videli kaj in kako....
Zadnjič spremenil Nellyville, dne 19. Nov 2011 ob 13:46, skupaj popravljeno 1 krat.

sakrabolt
Znanec
Prispevkov: 85
Pridružen: 18. Sep 2011 ob 20:41
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a sakrabolt » 19. Nov 2011 ob 11:46

Tudi meni prekinja, a je treba v VLC-ju kaj nastaviti?

Grujo
Znanec
Prispevkov: 67
Pridružen: 12. Okt 2008 ob 13:01
T-2: Že imam
Paket: VDSL//Internet 10/2MB;TV;TEL

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a Grujo » 19. Nov 2011 ob 12:07

Nellyville, najlepša ti hvala za te linke, vendar zaenkrat prekinja po parih minutah gledanja.

Uporabniški avatar
Ika13
Navdušenec
Prispevkov: 552
Pridružen: 29. Apr 2007 ob 20:50
T-2: Že imam
Kraj: Kidričevo

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a Ika13 » 19. Nov 2011 ob 13:22

Jaz sem opazil da mi prekine stream takrat, ko na računalniku naredim kaj kar je povezano z netom (npr. odprem kakšno internetno stran,...). Drugače deluje stream neprekinjeno.
Zato ne šarat po netu, ko gledate Sportklub ;)
lp, Ika13

Nellyville

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a Nellyville » 19. Nov 2011 ob 13:40

no me veseli da se nekomu dela uredu....

kaj pa rtl,rtl2 in nova....vam delajo ok?

d_g
Legenda
Prispevkov: 1138
Pridružen: 7. Dec 2006 ob 08:53
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant
Kraj: Ljubljana Bežigrad-Zup. jama: optika T-2

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a d_g » 19. Nov 2011 ob 13:51

Meni čisto ok, brez kockanja, zatikanja prek vlc-ja .... ko bi le to trajalo malo dlje...

No ja zgleda da ni čisto tako.. po par minutah se vse skupaj ustavi in je potebno ponovno zagnat..

V vlc-ju to avtomatiziraš:

Orodja/lastnosti/prikaz nastavitev-vse/seznam predvajanja-ponovi trenutni predmet - shrani
Zadnjič spremenil d_g, dne 19. Nov 2011 ob 17:08, skupaj popravljeno 4 krat.

cole2109
Uporabnik
Prispevkov: 29
Pridružen: 2. Sep 2007 ob 20:20
T-2: Že imam
Paket: Optika

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a cole2109 » 19. Nov 2011 ob 14:49

Meni sportklub dela samo določen čas in potem neha predvajat.

fiston
Faca
Prispevkov: 178
Pridružen: 3. Okt 2011 ob 10:47
T-2: Že imam
Paket: T4 VDSL

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a fiston » 19. Nov 2011 ob 15:09

jaz lahko povem le da meni sportklub dela brez prekinjanja....to streama en uporabnik iz srbije....obljubil mi je se vse ostale sportklube ki obstajajo, bomo videli kaj in kako....[/quote]

To ne strima noben uporabnik iz Srbije, ta ključ je bil objavljen tudi na srbskem forumu in je direkt strim iz nettv. Ja lahko ti je obljubil vse sportklube, jaz gledam na ta ključ tudi vse 4 arene. Samo ne vem katere sportklube še ima nettv, mislim da ima tudi hrvaškega.
Pa ta ključ skoraj vsakemu ustavi tamo po 3 minutah nekje, zdaj če slučajno komu ne nimam pojma zakaj. Eden je jamral, da mu ustavi že po minutu. Jaz sem malo probaval, pa mi je ustavilo tam od 1-4 minute.

Ja lahko ti dela neprekinjeno, če imaš nastavljeno v vlc, v meniju za playlisto da ti ponavlja predvajanje. Potem ko se prekine, vlc sam zažene ponovno. Mogoče je skrivnost v tem.

No ja, meni je eden obljubil kompletno listo od nettv.... :D

Nellyville

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a Nellyville » 19. Nov 2011 ob 15:18

ja stream je iz srbije, poznam uporabnika na srbskemu forumu ki je to objavil....

stream se meni ne ustavi, vse lepo tece kot mora...maloprej je bil tudi tu en uporabnik ki je rekel da se mu nic ne ustavlja....

ineedSK
Začetnik
Prispevkov: 1
Pridružen: 19. Nov 2011 ob 15:51
T-2: Že imam
Paket: t4

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a ineedSK » 19. Nov 2011 ob 15:57

Najlepša hvala za link za SK

Zaklenjeno