Sportkluba ni več!

Vse o T-2 IP televiziji
Zaklenjeno
piksi99
Novinec
Prispevkov: 10
Pridružen: 10. Nov 2011 ob 23:25
T-2: Že imam

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a piksi99 » 27. Nov 2011 ob 10:39

zakaja ni več možne povezave do linka za sport klub?oziroma ko odprem playlisto nepredvaja več sport kluba na racunalniku?

Simpatikos
Znanec
Prispevkov: 91
Pridružen: 10. Nov 2011 ob 10:27
T-2: Že imam
Paket: T4 + 4 tv
Kraj: Ljubljana

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a Simpatikos » 27. Nov 2011 ob 11:57

Dej ne sprasuj bedarije

Uporabniški avatar
mlevaz
Navdušenec
Prispevkov: 664
Pridružen: 28. Okt 2007 ob 20:27
T-2: Že imam
Paket: T-4 Optika
Kraj: Koper

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a mlevaz » 27. Nov 2011 ob 21:10

Psssst :?

Pojdi malček nazaj, pa si malo preberi..

t-2 4.5.2009
Nergač
Prispevkov: 149
Pridružen: 5. Maj 2009 ob 21:45
T-2: Že imam

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a t-2 4.5.2009 » 28. Nov 2011 ob 07:40

glede nato, da sem v zadnjem času na polno zaposloval admina z brisanjem mojih postov, sem se malo umiril in bom napisal zadnji post na to temo, ker tako ali tako vidim da nima smisla, in nimam več živcev...

ekskluzivno: angleška nogometna liga, španska, ruska, nizozemska,.... EL v košarki, tenis,.... in še bi lahko našteval...
nikjer drugje ni možno gledati zgoraj napisanega, in na živce mi gre, ko t-2 in nekateri uporabniki to sprejemate v stilu "saj je vseeno", "poslovna poteza" in podobno sranje, medtem ko konkurenca obljublja še več novih ŠK-jev, plus v kratkem ŠK v HD!

za neuradnike in ostale t-2-jevce..nehajte že lagati in prodajati meglo in enkrat nekam, kamorkoli napišite resnico in kolikor toliko resnične podatke.
za ostale uporabnike..saj bo prišel čas ko bo t-2 povlekel "poslovno potezo" in ukinil discoverije, zone romantice in podobne stvari (ker je to očitno postala "poslovna strategija" en program za dva nedelujoča v "yugo paketu"), ki jih očitno vi gledate in potem prosim brez neumesnih komentarjev, samo tišina... :aa:

d_g
Legenda
Prispevkov: 1138
Pridružen: 7. Dec 2006 ob 08:53
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant
Kraj: Ljubljana Bežigrad-Zup. jama: optika T-2

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a d_g » 28. Nov 2011 ob 09:10

Resnica je samo ta, da pač poslovno (za zdaj) ne pridejo skupaj. Če bi bili pogoji enaki kot so bili do zdaj (pogodba po obstoječih pogojih se je iztekla!), verjetno ne bi bilo problema. Če pa ima kdo kar naenkart prevelike apetite, pa smo kjer smo (in Sportklub je tu računal tudi na "nezadovoljstvo" nekaterih T-2 naročnikov, da bi lažje prišel do uveljavitve svojih pogojev). Zaradi nekaterih športnih navdušencev, pač ne more T-2 zdaj dvigniti ceno recimo paketa L zaradi enega ponudnika za nekaj (deset?) % - bi bila reakcija prevelika. Najbolje bi bilo oblikovati samostojen paket Sportklub za nekaj evrov na mesec (al pa tudi več kot nekaj kot paket pop plus non stop), pa to zgleda ponudniku ni všeč in ne dovoljuje (že ve zakaj.... )
Zadnjič spremenil d_g, dne 28. Nov 2011 ob 16:17, skupaj popravljeno 1 krat.

JuventusSC
Novinec
Prispevkov: 8
Pridružen: 4. Nov 2011 ob 14:16
T-2: Že imam

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a JuventusSC » 28. Nov 2011 ob 13:40

Resnica je ta, da se je za 200 programov do zdaj plačevalo 8-9€, pri IKO media pa naenkrat za SportKlub hočejo za samo en program 1-2 € (sklepam glede na prejšnje posle, točne cene ne moremo vedeti). Zračunajte malo in se zamislite. Čeprav sem velik nogometni navdušenec, oče, stric skoraj ne moreta brez prenosov, pa vendar mi je več kot očitno da IKO media s tako ceno izsiljuje T-2 in ostale ponudnike !! (razen Telemacha, ki je v lasti IKO media =) ) Telekomovcem se pogodba izteče mislim da decembra-januarja, bomo videli če bodo oni sprejeli to izsiljevanje.

Na primer v Bosni so vsi ponudniki izklopili Sportklub ... Če to naredimo še v Sloveniji, itd. bo IKO media prisiljen spustiti ceno, ker verjemite, da so za pravice za vse lige in športe odšteli krepko čez 10M€ in zdaj z izsiljevanjem hočejo dobiti denar da pokrijejo kredit ...

Uporabniški avatar
nemo
Starešina
Prispevkov: 1591
Pridružen: 30. Avg 2007 ob 15:58
T-2: Že imam
Paket: t4 tera na optiki

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a nemo » 28. Nov 2011 ob 14:13

t-2 4.5.2009 napisal/-a:ekskluzivno: angleška nogometna liga, španska, ruska, nizozemska,.... EL v košarki, tenis,.... in še bi lahko našteval...
nikjer drugje ni možno gledati zgoraj napisanega, in na živce mi gre, ko t-2 in nekateri uporabniki to sprejemate v stilu "saj je vseeno", "poslovna poteza" in podobno sranje, medtem ko konkurenca obljublja še več novih ŠK-jev, plus v kratkem ŠK v HD!
Meni gre pa na živce, da ti misliš, da bi morali vsi plačevati več, samo da boš ti lahko cele dneve gledal fuzbal! Če ti je toliko do tega, vzami telemach in smo zmenjeni.

T2 se pač ni mogel zmeniti z ŠK in s tem je zgodba zaključena. Ali je to zaradi njihove nesposobnosti, zato ker ne marajo fuzbala ali ker šk zahteva preveč je na koncu čisto vseeno.
Plačaš 100, dobiš 90.

matjaz1
Legenda
Prispevkov: 1328
Pridružen: 27. Jul 2007 ob 12:28
T-2: Že imam
Paket: HBO oranžni optimum
Kraj: Novo mesto

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a matjaz1 » 28. Nov 2011 ob 14:17

Zato pa morajo pridobiti kakšno alternativo in se boriti proti IKO media npr. s drugimi športnimi programi. Če sem prav seznanjem, bi se lahko dobilo pravice za angleško ligo tudi direkt preko vodstva premier lige, ker oni tržijo svojo ligo (spomnite se, da je angleško ligo kljub sk prenašal tudi TV3, sicer ne vseh tekem ampak če je volja se da). Tukaj je pa samo en mrk, podjetje T-2 ne obvešča javnosti o ničemer kar bi kazalo na to, da se vendarle nekaj premika, če pa kaj kritiziraš, te pa brzinkos opomnejo, da je to neuradni forum :D.

matjaz1
Legenda
Prispevkov: 1328
Pridružen: 27. Jul 2007 ob 12:28
T-2: Že imam
Paket: HBO oranžni optimum
Kraj: Novo mesto

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a matjaz1 » 28. Nov 2011 ob 14:20

nemo napisal/-a:
t-2 4.5.2009 napisal/-a:ekskluzivno: angleška nogometna liga, španska, ruska, nizozemska,.... EL v košarki, tenis,.... in še bi lahko našteval...
nikjer drugje ni možno gledati zgoraj napisanega, in na živce mi gre, ko t-2 in nekateri uporabniki to sprejemate v stilu "saj je vseeno", "poslovna poteza" in podobno sranje, medtem ko konkurenca obljublja še več novih ŠK-jev, plus v kratkem ŠK v HD!
Meni gre pa na živce, da ti misliš, da bi morali vsi plačevati več, samo da boš ti lahko cele dneve gledal fuzbal! Če ti je toliko do tega, vzami telemach in smo zmenjeni.

T2 se pač ni mogel zmeniti z ŠK in s tem je zgodba zaključena. Ali je to zaradi njihove nesposobnosti, zato ker ne marajo fuzbala ali ker šk zahteva preveč je na koncu čisto vseeno.
Bravo, meni gredo na živce pa ostali programi, ki jih gledaš ti, pa se zaradi tega ne pritožujem. Jaz sem za športni paket vseh sk (mislim, da jih je 6) za neko normalno ceno in verjemi, da jih bo vsaj tretjina uporabnikov naročila.

t-2 4.5.2009
Nergač
Prispevkov: 149
Pridružen: 5. Maj 2009 ob 21:45
T-2: Že imam

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a t-2 4.5.2009 » 28. Nov 2011 ob 14:24

nemo napisal/-a:T2 se pač ni mogel zmeniti z ŠK in s tem je zgodba zaključena. Ali je to zaradi njihove nesposobnosti, zato ker ne marajo fuzbala ali ker šk zahteva preveč je na koncu čisto vseeno.
na takih "ovcah" kot si ti t-2 in podobni ponudniki (na vseh področjih) služijo..plačaš 50€+ položnico in te niti ne zanima zakaj! "saj je vseeno" si mislite in zaradi takih, se stvari nikoli ne premaknejo na bolje... :jao:

Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a tonimona » 28. Nov 2011 ob 15:02

Tukaj je ogromno modrijanov, ki modrujejo na veliko. Ko se bo zaradi istih stvari zgodil mrk na kakšnih Fox-ih, Discovery-jih, glasbenih, bo pa vik in krik. Če poznamo zgodovino ni niti tako nemogoč scenarij, saj so odmanjkali XXX, BBC, Sportklub, ... :jao:
Slika

Slika 1.7.2008- porihtano, dočakal sem tudi 18.11.2007

matjaz1
Legenda
Prispevkov: 1328
Pridružen: 27. Jul 2007 ob 12:28
T-2: Že imam
Paket: HBO oranžni optimum
Kraj: Novo mesto

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a matjaz1 » 28. Nov 2011 ob 18:06

Ne vem kako je potrebno kljukcem razložiti, da jaz tudi plačujem programe, ki jih ne gledam (shema L) pa se ne pritožujem zaradi npr. telenovel. In ko bo izginil kakšen omenjeni program in bodo naredili vik in krik zaradi tega, bom jaz lepo razložil, da mi gredo na živce in v čem je point, da jaz plačujem za neumnosti, ki jih gledate ostali. Moja želja je angleška liga, za košarko mi je vseeno in če je alternativa do tega priti brez sk, mi jo naj t-2 ponudi.

Uporabniški avatar
Hevidi
T-2jevec
Prispevkov: 1067
Pridružen: 5. Jul 2007 ob 14:16
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant +3x mobile B-)

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a Hevidi » 28. Nov 2011 ob 18:12

JuventusSC napisal/-a:Resnica je ta, da se je za 200 programov do zdaj plačevalo 8-9€, pri IKO media pa naenkrat za SportKlub hočejo za samo en program 1-2 € (sklepam glede na prejšnje posle, točne cene ne moremo vedeti). Zračunajte malo in se zamislite. Čeprav sem velik nogometni navdušenec, oče, stric skoraj ne moreta brez prenosov, pa vendar mi je več kot očitno da IKO media s tako ceno izsiljuje T-2 in ostale ponudnike !! (razen Telemacha, ki je v lasti IKO media =) ) Telekomovcem se pogodba izteče mislim da decembra-januarja, bomo videli če bodo oni sprejeli to izsiljevanje.

Na primer v Bosni so vsi ponudniki izklopili Sportklub ... Če to naredimo še v Sloveniji, itd. bo IKO media prisiljen spustiti ceno, ker verjemite, da so za pravice za vse lige in športe odšteli krepko čez 10M€ in zdaj z izsiljevanjem hočejo dobiti denar da pokrijejo kredit ...
:car: :plosk:
:rtmT2:

Uporabniški avatar
Hevidi
T-2jevec
Prispevkov: 1067
Pridružen: 5. Jul 2007 ob 14:16
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant +3x mobile B-)

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a Hevidi » 28. Nov 2011 ob 18:22

matjaz1 napisal/-a: Bravo, meni gredo na živce pa ostali programi, ki jih gledaš ti, pa se zaradi tega ne pritožujem. Jaz sem za športni paket vseh sk (mislim, da jih je 6) za neko normalno ceno in verjemi, da jih bo vsaj tretjina uporabnikov naročila.
Jst ne bi bil tako prepričan o tej tretjini... kr poglej forum in FB, glasnih je cca. 50 userjev, tistih 5 najbolj zagretih je že menjalo, ostali pa sprejemajo in podpirajo T-2 s tem, da ohranijo naročniško razmerje... torej?

Če bi bil jst IKO bi pošteno pizdil, ekskluziva s Telemachom ti hkrati omeji trg na 1/3, zdj če je to cilj, potem.... vsekakor pa že kratkoročno IKO Media ne bo imel prihodkov, da pokrije stroške pravic za prenose.
:rtmT2:

matjaz1
Legenda
Prispevkov: 1328
Pridružen: 27. Jul 2007 ob 12:28
T-2: Že imam
Paket: HBO oranžni optimum
Kraj: Novo mesto

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a matjaz1 » 28. Nov 2011 ob 18:47

Možno, samo tukaj pizdimo zaradi enega vzroka, nekateri nam pa razlagajo, da ne smemo in da ne bodo v našem primeru plačevalivišje vsote. Hočem samo poudariti, da, če se pizdi npr. zaradi telenovel, če bodo letele ven, bomjaz uporabljal enak argument. Pa verjemi, da bi jih sk paket naročilo več kot papek pop plus :D

Zaklenjeno