Sportkluba ni več!

Vse o T-2 IP televiziji
Zaklenjeno
mato88
Novinec
Prispevkov: 7
Pridružen: 21. Sep 2008 ob 16:15
T-2: Že imam
Paket: ga bom ukinil

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a mato88 » 10. Nov 2011 ob 18:21

guarin napisal/-a:
Hevidi napisal/-a:T-2 ni kršil programskih pravic



T-2 včeraj v okviru svojih programskih shem ni predvajal tekme Union Olimpije v Euroligi in ni posredoval signala Sportklub ali Sportklub+. Naročniki T-2 so imeli in še vedno imajo le možnost, da si naročijo dodatno programsko shemo M, katere ponudnik je družba Teleing. Družba Teleing je samostojna pravna oseba in ima svoj dogovor o posredovanju signala za Sportklub in svoje naročnike. S T-2 pa imajo sklenjeno pogodbo o zakupu mreže.



Gledalci naših programskih shem (S, L ali Start) ne morejo spremljati programov Sportklub ali Sportklub+, ker nam je lastnik programskih pravic prekinil oddajanje programa, ker nismo sprejeli njihovih novih prodajnih pogojev. V T-2 smo družbi Iko Balkan, s sedežem v Bukarešti, ki v Sloveniji zastopa programe SportKlub, posredovali več predlogov, kako rešiti nastali zaplet, a jih do sedaj niso sprejeli. Ne glede na vse, pa v T-2 ostro nasprotujemo načinu, ki v pogajalski proces vključi programu zveste gledalce in smo mnenja, da je lastnik programskih pravic z več dejanji kršil Zakon o preprečevanju omejevanja konkurence.
In kje imamo to možnost?
jst mam tudi tv pri teleingu insportkluba vseeno ni! :grr: :jao:

Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a tonimona » 10. Nov 2011 ob 18:36

Pirat- človek, ki ugrabi npr. letalo in izsiljuje odkupnino (denar). Mogoče se bo pa g. Simeunovič prepoznal v tej obliki. Bi pa bilo smiselno pobarat ustrezne organe v RS, ali lahko nekdo odkupi ekskluzivne pravice z namenom izsiljevanja določenih operaterjev. :namrec:
Se pa zahvaljujem T-2, ki mi je omogočil preizkus programske sheme M. :plosk:
Slika

Slika 1.7.2008- porihtano, dočakal sem tudi 18.11.2007

Uporabniški avatar
mlevaz
Navdušenec
Prispevkov: 664
Pridružen: 28. Okt 2007 ob 20:27
T-2: Že imam
Paket: T-4 Optika
Kraj: Koper

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a mlevaz » 10. Nov 2011 ob 18:52

Kaj lahko danes storim, da bi si lahko danes ogledal tekmo Eurolige?

Imam paket L. Včeraj sem aktiviral paket M.
Dokler nisem izklapljal Motorole je vse štimalo.
Zjutraj pa.. črnina :shock:

Kak hiter nasvet, mogoče..

guarin
Novinec
Prispevkov: 8
Pridružen: 10. Nov 2011 ob 14:44
T-2: Že imam

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a guarin » 10. Nov 2011 ob 18:58

mlevaz, ne bo druge kot h sosedu it gledat al pa najdet streame :jao: .

Drugače pa še eno vprašanje. Imam naročen paket L, včeraj sem odkupil zaradi SK še paket M, za katerega je pisalo 0€. Danes pa sem opazil, da ste nekaterim uporabnikom zaračunali ceno v višini 5€. Zanima me, če je to res (spet kakšen nateg s strani t-2?) in kje se da to preverit?

sakrabolt
Znanec
Prispevkov: 85
Pridružen: 18. Sep 2011 ob 20:41
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a sakrabolt » 10. Nov 2011 ob 19:08

Včeraj je pisalo naročnina za paket M 0€, če si naročnik paketa L. Aktiviral, gledal košarko. Pogledam danes, sportkluba se ne vidi več, na vmesniku pa imam aktiviran paket M ter zraven piše naročnina 4,99€. Kdo sedaj tukaj koga nateguje!!! :grr:

parallax
Model
Prispevkov: 238
Pridružen: 4. Jun 2009 ob 14:56
T-2: Že imam
Kraj: Kranj

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a parallax » 10. Nov 2011 ob 19:12

Če pogledaš malo nazaj so neuradniki jasno napisali da je za vse naročnike L paketa, M gratis, tako da mislim da te nima kaj skrbet. Je pa tudi bilo zgoraj napisano, da je IKO izklopil tudi Teleingu sportklub, kar je pa čisto zgrešeno... kaj je razlog ne vem, sklepam pa da nadaljno stiskanje T2ja...

parallax
Model
Prispevkov: 238
Pridružen: 4. Jun 2009 ob 14:56
T-2: Že imam
Kraj: Kranj

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a parallax » 10. Nov 2011 ob 19:13

Evo, jasno napisano:
Hevidi napisal/-a:T-2 ni kršil programskih pravic

T-2 včeraj v okviru svojih programskih shem ni predvajal tekme Union Olimpije v Euroligi in ni posredoval signala Sportklub ali Sportklub+. Naročniki T-2 so imeli in še vedno imajo le možnost, da si naročijo dodatno programsko shemo M, katere ponudnik je družba Teleing. Družba Teleing je samostojna pravna oseba in ima svoj dogovor o posredovanju signala za Sportklub in svoje naročnike. S T-2 pa imajo sklenjeno pogodbo o zakupu mreže.

Gledalci naših programskih shem (S, L ali Start) ne morejo spremljati programov Sportklub ali Sportklub+, ker nam je lastnik programskih pravic prekinil oddajanje programa, ker nismo sprejeli njihovih novih prodajnih pogojev. V T-2 smo družbi Iko Balkan, s sedežem v Bukarešti, ki v Sloveniji zastopa programe SportKlub, posredovali več predlogov, kako rešiti nastali zaplet, a jih do sedaj niso sprejeli. Ne glede na vse, pa v T-2 ostro nasprotujemo načinu, ki v pogajalski proces vključi programu zveste gledalce in smo mnenja, da je lastnik programskih pravic z več dejanji kršil Zakon o preprečevanju omejevanja konkurence.

piksi99
Novinec
Prispevkov: 10
Pridružen: 10. Nov 2011 ob 23:25
T-2: Že imam

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a piksi99 » 10. Nov 2011 ob 23:30

ali lahko kdo pove a bomo se imeli sport kluba al nas bojo pustil s takimi odgovori.uceraj sem klical na t2 so mi rekli v zvezi z sport klubom da gre zadeva po pravni poti!! se pravi ,da gre to lahko tudi na sodišče al ako??se prav nam druzga kot to da gremo h konkurenci nepreostane.sam dolgo več ne bom čakal

Uporabniški avatar
Hevidi
T-2jevec
Prispevkov: 1067
Pridružen: 5. Jul 2007 ob 14:16
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant +3x mobile B-)

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a Hevidi » 11. Nov 2011 ob 08:13

matjaz1 napisal/-a:Hevidi, vidiš tega ljudje ne vedo in tak bi moral biti odgovor v jutrišnjem Dnevniku.
Smo že včeraj ukrepali v skladu z ZMed, tut odziv je v tem smislu... tle IKO preprosto zavaja in nabija po medijih.

Vsem, ki ste vklopili M in je kazalo brezplačno bomo zaključili M shemo, tako da ne bo nobenega oškodovanja z nobene strani.
:rtmT2:

Uporabniški avatar
Hevidi
T-2jevec
Prispevkov: 1067
Pridružen: 5. Jul 2007 ob 14:16
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant +3x mobile B-)

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a Hevidi » 11. Nov 2011 ob 08:19

Dnevnik korektno v skladu z zakonom objavil popravek.
Slika
:rtmT2:

peterdoo
Model
Prispevkov: 220
Pridružen: 22. Jan 2007 ob 18:50
T-2: Že imam
Paket: 100/10 FTTH

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a peterdoo » 11. Nov 2011 ob 09:55

Nellyville napisal/-a:samo poglejte srbijo...ajde rekli boste nekateri pustimo srbijo tisto je balkan, ampak vseeno...doli imam sorodnike in ko grem dol in vžgem tv te kar preseneti vseskupaj.......ni ga programa v njihovih sistemih da ga ne bos gledal........sedaj sicer ne vem kako je,ker sem nazadnje bil doli kaka 4-5 let nazaj ampak v njihovih shemah ni da ni.....kradejo ko srake......gledas lahko sky sports par programov,sky 1,sky movies,leta nazaj je bil se filmnet tisti ki se ga spomnite, HBO programe so oni imeli ze ko pri nas se nismo niti vedeli za to.......itd itd itd........res je, vse je to kraja signala ampak se ne pozvizgajo na to prav nic, na nobena opozorila in dopise ki jim jih posiljajo.
Ljubljanska kabelska je bila pred kakšnimi 20 leti zelo podobna. Takrat je bila še v rokah Megliča. Bolj bi rekel, da so tam pač toliko let za nami in ne naprej :)

verby
Uporabnik
Prispevkov: 35
Pridružen: 7. Mar 2007 ob 21:15
T-2: Še nimam

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a verby » 11. Nov 2011 ob 16:29


Uporabniški avatar
peroa
Nadebudnež
Prispevkov: 357
Pridružen: 12. Okt 2007 ob 09:22
T-2: Še nimam
Kraj: Ljubljana

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a peroa » 11. Nov 2011 ob 16:41

lol, še dobro, da sploh kaj gledamo...
Slika

Everybody lies!

fiston
Faca
Prispevkov: 178
Pridružen: 3. Okt 2011 ob 10:47
T-2: Že imam
Paket: T4 VDSL

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a fiston » 11. Nov 2011 ob 17:14

Ja res dobro. Piše da so to dolgovi pred poravnavo, no tako je pač Sportklub izvisel za 60% sigurno, lahko tudi za vse, ker nikjer ne piše da teh 40% bodo pa dobili čez leta. Pa so mogoče tudi zato malo navili cene, da dobijo onih 120.000 evrov nazaj. :) Zdaj a je to izsiljevanje, kakor temu kdo reče, samo jaz se tudi ne bi kar tako sprijaznil, da mi izgine toliko denarja. Pa prosim, taki kot T-2 bi mi morali plačati vnaprej.
Ja pri T-2 je ta prisilna poravnava čisto poštena. Samo ne vem kako bi se jim zdelo pošteno, da mi ne bi plačevali, pa se potem čez leta zmenimo, da nam odpišejo 60%, ostalih 40% pa dobijo čez tam 5 let. Mislim, jaz sem za to da probamo. :) Drugače je to navadna kraja, čeprav je zakonsko dovoljena. Lahko bi se zamislili na T-2, da če bi poplačali vse kar so dolžni, da bi morali tam ene 5 let delati zastonj, dvomim da bi se potem še toliko repenčili. :)

parallax
Model
Prispevkov: 238
Pridružen: 4. Jun 2009 ob 14:56
T-2: Že imam
Kraj: Kranj

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a parallax » 11. Nov 2011 ob 17:17

Ja kaj ste pa mislili da prisilna poravnava je? Če bi bilo vse poravnano, je ne bi bilo :)

T-2 je bil dolžan precej denarja, zato pa je moral jiti v prisilko. V okviru prisilke je narejen načrt kako se bo zadeva poplačala in v kakšnem času. Enostavno kot pasulj. Tekoče račune pa morajo baje sproti plačevati, drugače gredo v stečaj avtomatsko, sem prebral nekje po forumih.

Če malo povežeš kaj se dogaja je vse skupaj videti kot da je IKO hotel preko vrste dobiti poravnano tisto, kar mu je T-2 dolžan - kar pa v prisilki ne gre, ker stečajna upraviteljica (ki jo določi sodišče) določa kaj in kako in kakšna so pravila.

Zaklenjeno