Sportkluba ni več!

Vse o T-2 IP televiziji
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
nemo
Starešina
Prispevkov: 1591
Pridružen: 30. Avg 2007 ob 15:58
T-2: Že imam
Paket: t4 tera na optiki

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a nemo » 28. Nov 2011 ob 19:03

matjaz1 napisal/-a:Bravo, meni gredo na živce pa ostali programi, ki jih gledaš ti, pa se zaradi tega ne pritožujem. Jaz sem za športni paket vseh sk (mislim, da jih je 6) za neko normalno ceno in verjemi, da jih bo vsaj tretjina uporabnikov naročila.
Prvič sploh ne veš, katere programe gledam, in - drugič - jaz ne vpijem po forumu, da hočem te programe v shemi, tudi če se bo zaradi tega morala podražiti.

Tisto o vseh šk za "normalno ceno" so pa morda tvoje mokre sanje, realnost pa ne. Vzami v roke kalkulator in zračunaj, koliko bi tak paket moral stat, pa boš videl, da precej več, kot se tebi zdi "normalno".

Sicer pa samo še enkrat in zadnjič: ali vsi, ki piz..., res mislite, da oba programa ne bi še naprej ostala v shemi, če bi se lahko zmenili za pametno ceno? Ali pa mislite, da so jih vrgli ven samo zato, da vam nagajajo?
Plačaš 100, dobiš 90.

Uporabniški avatar
DownTaker
Starešina
Prispevkov: 1636
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 14:28
T-2: Že imam
Paket: Telekom
Kraj: Šmarje pri Jelšah

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a DownTaker » 28. Nov 2011 ob 19:10

(ZELO) Možna je tudi varianta da se do konca leta odpovejo omenjenima programoma da nekaj privarčujejo (za razliko cene), potem jih bodo pa po 1.1.12 nazaj vklopili v shemo in objavili da so se dogovorili za novo pogodbo in "bodo spet vsi srečni".
Ravno danes sem slišal na radiu da je začel T2 poslovati pozitivno in da se je izognil stečaju.
Slika

Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a tonimona » 28. Nov 2011 ob 21:15

Hevidi napisal/-a:Jst ne bi bil tako prepričan o tej tretjini... kr poglej forum in FB, glasnih je cca. 50 userjev, tistih 5 najbolj zagretih je že menjalo, ostali pa sprejemajo in podpirajo T-2 s tem, da ohranijo naročniško razmerje... torej?
Če bi bil ves svet ta neuradni forum in FB, bi držalo. Žal pa bi moral malo med ljudi in videt rezultate. Odzivi na terenu niso tako bleščeči, kot hočeš prikazat. Ljudje pač ostajajo pri kablaših, ker manj mutijo, osebno pa tudi nimam obraza več reklamirat T-2, saj je bilo že preveč razočaranj v preteklosti. Čeprav še vedno plačujem naročnino, ne sprejemam in ne podpiram T-2 politiko programske sheme.
Slika

Slika 1.7.2008- porihtano, dočakal sem tudi 18.11.2007

fiston
Faca
Prispevkov: 178
Pridružen: 3. Okt 2011 ob 10:47
T-2: Že imam
Paket: T4 VDSL

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a fiston » 28. Nov 2011 ob 21:18

Hevidi napisal/-a:
JuventusSC napisal/-a:Resnica je ta, da se je za 200 programov do zdaj plačevalo 8-9€, pri IKO media pa naenkrat za SportKlub hočejo za samo en program 1-2 € (sklepam glede na prejšnje posle, točne cene ne moremo vedeti). Zračunajte malo in se zamislite. Čeprav sem velik nogometni navdušenec, oče, stric skoraj ne moreta brez prenosov, pa vendar mi je več kot očitno da IKO media s tako ceno izsiljuje T-2 in ostale ponudnike !! (razen Telemacha, ki je v lasti IKO media =) ) Telekomovcem se pogodba izteče mislim da decembra-januarja, bomo videli če bodo oni sprejeli to izsiljevanje.

Na primer v Bosni so vsi ponudniki izklopili Sportklub ... Če to naredimo še v Sloveniji, itd. bo IKO media prisiljen spustiti ceno, ker verjemite, da so za pravice za vse lige in športe odšteli krepko čez 10M€ in zdaj z izsiljevanjem hočejo dobiti denar da pokrijejo kredit ...
:car: :plosk:
Kaj ploskaš brez veze, pač nimajo vsi te sreče, da jim 60% dolgov odpišejo. Samo posledice pa so, ker nihče več ne bo dal pod takimi pogoji kot prej. Bo treba plačevati vnaprej. Ja in sigurno zavidajo T-2 dobro poslovanje, milijon evrov mesečne izgube je sigurno dobro poslovanje.

fiston
Faca
Prispevkov: 178
Pridružen: 3. Okt 2011 ob 10:47
T-2: Že imam
Paket: T4 VDSL

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a fiston » 28. Nov 2011 ob 21:25

tonimona napisal/-a:
Hevidi napisal/-a:Jst ne bi bil tako prepričan o tej tretjini... kr poglej forum in FB, glasnih je cca. 50 userjev, tistih 5 najbolj zagretih je že menjalo, ostali pa sprejemajo in podpirajo T-2 s tem, da ohranijo naročniško razmerje... torej?
Če bi bil ves svet ta neuradni forum in FB, bi držalo. Žal pa bi moral malo med ljudi in videt rezultate. Odzivi na terenu niso tako bleščeči, kot hočeš prikazat. Ljudje pač ostajajo pri kablaših, ker manj mutijo, osebno pa tudi nimam obraza več reklamirat T-2, saj je bilo že preveč razočaranj v preteklosti. Čeprav še vedno plačujem naročnino, ne sprejemam in ne podpiram T-2 politiko programske sheme.
Ja no saj če imaš možnost lahko TV odpoveš in vzameš pri kablarju. Jaz Telemacha nimam, recimo ta tukaj mislim, da računa tam 12-13 evrov, zdaj od onih 8 ni ne vem kakšna razlika. Nisem pa gledal kaj ima za ene programe, samo neke strašne razlike v ceni pa ni.

Uporabniški avatar
Slowhand
Navdušenec
Prispevkov: 691
Pridružen: 10. Nov 2006 ob 02:04
T-2: Že imam
Paket: 10/10+TV+VoIP

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a Slowhand » 28. Nov 2011 ob 21:51

a ni nobenga sposobnga tole dolzapret ? :hmm: :hudicek:
Heca ni več !

Bingolino
Uporabnik
Prispevkov: 25
Pridružen: 28. Nov 2011 ob 22:45
T-2: Še nimam

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a Bingolino » 28. Nov 2011 ob 22:58

Hevidi napisal/-a:
JuventusSC napisal/-a:Resnica je ta, da se je za 200 programov do zdaj plačevalo 8-9€, pri IKO media pa naenkrat za SportKlub hočejo za samo en program 1-2 € (sklepam glede na prejšnje posle, točne cene ne moremo vedeti). Zračunajte malo in se zamislite. Čeprav sem velik nogometni navdušenec, oče, stric skoraj ne moreta brez prenosov, pa vendar mi je več kot očitno da IKO media s tako ceno izsiljuje T-2 in ostale ponudnike !! (razen Telemacha, ki je v lasti IKO media =) ) Telekomovcem se pogodba izteče mislim da decembra-januarja, bomo videli če bodo oni sprejeli to izsiljevanje.

Na primer v Bosni so vsi ponudniki izklopili Sportklub ... Če to naredimo še v Sloveniji, itd. bo IKO media prisiljen spustiti ceno, ker verjemite, da so za pravice za vse lige in športe odšteli krepko čez 10M€ in zdaj z izsiljevanjem hočejo dobiti denar da pokrijejo kredit ...
:car: :plosk:
No tole mi je pa res zanimivo. Če so res toliko,odšteli za vse te pravice, potem se ni kaj za pritoževat. Nekdo mora to plačat. Verjetno bi se potem morali jeziti na Premiere ligo, pa Euro ligo, itd, ki so te zneske zaračunali. Jaz bi rekel, da se vsak operater odloči ali bo imel določene športne programe al pa ne...Potem se pa še uporabniki odločimo katerega operaterja bomo imeli - ali pocen, ali dobega, al pa oboje. Sigurno pa se to pozna na ceni. Pocen še nikoli ni bilo najboljše. :shock:

JuventusSC
Novinec
Prispevkov: 8
Pridružen: 4. Nov 2011 ob 14:16
T-2: Že imam

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a JuventusSC » 29. Nov 2011 ob 07:23

Sami so šli v to Bingo, če bi se pravice razdelile na 2-3 medijske hiše ne bi bil tak problem. Če pa greš delat monopol, in zakupiš vse, se moraš zavedat, da bo treba ta denar nekako treba dobit nazaj.


Nekdo tam zgoraj :

Prvo kot prvo IKO media ne pusti posebnega paketa za SK, drugo kot drugo, tudi če bi bil zahtevajo za en program 1-2€, če je to 6 programov, lahko nanese tudi 12€ za en paket. Si še prepričan da bi 1/3 naročnikov to naročila ???

t-2 4.5.2009
Nergač
Prispevkov: 149
Pridružen: 5. Maj 2009 ob 21:45
T-2: Že imam

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a t-2 4.5.2009 » 29. Nov 2011 ob 07:32

enim se je totalno "odpeljalo" in enostavno bluzite. človek vam napiše eno, vi trobite ne drugo ampak enajsto.

* ljudje so prosili za enostaven odgovor kaj se dogaja in obveščanje o tem:
neuradniki znajo samo limat smajlije v stilu :car: , brez odgovorov in brez informacij oz. le te zavite v meglo, da na koncu niti ne veš ali se delajo norca iz tebe...

* sprašujemo po alternativi:
brez odgovora

* uporabniki ste se razpisali o tem kako bi paket stal 1-2€ po programu..torej 12€ in kako tega nebi plačevali... a vsi plačujete 12€ za pop paket da gledate ponovitve enih in istih filmov (ki jih lahko tudi vidite na pop tv in akanal) 3x na dan...da ne govorim o video spotih....

* da ne govorim o odgovoru da je le pet jih zamenjalo ponudnika ostali smo pa samo glasni...če vi lažje spite z NOVO lažjo, potem tudi OK!

sicer pa tako kot je nekdo napisal..mesec, dva, tri da malo prišparate..potem ponovni vklop in kako ste sposobni, da ste uredili vse.. :car: in ja nalimal sem smajlija...

JuventusSC
Novinec
Prispevkov: 8
Pridružen: 4. Nov 2011 ob 14:16
T-2: Že imam

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a JuventusSC » 29. Nov 2011 ob 08:49

Kako lahko govoriš o številu naročnikov paketa Pop non stop ?? Imaš morda te podatke? No, če jih imaš, predvidevam, da imaš tudi podatke koliko uporabnikov je zapustilo t-2 odkar ni več SK ?

In še enkrat, ker ti očitno ni jasno! IKO media (lastnik Sportkluba) ne privoli v POSEBEN programski paket samo za svoje programe !!!

t-2 4.5.2009
Nergač
Prispevkov: 149
Pridružen: 5. Maj 2009 ob 21:45
T-2: Že imam

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a t-2 4.5.2009 » 29. Nov 2011 ob 09:26

še 1.000.445.555. -ič za vse but.., sem samo napisal o uporabnikih, ki govorijo o ceni če bi paket BIL, in da to nebi plačevali je*** vas nepismene...
t-2 4.5.2009 napisal/-a: * uporabniki ste se razpisali o tem kako bi paket stal 1-2€ po programu..torej 12€ in kako tega nebi plačevali... a vsi plačujete 12€ za pop paket da gledate ponovitve enih in istih filmov (ki jih lahko tudi vidite na pop tv in akanal) 3x na dan...da ne govorim o video spotih....
p.s.: če se adminu zdi pregrobo naj editira, sem le napisal tako kot je... :grr:

JuventusSC
Novinec
Prispevkov: 8
Pridružen: 4. Nov 2011 ob 14:16
T-2: Že imam

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a JuventusSC » 29. Nov 2011 ob 09:44

a vsi plačujete 12€ za pop paket da gledate ponovitve enih in istih filmov (ki jih lahko tudi vidite na pop tv in akanal) 3x na dan...da ne govorim o video spotih....
Samo ta del mi razloži prosim ! Od kje ti podatki, o številu naročnikov na dotične pakete ?

Uporabniški avatar
nemo
Starešina
Prispevkov: 1591
Pridružen: 30. Avg 2007 ob 15:58
T-2: Že imam
Paket: t4 tera na optiki

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a nemo » 29. Nov 2011 ob 14:09

t-2 4.5.2009 napisal/-a:* ljudje so prosili za enostaven odgovor kaj se dogaja in obveščanje o tem:
Na vmesniku in na spletni strani je obvestilo. Mogoče bi ga lahko vsak teden malo prepesnili, ampak če pričakuješ, da te bodo sproti obveščali o tem, da sta šla zastopnik šk in t2 na pir in se vseeno nista zmenila, potem pa fantaziraš.
Plačaš 100, dobiš 90.

t-2 4.5.2009
Nergač
Prispevkov: 149
Pridružen: 5. Maj 2009 ob 21:45
T-2: Že imam

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a t-2 4.5.2009 » 29. Nov 2011 ob 14:48

vidim, da se ubadam samo še z dvema, ki več kot očitno ne spremljata teh dveh kanalov in jima je popolnoma vseeno in sta v tej temi samo zato da "pametujeta".. mislim da bom bolje porabil čas, ki ga preživim na tem forumu, če bom gledal v tisto obvestilo na tv-ju in upal, da enega dne pa le bo nekaj.. wish me luck! over and out...

Uporabniški avatar
kekoke
Guru
Prispevkov: 930
Pridružen: 23. Maj 2008 ob 09:56
T-2: Že imam
Paket: išče alternativo

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a kekoke » 29. Nov 2011 ob 15:05

Sportkluba ni več, odšel je drugam
Sportkluba ni več, odšel je stran
Slika
Avtor napisanega izjavlja, da ni zaposlen v podjetju T-2 ali z njim povezanih podjetjih. Vseeno pa sprejema zasebna sporočila z neprimerno vsebino.

Zaklenjeno