Sportkluba ni več!

Vse o T-2 IP televiziji
Zaklenjeno
seth
Nergač
Prispevkov: 634
Pridružen: 15. Apr 2008 ob 17:08
T-2: Že imam
Paket: Internet, TV

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a seth » 4. Nov 2011 ob 15:36

tonimona napisal/-a:
seth napisal/-a:Sploh pa za izsiljevanje za SD meglo. Sportklub+ je kocka zravn kocke!
Bolje slab SD, kot dobra tema. :namrec:
Bolje tema kot pa SD. Ker tako ne bomo prišli nikamor. Če se pustimo na....i z zastarelo tehniko. Medtem ko so vse tekme španske, angleške ali bilo katere lige snemane v HD.

@slow_slow mene pa neupravičena cenzura. Ker na...i ni kletvica. ;)
Zadnjič spremenil slow_slow, dne 5. Nov 2011 ob 19:21, skupaj popravljeno 4 krat.
Razlog: ni ne ni pa lepo nonstop brat od tebe tega!!

Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a tonimona » 4. Nov 2011 ob 15:43

Za HD imam predaleč TV, da bi prišlo do izraza. :namrec:
Slika

Slika 1.7.2008- porihtano, dočakal sem tudi 18.11.2007

bbwolff
Znanec
Prispevkov: 58
Pridružen: 19. Apr 2011 ob 21:17
T-2: Že imam
Paket: brezčasna optika

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a bbwolff » 4. Nov 2011 ob 17:28

tole je tudi zame hud udarec, predvsem zaradi epl, pa tudi eurolige in nasploh obširnega športnega programa
na T2 sem se vezel za 2 leti pred kake pol leta - je tole dovoljšen razlog za prekinitiev pogodbe?

matjaz1
Legenda
Prispevkov: 1328
Pridružen: 27. Jul 2007 ob 12:28
T-2: Že imam
Paket: HBO oranžni optimum
Kraj: Novo mesto

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a matjaz1 » 4. Nov 2011 ob 17:40

Hja, v osnovi lahko pogodbo prekineš, če se bistveno spremenijo pogoji poslovanja (primer Simobil in tisto nadomestilo, ki je potem padlo v vodo), glede enega programa pa mislim, da ne, ker mislim vsaj, da obstaja v pogodbi opcija, da se lahko programski paket spreminja oz. nekaj v tem smislu. Jaz sem preveril vse ponudnike z optiko in kakor obrnem je t-2 še vedno najcenejši. Premie ligo bomo gledali pa na drug način, košarkaška enroliga me ne zanima preveč, tenisa pa ne gledam. Do druge sezone pa upam, da se zadeva uredi.

sakrabolt
Znanec
Prispevkov: 85
Pridružen: 18. Sep 2011 ob 20:41
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a sakrabolt » 4. Nov 2011 ob 17:46

Drugače pa tisti, ki se odločate za prestop k T2 in radi gledate šport ne nasedite ponudbi paketa L, v katerem sta še vedno oba Sportkluba.
http://www.t-2.net/ponudba/televizija/p ... ma/paket-L

mato88
Novinec
Prispevkov: 7
Pridružen: 21. Sep 2008 ob 16:15
T-2: Že imam
Paket: ga bom ukinil

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a mato88 » 4. Nov 2011 ob 17:49

tudi meni počasi t2 hodi vedno bolj na ku**c!! :evil: Non stop si nekaj zmišljujejo!
Kaj je tako težko zagotovit uporabnikom obljubljeno...?
Lopovi jedni !!!

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9105
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 4. Nov 2011 ob 18:16

me prav zanima če bi se naročnina povišala samo zardi tega kanala, in bi ostal v shemi, potem bi šele pi*dili ...

Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a tonimona » 4. Nov 2011 ob 18:37

Se je že poviševala naročnina pa ni bilo "bonbončkov". :namrec:
Slika

Slika 1.7.2008- porihtano, dočakal sem tudi 18.11.2007

matjaz1
Legenda
Prispevkov: 1328
Pridružen: 27. Jul 2007 ob 12:28
T-2: Že imam
Paket: HBO oranžni optimum
Kraj: Novo mesto

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a matjaz1 » 4. Nov 2011 ob 18:44

Naredili ste kaos s paketi (npr. jugo paketi v kateri jih ima polovico napisano, da ima tehninče težave in ne delujejo, od delujočih jih pa pol šteka in kocka), dodali ste nekaj novih dobrih programov, dodali vsaj 3, ki sem jih pogrešal, vendar ste/so s sk brcnili v temo. Dvomim, da se je ta dogodek zgodil preko noči in še bolj žalostno je, da niste/so pripravili rezervnega scenarija in v tem času se recimo dogovrili z arena športom, rai sport, ufc itd -ter tako pokrili izpad z nečim drugim. To me bolj moti - šalabajzerstvo, ne pa izpad programa. Premier ligo že vem kako bom spremljal:))

d_g
Legenda
Prispevkov: 1138
Pridružen: 7. Dec 2006 ob 08:53
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant
Kraj: Ljubljana Bežigrad-Zup. jama: optika T-2

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a d_g » 4. Nov 2011 ob 18:58

Za yugo programe so za zdaj res kiksnili, ampak noben od uporabnikov ni oškodovan, ker je vse še zastonj (kar se da sploh gledati). To pa, da se na T-2 ju ne pustijo preveč izsiljevati Sportklubu, imajo čisto prav. Podpiram T-2. Če bi šla pa cena gor, bi bilo spet vse narobe... no na koncu bo narejen kompromis (vprašanje samo časa in živcev uporabnikov)...

Gatsu
Novinec
Prispevkov: 7
Pridružen: 4. Nov 2011 ob 18:18
T-2: Že imam
Paket: T3

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a Gatsu » 4. Nov 2011 ob 19:21

Kaj nam pomaga shema 200 programov, če je gledljivih manj ko polovica teh in potem ti ukinejo športni program, ki je za marsikoga skor edino kar sploh gleda na TVju še poleg informativnih programov... Raje skenslam L paket in doplačam za sportklub paket kot pa da moram menjat operaterja, kar bom storil najkasneje čez en teden, če T-2 ne doseže sporazuma v tem času!

t-2 4.5.2009
Nergač
Prispevkov: 149
Pridružen: 5. Maj 2009 ob 21:45
T-2: Že imam

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a t-2 4.5.2009 » 4. Nov 2011 ob 19:52

kje so časi, ko si prišel domov iz šihta, se brezskrbno vsedel pred tv in pogledal svojo najljubšo oddajo, športni prenos...

danes prideš domov in vsak dan trepetaš ali boš lahko pogledal kaj ali je spet ponovitev filma "krog",
ali po ta novem sistemska obvestila da je ta in ta prenehal z oddajanjem programa, in da kot ponavadi t-2 nima nič s tem.....
ali pa da je prišlo do "tehničnih težav", ki se odpravljajo tudi do 3 tedne..za katere spet ni kriv t-2 in njihova oprema.

štos je pa v tem, ko bodo uporabniki prešli k konkurenci (pri kateri je v praksi 2-letna vezava), se t-2 lahko na glavo postavi če bodo dogovori uspeli (za katere sem 100% da so spet buče iz t-2), ker se nihče ne bo mogel vrniti.

kot je nekdo napisal pred mano j**** optiko in digitalno..nazaj na kabel, vsaj je slika...kaj ti pomaga HD slika za gledanje sistemskih obvestil...in bogat zvok pri gledanju vrtenja krogca...

Uporabniški avatar
nemo
Starešina
Prispevkov: 1591
Pridružen: 30. Avg 2007 ob 15:58
T-2: Že imam
Paket: t4 tera na optiki

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a nemo » 4. Nov 2011 ob 20:53

Ah, saj nima smisla, ampak vseeno: a pri konkurenci pa še nikoli niso ukinili kakšnega programa?

Pa še to: da zaradi enih k... športnih prenosov "vsak dan trepetaš" je pa skrajno žalostno.
Plačaš 100, dobiš 90.

Gatsu
Novinec
Prispevkov: 7
Pridružen: 4. Nov 2011 ob 18:18
T-2: Že imam
Paket: T3

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a Gatsu » 4. Nov 2011 ob 21:04

Kaj drugega poleg športa je pa sploh še za gledat na TV ker smo še vedno v kameni oz SD dobi in ni niti enega pametnega hd programa z aktualnimi serijami in filmi v ponudbi?

laurin
Novinec
Prispevkov: 6
Pridružen: 4. Nov 2011 ob 09:58
T-2: Že imam

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a laurin » 4. Nov 2011 ob 21:23

matjaz1 napisal/-a:Naredili ste kaos s paketi (npr. jugo paketi v kateri jih ima polovico napisano, da ima tehninče težave in ne delujejo, od delujočih jih pa pol šteka in kocka), dodali ste nekaj novih dobrih programov, dodali vsaj 3, ki sem jih pogrešal, vendar ste/so s sk brcnili v temo. Dvomim, da se je ta dogodek zgodil preko noči in še bolj žalostno je, da niste/so pripravili rezervnega scenarija in v tem času se recimo dogovrili z arena športom, rai sport, ufc itd -ter tako pokrili izpad z nečim drugim. To me bolj moti - šalabajzerstvo, ne pa izpad programa. Premier ligo že vem kako bom spremljal:))
Kako boš na tv-ju spremljal premier ligo, če tako ostane? :) samo live stream, pa še to se namatraš da najdeš takega ko ni velik gledalcev gor

Zaklenjeno