Sportkluba ni več!

Vse o T-2 IP televiziji
Zaklenjeno
Nellyville

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a Nellyville » 11. Nov 2011 ob 18:20

glede na zadnji post ni dvakrat za pomislit da temu podjetju iko balkan zmanjkuje denarja in sedaj hoce nekaj na silo oz preko vrste izzilit plačila ki mu jih "stranke" dolgujejo.

hehe sportklub....bogi ste! a mislite da ste nam zdaj unicili svet al kaj?obstajajo razno razne alternative namesto tega vasega sport kluba tako da kar imejte ga tam!

ce se mene vprasa jaz ga nebi niti nazaj dajal glede na to kako se obnasajo in repencijo ti balkanci!

ljudje se bomo ze znasli.

lp

Gatsu
Novinec
Prispevkov: 7
Pridružen: 4. Nov 2011 ob 18:18
T-2: Že imam
Paket: T3

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a Gatsu » 11. Nov 2011 ob 20:27

Sej če pogledaš vse tele dolgove T-2 res ne veš kdo je bolj balkanski T-2 al Iko Balkan... T-2 se dela žrtev ko v resnici sploh ni, najebemo pa itk zmeraj tisti ko REDNO plačujemo svoje obveznosti, kam gre pa ta denar pa pitaj boga...

Najboljš da tut mi nehamo plačvat T-2ju pa da vidmo kolk cajta bo trajal predn nas odklopjo a?

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8477
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a kitl » 11. Nov 2011 ob 21:14

Gatsu če boš v prisilni poravnavi te ne bodo odklopil :D Drugače pa tale sport klubič sam seb škodo dela, ker se mu je število glealcav znižalo za 100K. ravno tako ima POP manj gledacev zato, ker izsiljuje SIOL. Sploh pa ne zastopoim nekih eksluziv ala Syfy, da so na tako majhnem trgu omejeni samo na naročnike Telemach-a. A se jim to sploh izplača?
Slika


Lp, Kitl

fiston
Faca
Prispevkov: 178
Pridružen: 3. Okt 2011 ob 10:47
T-2: Že imam
Paket: T4 VDSL

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a fiston » 11. Nov 2011 ob 23:30

Ja saj problem ker on niti ne more biti v prisilni poravnavi, na razpolago je samo stečaj (osebni). Pač taka zakonodaja, da ščiti samo nekatere.
Pa to pa ne vem, koliko se POP TV to splača. Jaz dvomim da se jim sploh splača ta paket po taki ceni. Se mi zdi, da bi več dobili, če bi bilo v L paketu, pa recimo L paket dražji za 1 evro. Pa da poberejo od vsakega naročnika L paketa po 1 evro.

Gatsu
Novinec
Prispevkov: 7
Pridružen: 4. Nov 2011 ob 18:18
T-2: Že imam
Paket: T3

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a Gatsu » 12. Nov 2011 ob 01:00

Pop non-stop bo sigurno propadel v roku pol leta. Res ne vem zakaj za vraga bi vrgu proč 12 eur za 6 SD programov ki nimajo nič posebnega na programu.

guarin
Novinec
Prispevkov: 8
Pridružen: 10. Nov 2011 ob 14:44
T-2: Že imam

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a guarin » 12. Nov 2011 ob 09:52

Same super novice glede Sk-ja. Resnično, najlepša vam hvala T-2. Banda šalabajzerska :grrpc:

Uporabniški avatar
mlevaz
Navdušenec
Prispevkov: 664
Pridružen: 28. Okt 2007 ob 20:27
T-2: Že imam
Paket: T-4 Optika
Kraj: Koper

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a mlevaz » 12. Nov 2011 ob 10:59

Vikend je tu..
Kaj novega v zvezi z SK ?? (pa ne mi nepreverjenih jajc a-la "baje da" in "govori se" pisat, lepo prosim).

Zdaj pa na kolo in na burjo :idea: .

t-2 4.5.2009
Nergač
Prispevkov: 149
Pridružen: 5. Maj 2009 ob 21:45
T-2: Že imam

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a t-2 4.5.2009 » 12. Nov 2011 ob 11:16

t-2 je VEDNO žrtev, če še niste opazili v teh parih letih....pri vsakem problemu, ki nastane je vedno kriva druga stran na tak ali drugačen način..NIKOLI, ampak res NIKOLI, pa ne povedo da 99% problemov nastane zaradi njihovih dolgov!
če bi bile poravnanve vse obveznosti se tehnične napake nebi odpravljale tudi po 3 tedne, ravno tako ne bi bilo nobenega izsiljevanja drugih strani z višanjem cen in s tem posledično poravnave dolgov, in tako dalje..

p.s.: še kako se spomnim ko smo bili skoraj 1 mesec brez (mislim da eurosporta), pa je nekdo napisal da je prišlo do tehnične okvare in so okrivili dobavitelja da jim ne dostavi potrebnega materiala za popravilo... LE ZAKAJ? in spet t-2 žrtev... (iščem po forumu pa ne najdem točnega posta)..

p.s.2: nekdo je napisal kako se je ŠK za***bal s tem, ko ga ni več v shemi t-2 in koliko gledalcev in € bo izgubil.....koliko? nič, saj t-2 jim je tako ali tako dolžan verjetno visoke vsote, in bolje prekiniti sedaj kot pa še naprej višati izgubo z njimi...

Uporabniški avatar
ciril88
T-2jevec
Prispevkov: 1016
Pridružen: 16. Apr 2009 ob 16:31
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant 600/100
Kraj: Republika prlekija

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a ciril88 » 12. Nov 2011 ob 11:26

Le čevlje sodi naj Kopirat,...
You Can Call Me Santa Claus
Slika

t-2 4.5.2009
Nergač
Prispevkov: 149
Pridružen: 5. Maj 2009 ob 21:45
T-2: Že imam

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a t-2 4.5.2009 » 12. Nov 2011 ob 11:37

vem da nisem strokovnjak, ampak tako izgleda situacija iz mojega fotelja...ko pride do nekega večjega zapleta, nikoli ne rečete "j*bi ga, naša greška". vedno t-2 igra neko žrtev, da jih ta in ta izsiljuje in podobno. ste se vprašali zakaj? no saj verjetno veste...
jst sem le želel povedati, kako izgleda situacija iz moje strani monitorja...lahko pa poveste kaj več brez uporabe besed "baje", "govori se", "odpravlja se" (kot je pri t-2 v navadi), in podate dejstva in z veseljem pojem moj zadnji post!

Uporabniški avatar
NoName
Administrator
Prispevkov: 2083
Pridružen: 16. Nov 2006 ob 20:26
T-2: Že imam
Paket: VDSL T4 KING + HDTV

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a NoName » 12. Nov 2011 ob 12:22

t-2 4.5.2009 napisal/-a:p.s.2: nekdo je napisal kako se je ŠK za***bal s tem, ko ga ni več v shemi t-2 in koliko gledalcev in € bo izgubil.....koliko? nič, saj t-2 jim je tako ali tako dolžan verjetno visoke vsote, in bolje prekiniti sedaj kot pa še naprej višati izgubo z njimi...
tole pa ne vem če bo držalo, če je med imetnikom pravic za ŠK in T-2 pogodba, da mora slednji redno mesečno poravnati obveznosti, jih mora, glede na trenutni insolvenčni postopek, T-2 plačevati *redno*, saj v nasprotnem primeru avtomatsko pade v stečaj.
I can see dumb people...They're all around us... Look, they're even on this forum!

piksi99
Novinec
Prispevkov: 10
Pridružen: 10. Nov 2011 ob 23:25
T-2: Že imam

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a piksi99 » 12. Nov 2011 ob 12:40

kolega ki dela na t2 mi je povedu da do novega leta nebo nič z sport klubom.js grem stran s t2 ker brez sporta pač negre.

t-2 4.5.2009
Nergač
Prispevkov: 149
Pridružen: 5. Maj 2009 ob 21:45
T-2: Že imam

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a t-2 4.5.2009 » 12. Nov 2011 ob 13:13

NoName napisal/-a:
t-2 4.5.2009 napisal/-a:p.s.2: nekdo je napisal kako se je ŠK za***bal s tem, ko ga ni več v shemi t-2 in koliko gledalcev in € bo izgubil.....koliko? nič, saj t-2 jim je tako ali tako dolžan verjetno visoke vsote, in bolje prekiniti sedaj kot pa še naprej višati izgubo z njimi...
tole pa ne vem če bo držalo, če je med imetnikom pravic za ŠK in T-2 pogodba, da mora slednji redno mesečno poravnati obveznosti, jih mora, glede na trenutni insolvenčni postopek, T-2 plačevati *redno*, saj v nasprotnem primeru avtomatsko pade v stečaj.
se pravi po tej logiki jst nekako razumem takole: t-2 je imetniku ŠK dolžan določeno vsoto, za katero se imetnik ŠK zaveda, da je v prisilni poravnavi ne bo dobil kaj kmalu oz. pri nas nikoli....in je poizkusil z dvigom cene na nek način priti do denarja, ki jim je t-2 dolžan (glede nato, da mora t-2 pri novi pogodbi nujno izpoljnjevati sprotne obveznosti, v nasprotnem primeru sledi stečaj). zdej naj mi pa nekdo pove kje je tu izsiljevanje, ki ga t-2 tako omenja? ali se spet motim? izsiljevanje, ker hočeš priti do SVOJEGA denarja?

bender33
Model
Prispevkov: 255
Pridružen: 23. Feb 2009 ob 20:21
T-2: Še nimam

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a bender33 » 12. Nov 2011 ob 13:19

Zadnjič spremenil bender33, dne 12. Nov 2011 ob 16:56, skupaj popravljeno 1 krat.

t-2 4.5.2009
Nergač
Prispevkov: 149
Pridružen: 5. Maj 2009 ob 21:45
T-2: Že imam

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a t-2 4.5.2009 » 12. Nov 2011 ob 13:25

jst si ne zmišljujem sproti to kar pišem, ampak spremljam temo od začetka in sem nekako med vrsticami prebral to, za kar sedaj skušam dobiti razlago. če pa bo potrebno, bom pa vse te moje trditve podkrepil z limanjem postov iz te teme.. (da ne bo kdo rekel da pišem v prazno).
piksi99 napisal/-a:kolega ki dela na t2 mi je povedu da do novega leta nebo nič z sport klubom.js grem stran s t2 ker brez sporta pač negre.
take stvari raje obdrži zase...zaradi takih komentarjev "baba rekla", jst izgubljam živce po forumu..in ta tvoj kolega je zelo kredibilna oseba..naj uganem - študent na HD, ki je slišal čistilko, ki je rekla.... bom raje nehal.. :jao:
Zadnjič spremenil t-2 4.5.2009, dne 12. Nov 2011 ob 13:28, skupaj popravljeno 3 krat.

Zaklenjeno