MINIMAX

Vse o T-2 IP televiziji
Odgovori
TV1
Model
Prispevkov: 290
Pridružen: 24. Sep 2011 ob 08:38
T-2: Že imam
Paket: Optika

Re: MINIMAX

Odgovor Napisal/-a TV1 » 6. Mar 2012 ob 16:01

Poudarek je na novih programih.

newlegion8
Znanec
Prispevkov: 98
Pridružen: 19. Feb 2012 ob 10:17
T-2: Že imam
Paket: T4

Re: MINIMAX

Odgovor Napisal/-a newlegion8 » 6. Mar 2012 ob 20:50

No evo, prvi odgovor odgovornih ljudi za Minimax Slovenija sem dobil. Gospa Vanda, ki je zadolžena za slovenske operaterje oz ponudnike iptv je napisala naslednje:

minimax je bil ponuden Amisu in T2 po zelo zelo ugodnih cenah oz pogojih, oba operaterja sta OBLJUBILA da bosta dala program Minimax v svoj program, ampak se kar naenkrat ne oglašata več na klice ponudnika Minimaxa. Ponudnik se trudi na vse pretege stopiti v stik in z amisom in s podjetjem t2 ampak vse skupaj je zaman! Na koncu pravi še da takoj ko bodo uspeli se dogovoriti da nam bodo oni sporocili novico.

v glavnem iz vsega tega se , da kaj hitro sklepat, da sta in amis in t2 se ocitno dogovorila za kako financno inekcijo s strani pop plusa v zameno da bosta oba dala prednost pop otu pred sigurno boljšim Minimaxom.
druge razlage ni in ne more biti!!!

se original verzija maila:



14:56 (Pred 5 h)

Za meni
Dobar dan!

Hvala na javljanju i interesu za Minimax!
Mi smo Minimax ponudili svim operaterima, komercijalni uvjeti su povoljni, kanal se pokazao da odlicno funkcionira,
a T2 i Amis su obecali da ce ga pustiti, a sada nam ne odgovaraju na upite i jednostavno ne znamo sto bismo odgovorili
i na forumu i vama na individualni upit. Cim budemo imali potvrdjenu, konkretnu informaciju, svakako cemo javiti i objaviti,
a za sada ne preostaje nego pitati direktno operatere dok se ne izjasne. I vama i nama.

Hvala na strpljenju i razumijevanju i srdacan pozdrav,

Minimax tim
Zadnjič spremenil newlegion8, dne 6. Mar 2012 ob 21:37, skupaj popravljeno 1 krat.

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8477
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: MINIMAX

Odgovor Napisal/-a kitl » 6. Mar 2012 ob 20:56

Če je to res, da pro plus takolle manipulera je ena velika žalost. Že za TV 3 so poskrbeli, da se je ukinila pa ni hudič, da ne bo še kak tuj ponudnik odšel iz te prelepe Slovenije na račun pro plusa.
Slika


Lp, Kitl

newlegion8
Znanec
Prispevkov: 98
Pridružen: 19. Feb 2012 ob 10:17
T-2: Že imam
Paket: T4

Re: MINIMAX

Odgovor Napisal/-a newlegion8 » 6. Mar 2012 ob 21:18

kitl pozdravljen,

ne vem kaj naj rečem. ocitno druge razlage enostavno ni, kot da si zeli pro plus imeti prevlado v Sloveniji in je pripravljen pod vsako ceno ovirati oziroma uniciti šibkejše od sebe.
Zadnjič spremenil newlegion8, dne 6. Mar 2012 ob 22:30, skupaj popravljeno 1 krat.

Uporabniški avatar
KoMar
Administrator
Prispevkov: 3979
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 11:43
T-2: Že imam
Paket: 100/10 FTTH

Re: MINIMAX

Odgovor Napisal/-a KoMar » 6. Mar 2012 ob 21:25

Lepo, da si se pozanimal in upam, da se bo stvar bolje končala, kot trenutno kaže :)

newlegion8
Znanec
Prispevkov: 98
Pridružen: 19. Feb 2012 ob 10:17
T-2: Že imam
Paket: T4

Re: MINIMAX

Odgovor Napisal/-a newlegion8 » 6. Mar 2012 ob 21:36

komar najlepsa hvala za pohvalo.

mislim da smo prisli tej temi do konca zato lahko zaklenes ali pa pustis še 2-3 dni da se kdo napise svoje mnenje .

Uzivaj.

seth
Nergač
Prispevkov: 634
Pridružen: 15. Apr 2008 ob 17:08
T-2: Že imam
Paket: Internet, TV

Re: MINIMAX

Odgovor Napisal/-a seth » 6. Mar 2012 ob 22:18

newlegion8 napisal/-a:kitl pozdravljen,

ne vem kaj naj rečem. ocitno druge razlage enostavno ni, kot da si zeli pro plus imeti prevlado v Sloveniji in je pripravljen pod vsako ceno ovirati oziroma uniciti slabse od sebe.
Manjše, šibkejše ne pa slabše.

Uporabniški avatar
DownTaker
Starešina
Prispevkov: 1636
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 14:28
T-2: Že imam
Paket: Telekom
Kraj: Šmarje pri Jelšah

Re: MINIMAX

Odgovor Napisal/-a DownTaker » 6. Mar 2012 ob 23:38

ne da bi se hvalil ker s tem se ni za hvalit, sem sam že pred dnevi napisal kaj je glavni razlog da ni minimaxa
sej konkurenca je vedno dobrodošla, ampak da se ne dogajajo taki ali podobni izpadi pa bi naj skrbela neka (državna) varovalka
še največ lahko na to vplivamo uporabniki

drugače pa bi se lahko ponudnik tega programa znašel drugače in lansiral za naš trg še maximax, ki je namenjen nekoliko starejšim otrokom in ni direkt konkurenca otu
sem prepričan da se omenjenega programa nebi branil niti T2 ;)
Slika

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8477
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: MINIMAX

Odgovor Napisal/-a kitl » 6. Mar 2012 ob 23:51

No sam neki tuki ne štima oto je plačljiv, minimax ni to ne bi smela bit konkurenca. To je tko kot bi rekel, da zaradi hbo-ja ne bi bilo tv1000 v shemi. Pač proplus hoče ustvariti neko omejitev med izbiro ali boš palačal in gledal kvalitetnejši program ali pa boš prišparal pa boš gledal malo slabši program. Vam povem, da me ima da takoj odjavim tale pop nonstop pa tudi če otroci popizd....
Slika


Lp, Kitl

voyager2
Guru
Prispevkov: 999
Pridružen: 9. Mar 2007 ob 17:59
T-2: Že imam
Paket: T4 300/100 Telekom GPON
Kraj: Ljubljana

Re: MINIMAX

Odgovor Napisal/-a voyager2 » 7. Mar 2012 ob 07:39

Glede na to da se ne igrajo pošteno na popu in nudijo popuste pri oglaševanju na njihovih kanalih če se oglašuje samo pri njih so verjetno podobno pošteni pri ponudbi svojih kanalov. Mogoče manj kot ima ponudnik kanalov z risankami cenejši paket NON STOP mu je na voljo za naročnike. Sam T-2 je pošten pa se sigurno ne gre teh umazanij a ne da ne?

seth
Nergač
Prispevkov: 634
Pridružen: 15. Apr 2008 ob 17:08
T-2: Že imam
Paket: Internet, TV

Re: MINIMAX

Odgovor Napisal/-a seth » 7. Mar 2012 ob 11:50

Važno, da jih T-2 podpira in ponuja njihov paket.
@kitl seveda je konkurenca ker je program ne plačljiv.

newlegion8
Znanec
Prispevkov: 98
Pridružen: 19. Feb 2012 ob 10:17
T-2: Že imam
Paket: T4

Re: MINIMAX

Odgovor Napisal/-a newlegion8 » 7. Mar 2012 ob 12:34

DownTaker napisal/-a:ne da bi se hvalil ker s tem se ni za hvalit, sem sam že pred dnevi napisal kaj je glavni razlog da ni minimaxa
sej konkurenca je vedno dobrodošla, ampak da se ne dogajajo taki ali podobni izpadi pa bi naj skrbela neka (državna) varovalka
še največ lahko na to vplivamo uporabniki

drugače pa bi se lahko ponudnik tega programa znašel drugače in lansiral za naš trg še maximax, ki je namenjen nekoliko starejšim otrokom in ni direkt konkurenca otu
sem prepričan da se omenjenega programa nebi branil niti T2 ;)

ja tu ti dam prav,res si ze nekaj časa nazaj omenjal,trdil da je v tem problem. kar se tiče maximaxa pa a ves da bom tole predlagal gospe ,ki mi je podala odgovor s strani minimaxa. bomo videli, upam da pošljejo ponudbo na t2. bom takoj sedaj poslal mail s predlogom.:)

newlegion8
Znanec
Prispevkov: 98
Pridružen: 19. Feb 2012 ob 10:17
T-2: Že imam
Paket: T4

Re: MINIMAX

Odgovor Napisal/-a newlegion8 » 7. Mar 2012 ob 12:38

kitl napisal/-a:No sam neki tuki ne štima oto je plačljiv, minimax ni to ne bi smela bit konkurenca. To je tko kot bi rekel, da zaradi hbo-ja ne bi bilo tv1000 v shemi. Pač proplus hoče ustvariti neko omejitev med izbiro ali boš palačal in gledal kvalitetnejši program ali pa boš prišparal pa boš gledal malo slabši program. Vam povem, da me ima da takoj odjavim tale pop nonstop pa tudi če otroci popizd....
kitl vse lepo in prav ampak v tem primeru sem siguren da to tudi ti veš, da je Minimax veliko boljši,poučnejsi program kot pa ta POP OTO. Na minimaxu so evropsko znane risanke, medtem ko na pop oto pa razen angeline balerine pa mogoče se 1-2 risanke,ostalo jevse neki sfantazirano,nasilno itd. Že samo zaradi tega bi blo logično , da bi blo bolje imeti Minimax kot pa pop oto. tisti ki bi ga hotel imeti pa naj plača in ga naroči pa je.

drpinter
Znanec
Prispevkov: 60
Pridružen: 19. Avg 2009 ob 10:20
T-2: Še nimam

Re: MINIMAX

Odgovor Napisal/-a drpinter » 7. Mar 2012 ob 14:12

Tončno tako !

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8477
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: MINIMAX

Odgovor Napisal/-a kitl » 7. Mar 2012 ob 15:21

Ne vem no OTO imamo od samega začetka pa se mi nezdi slaba vsebina Dežela Konjičkov, Diego, Raziskovalka Dora, Grozni Gašper, Slonček Benjamin, Čopko Najlepše pravljice HC Andersena, Mojster Miha vse to gleda moja 4 leta stara hči. Dora in Diego sta celo poučna prva uči otroke angleščine drugi pa španščine. Tako, da s samo vsebino tega kanala smo pri nas zelo zadovoljni malo manj smo pa s ceno to je pa res.
Slika


Lp, Kitl

Odgovori