TV2GO * TV 2 Go mobilna televizija Android / iOS

Vse o T-2 IP televiziji
Odgovori
Uporabniški avatar
OmegaBlue
Navdušenec
Prispevkov: 619
Pridružen: 4. Sep 2009 ob 09:41
T-2: Še nimam
Paket: A1 Konkurenca ;)

Re: HTTP LIVE STREAMING (HLS) TV2GO, T-2 Arena

Odgovor Napisal/-a OmegaBlue » 10. Maj 2012 ob 10:15

Well, ja. Razvoj traja fantje. Je pa seveda lažje kupit že narejeno rešitev, in si na istem kot siol.

blackmack
Navdušenec
Prispevkov: 681
Pridružen: 7. Okt 2008 ob 20:14
T-2: Že imam
Paket: T4 optika

Re: HTTP LIVE STREAMING (HLS) TV2GO, T-2 Arena

Odgovor Napisal/-a blackmack » 10. Maj 2012 ob 10:37

Če iščete še kake testerje se priporočam. HTC One S z android 4.0.3 .
Slika

Uporabniški avatar
Hevidi
T-2jevec
Prispevkov: 1067
Pridružen: 5. Jul 2007 ob 14:16
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant +3x mobile B-)

Re: HTTP LIVE STREAMING (HLS) TV2GO, T-2 Arena

Odgovor Napisal/-a Hevidi » 10. Maj 2012 ob 13:31

nemo napisal/-a:Ampak očitno je še prostor za izboljšave v firmi ;)
Da, vsekakor :)
Vmes smo se še selili, pa konc prisilke, tko da we good ;)
:rtmT2:

Uporabniški avatar
Hevidi
T-2jevec
Prispevkov: 1067
Pridružen: 5. Jul 2007 ob 14:16
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant +3x mobile B-)

Re: HTTP LIVE STREAMING (HLS) TV2GO, T-2 Arena

Odgovor Napisal/-a Hevidi » 10. Maj 2012 ob 13:39

RAST napisal/-a:Pa še eno pripombo imam. V predstavitvenem filmčku na strani T2 je govora da bo uporaba brezplačna za vse, ki imajo paket T2. Jaz nimam nobenega paketa, ampak internet in TV. Ali bomo potemtakem mi, ki nimamo telefonije pri T2 morali plačevati, čeprav je aplikacija najbrž prvenstveno namenjena oz. povezana s gledanjem televizije?
Boš kmal probu če ti dela ;)
:rtmT2:

RAST
Model
Prispevkov: 240
Pridružen: 16. Nov 2008 ob 13:23
T-2: Že imam
Paket: Optika 400/50+TV

Re: HTTP LIVE STREAMING (HLS) TV2GO, T-2 Arena

Odgovor Napisal/-a RAST » 10. Maj 2012 ob 15:55

Meni se zdi, da je edina prava in zelo uporabna verzija ravno ta za računalnik. Je dovolj velik ekran, lahko gledam "skoraj normalno" veliko sliko na terasi, vrtu ali v drugi sobi in to v "domačem" T2 omrežju. In ravno to verzijo za računalnik imata oba druga ponudnika, T2 pa še ne. Kako dolgo še ne?? No ja, na stranišču pa res lahko kak kratek čas gledam tekmo na telefonu in se mučim z majhno sliko.
Drugo pa, gledanje TV na telefonu ali računalniku v tujini je zame povsem neracionalno, razen če stalno v hotelu z brezplačnim omrežjem ali pa lutaš okoli in iščeš dostopne točke. V nasprotnem primeru moraš vzeti kredit za plačilo računa na koncu meseca. Doma v Sloveniji je pa zelo podobno, tistih 500MB ali celi 1 GB, če je vključeno v paket, zelo hitro pokuriš ob gledanju televizije.
Zato zelo navijam za verzijo za računalnik, do takrat pa se bom sedaj poleti na terasi-vrtu matral z gledanjem preko mojega S2 (no kmalu S3), seveda če bo vsaj ta verzija kmalu zaživela.

slomito
Uporabnik
Prispevkov: 35
Pridružen: 18. Sep 2011 ob 19:46
T-2: Že imam
Paket: 20/20

Re: HTTP LIVE STREAMING (HLS) TV2GO, T-2 Arena

Odgovor Napisal/-a slomito » 10. Maj 2012 ob 21:37

Simpatikos napisal/-a:Meni ste se pa smejali, ko sem napisal, da je pri t2, zacetek meseca okoli 15ega :)
Zdej pa se testna verzija :), kar pomeni da se moram opravicit...ni zacetek meseca okoli 15ega, ampak verjetno okoli 30ega... Sej pravim, klasicna zgodba...april je maj, zacetek meseca je konec meseca.. Pri yugo paketu je pa vzpostavitev paketa trajala natanko 5 mesecev, ceprav je bilo na uradni strani napisano, da bomo kmalu obvesceni :)
Verzija za ios bo tud kmalu ;) se pravi enkrat do poletja, za racunalnike pa se mal kasneje, kar pomeni, da enkrat do konc leta bomo docakali..
Potem je bila prva informacija, da bo mozno spremljat vse programe in pakete, ki jih imamo narocene v vseh onrezjih.. Naslednja informacija, da bo okoli 60 programov v t2 omrezju, v drugih omrezjih malo manj programov zaradi avtorskih pravic...v tujini se veliko manj :) kar pomeni, da mobilno tv lahko spremljam doma, ko bom na straniscu al pa na dvoriscu pred hiso..meni se pa zdi smiselno imet mobilno tv, ce gres nekam na pot al pa v tujino, ne pa doma skakat po dvorscu z ipadom.. Ze zdej lahko spremljam velik vec programov prek nettvplusa kjerkoli in kadarkoli in ne vem, zakaj oni nimajo teh tezav zaradi avtorskih pravic..
Upal sem, da bomo koncno dobili eno dobro domaco aplikacijo, se boljso od nettvplusa, a zgleda, da ne bo nic od tega..

Kako se rece aplikaciji nettvplusa v app storu :jao:

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8484
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: HTTP LIVE STREAMING (HLS) TV2GO, T-2 Arena

Odgovor Napisal/-a kitl » 10. Maj 2012 ob 21:45

RAST napisal/-a:Meni se zdi, da je edina prava in zelo uporabna verzija ravno ta za računalnik. Je dovolj velik ekran, lahko gledam "skoraj normalno" veliko sliko na terasi, vrtu ali v drugi sobi in to v "domačem" T2 omrežju. In ravno to verzijo za računalnik imata oba druga ponudnika, T2 pa še ne. Kako dolgo še ne?? No ja, na stranišču pa res lahko kak kratek čas gledam tekmo na telefonu in se mučim z majhno sliko.
Drugo pa, gledanje TV na telefonu ali računalniku v tujini je zame povsem neracionalno, razen če stalno v hotelu z brezplačnim omrežjem ali pa lutaš okoli in iščeš dostopne točke. V nasprotnem primeru moraš vzeti kredit za plačilo računa na koncu meseca. Doma v Sloveniji je pa zelo podobno, tistih 500MB ali celi 1 GB, če je vključeno v paket, zelo hitro pokuriš ob gledanju televizije.
Zato zelo navijam za verzijo za računalnik, do takrat pa se bom sedaj poleti na terasi-vrtu matral z gledanjem preko mojega S2 (no kmalu S3), seveda če bo vsaj ta verzija kmalu zaživela.

Tudi jaz bi se strinjal s tem. Na mobilniku mi je TV čist BV premajhen ekran pa ne glede kak telefon imaš. Drug problem je praznenje baterije, ki je ekspresen se pravi moraš sedeti zraven vtičnice. Na tablici je zadeva malce boljša vendar je zopet problem baterija. Tako, da tud jaz čakam verzijo za računalnik, ki bo vsaj uporabna.
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
NoName
Administrator
Prispevkov: 2090
Pridružen: 16. Nov 2006 ob 20:26
T-2: Že imam
Paket: VDSL T4 KING + HDTV

Re: HTTP LIVE STREAMING (HLS) TV2GO, T-2 Arena

Odgovor Napisal/-a NoName » 10. Maj 2012 ob 21:55

kitl, na Asus Eee Transformer Pad-u TF101 je zadeva gledljiva, ker pa ima poleg tiste baterije v tabletu še baterijo v predelu s tipkovnico, lahko telvizijo gledaš ure in ure... :twisted:
I can see dumb people...They're all around us... Look, they're even on this forum!

Schime
Faca
Prispevkov: 108
Pridružen: 25. Mar 2007 ob 21:39
T-2: Še nimam

Re: HTTP LIVE STREAMING (HLS) TV2GO, T-2 Arena

Odgovor Napisal/-a Schime » 11. Maj 2012 ob 06:18

Sej verjetno ni mišljeno, da bodo ljudje sedaj na telefonu gledali tv ure in ure (čeprav lahko).
Za mene je to uporabno bolj v smislu, da je nekaj na tv kar bi v tistem trenutnku pogledal. Ne vem rečmo sedaj, ko bodo olimpijske igre, da pogledaš nastop našega tekmovalca, ko te ni doma.
Ni pa to tudi za mene, da bom gledal 2h filme po telefonu.

roCkY
Legenda
Prispevkov: 1369
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 10:52
T-2: Že imam
Paket: Optika 2x (90/20, 9.6/10)

Re: HTTP LIVE STREAMING (HLS) TV2GO, T-2 Arena

Odgovor Napisal/-a roCkY » 11. Maj 2012 ob 08:02

Za kako malenkost kdaj pogledt je telefon OK. Na 10" se da pa povsem normalno gledat. No če bi TWiN na androidu delal prek T2...

matjaz_135
Znanec
Prispevkov: 88
Pridružen: 25. Dec 2011 ob 18:44
T-2: Že imam
Paket: T4 Optika
Kraj: Maribor

Re: HTTP LIVE STREAMING (HLS) TV2GO, T-2 Arena

Odgovor Napisal/-a matjaz_135 » 12. Maj 2012 ob 02:01

in kaj je T-2 ARENA ? :D

swar
Novinec
Prispevkov: 19
Pridružen: 20. Nov 2009 ob 17:44
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Optimum

Re: HTTP LIVE STREAMING (HLS) TV2GO, T-2 Arena

Odgovor Napisal/-a swar » 12. Maj 2012 ob 08:15

Ja pohvalno a ne škoda da vam ni uspelo skup spravt na 8 obletnico drugače pa komaj čakam da sprobam...
Aja a se že kej ve a bo delal tudi v tujini?Ker ko grem na hrvaško obalo bi zvečer rad gledal kak poptv in ostalo.Pa ne mi z voyo shitom ;)

hr
Model
Prispevkov: 215
Pridružen: 26. Sep 2006 ob 17:29
T-2: Že imam

Re: HTTP LIVE STREAMING (HLS) TV2GO, T-2 Arena

Odgovor Napisal/-a hr » 12. Maj 2012 ob 14:17

Kaj zdej.. a bo kj s to ponudbo, ali ne?
Rečeno je bilo sredi aprila, sedaj smo že cca sredi maja pa še vedno nič. Malo (malo!?) neresno.

Neučakan sem pa zaradi tega, ker se selim v podnajemniško stanovanje kjer imam internet od drugega ponudnika.. T4 paket pa imam pri starših (torej bi preko tega uporabljal gledanje TV-ja).

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9116
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: HTTP LIVE STREAMING (HLS) TV2GO, T-2 Arena

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 12. Maj 2012 ob 16:40

odpravljajo se bugi....

matjaz_135
Znanec
Prispevkov: 88
Pridružen: 25. Dec 2011 ob 18:44
T-2: Že imam
Paket: T4 Optika
Kraj: Maribor

Re: HTTP LIVE STREAMING (HLS) TV2GO, T-2 Arena

Odgovor Napisal/-a matjaz_135 » 12. Maj 2012 ob 17:01

zažetek maja je mimo tv2go pa še kr ne morem uporablaj ! ;)

Odgovori