TV2GO * TV 2 Go mobilna televizija Android / iOS

Vse o T-2 IP televiziji
Odgovori
Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8483
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: HTTP LIVE STREAMING (HLS) "TV2GO" TV 2 Go mobilna televi

Odgovor Napisal/-a kitl » 11. Feb 2013 ob 19:29

Ja tam daš user name pa pass.
Slika


Lp, Kitl

MadDoG
Začetnik
Prispevkov: 4
Pridružen: 1. Jun 2006 ob 00:19
T-2: Že imam
Kraj: daleč

Re: HTTP LIVE STREAMING (HLS) "TV2GO" TV 2 Go mobilna televi

Odgovor Napisal/-a MadDoG » 11. Feb 2013 ob 21:39

tole mi pokaže..in ne morem sploh vpisat nobenga druzga up.imena
Priponke
Untitled.jpg

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8483
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: HTTP LIVE STREAMING (HLS) "TV2GO" TV 2 Go mobilna televi

Odgovor Napisal/-a kitl » 11. Feb 2013 ob 22:04

Razumem to bi mogel notri pridt pa pol tam dat kljukco stran. Pomoje bo najbolje na help desk, da pokličeš pa ti bodo uredili.
Slika


Lp, Kitl

Individuum
Uporabnik
Prispevkov: 44
Pridružen: 8. Feb 2008 ob 01:35
T-2: Že imam
Paket: Optika 10/10

Re: HTTP LIVE STREAMING (HLS) "TV2GO" TV 2 Go mobilna televi

Odgovor Napisal/-a Individuum » 19. Feb 2013 ob 09:49

@MadDoG, jaz sem enak problem, s Total Uninstall odstraniš program in ga na novo naložiš:
Individuum napisal/-a:Morda tole kdaj komu pride prav. Zadnjič sem pomotoma pomoč iskal v T2Go temi, zdaj pa mi je uspelo najti rešitev. Zaradi prenosa naročniške pogodbe sem moral menjati uporabniške podatke v Agentu, ki pa te možnosti v prijavnem oknu ne omogoča:

Slika

Odstranitev in ponovna namestitev ni pomagala, saj očitno ostane par zapisov v registru, ki pa jih nisem našel. Problem sem rešil s programom Total Uninstall.

Jaro
Novinec
Prispevkov: 7
Pridružen: 1. Feb 2013 ob 12:53
T-2: Že imam

Re: HTTP LIVE STREAMING (HLS) "TV2GO" TV 2 Go mobilna televi

Odgovor Napisal/-a Jaro » 20. Feb 2013 ob 14:48

Razsvetljenje (in kanček razočaranje)
OmegaBlue:
Če imaš primeren paket jih lahko gledaš z VLC. Preko agenta in mobilne aplikacije pa samo tiste ki so na programski listi za mobilno tv.
Predvsem drugi stavek...

Opozoril bi da v določeni poslovalnici določene prodajalke/svetovalke, glede tega posredujejo napačno informacijo (se mi nebi zdelo čudno, če tako informacijo posredujejo pogosto)
Včeraj sem bil v T-2 poslovalnici, kjer sem mukotrpno urejal še zadnje stvari z neko drugo zadevo in je stranka pred mano ravno sklenila naročnino na T3 paket, nakar je med drugim svetovalka stranki povedala da je v paketu tudi tv2go, da lahko gleda TV na mobilnih napravah ali PCju. Poslušal sem, ker je model naročal isti paket kot ga imam sam in zaradi katerega sem bil tudi sam tam, sem slišal da je še en dodaten paket programov naročil in verjetno čisto BTW vprašal "pol lah to gledam tudi na telefonu" in mu je svetovalka dala očitno netočen odgovor z "Ja"...
Ker mam tudi sam tv2go in sem ravno zadnjič ko je bila liga prvakov hotel fotru naštimat preko T-2 Agenta da gleda na PC, noben športni kanal ni delal... Meni je bilo sicer vseeno in mu pač ni delal, sem mu danes poštimal VLC preko Wi-Fi (med tem naletel ravno na omenjeni post), ampak sem sedaj "razsvetljen", da moja logika da če imam L programsko shemo lahko gledam te programe tudi preko tv2go ne drži :)

OK ne bom se na uboge študentke spravljal, verjetno nihče ne ve vsega in tudi sam imam z njihovimi svetovalci predvsem slabe (oz. točneje nekoristne) izkušnje, ampak takle info bi se mi zdel kar na mestu, glede na to da sem prepričan da bi jih na prvo žogo večina sklepala kot jaz da programe, ki jih maš na TV lahko gledaš tudi preko tv2go... Verjetno celo kje piše v ponudbi to oz je ponudba prav napisana.

Da ne bom vedno samo negativen do T-2... Če že gledaš TV drugje kot na TVju, ++++ za njihovo dobro voljo, da lahko programe spremljaš vsaj na PCju preko VLCja!

Uporabniški avatar
atepej
Starešina
Prispevkov: 4609
Pridružen: 8. Jan 2013 ob 16:04
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO - FTTH
Kraj: Ravne na Koroškem
Kontakt:

Re: HTTP LIVE STREAMING (HLS) "TV2GO" TV 2 Go mobilna televi

Odgovor Napisal/-a atepej » 20. Feb 2013 ob 19:31

na tv2go je drugačna programska shema in se ne gleda kakšno programsko shemo imaš naročeno
Slika

Uporabniški avatar
martis
Nadebudnež
Prispevkov: 493
Pridružen: 18. Nov 2010 ob 11:17
T-2: Že imam
Paket: T4 GIGA optika
Kraj: Slovenska Bistrica

Re: HTTP LIVE STREAMING (HLS) "TV2GO" TV 2 Go mobilna televi

Odgovor Napisal/-a martis » 21. Feb 2013 ob 07:29

O ja, se gleda kaj je naročeno... Če bi rad gledal program, ki ga nimaš naročenega, se tv2go hitro oglasi, da "no go".
Škoda, da manjkajo v tv2go shemi programi, kot je npr. Discovery channel. Eden od desetih programov, ki jih sploh gledam, pa ga ni na shemi :(

veseljak
Začetnik
Prispevkov: 1
Pridružen: 12. Feb 2013 ob 05:54
T-2: Že imam
Paket: t-3 mega

Re: HTTP LIVE STREAMING (HLS) "TV2GO" TV 2 Go mobilna televi

Odgovor Napisal/-a veseljak » 23. Feb 2013 ob 06:31

Se oproščam jaz sem bolj neroden kar se teh zadev tiče. Imam tablico goclever in bi si rad uredil tv2go. Javlja mi da jo moram najprej unrootat. Ali je sploh možno, da je nova tablica rootana, jaz je namreč nisem rootal? Poskusil sem že Voodoo OTA Rootkeeper, kot je na tem forumu že zapisano, a mi ne gre. V statusu namreč nimam obkljukanega root permision granted in protected su copy available in mislim, da je to problem, zato mi opcije temp. unroot ne ponudi. Ali ima kdo kakšno idejo kako naj stvar shendlam?

Uporabniški avatar
KoMar
Administrator
Prispevkov: 3979
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 11:43
T-2: Že imam
Paket: 100/10 FTTH

Re: HTTP LIVE STREAMING (HLS) "TV2GO" TV 2 Go mobilna televi

Odgovor Napisal/-a KoMar » 23. Feb 2013 ob 13:30

Določeni kitajski proizvajalci naredijo tak čuden build Android OS, ki je delno rooted in T-2 app potem zadevo narobe prepozna. Zdi se mi, da je bilo o rešitvi že govora, morda se kdo javi še enkrat.

mazy
Začetnik
Prispevkov: 4
Pridružen: 2. Mar 2012 ob 20:15
T-2: Že imam
Paket: T4 Start

Re: HTTP LIVE STREAMING (HLS) "TV2GO" TV 2 Go mobilna televi

Odgovor Napisal/-a mazy » 24. Feb 2013 ob 12:54

Zivjo

Zivim v tujini in za gledanje Tv2go uporabljam vpn povezavo v domace omrezje v sloveniji. Imam 2 openwrt routerja, ki sta med seboj povezana preko pptp-ja.
Rad bi spremenil nastavitve na routerju v tujini da se poveze na domace omrezje samo ze zazenem tv2go - ima kdo kaksen nasvet kako bi bilo to najlazje - nastavit iptables za dolocene porte, ipje da gre preko pptpja??
Ali kdo ve na katere ipje oz porte se tv2go povezuje?

Najlepsa hvala za pomoc in lep pozdrav!

Uporabniški avatar
Seeker
Navdušenec
Prispevkov: 646
Pridružen: 29. Avg 2006 ob 21:41
T-2: Še nimam

Re: HTTP LIVE STREAMING (HLS) "TV2GO" TV 2 Go mobilna televi

Odgovor Napisal/-a Seeker » 25. Feb 2013 ob 18:14

Rešitev je tudi kakšen "layer 2" VPN, glede na to da imaš OpenWrt routerja mi na pamet pade OpenVPN.

fritz2
Novinec
Prispevkov: 11
Pridružen: 31. Mar 2008 ob 08:47
T-2: Že imam

TV2GO" na tablici ne deluje

Odgovor Napisal/-a fritz2 » 3. Mar 2013 ob 11:59

Lep pozdrav.

Hčerki sem kupil tablico Yarvik GoTab Xenta 10, 2-jedrni procesor, Android 4.1.1 Jelly Bean, 16 GB notranjega spomina, 1 GB pomnilnika RAM. Želi uporabljati TV2GO, vendar aplikacija ne deluje in javlja naslednje sporočilo:

Prosimo, namestite originalno programsko opremo proizvajalca ali onemogočite priviligiran "root" način delovanja sistema. Programska oprema na vaši napravi ne omogoča uporabo storitve tv2go.

Verjetno je tema že opisana, vendar se na temo ne spoznam in ne najdem ustreznega odgovora. Zato lepo prosim za pomoč in se v naprej zahvaljujem.

Andrej

Uporabniški avatar
Gizoman
Model
Prispevkov: 333
Pridružen: 1. Maj 2009 ob 11:22
T-2: Že imam
Paket: Oranžni midi + A1 kombo M
Kraj: Postojna

Re: HTTP LIVE STREAMING (HLS) "TV2GO" TV 2 Go mobilna televi

Odgovor Napisal/-a Gizoman » 3. Mar 2013 ob 12:11

Beri 3 poste gor :shock:

fritz2
Novinec
Prispevkov: 11
Pridružen: 31. Mar 2008 ob 08:47
T-2: Že imam

Re: HTTP LIVE STREAMING (HLS) "TV2GO" TV 2 Go mobilna televi

Odgovor Napisal/-a fritz2 » 3. Mar 2013 ob 15:34

Zdravo.
Ok. Toda kaj je resitev?
Lep dan.

gaja1000
Uporabnik
Prispevkov: 42
Pridružen: 10. Jan 2008 ob 19:30
T-2: Že imam
Paket: T4 TERA

Re: HTTP LIVE STREAMING (HLS) "TV2GO" TV 2 Go mobilna televi

Odgovor Napisal/-a gaja1000 » 3. Mar 2013 ob 17:44

Zaenkrat je ni.Na žalost tudi jaz imam enako tablico,kupil sem jo skoraj v namen gledanja T2 togo ampak zaenkrat ne kaže te aplikacije.Najnovejši operacijski Jely Bean T2 togo ne prebavlja in nič ne zgleda ,da bi se kaj spremenilo.Nobenega o tem problemu nič ne zanima. Na Samsungu S Duos zadeva dela ko šus. LP

Odgovori