Sportklub!

Vse o T-2 IP televiziji
matjaz1
Legenda
Prispevkov: 1328
Pridružen: 27. Jul 2007 ob 12:28
T-2: Že imam
Paket: HBO oranžni optimum
Kraj: Novo mesto

Re: Sportklub!

Odgovor Napisal/-a matjaz1 » 27. Dec 2011 ob 20:36

Obstajamo tudi uporabniki, ki si ne želimo italijanskih programov, ki jih t-2 plačuje (s tem tudi mi) pa se zaradi tega ne pritožujemo. Je pa opazno, da znate na tej strani zadnje čase teme predvsem zaklepati brez argumentov in nekdo gor je lepo napisal, da sedaj T-2, ko ne plačuje SK toliko in toliko, v shemi jih pa še vedno prodaja (s tem kršijo zakon, ker ponujajo nekaj, kar nimajo oz. vsaj zavajajo potrošnike) imajo na ta račun dobiček. Isto je z Yugo paketom, ki je sedaj res brezplačen, lahko se pa vprašajo, koliko novih naročnikov je ravno zaradi tega paketa in kaj bo, ko ga ne bo oz. ne bo tak kot so ga obljubljali - sicer je pa že vsem jasno, da bistvenih programov ne bo.

Uporabniški avatar
SM9/125
Faca
Prispevkov: 118
Pridružen: 4. Nov 2010 ob 20:14
T-2: Že imam

Re: Sportklub!

Odgovor Napisal/-a SM9/125 » 27. Dec 2011 ob 21:13

gregorr in matjaz1 zakaj sploh ste na T2 storitvah? Razlog?

matjaz1
Legenda
Prispevkov: 1328
Pridružen: 27. Jul 2007 ob 12:28
T-2: Že imam
Paket: HBO oranžni optimum
Kraj: Novo mesto

Re: Sportklub!

Odgovor Napisal/-a matjaz1 » 27. Dec 2011 ob 21:20

Trenutno zaradi vezave, če te zanima, drugače sem pa eden izmed prvih uporabnikov t-2 v NM in vse je ok razen nategov pri TV. To me pa jezi.

ally12
Nadebudnež
Prispevkov: 414
Pridružen: 15. Okt 2006 ob 20:29
T-2: Že imam
Paket: T4 Mega
Kraj: Kranj

Re: Sportklub!

Odgovor Napisal/-a ally12 » 27. Dec 2011 ob 22:41

Tudi meni že fejst preseda tole nategovanje uporabnikov s strani T2. V dveh mesecih smo uporabniki vredni toliko, da lahko na programih, kjer smo prej gledali SK, preberemo sporočilo, da je ponudnik umaknil programe in v naslednjem stavku več na t-2.net. Ta več pomeni 10 stavkov, napisanih pred skoraj dvema mesecema. In nikjer ne duha ne sluha o čem novem oziroma o alternativi.

Rešitev pa je veliko, bom sam predlagal eno ali dve konkretni, za kateri mislim, da še nista bili napisani:
1. T-2 ima v shemi plačljiv Eurosport HD. Za preostanek časa, ko nimamo SK-ov naj nam jih ponudi brezplačno.
2. Paket HBO On Demand za tri mesece brezplačno (kot je že v redni ponudbi), vendar brez obvezne 15-mesečne vezave.

Interesa uporabnikov verjetno tukaj ni potrebno izpostavljat. Interes T2 - baje zadovoljni uporabniki (nekaj slabe volje bi s takimi ukrepi izginilo) in reklama/promocija storitev.
Slika

Uporabniški avatar
SM9/125
Faca
Prispevkov: 118
Pridružen: 4. Nov 2010 ob 20:14
T-2: Že imam

Re: Sportklub!

Odgovor Napisal/-a SM9/125 » 28. Dec 2011 ob 22:37

matjaz1 napisal/-a:Trenutno zaradi vezave, če te zanima, drugače sem pa eden izmed prvih uporabnikov t-2 v NM in vse je ok razen nategov pri TV. To me pa jezi.
glej ti plačam tista 3 meseca ki si jih dolžen zaradi vezave sam da nehaš najedat pa pojdi j drugemu operaterju.Mater ste vsi občutljivi glede tega SK ko pa vas je telekom nategoval z isdn linijam pa kablaši pobirali peneze za količino tv programov od katerih je bilo le del kjer so imeli stroške z avtorskimi pravicami ostali so bil na črno vendar plačljivi z strani uporabnikov to vas pa očitno ni nič motilo.
Zdaj se pa par ljudi kurči zaradi enega usranega programa če ga ni pojdi mater kaj jočeš na forumu pa ne spet da lahko pišeš mnenje ........ne najedaj ostalim na forumu .......... :grr:
Ne razumem pa admine in moderatorje da ne zaklenejo to drkanje ko se bo kaj dogajalo o SK se spet odpre ..........

Schime
Faca
Prispevkov: 108
Pridružen: 25. Mar 2007 ob 21:39
T-2: Še nimam

Re: Sportklub!

Odgovor Napisal/-a Schime » 29. Dec 2011 ob 07:47

Zakaj pa bereš temo, če ti gre tako na kurac. :hmm:

matjaz1
Legenda
Prispevkov: 1328
Pridružen: 27. Jul 2007 ob 12:28
T-2: Že imam
Paket: HBO oranžni optimum
Kraj: Novo mesto

Re: Sportklub!

Odgovor Napisal/-a matjaz1 » 29. Dec 2011 ob 08:28

SM9/125 napisal/-a:
matjaz1 napisal/-a:Trenutno zaradi vezave, če te zanima, drugače sem pa eden izmed prvih uporabnikov t-2 v NM in vse je ok razen nategov pri TV. To me pa jezi.
glej ti plačam tista 3 meseca ki si jih dolžen zaradi vezave sam da nehaš najedat pa pojdi j drugemu operaterju.Mater ste vsi občutljivi glede tega SK ko pa vas je telekom nategoval z isdn linijam pa kablaši pobirali peneze za količino tv programov od katerih je bilo le del kjer so imeli stroške z avtorskimi pravicami ostali so bil na črno vendar plačljivi z strani uporabnikov to vas pa očitno ni nič motilo.
Zdaj se pa par ljudi kurči zaradi enega usranega programa če ga ni pojdi mater kaj jočeš na forumu pa ne spet da lahko pišeš mnenje ........ne najedaj ostalim na forumu .......... :grr:
Ne razumem pa admine in moderatorje da ne zaklenejo to drkanje ko se bo kaj dogajalo o SK se spet odpre ..........
Kultura na višku. Obstaja tudi gumb prebrano, če te kaj moti.

Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

Re: Sportklub!

Odgovor Napisal/-a tonimona » 29. Dec 2011 ob 08:45

SM9/125 napisal/-a:glej ti plačam tista 3 meseca ki si jih dolžen zaradi vezave sam da nehaš najedat pa pojdi j drugemu operaterju.Mater ste vsi občutljivi glede tega SK ko pa vas je telekom nategoval z isdn linijam pa kablaši pobirali peneze za količino tv programov od katerih je bilo le del kjer so imeli stroške z avtorskimi pravicami ostali so bil na črno vendar plačljivi z strani uporabnikov to vas pa očitno ni nič motilo.
Zdaj se pa par ljudi kurči zaradi enega usranega programa če ga ni pojdi mater kaj jočeš na forumu pa ne spet da lahko pišeš mnenje ........ne najedaj ostalim na forumu .......... :grr:
Ne razumem pa admine in moderatorje da ne zaklenejo to drkanje ko se bo kaj dogajalo o SK se spet odpre ..........
Eni najedamo s Sportklubom, drugi pa z bebavimi posti. :namrec:
Slika

Slika 1.7.2008- porihtano, dočakal sem tudi 18.11.2007

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: Sportklub!

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 29. Dec 2011 ob 08:47

:) malo ste me nasmejali :)
prosim če že želite se držite teme, torej Sportklub!

Uporabniški avatar
KoMar
Administrator
Prispevkov: 3979
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 11:43
T-2: Že imam
Paket: 100/10 FTTH

Re: Sportklub!

Odgovor Napisal/-a KoMar » 29. Dec 2011 ob 10:44

Se že obrestuje, da teme nisem zaklenil :roll:

webmaher
Starešina
Prispevkov: 2336
Pridružen: 8. Okt 2009 ob 10:30
T-2: Še nimam
Paket: Telesmeh
Kontakt:

Re: Sportklub!

Odgovor Napisal/-a webmaher » 29. Dec 2011 ob 12:52

T-2 naj kupi SportKlub in ga potem drugim tako zaračuna, da ga nihče ne bo imel in bodo vsi šli na T-2 ... simpl ko pasulj :-)
Sony 65XE9005 z EON box, HTPC 4k HDR
Kodi 20 Nexus, Plex+a4k+umbrella

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: Sportklub!

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 29. Dec 2011 ob 13:14

Jaz študiram, da bi kupil pravice za angleško ligo za leto 2013 :D

webmaher
Starešina
Prispevkov: 2336
Pridružen: 8. Okt 2009 ob 10:30
T-2: Še nimam
Paket: Telesmeh
Kontakt:

Re: Sportklub!

Odgovor Napisal/-a webmaher » 29. Dec 2011 ob 15:09

@slow_slow, vidm da maš ful keša, mam boljši predlog zate :-)
Sony 65XE9005 z EON box, HTPC 4k HDR
Kodi 20 Nexus, Plex+a4k+umbrella

Uporabniški avatar
SM9/125
Faca
Prispevkov: 118
Pridružen: 4. Nov 2010 ob 20:14
T-2: Že imam

Re: Sportklub!

Odgovor Napisal/-a SM9/125 » 29. Dec 2011 ob 19:48

tonimona napisal/-a:
SM9/125 napisal/-a:glej ti plačam tista 3 meseca ki si jih dolžen zaradi vezave sam da nehaš najedat pa pojdi j drugemu operaterju.Mater ste vsi občutljivi glede tega SK ko pa vas je telekom nategoval z isdn linijam pa kablaši pobirali peneze za količino tv programov od katerih je bilo le del kjer so imeli stroške z avtorskimi pravicami ostali so bil na črno vendar plačljivi z strani uporabnikov to vas pa očitno ni nič motilo.
Zdaj se pa par ljudi kurči zaradi enega usranega programa če ga ni pojdi mater kaj jočeš na forumu pa ne spet da lahko pišeš mnenje ........ne najedaj ostalim na forumu .......... :grr:
Ne razumem pa admine in moderatorje da ne zaklenejo to drkanje ko se bo kaj dogajalo o SK se spet odpre ..........
Eni najedamo s Sportklubom, drugi pa z bebavimi posti. :namrec:
Kaj ti morem ko si bebav pa ti je tudi post.

Uporabniški avatar
SM9/125
Faca
Prispevkov: 118
Pridružen: 4. Nov 2010 ob 20:14
T-2: Že imam

Re: Sportklub!

Odgovor Napisal/-a SM9/125 » 29. Dec 2011 ob 19:49

Schime napisal/-a:Zakaj pa bereš temo, če ti gre tako na kurac. :hmm:
Sej zato sem napisal da se tema zaklene.

Zaklenjeno