IPTV na računalniku

Vse o T-2 IP televiziji
Odgovori
Uporabniški avatar
KoMar
Administrator
Prispevkov: 3979
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 11:43
T-2: Že imam
Paket: 100/10 FTTH

Re: IPTV na računalniku

Odgovor Napisal/-a KoMar » 16. Mar 2012 ob 14:36

Sarkazem :roll:

vica
Novinec
Prispevkov: 14
Pridružen: 3. Mar 2012 ob 09:22
T-2: Že imam

Re: IPTV na računalniku

Odgovor Napisal/-a vica » 16. Mar 2012 ob 15:03

A atale forum komu kaj koristi. Nabijate se brez veze, pametujete. Sicer pa, če ima kdo play listo, naj jo da gor, in mir. Ali pa naj t-2 vse zaklene

d_g
Legenda
Prispevkov: 1138
Pridružen: 7. Dec 2006 ob 08:53
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant
Kraj: Ljubljana Bežigrad-Zup. jama: optika T-2

Re: IPTV na računalniku

Odgovor Napisal/-a d_g » 16. Mar 2012 ob 15:12

Začetniki ste res začetniki na tem forumu. To ni forum T-2, je le NEURADNI forum ljubiteljev T-2, ki voluntersko kaj naredijo, ko lahko in znajo .....

vica
Novinec
Prispevkov: 14
Pridružen: 3. Mar 2012 ob 09:22
T-2: Že imam

Re: IPTV na računalniku

Odgovor Napisal/-a vica » 17. Mar 2012 ob 19:31

Pa, dajte nekaj naredit s to listo. Brez skrbi, t-2 ima tretje oko, ki "spremlja" forumsko dogajanje

T.F.7
Novinec
Prispevkov: 11
Pridružen: 31. Okt 2008 ob 15:18
T-2: Že imam
Paket: 3 in 1

Re: IPTV na računalniku

Odgovor Napisal/-a T.F.7 » 17. Mar 2012 ob 20:07

Meni z VLC verzijo 1.1.11 ne dela, pri verziji 2.0.0 pa ne najdem nastavitev za UDP port. Poizkusil sem več različnih playlist.
Torej katera playlista je prava in katera verzija VLCja je ustrezna?

Uporabniški avatar
Ika13
Navdušenec
Prispevkov: 552
Pridružen: 29. Apr 2007 ob 20:50
T-2: Že imam
Kraj: Kidričevo

Re: IPTV na računalniku

Odgovor Napisal/-a Ika13 » 17. Mar 2012 ob 20:14

Zadnja playlista je skoz v prvem postu te teme. Koliko je ažurirana pa je odvisno od dobre volje uporabnika tega foruma, ki jo naredi in posreduje enemu od moderatorjev, da jo objavi.
Drugače pa meni deluje IPTV na ta zadnji verziji VLCja.
lp, Ika13

T.F.7
Novinec
Prispevkov: 11
Pridružen: 31. Okt 2008 ob 15:18
T-2: Že imam
Paket: 3 in 1

Re: IPTV na računalniku

Odgovor Napisal/-a T.F.7 » 17. Mar 2012 ob 20:24

Kako si pa nastavil zadnji VLC?

Uporabniški avatar
Ika13
Navdušenec
Prispevkov: 552
Pridružen: 29. Apr 2007 ob 20:50
T-2: Že imam
Kraj: Kidričevo

Re: IPTV na računalniku

Odgovor Napisal/-a Ika13 » 17. Mar 2012 ob 20:28

Nič nisem nastavljal, samo sem posodobil prejšno verzijo. Sem pa redno posodabljal VLC, ko mi je ta ponudil novejšo različico in mi je na čisto vseh delovalo.
lp, Ika13

webmaher
Starešina
Prispevkov: 2336
Pridružen: 8. Okt 2009 ob 10:30
T-2: Še nimam
Paket: Telesmeh
Kontakt:

Re: IPTV na računalniku

Odgovor Napisal/-a webmaher » 17. Mar 2012 ob 20:59

MrTwelveTrees napisal/-a:
webmaher napisal/-a:ne se sekirat, ti filtri so že "razbiti" ....
očitno ti več veš.... kapo dol.... :jao:
jaz vem vse tisto, kar me zanima, velikokrat pa moram sam priti do rešitve, ćeprav niti slučajno nisem najbolj pameten...
na žalost me tole gledanje preko HTPCja s programom DVB Viewer ne veseli preveč, ker nimam optike in jo še vsaj 10 let ne bom mel, telefonske žičke so žal za HD mal "pretenke" , zato mam pač še kup drugih kvalitetnejših virov...
Moram pa povedat, da preklapljanje med kanali deluje najhitrejše na svetu pa tudi kvaliteta slike poseka vse ostale slovenske ponudnike, tako, da kapo dol pred T-2 :mrgreen:
Sony 65XE9005 z EON box, HTPC 4k HDR
Kodi 20 Nexus, Plex+a4k+umbrella

Lablansky
Novinec
Prispevkov: 10
Pridružen: 7. Feb 2011 ob 13:52
T-2: Že imam
Paket: Optika 10/10, TV, Tel.

Re: IPTV na računalniku

Odgovor Napisal/-a Lablansky » 18. Mar 2012 ob 20:21

Samo tole bi rad povedal vsem, ki tavajo v negotovosti...

"Ignorance is what keeps us safe from the ignorant ones.... (noobs)". Vsi, ki se sprašujete, če ste totalni "noobi", dobite odgovor na to v objavi: "Ne sprašujte več o stvareh, ki niso uradni del ponudbe, ki jo plačujete."
Kdor mora vprašati, je žal zamudil obdobje, ko smo se "Noobi" imeli priložnost učiti "javno" na neuradnih straneh... Če iščete odgovore na vprašanja, morate znati brati med vrsticami bolj izkušenih uporabnikov. Če bi vam te uporabniki preprosto odgovorili na vaše fundamentalno vprašanje: "Kako...?", bi bile posledice katastrofalne; za vse, ki se trudijo, da bi s pomočjo inteligence in lastnega truda dosegli nekaj, na kar čaka vsak "parazit" -easy ride-...
In, ko potem pade v vodo tudi to, "paraziti" spet čakajo, da se "gostitelj prilagodi" in ponudi "free4all" once again...
Tisti, ki so se vsa ta leta trudili, da bi "mi" imeli vse koristi, kot oni, so se zavedli.
Če povzamem; sam sem sicer "srednji noob", ampak sem se potrudil brati med vrsticami, in naj vam povem; ni vse popolno, kot nekoč, ampak nekaj pa je le možno... Če to velja zame, potem se zamislite, česa so zmožni tisti, ki vedo, kaj delajo.
And the "point of this?" There is no point.
JUST THINK 4 YOURSELVES! In vse bo mogoče...

sosko
Znanec
Prispevkov: 73
Pridružen: 9. Maj 2006 ob 10:10
T-2: Že imam
Paket: brezčasni VDSL
Kraj: Koper

Re: IPTV na računalniku

Odgovor Napisal/-a sosko » 18. Mar 2012 ob 20:49

Nobeden nobenemu ne zavrača odgovorov na vprašanja kako zadevo uredit da dela. Problem je v tem, da eni vztrajno sprašujejo stvari za katere je že ne vem koliko krta bilo rečeno, da ne delajo, če niso naročene in trenutno mogoče delajo še samo redkim katerim še niso vklopili filtra.
Slika

T.F.7
Novinec
Prispevkov: 11
Pridružen: 31. Okt 2008 ob 15:18
T-2: Že imam
Paket: 3 in 1

Re: IPTV na računalniku

Odgovor Napisal/-a T.F.7 » 19. Mar 2012 ob 18:35

@Lablansky: Če bi se forumi bazirali na tem kar praviš ti, potem jih 90% sploh ne bi obstajalo in ti bi pri marsičemu ostal total n00b. Sam sem in sem vedno bil pripravljen pomagat drugim pri stvareh o katerih sem nekaj vedel. Človek nima časa da bi si vse prebral in se vsega naučil, zato pa obstaja specializacija, na enem področju ti jaz povem odgovor, na drugim mi ti in sva oba zadovoljna. All time n00bi bodo pač povsod nekaj profitirali, vedno je bilo in vedno bo tako, da bi se pa zaradi njih ostali prikrajšali je pa res žalostno. Mogoče se sebi zdiš imeniten s tem kar si napisal, zame si samo napačen :plosk: , pa brez zamere.

kokica2000
Legenda
Prispevkov: 1286
Pridružen: 17. Sep 2006 ob 12:58
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO na FTTH
Kraj: Ljubljana

Re: IPTV na računalniku

Odgovor Napisal/-a kokica2000 » 19. Mar 2012 ob 22:04

Oranžen profil 19.3.2012 (v prilogi)!

Ne pozabi: delajo samo programi, ki so naročeni!
Priponke

[Razširitev m3u Je bila deaktivirana in je ni mogoče prikazati.]


webmaher
Starešina
Prispevkov: 2336
Pridružen: 8. Okt 2009 ob 10:30
T-2: Še nimam
Paket: Telesmeh
Kontakt:

Re: IPTV na računalniku

Odgovor Napisal/-a webmaher » 19. Mar 2012 ob 22:56

Dobil sem nekaj ZS, kako lahko gledam PNS paket...
Odgovarjam kar tu: Nimam pojma, tisti, ki pa mi je to naštelov je to naredil tako, da se mi tut sanja ne...
Grem pa stavit, da se na kakšnem tujem forumu lahko pridobi tudi ta informacija...kot dolgoletni satelitski navdušenec sem marsikaj moral iskati po vsaj nekaj forumih in velikokrat do končne rešitve prišel sam... če si nekaj želiš in si prepričan, da bi to moralo iti se pač potrudiš...zato seveda rabiš čas, včasih tudi več dni ... kdor tega časa nima naj pač plača tistih 11,99€ in naredi nadure z delom, ki ga obvlada in vsi srečni :mrgreen:
Sony 65XE9005 z EON box, HTPC 4k HDR
Kodi 20 Nexus, Plex+a4k+umbrella

gaja1000
Uporabnik
Prispevkov: 42
Pridružen: 10. Jan 2008 ob 19:30
T-2: Že imam
Paket: T4 TERA

Re: IPTV na računalniku

Odgovor Napisal/-a gaja1000 » 20. Mar 2012 ob 22:14

Samo to bi pripomnil glede playlist ,da je tista iz prve strani zakon,vse ostale "novejše " so manj pokrite z delujočimi programi. LP

Odgovori