Fox TV Slovenija in FOX Movies

Vse o T-2 IP televiziji
Odgovori
Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8484
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Fox TV Slovenija in FOX Movies

Odgovor Napisal/-a kitl » 8. Feb 2013 ob 23:14

Evo je že reklama za The Walking Dead na FOX-u a žal pri nas na T2 je umrlo še zadnje upanje. Nema para :nevem:
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
jst1
Nergač
Prispevkov: 805
Pridružen: 10. Sep 2012 ob 15:44
T-2: Že imam
Paket: T3 TERA

Re: Fox TV Slovenija in FOX Movies

Odgovor Napisal/-a jst1 » 8. Feb 2013 ob 23:21

A pa nisi pravu kolko blizu dogovora so ze? Torej je Fox ze opuscen?

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8484
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Fox TV Slovenija in FOX Movies

Odgovor Napisal/-a kitl » 8. Feb 2013 ob 23:22

Ne verjamem nobenmu več. Očitno je predrag in dokler ne bo podražitve sheme ne bo nič.

Evo takole je odgovorila Ronmana

Jannyjanny zdravo, v kratkem FOX žal še ne bo vključen. Lep pozdrav, Romana
Slika


Lp, Kitl

webmaher
Starešina
Prispevkov: 2336
Pridružen: 8. Okt 2009 ob 10:30
T-2: Še nimam
Paket: Telesmeh
Kontakt:

Re: Fox TV Slovenija in FOX Movies

Odgovor Napisal/-a webmaher » 8. Feb 2013 ob 23:57

jezt bi Romani mal dau pa da ga vključi :mrgreen:
Sony 65XE9005 z EON box, HTPC 4k HDR
Kodi 20 Nexus, Plex+a4k+umbrella

perplexer007

Re: Fox TV Slovenija in FOX Movies

Odgovor Napisal/-a perplexer007 » 9. Feb 2013 ob 08:54

kitl napisal/-a:Ne verjamem nobenmu več. Očitno je predrag in dokler ne bo podražitve sheme ne bo nič.

Evo takole je odgovorila Ronmana

Jannyjanny zdravo, v kratkem FOX žal še ne bo vključen. Lep pozdrav, Romana
Kitl kot sva se menila ze vidis.....oba sva rekla da bo tudi s foxom najverjetneje tako kot s skprime ! In evo nam sedaj potrditve!

Kot je že nekdo zgoraj povedal v prejsnjih postih, če ni denarja potem se enostavno pač ne gre te igre in konec! Zaprejo naj vse skupaj in bodo imeli mir, brez obveznosti do naročnikov!!

Tako si pa samo sramoto delajo innic drugega!!

perplexer007

Re: Fox TV Slovenija in FOX Movies

Odgovor Napisal/-a perplexer007 » 9. Feb 2013 ob 08:58

slow_slow napisal/-a:V bistvu je trenutno takšno stanje, ki se počasi izboljšuje, vendar kakih večjih nakupov/zakupov ne da naredit...
Slow torej se počasi izboljšuje praviš. Torej pričakujemo lahko da se bo kaj denarja nabralo tam nekje do leta 2020 za se kaksen program očitno. :jao: :jao: :jao:

t-2 4.5.2009
Nergač
Prispevkov: 149
Pridružen: 5. Maj 2009 ob 21:45
T-2: Že imam

Re: Fox TV Slovenija in FOX Movies

Odgovor Napisal/-a t-2 4.5.2009 » 9. Feb 2013 ob 09:24

besede, da se izboljšuje ne pomenijo popolnoma nič, le dejanja lahko pokažejo, da se neka stvar izboljšuje..
kakšnih dejanj, ki bi nakazovala na to, pa že lep čas ni bilo...

perplexer007

Re: Fox TV Slovenija in FOX Movies

Odgovor Napisal/-a perplexer007 » 9. Feb 2013 ob 09:47

you got that wright, dog!

perplexer007

Re: Fox TV Slovenija in FOX Movies

Odgovor Napisal/-a perplexer007 » 9. Feb 2013 ob 13:02

kitl napisal/-a:Evo je že reklama za The Walking Dead na FOX-u a žal pri nas na T2 je umrlo še zadnje upanje. Nema para :nevem:
Kitl jaz pa presenečen pravkar našel 9 del The Walking Dead na netu. To je del, ki so ga namerno prestavili iz decembra na februar in bo bil jutri predvajan na http://www.amctv.com/shows/the-walking-dead Rečeno je bilo da nadaljujejo 17 februarja, ampak ok se ne bunim! :pivo: :pivo:

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8484
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Fox TV Slovenija in FOX Movies

Odgovor Napisal/-a kitl » 9. Feb 2013 ob 13:41

Lej sej na netu se vse dobi sam ni ti fora. Jaz si želim, če imamo že končno v naši državi možnost gledati nove nadaljevanke na tv-ju, da mi to moj ljubi operater omogoči. Ker glede novih nadaljevank se očitno v naši državi spreminja na bolje in bo tega čedalje več in ne bo sploh rabil torrentov. Tako kot mi HBO nudi odlično nadaljevanko Banshee :car:
Slika


Lp, Kitl

perplexer007

Re: Fox TV Slovenija in FOX Movies

Odgovor Napisal/-a perplexer007 » 9. Feb 2013 ob 14:15

To se absolutno strinjam s tabo,ampak sej veš, če ni druge potem se moramo znajti a ne.

Jaz bom danes ponoci kar direkt na AMC gledal 9 del. Tako imam vsaj obcutek, da normalno pogledam nadaljevanko! Ni isto kot pa če jo mora človek preko torrenta vlect.

Drugače bi pa morali Slow Slowa prositi, naj nam streama FOX, saj on je na Telemachu a ne?! :mrgreen:

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8484
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Fox TV Slovenija in FOX Movies

Odgovor Napisal/-a kitl » 9. Feb 2013 ob 14:48

Ni slaba ideja ja :D
Slika


Lp, Kitl

t-2 4.5.2009
Nergač
Prispevkov: 149
Pridružen: 5. Maj 2009 ob 21:45
T-2: Že imam

Re: Fox TV Slovenija in FOX Movies

Odgovor Napisal/-a t-2 4.5.2009 » 9. Feb 2013 ob 15:09

kako lepo že celo jutro na drugi lokaciji gledam everybody loves raymond..in to na osnovni shemi. :D :rtmT2:

madhatter
Novinec
Prispevkov: 15
Pridružen: 13. Feb 2013 ob 11:50
T-2: Že imam
Paket: T4 Mega

Re: Fox TV Slovenija in FOX Movies

Odgovor Napisal/-a madhatter » 13. Feb 2013 ob 16:13

perplexer007 napisal/-a:Schime se strinjam z vsem, edino pač se tolazit da so tezki casi....hmmm! Pač kot je povedal uporabnik zgoraj, če nimas denarja potem se ne gres te igre oziroma tega posla.

Dan danes je taka situacija, da je vsakemu podjetju ko pac bi moral kaj dati od sebe najlazje rect jah nimamo denarja! To ni izgovor!

Ne mores samo molzti ljudi, treba je tud kaj za nazaj naredit, ne pa da se caka na eno stvar pol leta, za kako drugo stvar, ki je baje na koncu s pogajanji in kaze dobro prav tako , s tretjo stvarjo si pa privoscit, da se javno objavi da sta programa ze vkljucena v shemo o njiju pa nit duha nit sluha se dan danes!

Več kot očitno je vse skupaj A JE TO! tam tam tarrrarramm tmtmtmtm.... :grr: :jao:
A si pozabu da imamo prosti trg?

To, da naj se nekdo ne gre nekega posla po tvojem, sporočiš s tem, da ne jemlješ več njegovih uslug.
Zdej: razumem če je situacija taka da nimaš izbire. Recimo, da je kakšna naravna nesreča tipa socializem, al pa zarad njega posledična slaba razvitost in imaš res samo en kabel do hiše, centrala pa 20 kilomtrov daleč, nobene kabelske ... Tu potem terjaš, da se v državi tako uredijo stvari, da bojo firme v lasti Slovencev, zemljanov, marsovcev, tistih iz delta kvadranta - vseeno, lahko tekmovale katera te bo bolj zadovoljila.

To, da ni denarja je zelo dober izgovor. Slabi izgovori so lahko takrat ko pojasnjujejo zakaj ni denarja. Jaz si sicer že od začetka T-2 nekak nisem znal plastično predstavljat kako in v kakšnem času si projicirajo pokritje stroškov izgradnje optičnega omrežja. Tukaj v kombinaciji z njihovim prvim lastnikom in njihovemu avanturističnemu vlagateljskemu duhu leži razlog zakaj danes nimajo denarja. Ta razlog razumem, ni pa nujno da bom zaradi tega ostal njihov odjemalec. Za enkrat me nič ne nese tolko stran od njih. Vsak ma pa svojo točko kdaj ga s čim odženejo.

Meni se zdi da je cena za storitve še vedno sprejemljiva (ali je še več kot sprejemljiva ali manj je stvar debate pa tudi malo primerjave kako je kje v okolici, vse primerjave so pa povezane tudi s tem kaj država dela/zaračunava/zahteva). Tut t-2 je edini ki v mojem becirku ponuja optiko. Jaz za delo rabin internet, posebej široko pipico od sebe ven, pa tudi k meni. Nihče drug mi tega ne zmore ponudit, Telekom me je pokroviteljsko zavrnil ko sem povprašal če bo kdaj njihova optika pri nas, glede na to da je stavba 50 m od naše priključena nanjo.
Kar se pa tiče tega da t-2 koga molze - ne vem, nisem iz ekonomskega foha, tudi nimam pregleda nad prihodki in odhodki, ampak moja zelo površna pa nepoučena predstava je taka da si splohg ne predstavljam, kako naredijo lahko kak plus s temi cenami.
Najlažje je vsevprek kričat da te povsod molzejo. Razmišljaj o tem kako t emolzejo monopoli al pa glej kje se ti kartelno zgengajo proti tebi, pri ponudnikih interneta maš pa kar nekej konkurence.

Se pa strinjam - bit nek fanboy pa nekritično vse sprejemat je tudi narobe. Ni pa treba čira na želodcu si delat ker se ti povsod zdi da te molzejo.

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8484
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Fox TV Slovenija in FOX Movies

Odgovor Napisal/-a kitl » 12. Mar 2013 ob 08:58

Mislim, da ga imamo :pivo:


FOX TV Slovenia Zaenkrat je predvideno, da bi T-2 kanal vključil v aprilu.
Slika


Lp, Kitl

Odgovori