Uraden odgovor iz Pro Plusa na vprašanje časovnega zamika

Vse o T-2 IP televiziji
Zaklenjeno
jej30
Uporabnik
Prispevkov: 29
Pridružen: 16. Okt 2010 ob 20:16
T-2: Že imam
Paket: T4 KING - optika

Re: Uraden odgovor iz Pro Plusa na vrašanje časovnega zamika

Odgovor Napisal/-a jej30 » 16. Jul 2012 ob 21:17

Poglej Mark (vem, da se uradnikov ne sme nadlegovati, zato ti govorim kot čanu neuradnega T-2 foruma), ne gre za to ali tehnologija za takšno zadevo zaobiti obstaja. Gre za to, da bo moral eden od ponudnikov IPTV se odločiti in se postaviti na stran uporabnikov (tuddi če to naredi malo zaradi svojega zaslužka). Drugače bodo tisti, ki jim nova tehnologija odžre nekaj evrov vedno dosegli prepoved napredka. Preberi si o porodnih težavah Appla pri Itunesu glede prodaje glasbe in knjig, revij filmov ipd. Tisti, ki uvaja nove napredne tehnologije mora pričakovati tudi upor zastarelega sistema, ki bi še vedno rad cim ceneje prišel do svojega deleža. Kar se tiče velikost snemalnikov pa vsi vemo, da se da tudi drugače. Malo dražje pa vendar. Predvsem pa mora t-2 imeti razčiščeno kaj želi, če nas njihovi člani, ki so tudi člani tega foruma prepričujejo, da je pač tako se nam ne piše prav dobro. Ali ne verjamete v pravilnost vaše dosedanje usmeritve?

spodletela
Novinec
Prispevkov: 10
Pridružen: 15. Apr 2010 ob 12:54
T-2: Že imam

Re: Uraden odgovor iz Pro Plusa na vrašanje časovnega zamika

Odgovor Napisal/-a spodletela » 16. Jul 2012 ob 21:24

Mark: ne, ne razumeš. DEDUPLICIRANIH podatkov, dejansko ima vsak user svoj index, bloke pa si delijo. Pravno gledano ne morejo nič, optimizacija na FS pač.

jej30
Uporabnik
Prispevkov: 29
Pridružen: 16. Okt 2010 ob 20:16
T-2: Že imam
Paket: T4 KING - optika

Re: Uraden odgovor iz Pro Plusa na vrašanje časovnega zamika

Odgovor Napisal/-a jej30 » 16. Jul 2012 ob 21:30

Spodletela, ne se slepit, da je fora v tehniki. Noben, noben in še enkrat noben zakon ne predvideva dedupliciranje, deljenje vsebin indeksacijo, če bo to kdaj zapisano v kakšni podalpski zakonodaji bomo pa začeli uporabljati drugačen način shranjevanja,ne vem sicer kakšen pa bo sigurno nekaj drugačnega... Treba je samo s sposobnim pravnikom zadevo pravilno prikazati in napisati.

Uporabniški avatar
RobertM
Moderator
Prispevkov: 2347
Pridružen: 24. Dec 2006 ob 12:51
T-2: Že imam
Paket: Oranžni optimum BRO FTTH
Kraj: Okolica Tolmina

Re: Uraden odgovor iz Pro Plusa na vrašanje časovnega zamika

Odgovor Napisal/-a RobertM » 16. Jul 2012 ob 21:34

airblade napisal/-a:To si je en ekonomski analitik izračunal, da če ukinemo TS bo 0,5% ljudi gledalo več reklame, ni pa si izračuna, da bo 99% ljudi odpovedlo naročnino p*p STOP kateri imajo TS (dane delam reklame).

LP,
Andrej
Ni niti izračunal koliko debelejše bo prebivalstvo, ki bo pred NON STOP istimi) reklamami zateklo do hladilnika po prigrizke :owned:
L.P.Robert
Pred zagonom jezika vklopi možgane !

Slika
Slika

Uporabniški avatar
Ika13
Navdušenec
Prispevkov: 552
Pridružen: 29. Apr 2007 ob 20:50
T-2: Že imam
Kraj: Kidričevo

Re: Uraden odgovor iz Pro Plusa na vrašanje časovnega zamika

Odgovor Napisal/-a Ika13 » 16. Jul 2012 ob 21:36

Res se mi zdi zanimivo kako v danih situacijah še vedno T2jevci (Mark :)) iščete rešitve za uporabnike :rtmT2: , ampak to godljo je zakuhal nekdo drug. Me pa res čudi, da se T2 ne odloči in "vdari" nazaj z vsemi razpoložljivimi sredstvi. Splošno je znano, da je T2 tržil za Proplus PNS in zaradi tega smo bili uporabniki dolgo časa prikrajšani za program Minimax (konkurenca OTO). Sedaj imamo Minimax, a kot zgleda premalo naročnikov na PNS in s tem dobička za Proplus in so se odločili, da malo stopijo na prste T2. Moje mnenje je, da bi bilo potrebno ponudit uporabnikom, ki so se vezali na PNS možnost odstopa od vezave (brez penalov) in s tem odjavo plačljivih programov, kajti ponujale so se tudi variante akcij v paketu PNS+TS. Pa naj uporabniki sami odločijo ali si Proplus zasluži njihovo naklonjenost (€) ali ne.
Saj so pa na Proplus vedli, ko so štartali s PNS, da T2 ponuja TS. Ampak ker so kot kaže "popušli" s PNS in so zaradi tega do glave v dreku, je pa seveda po dobri slovenski navadi, potrebno še koga namočit v to sranje.
Meni je načeloma vseeno, če umaknete čisto vse Proplusove kanale iz sheme, važno je da ostane časovni zamik.
lp, Ika13

davorg
Znanec
Prispevkov: 76
Pridružen: 16. Mar 2008 ob 15:22
T-2: Že imam
Paket: Optika Diamant
Kraj: Laibach

Re: Uraden odgovor iz Pro Plusa na vrašanje časovnega zamika

Odgovor Napisal/-a davorg » 16. Jul 2012 ob 21:40

Mark: jaz govorim o tem, da naj se vključi možnost odjave paketa Pop Non Stop, čeprav smo se vezali na 12 mesecev. Kot je že par ljudi zapisalo, je paket zame postal neuporaben, ker vse kar si ogledam si ogledam v večernem času, saj prej nimam jaz časa. Da bi si pa vsak dan na snemalnik snemal POP KINO, POP KINO2, POP FANI in še kaj pa je preveč. Zakaj mi mora v tej državi vedno nekdo komplicirat življenje, razumem da je to delo politikov, toda PROMINUS in T-2 pa mi ga res ne rabita, saj T-2 plačujem cca. 60 EUR mesečno, PROMINUSU pa cca. 10 EUR na mesec, da spremljam njihove TV kanale. Plačal bi tudi 15 EUR mesečno, če mi vklopijo to funkcijo nazaj. Toda s to potezo so se zamerili velikemu številu uporabnikov, zato sem pač našel svoje alternative. Namesto POP Fani bom spet začel spremljat Fox Life, namesto POP Kino imam CinestarTV, MGM pa še kaj se najde, POP OTO ima alternativo v MiniMaxu, POP SPOT ima 5 alternativ, POP BRIO, kjer sem gledal Dr. Oz-a pa bom sedaj gledal na HRT. Če bom pa si še vedno zaželel filmov in serij pa se bom naročil na HBO OnDemand in še vedno plačal manj. A vodilnemu kadru, ki sprejema tako "blesave" odločitve res ni jasno, da so časi taki, da moraš uporabniku za višjo ceno ponuditi več kot nudi konkurenca za nižjo ceno? Torej, dajte nam možnost odjave in bomo srečno še naprej zadovoljni uporabniki T-2 storitev.

Uporabniški avatar
Mark
T-2jevec
Prispevkov: 3147
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:37
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO

Re: Uraden odgovor iz Pro Plusa na vrašanje časovnega zamika

Odgovor Napisal/-a Mark » 16. Jul 2012 ob 21:41

Tisto je bil dejanski citat iz SPP glede snemalnika. V novici pa je zapisano, da do nadaljnega ta funkcionalnost ni mogoča. Morda se bo glede tega kaj premaknilo, ker glede deduplikacije res ni nič zapisano. Kaj več pa še žal ne more komentirati, niti neuradno.

Glede zadovoljstva in skrbi za uporabnike pa ne skrbeti. Vsaj pri meni so zadovoljni uporabniki še vedno na prvem mestu in pomagam po najboljših močeh tudi izven delovnega časa, kar se je že mnogokrat izkazalo.

davorg, je možno, vendar samo v pisni obliki.

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9093
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: Uraden odgovor iz Pro Plusa na vrašanje časovnega zamika

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 16. Jul 2012 ob 21:51

Seveda je t-2 v interesu da se najde dogovor, da se nazaj vklopi časovni zamik za omenjene kanale, če ne vsaj za pop non stop paket.

Uporabniški avatar
Mark
T-2jevec
Prispevkov: 3147
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:37
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO

Re: Uraden odgovor iz Pro Plusa na vrašanje časovnega zamika

Odgovor Napisal/-a Mark » 16. Jul 2012 ob 21:57

davorg ravnaš lahko v skladu s tem posebnim dogovorom.
Priponke
Posebni dogovor - POP NON STOP in TV Časovni zamik z vezavo (Akcija).pdf
Posebni dogovor - PNS + TS (Akcija)
(89.57 KiB) Prenešeno 631 krat

pro_hater+
Znanec
Prispevkov: 59
Pridružen: 16. Jul 2012 ob 22:02
T-2: Že imam
Paket: t4

Re: Uraden odgovor iz Pro Plusa na vrašanje časovnega zamika

Odgovor Napisal/-a pro_hater+ » 16. Jul 2012 ob 22:11

MrTwelveTrees napisal/-a:Seveda je t-2 v interesu da se najde dogovor, da se nazaj vklopi časovni zamik za omenjene kanale, če ne vsaj za pop non stop paket.
seveda je v interesu ampak rezultat je važen. na koncu bo pro plus dosegel svoje v kolikor pride do dogovora saj sam mislim da je to mozno edino proti plačilu določenega zneska!

ps: samo za informacijo, maloprej prišel od kolega, ki je klicaril danes na T2 in zahteval, da naj mu vržejo ven iz L sheme pop tv in a kanal. Ne boste verjeli ampak to mu je celo uspelo! :owned:

Pa naj še kdo reče da se vztrajnost ne splača.

Huber
Začetnik
Prispevkov: 1
Pridružen: 17. Jul 2012 ob 05:26
T-2: Že imam
Paket: T-4

Re: Uraden odgovor iz Pro Plusa na vrašanje časovnega zamika

Odgovor Napisal/-a Huber » 17. Jul 2012 ob 05:35

Hop, hop in sta odšla POP TV in A Kanal v poskok na preskok :)
Pa lep pozdrav ProPlus.

Alien8
Znanec
Prispevkov: 93
Pridružen: 16. Sep 2008 ob 06:46
T-2: Še nimam
Paket: Vesoljski

Re: Uraden odgovor iz Pro Plusa na vrašanje časovnega zamika

Odgovor Napisal/-a Alien8 » 17. Jul 2012 ob 06:36

davorg napisal/-a:Sedaj pa naj T-2 sporoči kako se odjavijo tisit "suckerji", ki so vzeli 12 mesečno vezavo na PopNonStop + Časovni zamik.
Paket je okrnjen, saj časovnega zamika več ni in glede na to, je popolnoma neuporaben. Sem poslal sporočilo na T-2 in upam, da bo v kratkem sledil odgovor.
Sem na hitro preletel pogodbo in notri je tudi opisan postopek odjave in sankcije:
Naročnina na programski paket POP NON STOP in na storitev TV časovni zamik bo obračunana na
mesečnem računu za storitve T-2. V kolikor naročnik prekine Pogodbo oziroma prekine naročniško razmerje
za storitve v omrežju T-2 po poteku petnajst (15) dnevnega obdobja za odstop od pogodbe in pred
iztekom dvanajst (12) mesečne vezave, se zaveže T-2 poravnati razliko med mesečno naročnino na
programski paket POP NON STOP in na storitev TV časovni zamik po akcijski ceni in mesečno naročnino na
programski paket POP NON STOP in na storitev TV časovni zamik po ceni na rednem ceniku za obdobje od
sklenitve pogodbe do njene prekinitve.
Če prekineš, boš v najslabšem primeru plačal razliko med polno ceno (11,99 € + 3 oz. 4 €) ter ceno s popustom (10,90 €). Po drugi strani je pa tale pogodba z včerajšnjim dnem postala neveljavna, ker sta se jo POP TV in T-2 nehala držati na omenjenih kanalih, tako da jo lahko prekineš brez penalov.

Lepo napiši dopis na T-2, da prekinjaš pogodbo PNS + TS. Glede na to, da se je druga pogodbena stranka z dnem 16.7.2012 nehala držati pogodbenih obveznosti, si upravičen do odstopa brez penalov! V nasprotnem sledi prijava na APEK!

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: Uraden odgovor iz Pro Plusa na vrašanje časovnega zamika

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 17. Jul 2012 ob 07:38

"Paket PNS vsebuje dve ločeni storitvi in sicer POP NON STOP ter TV časovne funkcije.
Za delovanje časovnih funkcij na PNS ter Kanalu A ter POP TV-ju žal tega dovoljenja nimamo.
Stranka še vedno lahko koristi ugodnejšo ceno za kombinacijo PNS+časovnih funkcij, žal pa to ne izključuje prepovedi časovnih funkcij na programih PNS paketa."

lp
slow

p.s.: takšen je odgovor s t-2.

Uporabniški avatar
luky
Model
Prispevkov: 235
Pridružen: 23. Mar 2006 ob 19:11
T-2: Že imam
Paket: VDSL T4 KING + HDTV
Kraj: Šmarje pri Jelšah

Re: Uraden odgovor iz Pro Plusa na vrašanje časovnega zamika

Odgovor Napisal/-a luky » 17. Jul 2012 ob 08:16

slow_slow praviš, da je časovna funkcija posebej zadeva. Mene pa zanima kako je pri nas ki imamo paket T4 King, kjer lepo piše, da je v paketu vklopljena časovna funkcija za programe, sedaj pa tega več za POP TV in A kanal nimamo.

Lahko, daš pojasnilo, ker si pri tem bolj doma.

Hvala.
Zadnjič spremenil luky, dne 17. Jul 2012 ob 08:33, skupaj popravljeno 1 krat.
Lp, Luky

Uporabniški avatar
obiskis
Model
Prispevkov: 247
Pridružen: 20. Jan 2007 ob 12:45
T-2: Že imam
Paket: Kranj T4 Mega
Kraj: Kranj

Re: Uraden odgovor iz Pro Plusa na vrašanje časovnega zamika

Odgovor Napisal/-a obiskis » 17. Jul 2012 ob 08:16

verjetno tistih nekaj, ki bomo preskakovali PROPLUS, še opazili ne bodo

sami operaterji na lastnike ne morejo posebej vplivati, glavni vpliv so gledalci in denar

Zaklenjeno