Uraden odgovor iz Pro Plusa na vprašanje časovnega zamika

Vse o T-2 IP televiziji
Zaklenjeno
Alien8
Znanec
Prispevkov: 93
Pridružen: 16. Sep 2008 ob 06:46
T-2: Še nimam
Paket: Vesoljski

Re: Uraden odgovor iz Pro Plusa na vrašanje časovnega zamika

Odgovor Napisal/-a Alien8 » 18. Jul 2012 ob 12:02

Schime napisal/-a:Ne vem kaj vas tako moti tista vezava. Tukaj imate lepo napisano. Prekineš vezavo in doplačaš nekaj evrov (do polne cene paketa) za tiste mesece, ko ste imeli pop non stop. A je to tolk težko naredit? Nekateri bi pa najraje že po sodiščih pa ne vem kje še hodil. :jao: :lol:
Ti očitno še ne služiš svojega denarja ali pa ga imaš preveč! Vsi igrajo na to karto, da se za par evrov ne splača napisat dopisa: 10.000 uporabnikov * 15 € = 150.000 €. Tega denarja se nihče ne brani.

Drugače se pa te stvari ne obračaš direktno na sodišče, ampak na pristojne inšpektorate. Najprej je potrebno spor reševati kjer je pač nastal. Če še vedno misliš, da imaš prav, se obrneš naprej... če še tam ne uspeš, potem šele pride sodišče na vrsto. Če pa še na našem ne uspeš, greš pa na evropskega. ;-)

androios
Novinec
Prispevkov: 21
Pridružen: 27. Maj 2012 ob 23:48
T-2: Že imam
Paket: T4 tablica

Re: Uraden odgovor iz Pro Plusa na vrašanje časovnega zamika

Odgovor Napisal/-a androios » 18. Jul 2012 ob 12:15

A narod je še kar hlapčevski? Zakaj bi jaz dal družbi T-2 10 centov preveč, če pa niso zame opravili nobene storitve? Alien8 je pravilno razdelal pravni pogled in mark žal nima nobene pravne osnove, da bi kogarkoli prepričal, razen očitno slabih pravnikov, ki ne znajo niti zaščititi funkcije TS, če vam takšni pravniki berejo pogodbe, potem se ne čudim, da se je to sploh zgodilo. Cement na pravo tolmačenje uporabnikov je T-2 dodal kar sam, saj nihče ne bo več zamudil nobene oddaje(kar je res slabo pravno znanje pisanje pogodbe). Torej z vezavo ste se zavezali, da bodo storitve neokrnjene. To ni enako dvigu cen:)

Schime
Faca
Prispevkov: 108
Pridružen: 25. Mar 2007 ob 21:39
T-2: Še nimam

Re: Uraden odgovor iz Pro Plusa na vrašanje časovnega zamika

Odgovor Napisal/-a Schime » 18. Jul 2012 ob 12:17

Če vas je 10 ali 20 tukaj odjavilo to še ne pomeni, da bodo vsi.
Jaz samo predlagam, ker nekateri tukaj imajo take psihične motnje in ne vem še kaj drugega zaradi tistih 5€ ali pa še kak evro zraven. Ta mala vsota za pomiritev pa že ni prevelik zalogaj.
Pa ja si sam služim denar in pop non stop nimam naročen, ker že v osnovi mislim, da ni vreden denarja za katerega se trenutno ponuja.

Alien8
Znanec
Prispevkov: 93
Pridružen: 16. Sep 2008 ob 06:46
T-2: Še nimam
Paket: Vesoljski

Re: Uraden odgovor iz Pro Plusa na vrašanje časovnega zamika

Odgovor Napisal/-a Alien8 » 18. Jul 2012 ob 13:42

Ne gre se samo za pet Evrov po tri mesece. Najbrž ni to edino, kar se je slabega zgodilo v tej deželici.
Predvsem se gre za to, da te hoče vsak okoli prinesti, začenši z vlado in bo počasi potrebno vsemu temu narediti konec.

In zaradi tako bedne miselnosti kot je Šimetova, smo tam kjer smo! Če se ti ne gre za 15 €, se ti ne bo šlo tudi za dosmrtno rento, ki jo že plačuješ za NLB, patrijo, kliniko v AU, ...!

Schime
Faca
Prispevkov: 108
Pridružen: 25. Mar 2007 ob 21:39
T-2: Še nimam

Re: Uraden odgovor iz Pro Plusa na vrašanje časovnega zamika

Odgovor Napisal/-a Schime » 18. Jul 2012 ob 13:57

Zdaj sem pa že skoraj kriv za stanje v Sloveniji. :D
Potem pa še značilno posploševanje. To imam najraje. :D
Pa ni 5€ po tri mesece ampak je 6€ v treh mesecih. Tako, da se mi ne gre "samo" za 6€.

pro_hater+
Znanec
Prispevkov: 59
Pridružen: 16. Jul 2012 ob 22:02
T-2: Že imam
Paket: t4

Re: Uraden odgovor iz Pro Plusa na vrašanje časovnega zamika

Odgovor Napisal/-a pro_hater+ » 18. Jul 2012 ob 14:40

hmmm nekaj mi hodi po glavi, še ena varijanta.

pomislite, glede na to da pri amisu se vedno ostajajo casovne funkcije, kaj pa če je to pro plus naredil zato ker se je vodstvo t2 potegnilo za nas naročnike in so dodali Minimax vseeno, čeprav so morda bili dogovorjeni drugače?

in se sedaj pro plus maščuje vsem nam t2-jevcem?

parallax
Model
Prispevkov: 238
Pridružen: 4. Jun 2009 ob 14:56
T-2: Že imam
Kraj: Kranj

Re: Uraden odgovor iz Pro Plusa na vrašanje časovnega zamika

Odgovor Napisal/-a parallax » 18. Jul 2012 ob 16:02

Koncno.

Uporabniški avatar
ciril88
T-2jevec
Prispevkov: 1016
Pridružen: 16. Apr 2009 ob 16:31
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant 600/100
Kraj: Republika prlekija

Re: Uraden odgovor iz Pro Plusa na vrašanje časovnega zamika

Odgovor Napisal/-a ciril88 » 18. Jul 2012 ob 19:25

tudi amis bo skinil TS,... vsaj mislim tak,...
You Can Call Me Santa Claus
Slika

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9104
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: Uraden odgovor iz Pro Plusa na vrašanje časovnega zamika

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 18. Jul 2012 ob 20:37

bo moral

Uporabniški avatar
RobertM
Moderator
Prispevkov: 2347
Pridružen: 24. Dec 2006 ob 12:51
T-2: Že imam
Paket: Oranžni optimum BRO FTTH
Kraj: Okolica Tolmina

Re: Uraden odgovor iz Pro Plusa na vrašanje časovnega zamika

Odgovor Napisal/-a RobertM » 18. Jul 2012 ob 23:11

Jutri !
L.P.Robert
Pred zagonom jezika vklopi možgane !

Slika
Slika

Alien8
Znanec
Prispevkov: 93
Pridružen: 16. Sep 2008 ob 06:46
T-2: Še nimam
Paket: Vesoljski

Re: Uraden odgovor iz Pro Plusa na vrašanje časovnega zamika

Odgovor Napisal/-a Alien8 » 19. Jul 2012 ob 07:09

Schime napisal/-a:Pa ni 5€ po tri mesece ampak je 6€ v treh mesecih. Tako, da se mi ne gre "samo" za 6€.
Na kateri tržnici si kupil šolo?

Izsek iz pogodbe:
Pogodba se sklepa z dvanajst (12) mesečno vezavo, pri čemer naročnik v obdobju 12 mesečne vezave
plačuje naročnine na programski paket POP NON STOP in na storitev TV časovni zamik po znižani, akcijski
ceni (10,90 EUR za obe storitvi), po poteku vezave pa se zavezuje plačevati mesečne naročnine po redni
ceni, in sicer:
- za programski paket POP NON STOP se zavezuje plačevati mesečno naročnino v višini 11,99 EUR;
- za storitev TV časovni zamik se zavezuje plačevati mesečno naročnino:
3,00 EUR/mesec za naročnika, ki ima pri T-2 naročenega enega od paketov T3 ali T4 (edini
izjemi sta paketa T3 Mini in T4 Start, pri katerih je cena storitve TV časovni zamik 4,00
EUR/mesec);
4,00 EUR/mesec za naročnika, ki ima storitve pri T-2 naročene posamično (ni naročen na
katerega od paketov T3 oziroma T4).
Ti bo jaz izpeljal enačbo, ker očitno šole tudi od blizu nisi videl. PNS stane skoraj 11,99 €, TS pa 4 €/mesec, to skupaj znese skoraj 15,99 €. Če si se zavezal s pogodbo za 12 mesecev, boš mesečno plačeval 10,90 €.
Naročnina na programski paket POP NON STOP in na storitev TV časovni zamik bo obračunana na
mesečnem računu za storitve T-2. V kolikor naročnik prekine Pogodbo oziroma prekine naročniško razmerje
za storitve v omrežju T-2 po poteku petnajst (15) dnevnega obdobja za odstop od pogodbe in pred
iztekom dvanajst (12) mesečne vezave, se zaveže T-2 poravnati razliko med mesečno naročnino na
programski paket POP NON STOP in na storitev TV časovni zamik po akcijski ceni in mesečno naročnino na
programski paket POP NON STOP in na storitev TV časovni zamik po ceni na rednem ceniku za obdobje od
sklenitve pogodbe do njene prekinitve.
Če predčasno prekineš pogodbo, moraš plačati vso razliko med subvencionirano ceno in skupno redno ceno. To pa je 15,99 - 10,90 = 5,09 € za vsak mesec posebej. Se ne čudim, če nam taki nesposobneži vladajo, da smo tam, kjer smo! Bog te nima rad!

Schime
Faca
Prispevkov: 108
Pridružen: 25. Mar 2007 ob 21:39
T-2: Še nimam

Re: Uraden odgovor iz Pro Plusa na vrašanje časovnega zamika

Odgovor Napisal/-a Schime » 19. Jul 2012 ob 08:15

Na pa si me dobil. Res sem površno prebral (v bistvu sploh nisem :)). Verjetno se sedaj bolje počutiš. :)
Če se gre pa za 15€ pa upam, da boste ukrepali in, da ne bo ostalo samo pri pisanju na forumu.

androios
Novinec
Prispevkov: 21
Pridružen: 27. Maj 2012 ob 23:48
T-2: Že imam
Paket: T4 tablica

Re: Uraden odgovor iz Pro Plusa na vrašanje časovnega zamika

Odgovor Napisal/-a androios » 19. Jul 2012 ob 10:06

Schime

Ako ti je 6 evrov drobiž, ki ga ne pogrešaš, lahko mi na vsake 3 mesece nakažeš 6 evrov. Jaz ti bom hvaležen. Prosim pusti kontakt.

Schime
Faca
Prispevkov: 108
Pridružen: 25. Mar 2007 ob 21:39
T-2: Še nimam

Re: Uraden odgovor iz Pro Plusa na vrašanje časovnega zamika

Odgovor Napisal/-a Schime » 19. Jul 2012 ob 10:46

Kar dovolj prispevam vsak mesec v proračun tko, da si mogoče že dobil več kot pa 6€. :)
Če pa ne si jih boš moral pa sam zaslužit.

Sicer pa sej je ok. Ne se pizdit po forumu, ki je povrh še neuraden. Če pravni strokovnjaki tukaj menijo, da imajo možnost za zmago potem, naj gredo kar na pristojne inšpektorate in akcija. Od klobasanja na forumu bo bol malo koristi.

Mislim
Uporabnik
Prispevkov: 35
Pridružen: 21. Jul 2007 ob 23:34
T-2: Že imam
Paket: trio 1/1

Re: Uraden odgovor iz Pro Plusa na vrašanje časovnega zamika

Odgovor Napisal/-a Mislim » 19. Jul 2012 ob 11:15

peterdoo napisal/-a:Posnetek za druge uporabnike mora biti narejen vzporedno s tvojim iz izvornega signala in ne s kopiranjem tvojega. (50. člen Zakona o avtorski in sorodnih pravicah).
V uporabniški mapi za vsakega uporabnika je lahko narejen symlink na podatke z istim sha1 hashem. Vsaka minuta posnetka je tako v svoji datoteki, ki se jo označi s TIMESTAMP_SHA1.ts in potem je v direktoriju vsakega uporabnika symlink na navedene datoteke. Tako je lahko implementiran ročni snemalnik kot tudi avtomatski timeshift. Ampak to so že implementacijske podrobnosti podatkovne baze, kamor se shranjuje posnetke.

Zaklenjeno