Planet TV

Vse o T-2 IP televiziji
Odgovori
webmaher
Starešina
Prispevkov: 2336
Pridružen: 8. Okt 2009 ob 10:30
T-2: Še nimam
Paket: Telesmeh
Kontakt:

Re: Planet TV

Odgovor Napisal/-a webmaher » 5. Sep 2012 ob 12:57

imaš prav, točno tako in nič drugače ... z našim denarjem se norca delajo...
Sony 65XE9005 z EON box, HTPC 4k HDR
Kodi 20 Nexus, Plex+a4k+umbrella

matjaz1
Legenda
Prispevkov: 1328
Pridružen: 27. Jul 2007 ob 12:28
T-2: Že imam
Paket: HBO oranžni optimum
Kraj: Novo mesto

Re: Planet TV

Odgovor Napisal/-a matjaz1 » 5. Sep 2012 ob 13:58

Tomaž Majer, trenirkarji, večina Slovence misli, da gre za ljubljenega vodjo Jan e z Čunga san Janso

zdufs
Uporabnik
Prispevkov: 32
Pridružen: 18. Nov 2008 ob 15:57
T-2: Že imam
Paket: 100/10
Kraj: Ljubljana

Re: Planet TV

Odgovor Napisal/-a zdufs » 5. Sep 2012 ob 15:39

sem klical na t-2 in mi je gospodična povedala da dogovor za planet tv že sklenjen in da bo vmeščen v programsko shemo (HD ne, verjetno bo "ekskluzivno" na siolu)

webmaher
Starešina
Prispevkov: 2336
Pridružen: 8. Okt 2009 ob 10:30
T-2: Še nimam
Paket: Telesmeh
Kontakt:

Re: Planet TV

Odgovor Napisal/-a webmaher » 5. Sep 2012 ob 15:40

z našim denarjem se bodo šli še exkluzivo, fajn res smo bebčki na kubik...
Sony 65XE9005 z EON box, HTPC 4k HDR
Kodi 20 Nexus, Plex+a4k+umbrella

Uporabniški avatar
nemo
Starešina
Prispevkov: 1591
Pridružen: 30. Avg 2007 ob 15:58
T-2: Že imam
Paket: t4 tera na optiki

Re: Planet TV

Odgovor Napisal/-a nemo » 5. Sep 2012 ob 16:13

Ni tvoj denar! Telekom je delniška družba in ne državno podjetje.
Plačaš 100, dobiš 90.

Uporabniški avatar
DownTaker
Starešina
Prispevkov: 1636
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 14:28
T-2: Že imam
Paket: Telekom
Kraj: Šmarje pri Jelšah

Re: Planet TV

Odgovor Napisal/-a DownTaker » 5. Sep 2012 ob 17:26

Katere večinska lastnica je še vedno država...torej "mi"...
Ah ne me... ne bo HD? :shock: a zdaj bo vsak ponudnik imel svoje programe al kak? pa sej niste normalni no :lol:

T2 odkupte exluzivoTM za sky pakete, verjemte mi da se vam povečajo naročniki za vsaj 50% :mrgreen:
Slika

webmaher
Starešina
Prispevkov: 2336
Pridružen: 8. Okt 2009 ob 10:30
T-2: Še nimam
Paket: Telesmeh
Kontakt:

Re: Planet TV

Odgovor Napisal/-a webmaher » 5. Sep 2012 ob 19:37

nemo napisal/-a:Ni tvoj denar! Telekom je delniška družba in ne državno podjetje.
daj se pozanimaj najprej kako je do tega prišlo ... in ja država ma še zmeraj... ampak država ni ljudstvo...
v glavnem tale Planet je nič drugega kot zapravljanje eurov ...
Sony 65XE9005 z EON box, HTPC 4k HDR
Kodi 20 Nexus, Plex+a4k+umbrella

Schime
Faca
Prispevkov: 108
Pridružen: 25. Mar 2007 ob 21:39
T-2: Še nimam

Re: Planet TV

Odgovor Napisal/-a Schime » 5. Sep 2012 ob 21:59

DownTaker napisal/-a:Katere večinska lastnica je še vedno država...torej "mi"...
Ah ne me... ne bo HD? :shock: a zdaj bo vsak ponudnik imel svoje programe al kak? pa sej niste normalni no :lol:

T2 odkupte exluzivoTM za sky pakete, verjemte mi da se vam povečajo naročniki za vsaj 50% :mrgreen:
Mislim, da bi bilo mogoče obratno, da Sky kupi T2. To bi bila prava zadeva. :)

Sicer pa so dodatne vsebina zatekme na sioli 5€. Bom pač gledal še naprej 2 tekme na teden. Če mi 20 let ni bil problem mi še naprej ne bo.

Marvin
Znanec
Prispevkov: 73
Pridružen: 21. Jan 2010 ob 14:13
T-2: Še nimam
Paket: Telemach

Re: Planet TV

Odgovor Napisal/-a Marvin » 6. Sep 2012 ob 13:25

webmaher napisal/-a:z našim denarjem bo šlo do 20Mb/s in več... majervizija bo na nivoju angleškega Skya to je jasno ko jebeli dan :mrgreen:
Projekt razvoja lastne televizije se je začel že davno, preden so bile zadnje parlamentarne volitve...
webmaher napisal/-a:v glavnem tale Planet je nič drugega kot zapravljanje eurov ...
Planet TV je zelo pomembna novost za naš trg, ki je popolnoma MONOPOLIZIRAN s strani Pro Plusa. Vsaka konkurenca je zelo dobrodošla, saj prinaša dvig kvalitete ponudbe.

Ali želite še kar naprej gledati 1000x videne filme Chucka Norrisa, policijske akademije in 3 leta stare "premiere" v "prime time" na Pop TV/Kanal A?
zdufs napisal/-a:sem klical na t-2 in mi je gospodična povedala da dogovor za planet tv že sklenjen in da bo vmeščen v programsko shemo (HD ne, verjetno bo "ekskluzivno" na siolu)
Glede na to, da je Planet TV HD tudi pri Telemachu močno dvomim, da je ekskluziva samo za Siol...

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: Planet TV

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 6. Sep 2012 ob 13:28

Ti resno misliš, da bodo vložili več denarja za novejše produkcije?

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8484
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Planet TV

Odgovor Napisal/-a kitl » 6. Sep 2012 ob 13:38

Ne da nisli, upa tako kot jaz, ker edno tako bodo lahko zdrmali monopol in pro plus. Samo bojim se, da iz tega ne bo nič in da bodo počivali na lovrikah (lige prvakov in 2x resničnostni šov) vse ostalo pa da bo šrot. Kolikor sem jaz zasledil naj bi Planet TV začel oddajati 18 septembra s prenosom lige prvakov ostali program pa naj bi se dodajal postopoma do novembra. Če je to res potem ta kanal nima prihodnosti. Se spomnim prvega dne oddajanja POP-a v Sloveniji od jutra do večera sami filmi nanizanke in že prvi dan ob pol osmih osrednji dnevnik pol slovenije je takrat gledalo POP TV. Temu se reče agresiven vstop na trg ne pa tko kot PINK so se neki hvalil pa še do danes nimajo nič pametnega.
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: Planet TV

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 6. Sep 2012 ob 13:39

Ok, tudi jaz upam :) :pivo:

Uporabniški avatar
Bad_CRC
Faca
Prispevkov: 110
Pridružen: 23. Jul 2012 ob 21:49
T-2: Že imam
Paket: T4 20M

Re: Planet TV

Odgovor Napisal/-a Bad_CRC » 6. Sep 2012 ob 14:15

kitl napisal/-a:Ne da nisli, upa tako kot jaz, ker edno tako bodo lahko zdrmali monopol in pro plus. Samo bojim se, da iz tega ne bo nič in da bodo počivali na lovrikah (lige prvakov in 2x resničnostni šov) vse ostalo pa da bo šrot. Kolikor sem jaz zasledil naj bi Planet TV začel oddajati 18 septembra s prenosom lige prvakov ostali program pa naj bi se dodajal postopoma do novembra. Če je to res potem ta kanal nima prihodnosti. Se spomnim prvega dne oddajanja POP-a v Sloveniji od jutra do večera sami filmi nanizanke in že prvi dan ob pol osmih osrednji dnevnik pol slovenije je takrat gledalo POP TV. Temu se reče agresiven vstop na trg ne pa tko kot PINK so se neki hvalil pa še do danes nimajo nič pametnega.
To pa je čisto res. Stvari se odvijajo premedlo in če se ne bo zgodil nek čudež, bomo res ostali pri ligi prvakov in 2x resničnostni šov. Upam, da imajo še kakšnega asa v rokavu, s čemer bodo pridobili gledalce na svojo stran. Ta monopol s strani proplusa mi gre že pošteno na jetra.

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8484
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Planet TV

Odgovor Napisal/-a kitl » 6. Sep 2012 ob 14:19

Tudi meni gre ta monopol na živce vendar Pro Plus je zelo močen tako, da bi bilo potrebno kar nekaj 10 miljonov denarja, da bi se mu laho postavili po robu.
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: Planet TV

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 6. Sep 2012 ob 14:20

Pa še v tem primeru, mislim, da so se dodobra za naprej zmenli.

Odgovori