SKPrime program

Vse o T-2 IP televiziji
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
mlevaz
Navdušenec
Prispevkov: 664
Pridružen: 28. Okt 2007 ob 20:27
T-2: Že imam
Paket: T-4 Optika
Kraj: Koper

Re: SKPrime program

Odgovor Napisal/-a mlevaz » 19. Okt 2012 ob 20:11

Hja.. vse ostale ekipe v Evroligi lahko gledalmo doma na SK in SK+ .. tako, da ti ni treba po lokalih hodit, če te UOL ne zanima.

obi32
Novinec
Prispevkov: 10
Pridružen: 3. Sep 2012 ob 20:03
T-2: Že imam
Paket: t-4

Re: SKPrime program

Odgovor Napisal/-a obi32 » 19. Okt 2012 ob 21:10

Ostaja nespremenjeno,na potezi je t-2,tako da dokler :rtmT2: ne bo naredil koraka naprej ne bo nič!!!Lahko bi se naučili kaj od siola oz.amisa... :rtmT2: ima na mizi isto pogodbo kot amis.Glede na to,da je amis palček proti t-2,se more vedeti,da je v ozadju nekaj drugega kot denar,lahko se samo vprašamo kaj :?:

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8483
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: SKPrime program

Odgovor Napisal/-a kitl » 19. Okt 2012 ob 21:22

In kaj je v ozadju?
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9105
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: SKPrime program

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 19. Okt 2012 ob 21:45

obi32: v oazadju amisa in siola je prihajajoča podražitev njihovih storitev.

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8483
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: SKPrime program

Odgovor Napisal/-a kitl » 19. Okt 2012 ob 21:59

Mi pa ne bomo imeli podražitve, sam ne bomo pa videli ene par tekem in nekaj novih nadaljevank in filmov bravo! :car: To se mi zdi skor tako kot bi rekel, da ne bom kupoval vinjete in se bom vozil po starih cestah in s tem privarčeval 95 EUR. Halo zbudite se pa pripelte že enkrat programe do uporabnikov, ki si jih želijo. 100000% sem, da bo T2 s potezo, da ne dvigne naročnine in pripelje TOP kanale v shemo prej izgubili uporabnike kot pa kakšnega pridobili. Morda se pa motim ampak čas bo prinesel svoje.
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
DownTaker
Starešina
Prispevkov: 1636
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 14:28
T-2: Že imam
Paket: Telekom
Kraj: Šmarje pri Jelšah

Re: SKPrime program

Odgovor Napisal/-a DownTaker » 19. Okt 2012 ob 22:33

jaz sem prepričan da če se TV podraži in shema obogati, da bo manj nezadovoljnih ali izgube naročnikov, kot da če se nič ne obogati in cena ostane enaka...
Slika

d_g
Legenda
Prispevkov: 1138
Pridružen: 7. Dec 2006 ob 08:53
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant
Kraj: Ljubljana Bežigrad-Zup. jama: optika T-2

Re: SKPrime program

Odgovor Napisal/-a d_g » 19. Okt 2012 ob 23:04

Vsak govori iz svojega vidika in interesov. Za ene je že dovolj in športnih, dokumentarnih, lokalnih in filmskih programov (recimo za moja starša in še koga).... Kje je pa prava sredina, je pa težko ugotovit. Pač če bi ponudniki programov dovoljevali samostojne naročniške pakete, bi pač vsak naročil kar hoče. Sam skupna cena bi pa potem bila uh..... :hmm:

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8483
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: SKPrime program

Odgovor Napisal/-a kitl » 19. Okt 2012 ob 23:13

To je logično. Poglej samo uradno FB stran od T2 in kaj vidiš? Sama negodovanja glede TV sheme. Nujno amapk res nujno je pripeljati SK Prime in FOX to sta kanala katere bo raja hotela imet, tukaj sploh ni vprašanja ali se splača ali ne, ker v nasprotnem priemru bo prišlo sigurno do vsipa naročnikov. Potem naslednja poteza je podražiti shemo za toliko, da T2 ne dela izgube sam sebi in da še ostane nekaj manevrskega prostora, da ko prileti spet en HOT kanal na seceno, da se ga lahko takoj vključi v shemo. Največja neumnost je, da imaš ti ceno storitev postavljeno na maks in da nimaš tudi toliko manevrskega prostora, da vključiš npr. SK Prime. to je zame slabo poslovanje. Vedno si mora firma zagotoviti še nek backup, ker v nasprotnem primeru kot je sedaj T2 nastane velik manko kanalov katerih ima konkurenca T2 pa ne. Pa dokler so to programi neke povprečne kakovsti se to še da furati, Ko pa na trg pride HOT kanal ali celo dva tako kot se je to storilo sedaj s SK PRime in FOX se pa stvar obrne proti operaterju. Kar naenkrat je čedalje več uporabnikov nezadovoljnih začnejp premišljevati o altarnativi ali celo o menjavi operaterja. T2 bo ta dva kanala mogel pripeljat v svojo shemo, če bo hotel ali ne, ker bodo stranke to zahtevale ampak dlje bo trajalo manj bo naročnikov. Danes mi je zanec rekel, da bi mogi zamnejati slogan: Tehnologija prihdnosti danes na jutri in Vse bo tako kot mora biti na nič ni tako kot mora biti. Kakor koli že odgovorni za tole shemo se bi mogli hitro zamisliti in rešiti dobro ime firme, ki v zadnjih tednih krepko pada.
Slika


Lp, Kitl

webmaher
Starešina
Prispevkov: 2336
Pridružen: 8. Okt 2009 ob 10:30
T-2: Še nimam
Paket: Telesmeh
Kontakt:

Re: SKPrime program

Odgovor Napisal/-a webmaher » 19. Okt 2012 ob 23:18

KoMar napisal/-a:Pa čim več težit po neuradnem forumu :hudicek:
To je zadnje teženje z moje strani za nekaj časa :mrgreen:

Torej pričakujem:

v roku tedna dveh, da bo FOX v paketu L

in redno obveščanje glede problema SK Prime --- če je potrebno vključiti tudi državo, ker gre v tem primeru za "čudna mešetarjenja" ...

moje mnenje glede tega je, da bi nastope slovenskih športnikov lahko prenašali samo tisti kanali, ki imajo pokritost naše deželice vsaj 90% ...
Sony 65XE9005 z EON box, HTPC 4k HDR
Kodi 20 Nexus, Plex+a4k+umbrella

Uporabniški avatar
KoMar
Administrator
Prispevkov: 3979
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 11:43
T-2: Že imam
Paket: 100/10 FTTH

Re: SKPrime program

Odgovor Napisal/-a KoMar » 19. Okt 2012 ob 23:19

Drugače pa na evropsko sodišče za človekove pravice, ane? ;)

webmaher
Starešina
Prispevkov: 2336
Pridružen: 8. Okt 2009 ob 10:30
T-2: Še nimam
Paket: Telesmeh
Kontakt:

Re: SKPrime program

Odgovor Napisal/-a webmaher » 19. Okt 2012 ob 23:21

eh @KoMar bo treba kaj drugega pogruntat, preveč nas "vozijo" na vseh področjih ...
Sony 65XE9005 z EON box, HTPC 4k HDR
Kodi 20 Nexus, Plex+a4k+umbrella

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8483
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: SKPrime program

Odgovor Napisal/-a kitl » 19. Okt 2012 ob 23:21

Ja sej smo vse povedali, zdaj so na vrsti odgovorni pri T2, da se odločijo tako kot mislijo, da je prav. Posledice poztivne ali negativne bomo pa itak videli pri poročilu APEK za zadnjo četrtletje.
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
DownTaker
Starešina
Prispevkov: 1636
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 14:28
T-2: Že imam
Paket: Telekom
Kraj: Šmarje pri Jelšah

Re: SKPrime program

Odgovor Napisal/-a DownTaker » 19. Okt 2012 ob 23:42

tisti ki jih boli...kaka je shema naj vzamejo minimalni paket pa gledajo SLO1 in 2, Pop, ...
v L pa naj grejo vse dobrote, pa bomo pol vidl kaj bo več naročenega, S ali L...

ma jaz sam znam obračunat obe shemi tako da bo zravn padl vse kar je in od SD programov in še nekaj najbolj želenih v HD...
tole preračunavanje T2 pa je precej nad škotskim
al pa majo župniki kaj proti ker kot vidim majo tud malho bolj prazno...
Slika

Bingolino
Uporabnik
Prispevkov: 25
Pridružen: 28. Nov 2011 ob 22:45
T-2: Še nimam

Re: SKPrime program

Odgovor Napisal/-a Bingolino » 20. Okt 2012 ob 21:23

Na Telemach imajo vse programe in to v HD, verjetno bodo prej dobili FOX HD in FOX Movies HD, kot pa T-2 SK Prime in FOX-e... Jaz bi reku, da če hočeš met dobro shemo in HD programe je edin Telemach... Če ti je pa važn, da je pocen, potem se gleda pa samo cena in se ne pritožuje... Mal dnarja, mal muske...

Uporabniški avatar
DownTaker
Starešina
Prispevkov: 1636
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 14:28
T-2: Že imam
Paket: Telekom
Kraj: Šmarje pri Jelšah

Re: SKPrime program

Odgovor Napisal/-a DownTaker » 20. Okt 2012 ob 22:43

pri vsem tem je samo en malo problem... da ne moremo imet vsi Telemacha...
Slika

Zaklenjeno