Nova programska shema XL HD

Vse o T-2 IP televiziji
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8484
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a kitl » 5. Apr 2013 ob 12:31

nathanhund napisal/-a:
kitl napisal/-a:To more bit zaklenjen, halooooooooo mi mamo majhe otroke doma :grrpc:
Mi smo jih tudi imeli, pa smo sami skrbeli za njih oziroma njihovo vzgojo ne pa operaterji, sploh pa ne vem v čem je problem, če bojo hotli videt bojo itak najdli na spletu :blbl:

Ko ste imel vi otroke ste imel dva kanala :D
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
kekoke
Guru
Prispevkov: 930
Pridružen: 23. Maj 2008 ob 09:56
T-2: Že imam
Paket: išče alternativo

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a kekoke » 5. Apr 2013 ob 12:57

nathanhund napisal/-a:
kitl napisal/-a:To more bit zaklenjen, halooooooooo mi mamo majhe otroke doma :grrpc:
Mi smo jih tudi imeli, pa smo sami skrbeli za njih oziroma njihovo vzgojo ne pa operaterji, sploh pa ne vem v čem je problem, če bojo hotli videt bojo itak najdli na spletu :blbl:
Sej ravno nehotenim seznanjanjem s temi vsebinami je zaščita namenjena, ko jih to začne zanimat, pa je verjetno tudi bolje, da najprej pridejo v stik z bolj mainstream zadevami, do katerih prej prideš po netu, kot pa da kr naključno padeš na nagravžnosti s teh TV.

Sicer res ne štekam vsega tega skrivanja, še manj pa razumem nesposobnost tistih, ki sprašujejo.

http://lmgtfy.com/?q=koda+za+odrasle+t-2
Slika
Avtor napisanega izjavlja, da ni zaposlen v podjetju T-2 ali z njim povezanih podjetjih. Vseeno pa sprejema zasebna sporočila z neprimerno vsebino.

Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a tonimona » 5. Apr 2013 ob 13:33

Pa saj imajo napisano, tudi v tej temi, samo malo truda pa malo možgančkov uporabit pa bo. :namrec:
Slika

Slika 1.7.2008- porihtano, dočakal sem tudi 18.11.2007

Skorc
Legenda
Prispevkov: 1487
Pridružen: 21. Jul 2006 ob 11:12
T-2: Že imam
Paket: Malo mešano
Kraj: Pince

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a Skorc » 5. Apr 2013 ob 13:49

Uffff ... veš kje so možgančki :)
Lep pozdrav,
Škorc

Slika

Vednik
Faca
Prispevkov: 164
Pridružen: 20. Sep 2012 ob 10:52
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a Vednik » 5. Apr 2013 ob 13:50

A je kdo prosim poskeniral IP za Playboy TV.

Uporabniški avatar
Ahiles
Nadebudnež
Prispevkov: 373
Pridružen: 14. Sep 2007 ob 14:35
T-2: Že imam
Paket: 90/20

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a Ahiles » 5. Apr 2013 ob 14:39

zmaj976 napisal/-a:par novih programčkov... to pomeni sedanja L + HD in spodnji novi programčki

V standardni ločljivosti:
TLC, FOX, KINO, OTO, BBC WORLD, BBC Entertainment, Blue Hustler, Fashion ONE, BRIO, Playboy TV.

V visoki ločljivosti:
Travel XP HD, Fashion TV HD, I-Concerts HD, NGC HD, NGC Wild HD, MY Zen HD, Nickelodeon HD, Travel channel HD, Trace Sports HD, Discovery Channel HD, Animal Planet HD, Eurosport HD.

bo po novem XL shema, koliko sem jaz razumel.
za 13,99 EUR. Dražje za 1€ kot do zdaj za L + HD

Obstoječa HD shema,
Discovery HD, Eurosport HD, Fashion TV HD, MyZen HD, National Geographic HD, National Geographic Wild HD, Luxe.TV HD, History Channel HD, Travel Channel HD, Trace Sports HD in I-Concerts HD

Ni history hd v novi shemi :grr:

to shemo naj ponudijo v kakšnem paketu, a ne S shemo kot do zdaj. pol pa moraš naročiti še L shemo in banana od reklamiranih cen.
Prav tako so na hitro in potiho odstranil Discovery HD iz XL HD sheme

http://www.t-2.net/novice/2013/03/promo ... xl-hd.html
http://www.t-2.net/ponudba/televizija/p ... a/paket-xl

kmal ne bo vec XL HD ampak XS HD extra small HD paket

Uporabniški avatar
DownTaker
Starešina
Prispevkov: 1636
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 14:28
T-2: Že imam
Paket: Telekom
Kraj: Šmarje pri Jelšah

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a DownTaker » 5. Apr 2013 ob 21:19

kdaj lahko pričakujemo nadaljevanje nadgradnje nove programske sheme? :)
Slika

perplexer007

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a perplexer007 » 5. Apr 2013 ob 22:23

No takole bom jaz rekel:

nadgradnja bo nadaljevala se v ponedeljek po moje, nebi se cudil pa tudi ce cel naslednji teden nebi bilo nic, ker ta glavno so dali ze..:))

Imam pa en pomislek glede programa SK Prime.

Hmmm kako naj zacnem....?

No v glavnem glede sk prime so mi trije monterji 3 tedne nazaj dejali odkrito, ko sem jih vprasal kaj se namerava dodati, da tisti sportni program prime al kajje ze, saj naj bi se na sedezu najvec govorilo prav o njem.

Zdaj ko so ze dodali par programov jaz še vedno mislim, da bomo 1.5 ugledali sk prime-kot nekaksno presenecenje. Na Fb mnozicno zatrjujejo oz Romana, da ponudbe s strani sportkluba sploh niso še prejeli, tu na forumu se na veliko izmikajo odgovorom o sk prime ali pa so odgovori podani nakratko...češ programa nebo, ker ni tolko gledan,je predrag ful itd itd , tako da to vse skupaj mi mocno smrdi na vnaprej zmenjeno taktiko alla zdaj ce kdo kaj vpraša bomo znikali vse mi v podjetju in prav tako naneuradnem forumu , da bo potem s 1.5 presenecenje toliko večje!

Ne vem zakaj bi drugače delavci ki delajo na t2 govorili oz rekli , da sk prime bo zagotovo!?! Skratka vzel bom vse skupaj z rezervo, mislim pa vseeno, da sk prime bo v naslednjemmesecu tudi na T2!

Če pride res do tega pa mislim, da bomo malo razočarani spet, ker če malo pomislimo bomo ugotovili, da bo program skoraj zasigurno dodan v XL shemo in ga nebo v L shemi....pač važen je dobiček!

No lets wait and see! :pivo:

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8484
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a kitl » 5. Apr 2013 ob 22:28

Do maja sigurno ne, ker bi bil potem tukaj v primerjalni tabeli vpisan tako kot je FOX Movies


Slika
Slika


Lp, Kitl

perplexer007

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a perplexer007 » 5. Apr 2013 ob 22:33

Kje si pa to pobral Kitl? :plosk: :plosk:

Jao pa ne , da bodo Fox Movies dali v XL shemo no?? Mislim, da sta Fox in pa Fox Movies prišla oba v paketu skupaj k T2 in zato ne vidim razloga zakaj ju ločevat, Fox ponudit v obeh shemah, Fox Movies pa samo v XL?!? :jao: :jao: Upam, da se premislijo do takrat, že tako vidim, da bo AXN v XL shemi samo, pa Nickelodeon sd tudi v Xl....škoda no, da se tako razmišlja na sedežu.

:cry: :cry:

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8484
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a kitl » 5. Apr 2013 ob 22:38

Ja kaj si pa ti misli, samo FOX in TLC bosta v L shemi od novih vse ostalo gre v XL saj je 5 EUR dražji :namrec: Pa še računaj FOX-i v HD bodo tudi 100% v XL HD shemi. Kar ženi se začni prilizovat, da bosta 30 aprila skupaj iz naslonjača naročila XL HD shemo :owned:
Slika


Lp, Kitl

perplexer007

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a perplexer007 » 5. Apr 2013 ob 22:42

Hehe...se bom poskusil potolaziti s tem, da se bo XL shema zelo slabo "prodajala" in da se bodo avtomatsko dodali nekateri programi tudi v L shemo. :blbl:

Nema ništa prilizovanja, b dovolj kar L shema, saj v XL itak ni nic pametnega, OTO in Nick iz principa nebom naročil, ostalo pa naju z zeno ne zanima. Nadaljevanke so itak na Fox-ih in Briu... :blbl:

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8484
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a kitl » 5. Apr 2013 ob 23:35

Sam tale AXN Spin ima kar hud spored. Mal nadaljevanke poglej letnice.
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
Ahiles
Nadebudnež
Prispevkov: 373
Pridružen: 14. Sep 2007 ob 14:35
T-2: Že imam
Paket: 90/20

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a Ahiles » 5. Apr 2013 ob 23:45

mater sam še klukca pri SciFi pri T2 manka magar pri XL.

mera
Novinec
Prispevkov: 8
Pridružen: 9. Nov 2011 ob 21:59
T-2: Že imam

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a mera » 5. Apr 2013 ob 23:49

Kje pa najdem geslo za playboy tv,ker pise vnesite geslo
H.vala

Zaklenjeno