Nova programska shema XL HD

Vse o T-2 IP televiziji
Zaklenjeno
maxmagnus
Guru
Prispevkov: 943
Pridružen: 7. Jul 2006 ob 16:16
T-2: Že imam
Paket: Oranžni optimum

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a maxmagnus » 2. Maj 2013 ob 09:03

želeli bi vam sporočiti, da bodo TV programi NGC Wild, TV Polonia in Extreme Sports bodo od danes dosegljivi v XL shemi. Ostali programi ostanejo v L shemi. Lp, Romana
super ste nas nategnili... še včeraj ste nas uradno zavajali, da boste umaknili "samo" foxnews in tiji. Sedaj pa vidimo, da je daleč od tega. Še kakšen dan, pa boste uradno priznali, da nedelovanje 12 programov v L shemi ni samo začasna posledica tehničnih težav, ampak nekaj kar ste že dlje skrbno in tajno načrtovali in tajili do zadnjega dne...

takšnih nategov niso deležni niti uporabniki siola

cslesce
Navdušenec
Prispevkov: 723
Pridružen: 1. Okt 2011 ob 17:21
T-2: Že imam
Paket: 200/20
Kraj: Kranj

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a cslesce » 2. Maj 2013 ob 09:11

meni je načeloma za tv polonia vseeno in delno za extreme sports, mi pa ni vseeno za NGC Wild....in ne bom jemal zaradi tega XL sheme, že tako kurba dajem 50€ mesečno....to je 600€ letno, PLAČA!...

me mika, da znižam na 10/10 in pa vrnem en setbox.
Slika

janez316
Začetnik
Prispevkov: 3
Pridružen: 1. Maj 2013 ob 12:10
T-2: Že imam
Paket: T2 tera

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a janez316 » 2. Maj 2013 ob 09:52

Meni ni tud vseno za NGC Wild

maxmagnus
Guru
Prispevkov: 943
Pridružen: 7. Jul 2006 ob 16:16
T-2: Že imam
Paket: Oranžni optimum

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a maxmagnus » 2. Maj 2013 ob 10:38

L shema je sedaj definitivno okrnjena v preimerjavi s tistim kar je bilo prej, kljub temu pa so jo podražili za 1 evro. In če preko palca malo vržemo številke skupaj in rečemo, da jih ima od 100.000 naročnikov televizije vsaj polovica L shemo, to pride najmanj 50.000 evrov prihodkov na mesec, v enem letu pa pa najmanj 600.000 evrov. Toliko denarja bodo sedaj nagrabili lastniki T2 od navadne raje, ki ima komaj za preživetje.

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9119
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 2. Maj 2013 ob 11:46

če vzamem tvojo številko 600.000 ki je zrasla na tvojem zelniku, misliš da je to 100% dobiček ?

Schime
Faca
Prispevkov: 108
Pridružen: 25. Mar 2007 ob 21:39
T-2: Še nimam

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a Schime » 2. Maj 2013 ob 11:48

Ah pretiravat pa ni treba. Komaj za preživetje. Če bi jaz imel komaj za preživetje potem ne bi imel L sheme ampak bi bil na dvb-t in gledal kar se pač dobi zastonj.
Sej tko vsi veste, da t-2 marketing in obveščanje ne funkcionirata. Tu bi se lahko marsikaj naučili od telekoma (siola). :owned:
Sicer pa tko povsod pri shemah piše, da se lahko kadarkoli spremenijo.
Torej, če te tako dejanje prizadene do srca ni drugega kot menjava ponudnika. Mislim pa, da vas je preveč tukaj, ki mislite da je t-2 neki robin hood med ponudniki storitev. Veliko lažje shajaš, če nimaš nekih sentimentalnih nagnjen na znamke in v tem primeru operaterja. Ker tukaj je samo ena resnica, da se gre samo za denar. Iz druge strani ni nikoli sentimentalnosti. :D

zdufs
Uporabnik
Prispevkov: 32
Pridružen: 18. Nov 2008 ob 15:57
T-2: Že imam
Paket: 100/10
Kraj: Ljubljana

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a zdufs » 2. Maj 2013 ob 11:59

MrTwelveTrees napisal/-a:če vzamem tvojo številko 600.000 ki je zrasla na tvojem zelniku, misliš da je to 100% dobiček ?
dobiček ne je pa prihodek :)

Uporabniški avatar
DownTaker
Starešina
Prispevkov: 1636
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 14:28
T-2: Že imam
Paket: Telekom
Kraj: Šmarje pri Jelšah

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a DownTaker » 2. Maj 2013 ob 12:05

no sej imaš prav Shime :)
sam sem imel namen paket pojačat in dat vse na T2, pa vidim da bi me doma nagnal če zamenjam kaj :D
TS je super zadeva, samo to ne odtehta pri vseh...
če pride v Celje Telemach, kot kaže, potem mislim da bodo imel pri Tv ponudbi biznis :)
sej vem ponavljam se...
Slika

d_g
Legenda
Prispevkov: 1138
Pridružen: 7. Dec 2006 ob 08:53
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant
Kraj: Ljubljana Bežigrad-Zup. jama: optika T-2

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a d_g » 2. Maj 2013 ob 12:17

janez316 napisal/-a:Meni ni tud vseno za NGC Wild
Se podpišem. Čisto zavajanje naročnikov paketa L... NGC Wild še vedno oglašujejo v paketu L (očitno malo njihov nekdanji slogan "Tehnologije prihodnosti danes" zafrkava T-2, da še spletno stran programov niso ažurirali...no če se ne motim so ta slogan že umaknili, pa je zdaj en drug: Tako, kot mora biti :mrgreen: )

http://www.t-2.net/ponudba/televizija/p ... ma/paket-L
Zadnjič spremenil d_g, dne 2. Maj 2013 ob 12:24, skupaj popravljeno 2 krat.

Uporabniški avatar
leroy
Znanec
Prispevkov: 52
Pridružen: 28. Jan 2008 ob 10:57
T-2: Že imam
Paket: 100/10

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a leroy » 2. Maj 2013 ob 12:19

mediaset ne dela, racuni rastejo (od 28€ na 45€ v 5 letih, kjer ni bilo bistvenih sprememb) , programi zginjajo, extreme channel, nat geo wild..
zalost, resno razmisljam o prekinitvi pogodbe in prehodu h konkurenci..

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8484
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a kitl » 2. Maj 2013 ob 12:59

NGC Wild HD a je to isto kot NGC Wild.. Pol je naročilo NGC Wild HD-ja 1,50 EUR pa po tako močni želji po tem programu ni predrago, če gledaš, da za ta denar dobiš niti 10 jajc ne več. Drugače pa L sheme v mojem primeru niso nič uskrunili ampak dodali tisto kar sem si želel. Mi je bolj žal, da sem naročil XL shemo, ker ne ponuja nič kaj več kot L shema. Edino, če bodo v prihodnosti kakšni lepi bobončki potem pa ja,
Slika


Lp, Kitl

matjaz1
Legenda
Prispevkov: 1328
Pridružen: 27. Jul 2007 ob 12:28
T-2: Že imam
Paket: HBO oranžni optimum
Kraj: Novo mesto

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a matjaz1 » 2. Maj 2013 ob 13:05

Če so vrnili Ginkx in so dodali BBC je ok, wild bom že prebolel, samo moti me odnos. Jaz res ne razumem a je tako težko na uradno stran podjetja napisati:

Spoštovani, danes 01. 05. 2013 bo zaradi novih shem prišlo do motenj v delovanju. Strankam se vnaprej opravičujemo .......

Odnos do strank se je tako pokvaril, da marsikateri tudi zaradi tega razmišlja o menjavi ponudnika.

d_g
Legenda
Prispevkov: 1138
Pridružen: 7. Dec 2006 ob 08:53
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant
Kraj: Ljubljana Bežigrad-Zup. jama: optika T-2

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a d_g » 2. Maj 2013 ob 13:20

kitl napisal/-a:NGC Wild HD a je to isto kot NGC Wild.. Pol je naročilo NGC Wild HD-ja 1,50 EUR pa po tako močni želji po tem programu ni predrago, če gledaš, da za ta denar dobiš niti 10 jajc ne več. Drugače pa L sheme v mojem primeru niso nič uskrunili ampak dodali tisto kar sem si želel. Mi je bolj žal, da sem naročil XL shemo, ker ne ponuja nič kaj več kot L shema. Edino, če bodo v prihodnosti kakšni lepi bobončki potem pa ja,
Ni glih tako. NGC WIld HD nima časovnega zamika in nima podnapisov.

Uporabniški avatar
jst1
Nergač
Prispevkov: 805
Pridružen: 10. Sep 2012 ob 15:44
T-2: Že imam
Paket: T3 TERA

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a jst1 » 2. Maj 2013 ob 13:32

Kitl kako to da ne? Kje pa je Nat Geo Wild sd? A je blo mar rečeno, da ga bodo prebekslali?

Elvis_Anita
Znanec
Prispevkov: 78
Pridružen: 6. Jun 2011 ob 20:21
T-2: Že imam
Paket: Oranzni diamant
Kraj: Jesenice

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a Elvis_Anita » 2. Maj 2013 ob 14:00

NG Wild ukinjen na sd....Hvala T-2 ! Takoj zdaj se grem naročit za zamenjavo operaterja!

lp

Zaklenjeno