Nova programska shema XL HD

Vse o T-2 IP televiziji
Zaklenjeno
diNero
Faca
Prispevkov: 117
Pridružen: 29. Jan 2014 ob 12:49
T-2: Že imam

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a diNero » 30. Maj 2014 ob 11:44

ajverson4 napisal/-a:T2 če ne mislite sledit konkurenci kar se tiče Tv programov (Sport klubi HD, Pop Tv HD) potem je boljše da sploh ne ponujate vaših Tv storitev in se osredotočite na Internet in telefonske storitve. Meni naprimer novembra poteče 2 letna vezava in mi ne pada na pamet da bi ostal pri T2. Če niste zmožni sledit konkurenci potem res nima smisla. Tolko za razmislek

glede na podražitve, ki sledijo bodo tvoj "doprinos" k T2-ju, recimo 50€, pokrilo 10-15 uporabnikov. toliko za razmislek, tudi če jih nekaj 1.000 odstopi zaradi tega ali onega razloga, ta podražitev, ki sledi pokrije vse to in še mnoggooooooooooo več..ker nekih posodobitev konkretnih, ki bi upravičile to ne vidim..plus da je že nekaj uporabnikov prosilo za kakršnokoli obrazložitev glede posodobitev, ki jih mi mogoče ne vidimo..in niti enega odgovora.

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 30. Maj 2014 ob 11:52

Odgovor bo ko bo vse skupaj končano...

Ne vem če se zavedate, da T-2jevci vseh informacij ne moremo posredovat, in po pravici povedano tudi nekateri ko bi jih jih raje ne,
ker so nekateri uporabniki namesto normalnih zapisov začeli pisati zahteve po podatkih internega/zaupnega značaja...

Uporabniški avatar
KoMar
Administrator
Prispevkov: 3979
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 11:43
T-2: Že imam
Paket: 100/10 FTTH

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a KoMar » 30. Maj 2014 ob 11:59

Edino pravilno.

ajverson4
Uporabnik
Prispevkov: 45
Pridružen: 29. Apr 2014 ob 10:40
T-2: Že imam
Paket: T4-Tera

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a ajverson4 » 30. Maj 2014 ob 12:01

diNero napisal/-a:
ajverson4 napisal/-a:T2 če ne mislite sledit konkurenci kar se tiče Tv programov (Sport klubi HD, Pop Tv HD) potem je boljše da sploh ne ponujate vaših Tv storitev in se osredotočite na Internet in telefonske storitve. Meni naprimer novembra poteče 2 letna vezava in mi ne pada na pamet da bi ostal pri T2. Če niste zmožni sledit konkurenci potem res nima smisla. Tolko za razmislek

glede na podražitve, ki sledijo bodo tvoj "doprinos" k T2-ju, recimo 50€, pokrilo 10-15 uporabnikov. toliko za razmislek, tudi če jih nekaj 1.000 odstopi zaradi tega ali onega razloga, ta podražitev, ki sledi pokrije vse to in še mnoggooooooooooo več..ker nekih posodobitev konkretnih, ki bi upravičile to ne vidim..plus da je že nekaj uporabnikov prosilo za kakršnokoli obrazložitev glede posodobitev, ki jih mi mogoče ne vidimo..in niti enega odgovora.

Slika

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8483
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a kitl » 30. Maj 2014 ob 12:44

Danes sem pregledal cenik od Siol-a pa vidim, da za nižjo ceno (do sedaj enako pred podražitvijo) kot pri T2 dobim enak paket kot ga imam tu samo s pestrejšo programsko shemo. Edino, kar ni všteto v to ceno je mobitel, ki ga pa itak ne uporabljam. Tako, da bo T2 res moral nekaj ukreniti s tole XL HD shemo, da bo opravičila svoje ime, ker trenutno TOP TRIO HD je v veliki prednosti.
Slika


Lp, Kitl

diNero
Faca
Prispevkov: 117
Pridružen: 29. Jan 2014 ob 12:49
T-2: Že imam

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a diNero » 30. Maj 2014 ob 13:18

slow_slow napisal/-a:Odgovor bo ko bo vse skupaj končano...

Ne vem če se zavedate, da T-2jevci vseh informacij ne moremo posredovat, in po pravici povedano tudi nekateri ko bi jih jih raje ne,
ker so nekateri uporabniki namesto normalnih zapisov začeli pisati zahteve po podatkih internega/zaupnega značaja...
offtopic/ ampak moram..to pa zato, ker vam "neuradnikom", kot tudi podjetju T-2 na podlagi nekaterih laži oz. da se lepše izrazim informacij zavitih v toliko megle, da tudi meglenke ne pomagajo - iz preteklosti nihče več ne zaupa. in potem sledijo podražitve z opisom da se nekaj dela..in nihče ne pove kaj..

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 30. Maj 2014 ob 13:27

Hvala, da vem vsaj sedaj da sem lažnivec.
Vem, da zagovarjam T-2(v tej temi malo manj) ampak zgornji post me je osebno prizadel, kajti bil sem prepričan v to, da laži ne posredujem uporabnikom tega foruma.


Ok, življenje gre dalje,
dobil sem nekaj istih odgovorov danes na moja vprašanja kaj bo z novimi PRO plus kanali v HD tehniki:
"naj bi se kmalu dobili", kar vem da pomeni enako kot mogoče bodo mogoče ne.

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8483
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a kitl » 30. Maj 2014 ob 13:28

Malo premora.
Slika


Lp, Kitl

Zaklenjeno