Nova programska shema XL HD

Vse o T-2 IP televiziji
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8478
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a kitl » 11. Apr 2013 ob 23:07

Sem se odločil. Zamenjaj ;-)
Slika


Lp, Kitl

white
Nadebudnež
Prispevkov: 356
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 20:20
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a white » 12. Apr 2013 ob 09:52

dej se še namest mene odloč kitl :D

matjaz1
Legenda
Prispevkov: 1328
Pridružen: 27. Jul 2007 ob 12:28
T-2: Že imam
Paket: HBO oranžni optimum
Kraj: Novo mesto

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a matjaz1 » 12. Apr 2013 ob 10:00

Saj namesto mene si ni :D samo napačno je razumel. Bom malce kopiral.

matjaz1
Legenda
Prispevkov: 1328
Pridružen: 27. Jul 2007 ob 12:28
T-2: Že imam
Paket: HBO oranžni optimum
Kraj: Novo mesto

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a matjaz1 » 12. Apr 2013 ob 10:09

Napisal/-a kitl » 10. apr 2013 ob 08:00

Ne, če imaš star paket ga boš imel lahko še naprej. Ne boš pa mogel naročiti XL sheme.


Kitl, to si ti obesil

Evo druga informacija, ki pa drži

T-2 d.o.o. Krištof, oprosti. Napačne informacije ste prejeli. Vsi, ki imate starejše pakete in vključujejo L shemo, bo potrebno preiti na nove pakete. Npr. iz T4 Kinga boste lahko prešli na Tera paket. Pogodbene kazni pri tem ne bo. Lp, Romana


Napisal/-a kitl » 10. apr 2013 ob 10:38

matjaz1 zakaj bi te obveščali, če zate ostane vse isto. Tudi cena se ti ne bo spremenila. T4 King ostane paket kot je bil.




Re: Nova programska shema XL HD
Napisal/-a kitl » 11. apr 2013 ob 15:48

Kakor koli King je boljši paket a, ker ne dopušča XL sheme se od njega poslavljam in prehajam na T4 TERA in odjavim XX paket, kar me bo stalo 59 EUR plus HBO 69 EUR popolnoma enako kot do sedaj samo brez XX in 20 GB manj pa boljša shema in 100 enot več.



Saj, če ne bi imel kinga obvezno do oktobra bi tudi jaz menjal, ker xx ne potrebujem. A je še popust na drugo in tretjo sim kartico?
matjaz1


matjaz1 dej še enkrat počasi preberi

T-2 d.o.o. Krištof, oprosti. Napačne informacije ste prejeli. Vsi, ki imate starejše pakete in vključujejo L shemo, bo potrebno preiti na nove pakete. Npr. iz T4 Kinga boste lahko prešli na Tera paket. Pogodbene kazni pri tem ne bo. Lp, Romana


Re: Nova programska shema XL HD
Napisal/-a MrTwelveTrees » 11. apr 2013 ob 20:53

ne, zamenjas jih za letne, kakor L paket zamenjaš za XL,... če pa imaš stari paket "brezčasni vdsl T3" ali King ga zamenjas za Tera paket.
---->>>Respect to the men in the T-2 van<<<-----

Sedaj naj pa en t-2 napiše dokončno ali moram jaz, ki imam paket King res zamenjati paket v vsakem primeru in nimam pogodbene kazni ali lahko ostanem na paketu King in moram čakati do konca in lahko potem zamenjam brez kazni. Če slučajno ni pretežko. :hmm: Ker pišete, da moram, če hočem xl paket, da ne rabim, če ostanem na tem itd. Odločite se v firmi T-2 in jasno obvestite stranke, lahko pa tudi tukaj na forumu. Samo ne na treh straneh 3x zamenjati info.

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8478
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a kitl » 12. Apr 2013 ob 11:12

T4 King lahko obdržiš ne rabiš menjat. Če pa želiš XL HD shemo ga boš mogel zamenjat in v tem primeru ne bo kazni.
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
kekoke
Guru
Prispevkov: 930
Pridružen: 23. Maj 2008 ob 09:56
T-2: Že imam
Paket: išče alternativo

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a kekoke » 12. Apr 2013 ob 12:22

matjaz1 napisal/-a:Napisal/-a kitl » 10. apr 2013 ob 08:00

Ne, če imaš star paket ga boš imel lahko še naprej. Ne boš pa mogel naročiti XL sheme.


Kitl, to si ti obesil

Evo druga informacija, ki pa drži

T-2 d.o.o. Krištof, oprosti. Napačne informacije ste prejeli. Vsi, ki imate starejše pakete in vključujejo L shemo, bo potrebno preiti na nove pakete. Npr. iz T4 Kinga boste lahko prešli na Tera paket. Pogodbene kazni pri tem ne bo. Lp, Romana


Napisal/-a kitl » 10. apr 2013 ob 10:38

matjaz1 zakaj bi te obveščali, če zate ostane vse isto. Tudi cena se ti ne bo spremenila. T4 King ostane paket kot je bil.




Re: Nova programska shema XL HD
Napisal/-a kitl » 11. apr 2013 ob 15:48

Kakor koli King je boljši paket a, ker ne dopušča XL sheme se od njega poslavljam in prehajam na T4 TERA in odjavim XX paket, kar me bo stalo 59 EUR plus HBO 69 EUR popolnoma enako kot do sedaj samo brez XX in 20 GB manj pa boljša shema in 100 enot več.



Saj, če ne bi imel kinga obvezno do oktobra bi tudi jaz menjal, ker xx ne potrebujem. A je še popust na drugo in tretjo sim kartico?
matjaz1


matjaz1 dej še enkrat počasi preberi

T-2 d.o.o. Krištof, oprosti. Napačne informacije ste prejeli. Vsi, ki imate starejše pakete in vključujejo L shemo, bo potrebno preiti na nove pakete. Npr. iz T4 Kinga boste lahko prešli na Tera paket. Pogodbene kazni pri tem ne bo. Lp, Romana


Re: Nova programska shema XL HD
Napisal/-a MrTwelveTrees » 11. apr 2013 ob 20:53

ne, zamenjas jih za letne, kakor L paket zamenjaš za XL,... če pa imaš stari paket "brezčasni vdsl T3" ali King ga zamenjas za Tera paket.
---->>>Respect to the men in the T-2 van<<<-----

Sedaj naj pa en t-2 napiše dokončno ali moram jaz, ki imam paket King res zamenjati paket v vsakem primeru in nimam pogodbene kazni ali lahko ostanem na paketu King in moram čakati do konca in lahko potem zamenjam brez kazni. Če slučajno ni pretežko. :hmm: Ker pišete, da moram, če hočem xl paket, da ne rabim, če ostanem na tem itd. Odločite se v firmi T-2 in jasno obvestite stranke, lahko pa tudi tukaj na forumu. Samo ne na treh straneh 3x zamenjati info.
matjaz1, geslo je

Koda: Izberi vse

6xxxxx9
Slika
Avtor napisanega izjavlja, da ni zaposlen v podjetju T-2 ali z njim povezanih podjetjih. Vseeno pa sprejema zasebna sporočila z neprimerno vsebino.

matjaz1
Legenda
Prispevkov: 1328
Pridružen: 27. Jul 2007 ob 12:28
T-2: Že imam
Paket: HBO oranžni optimum
Kraj: Novo mesto

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a matjaz1 » 12. Apr 2013 ob 13:02

Kakšno geslo :D, za odrasle ga poznam. Drugače kitl, kaj pa če želim menjati za tero in vzeti samo L shemo, so kazni ali ne??

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8478
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a kitl » 12. Apr 2013 ob 13:10

to pa ne vem, samo to se pa ti pol sploh ne izplača.
Slika


Lp, Kitl

matjaz1
Legenda
Prispevkov: 1328
Pridružen: 27. Jul 2007 ob 12:28
T-2: Že imam
Paket: HBO oranžni optimum
Kraj: Novo mesto

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a matjaz1 » 12. Apr 2013 ob 13:42

Terra je 46€ + L znese 55€ tukaj dobim 200 enot in nato potrebujem še dve simki s po 100 enotami je 16€ (računam polno, ker ne vem kako se sedaj obračunava druga in tretja sim kartica), to znese 71€ in recimo, da ni kazni, mi pripada spet pol leta polovička :D

King je 54€ in k temu dodam 3€ za dodatni STB in še dne simki po 8, mi znese 73€ (popust na 2 in tretjo in je malce manj ampak mislim, da ga imam tudi v teri, nisem zihr zato računam na polno)s tem, da imam skupaj samo 200 enot, gor bi jih imel pa skupaj 400

V bistvu ostane nekako enako, pa še žic, če prav razumem ne bi bilo več oz. bi jih bilo manj

Uporabniški avatar
nathanhund
Guru
Prispevkov: 854
Pridružen: 4. Dec 2007 ob 13:34
T-2: Še nimam
Paket: migriral na A1
Kraj: Poljčane

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a nathanhund » 12. Apr 2013 ob 18:31

Menda ne misliš da bi dobil polovičko za nagrado, ker bi predčasno prekinil pogodbo :jao:
LP Robert

zmaj976
Uporabnik
Prispevkov: 31
Pridružen: 16. Feb 2010 ob 08:33
T-2: Že imam
Paket: plačujem "NATEG"
Kraj: Bežigrad, Ljubljana

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a zmaj976 » 12. Apr 2013 ob 19:17

Ma, ti paketi so kr`neki. :namrec: V tej kvazi novi ponudbi ne najdem paketa ki bi me prepričal. :beri: Dajte kakšen paket s shemo xl ali L a ne te S ki so ulala la la. Škoda, da ni v ponudbi nekaj podobnega kot kaj je bil King. Kje imate kakšen paket ki ima dve mobi naročnini?! :grrpc: Dokler ne bo vsaj kaj od tega naštetega ostajam na starem, starem res starem paketu :car: Brezčasna optika in HD shemi. LP! :jao:

kokica2000
Legenda
Prispevkov: 1286
Pridružen: 17. Sep 2006 ob 12:58
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO na FTTH
Kraj: Ljubljana

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a kokica2000 » 12. Apr 2013 ob 23:11

Tudi jaz ostajam na Kingu. Upam pa, da bo T-2 čim prej prenovil paketno ponudbo (pričakujem paket z vključeno shemo XL).

Imam pa še eno vprašanje. A je možno na paketih T4 poljubno povečati hitrost interneta. Recimo na 100/50 ali 100/100?

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9093
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 13. Apr 2013 ob 09:19

ni mozno povecati hitrosti v paketih (najvec 100/20)

cicarito
Nergač
Prispevkov: 86
Pridružen: 9. Jul 2012 ob 09:24
T-2: Že imam
Paket: T4

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a cicarito » 14. Apr 2013 ob 20:19

Sedaj pa moram rečt da sem 99.9% zadovoljen s programsko shemo.Za popolno zadovoljstvo manjka samo še SK Prime za katerega upam da pri T2 še niso
vrgli puške v koruzo. Druga zgodba pa so športni HD programi.Žalostno je da imamo na razpolago samo EUROSPORT (TRACE ne računam ker je ker ni omembe vreden). Menim da bi lahko naredili nek paket ki bi vseboval oba EUROSPORTA in ESPN AMERICA (SPORT KLUBI so verjetno znanstvena fantastika) ter ga tržili
po ceni do 6 eur. Menim da bo s tem paketom dobili kar nekaj novih naročnikov.

matjaz1
Legenda
Prispevkov: 1328
Pridružen: 27. Jul 2007 ob 12:28
T-2: Že imam
Paket: HBO oranžni optimum
Kraj: Novo mesto

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a matjaz1 » 14. Apr 2013 ob 21:24

Če bi dodali pa še kak UFC ali fight klub, bi bil pa športni paket zame popoln.

Zaklenjeno