Splošna debata o TV programih

Vse o T-2 IP televiziji
Odgovori
rez
Uporabnik
Prispevkov: 32
Pridružen: 16. Nov 2016 ob 12:09
T-2: Že imam
Paket: diamant

Re: Splošna debata o TV programih

Odgovor Napisal/-a rez » 21. Apr 2017 ob 12:03

Za tisto kar ponujajo ne in ne mi rečt, da programi niso gledani, šport je danes velik biznis. Če ima sk-je v hd lahko konkurenca bi moral imeti tudi t-2. Za ta denar, ki ga vsak mesec plačam, bi moral imeti sk-je v hd in časovni zamik na vseh programih. Briga me za nepomembne francoske, nemške programe. T-2 ima po mojem mnenju dovolj denarnega toka, da bi moral zagotoviti boljšo ponudbo. Dejstvo pa je, da se ponudba slabša.
p.s bojim se, da bomo po prvem maju ostali brez sk-jev v navadni različici.

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: Splošna debata o TV programih

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 21. Apr 2017 ob 12:45

Tvoje mnenje je takšno kot je, vseeno pa ne more biti takšno stanje da boš "ti" denar plačal ponudniku telekomunikacij ta bo pa nato vso naročnino plačal direkt distributerjem se že tukaj zatakne.
Zakaj se zatakne, zato ker vsaka podražitev prinese ah in oh.
To da distributerji redno dvigujejo cene pa je "tebi" vseeno, kot je vseeno , da je treba imeti opremo, za to da dobiš kanal do doma in da lahko gledaš časovni zamik. Tukaj ne zagovarjam ampak samo izpostavljam stanje.
Na koncu bi naj ponudnik končnih storitev pokril TV shemo iz naročnin interneta in telefonije.

Distributerji bi si radi pravice + dobiček že pridobili s plačili iz osnovne naročnine TV, tako bi lahko reklame imeli samo še za to da si povečajo svoj dobiček. Na slabšem pa boste Vi, ker bodo te naročnine samo še šle gor.


Kar se pa tič športnih kanalov nisem nikoli rekel, da niso gledani.
So pa gledani tudi drugi segmenti, novičarski, glasbeni, zabavni, filmski... Sicer tebi nepomembni zato pa drugim ne.

rez
Uporabnik
Prispevkov: 32
Pridružen: 16. Nov 2016 ob 12:09
T-2: Že imam
Paket: diamant

Re: Splošna debata o TV programih

Odgovor Napisal/-a rez » 21. Apr 2017 ob 13:19

Marca so podražil xl shemo za 5 evrov od tega gre 3 evre letos za proplus programe, kam gre ostanek? Nekej so distributerji in njihova pogoltnost, drugo pa je zmožnost pogajanja in ustvarjanje zadovoljstva tistih, ki ti dajejo kruh. In da programi izginjajo nisem kriv jaz, ki plačujem, kriv je tisti, ki se ni sposoben s temi "mutibariči" usesti za mizo in jih postaviti pred dejstvo.

Zamika na foxih ne bo najmanj eno leto, odgovori t-2-ja so isti kot so bili, ko so izginili sk-hd-ji, dajejo občutek, da se bodo programi vrnili jutri, ubistvo pa nategujejo ljudi, s poceni pr triki. In če je t2-ju vseeno, da izgubljajo naročnike, izgublajo ime, ki so si ga ustvarili z leti, je meni tudi,

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: Splošna debata o TV programih

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 21. Apr 2017 ob 13:44

Ostanek bo šel v tvoje ljube športne kanale in še kakšno dodatno opremo,
mogoče bomo te celo videli časovni zamik za več kot 3 dni ;)

PačNekdo
Uporabnik
Prispevkov: 27
Pridružen: 20. Apr 2014 ob 11:56
T-2: Že imam
Paket: l

Re: Splošna debata o TV programih

Odgovor Napisal/-a PačNekdo » 21. Apr 2017 ob 14:47

Časovni zamik je bil uporaben edino še na Fox kanalu, povsod drugje je čisto vseeno ali ga imam ali ne, ker so totalno brezvezni sporedi. Samo še nogometna sezona se zaključi potem pa adijo TV, tega nategovanja je sedaj že preveč.

nik2
Navdušenec
Prispevkov: 535
Pridružen: 12. Sep 2008 ob 13:57
T-2: Že imam
Paket: 10/10 optika
Kraj: Ljubljana - Dravlje

Re: Splošna debata o TV programih

Odgovor Napisal/-a nik2 » 21. Apr 2017 ob 15:57


roCkY
Legenda
Prispevkov: 1369
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 10:52
T-2: Že imam
Paket: Optika 2x (90/20, 9.6/10)

Re: Splošna debata o TV programih

Odgovor Napisal/-a roCkY » 21. Apr 2017 ob 17:43

g33k napisal/-a:To ti misliš. Po 16 januarju nekateri operaterji sploh niso imeli toliko opreme na zalogi, kot je bilo novih naročnikov. Je pa res, da so to po večini penzionisti ki gledajo usodno vino in telenovele.

Ko zgine 50% materiala, ki ga edinaga poznaš se gre pač iskat alternativo.

Veš kakšne so bile zaloge opreme?
Precej logično je, da robe zmanjka, če se za nek konkreten faktor poveča poraba v relativno kratkem obdobju.

Kakšen % DVB-T gledalcev se je sploh odločil za "paket"?

Prepričan sem, da predvsem naročniki srednjih in višjih shem izpada PP v par tednih nebi pogrešali. Več je izbire manj je neka zadeva zanimiva. Vsi bi kmalu drugje našli svojo "telenovelo" ali pa morda celo odkrili, da obstaja še kaj drugega na TV in POLEG TV. Seveda bi se vsul plaz kritik kot se vedno a sem prepričan, da bi se kmalu polegel.
To kar se dogaja sedaj z direktnim prenosom "stroška" na VSE naročnike pa se ne bo pozabilo.

Uporabniški avatar
Mark
T-2jevec
Prispevkov: 3147
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:37
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO

Re: Splošna debata o TV programih

Odgovor Napisal/-a Mark » 21. Apr 2017 ob 18:42

Priznaš ali ne, folk si je za limonade in razne zadeve na pro-plus kanalih pripravljen trgati od ust. Na odročnih območjih sem slišal od enega posrednika, da so po prekinitvi oddajanja pop tv na dvb-t prodali toliko paketov total tv, kot še nikoli. Da gre folk iz sobne antene na naročniški sistem + plača montažo, potem že pomeni, da jim tovrstni programi pomenijo veliko. Seveda druge infrastrukture ni, je pa bilo zaznati takrat povečano število vklopov na vseh segmentih.

Uporabniški avatar
Ahiles
Nadebudnež
Prispevkov: 373
Pridružen: 14. Sep 2007 ob 14:35
T-2: Že imam
Paket: 90/20

Re: Splošna debata o TV programih

Odgovor Napisal/-a Ahiles » 21. Apr 2017 ob 20:08

Še kermu na veliko štekajo HD kanali v Kranju na optiki? Kot bi gledal diapozitive ko je mal več akcije.

Spirit
Faca
Prispevkov: 132
Pridružen: 29. Dec 2006 ob 10:29
T-2: Že imam
Paket: T4 Giga

Re: Splošna debata o TV programih

Odgovor Napisal/-a Spirit » 21. Apr 2017 ob 20:10

rez napisal/-a: In če je t2-ju vseeno, da izgubljajo naročnike, izgublajo ime, ki so si ga ustvarili z leti, je meni tudi,
Točno tako...izgubljajo ime, ki so si ga ustvarili. Pred nekaj leti sem vsakomur intenzivno priporočal T2 in popljuval njihovo konkurenco, danes pa opažam, da so postali tretjerazredni ponudnik.

Letos vsakomur ki me vpraša kje naj vzame internet itd, rečem povsod samo pri T2 ne.


@Ahiles: meni občasno šteka, pa nisem na optiki, sem pa na HD. Včasih čudno šteka ja...ampak to zadnje tedne.

Spirit
Faca
Prispevkov: 132
Pridružen: 29. Dec 2006 ob 10:29
T-2: Že imam
Paket: T4 Giga

Re: Splošna debata o TV programih

Odgovor Napisal/-a Spirit » 21. Apr 2017 ob 20:11

@Mark: ti si zaposlen na T-2 ne?

Uporabniški avatar
Mark
T-2jevec
Prispevkov: 3147
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:37
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO

Re: Splošna debata o TV programih

Odgovor Napisal/-a Mark » 21. Apr 2017 ob 21:43

Da.

cslesce
Navdušenec
Prispevkov: 723
Pridružen: 1. Okt 2011 ob 17:21
T-2: Že imam
Paket: 200/20
Kraj: Kranj

Re: Splošna debata o TV programih

Odgovor Napisal/-a cslesce » 23. Apr 2017 ob 09:52

nik2: preiskave niso nič....

mark: kako delovno mesto na t2? kranj ali lj? :)
Slika

milan58
Znanec
Prispevkov: 85
Pridružen: 9. Okt 2007 ob 19:40
T-2: Že imam
Paket: Telefonija,TV

Re: Splošna debata o TV programih

Odgovor Napisal/-a milan58 » 23. Apr 2017 ob 10:44

Počasi že resno razmišljam o Telemachu.Opažam že nekaj časa da gre T-2 vedno na slabše.

Uporabniški avatar
Mark
T-2jevec
Prispevkov: 3147
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:37
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO

Re: Splošna debata o TV programih

Odgovor Napisal/-a Mark » 23. Apr 2017 ob 11:56

cslesce napisal/-a:mark: kako delovno mesto na t2? kranj ali lj? :)
Tole je še aktualno, za kaj drugega pa nimam podatka.

https://www.t-2.net/novice/postani-del- ... centru-t-2

Odgovori