Splošna debata o TV programih

Vse o T-2 IP televiziji
Odgovori
cicarito
Nergač
Prispevkov: 86
Pridružen: 9. Jul 2012 ob 09:24
T-2: Že imam
Paket: T4

Re: Splošna debata o TV programih

Odgovor Napisal/-a cicarito » 30. Mar 2013 ob 09:05

Vse lepo in prav, vendar še vedno smo brez SK PRIME. Vsi trije preostali večji ponudniki ga imajo (Siol, Telemach,Amis) tako da enostavno ne verjamem da bi bil za T2 predrag. Glede športa je to tako kot bi ti
manjkala ena roka ali vsaj par prstov na njej.Smo hendikepirani glede ponudbe (španska liga, ebel, nba obščasno...) in da moram za to ceno ki jo plačujem za L shemo gledat določene tekme preko streamov je
tudi precej žalostno.

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8484
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Splošna debata o TV programih

Odgovor Napisal/-a kitl » 30. Mar 2013 ob 09:11

Jaz sem pa mnenja, da SK Prime ne more biti predrag za XL shemo saj je, kar dobro zasoljena pa s to potezo bi T2 pridobil ogromno naročnikov XL sheme, ker zdaj jih verjetno ne bo veliko oziroma bodo tisti, ki so že sedaj naročeni na HD in mi, ki imamo majhne otroke tako bi pa še športnike dobili in bi bila mera polna.
Slika


Lp, Kitl

perplexer007

Re: Splošna debata o TV programih

Odgovor Napisal/-a perplexer007 » 30. Mar 2013 ob 09:15

Mogoče pa vseeno bo sk prime s 1.5 pa nas sedaj samo farbajo admini tukaj(twelwe) da ga ne bo. :lol:

Malo se mi cudno zdi da ga nebi blo , ker poznam vsaj 3-4 t2 tehnike ki hodijo po terenu in vsi so mi iskreno dejali, da vedo da sk prime sigurno pride!

Bomo videli....je reku slep. :pivo:

Uporabniški avatar
gigabit
Faca
Prispevkov: 102
Pridružen: 28. Dec 2011 ob 18:06
T-2: Že imam
Paket: T4

Re: Splošna debata o TV programih

Odgovor Napisal/-a gigabit » 30. Mar 2013 ob 09:51

Vprašanje je, če bo SK prime še naprej imel špansko ligo. Zanjo se nampreč močno poteguje Planet TV.

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8484
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Splošna debata o TV programih

Odgovor Napisal/-a kitl » 30. Mar 2013 ob 09:52

Men je čudno, ker je v oglasu pisalo z aprilom prihaja nova XL shema v kateri bodo kanali katere so si uporabniki najbolj želeli. Najbolj željen je bil SK Prime in pa FOX za ostale pa ne vem.
Slika


Lp, Kitl

iaasm
Faca
Prispevkov: 172
Pridružen: 2. Sep 2007 ob 11:19
T-2: Že imam

Re: Splošna debata o TV programih

Odgovor Napisal/-a iaasm » 30. Mar 2013 ob 10:21

Škoda za Tiji.

iaasm
Faca
Prispevkov: 172
Pridružen: 2. Sep 2007 ob 11:19
T-2: Že imam

Re: Splošna debata o TV programih

Odgovor Napisal/-a iaasm » 30. Mar 2013 ob 10:25

Ali se King res podraži kot pravi Kitl? Jaz tega nikjer v napovedih nisem našel. Sta pa L paket in XTV že vključena v ceno King paketa in nobenega ne moreš spremeniti.

matjaz1
Legenda
Prispevkov: 1328
Pridružen: 27. Jul 2007 ob 12:28
T-2: Že imam
Paket: HBO oranžni optimum
Kraj: Novo mesto

Re: Splošna debata o TV programih

Odgovor Napisal/-a matjaz1 » 30. Mar 2013 ob 11:20

perplexer007 napisal/-a:Ne vem jaz kako je zdrugimi ampak jaz sem program bbc world kjer so porocila gor imel vedno, tudi zdaj ga mam v L shemi, lahko naredim tudi screenshot ce treba.
Jaz imam paket King (shema L) in BBC ni v shemi, vedno piše, da moram naročiti še M paket.

Uporabniški avatar
borutz
Navdušenec
Prispevkov: 666
Pridružen: 13. Feb 2007 ob 13:31
T-2: Že imam
Kraj: Spodnja Idrija

Re: Splošna debata o TV programih

Odgovor Napisal/-a borutz » 30. Mar 2013 ob 12:17

ali grejo vsi Foxi v XL paket ali bo obstoječi Life in Crime tudi še zmeraj v L paketu?
Slika

perplexer007

Re: Splošna debata o TV programih

Odgovor Napisal/-a perplexer007 » 30. Mar 2013 ob 12:26

matjaz1 napisal/-a:
perplexer007 napisal/-a:Ne vem jaz kako je zdrugimi ampak jaz sem program bbc world kjer so porocila gor imel vedno, tudi zdaj ga mam v L shemi, lahko naredim tudi screenshot ce treba.
Jaz imam paket King (shema L) in BBC ni v shemi, vedno piše, da moram naročiti še M paket.
Ne mislim Entertainment...ta je kolkor vem posebej od ponudnika Tele nekaj, se ne spomnim. Bbc world kjer so porocila pa mi deluje od kar sem priselz amisa na T2.

Borut: glede na to da bo najnovejši FOX prisoten tudi v L shemi potem ni logike , da bi Crime in Life prestavili v XL shemo.

perplexer007

Re: Splošna debata o TV programih

Odgovor Napisal/-a perplexer007 » 30. Mar 2013 ob 12:39

kitl napisal/-a:Men je čudno, ker je v oglasu pisalo z aprilom prihaja nova XL shema v kateri bodo kanali katere so si uporabniki najbolj želeli. Najbolj željen je bil SK Prime in pa FOX za ostale pa ne vem.

Kitl Romana je enemu napisala tole: T-2 d.o.o. Zdravo Franci, veseli nas, da ste zadovoljni z našimi stortvami. Z veseljem bi vam ponudili program, vendar nam ponudnik pravic tudi tokrat, ko smo želeli obogatiti prog. sheme ni dal ponudbe. Lep pozdrav, Romana

Naa koncu je najverjetneje pozabila dodati ugodne ali sprejemljive ponudbe, ker ponudbo je sigurno dal sportklub! :namrec:

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: Splošna debata o TV programih

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 30. Mar 2013 ob 12:54

Bi rekel, da je bila cena enostavno prevelika...

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8484
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Splošna debata o TV programih

Odgovor Napisal/-a kitl » 30. Mar 2013 ob 13:39

borutz napisal/-a:ali grejo vsi Foxi v XL paket ali bo obstoječi Life in Crime tudi še zmeraj v L paketu?
Treba bo začeti malo bolj brati in kako informacijo poiskati na netu :D Fox Life. Fox Crime in FOX bodo vsi v L shemi in XL.
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
Mark
T-2jevec
Prispevkov: 3147
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:37
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO

Re: Splošna debata o TV programih

Odgovor Napisal/-a Mark » 30. Mar 2013 ob 14:04

gigabit napisal/-a:Vprašanje je, če bo SK prime še naprej imel špansko ligo. Zanjo se nampreč močno poteguje Planet TV.
To se tudi jaz sprašujem, nikjer nisem zasledil zagotovila, da bo SK Prime imel pravice za naprej.

perplexer007 si prepričan glede ponudbe?

perplexer007

Re: Splošna debata o TV programih

Odgovor Napisal/-a perplexer007 » 30. Mar 2013 ob 14:53

Mark saj veš kako je, po moje je sportklub dal eno cifro in od tega ne odstopa! Torej reče se lahko, da ponudbo je dal. :) Očitno ni bila sprejemljiva za T2.

Glede Planet tv pa...upam, da se uresnici to in dobijo špansko ligo, bomo vsaj lahko uživali v HD nogometu, ker kak sportklub v HD v naših shemah definitivno odpade vnaprej povedano.

Odgovori