Podražitve programskih shem

Vse o T-2 IP televiziji
Uporabniški avatar
atepej
Starešina
Prispevkov: 4609
Pridružen: 8. Jan 2013 ob 16:04
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO - FTTH
Kraj: Ravne na Koroškem
Kontakt:

Re: Podražitve programskih shem

Odgovor Napisal/-a atepej » 20. Maj 2013 ob 12:38

TV1 faq.php :beri:
Slika

andrejcekam
Novinec
Prispevkov: 16
Pridružen: 4. Sep 2011 ob 20:47
T-2: Že imam
Paket: t4

Re: Podražitve programskih shem

Odgovor Napisal/-a andrejcekam » 20. Avg 2013 ob 19:08

nemo napisal/-a:
perplexer007 napisal/-a:Rad bi prijel za vrat tistega, ki se je to spomnil in ga zvlekel na silo k meni domov pred hcerkico in naj jo pogleda v žalosten obraz, ko ji bom rekel, da ne bomo imeli XL sheme!! Naj vidi kajje naredil pacient!!!
Oprosti, ampak ti pa rabiš psihiatra! Razumem, da se ljudje jezijo zaradi zapacanega vklopa novih shem, razumem, da ljubitelji živali jamrajo, ker NG wild ni več v shemi L, še marsikaj razumem, ampak da tule razlagaš, da je tvoja hčerka uboga, ker nima XL sheme je pa tako bolano, da ne morem verjet. Ne samo v Afriki, tudi v Sloveniji so otroci, ki niti TV nimajo, ti pa tukaj cepetaš, ker tvoja ne more gledat pop oto. I...t!
Prav o tem sem govoru! Otroci staršev, ki lahko plačajo, gledajo NGW, dugi pa reklame z lila kravico (primer)! V dobi, v kateri je izobrazba tako pomembna, bi morali vsi otroci imeti na voljo vse izobraževalne, dokumentarne programe! Enako za vse, brez razlik, ne pa da otroci bogatih staršev v šolah zasmehujejo revne, češ da so oni in njihovi starši socialni problemi. Zabava za odrasle pa se naj plačuje! Mislim, da je to tako kot mora biti! Tako pa kapital ustvarja novo, neizobraženo delovno silo, ki mu nato celo prikimava, ker dobijo nekaj drobtinic, ki padejo z mize! To se lepo vidi iz prispelih odgovorov! mogoče se je gospod nerodno izrazil, verjemem pa, da je mislil povedati tako! Spoštujem različna mnenja, zato v razgovorih ne omenjam psihiatrov, ker taki razgovori pč niso na nivoju, ki ga ta forum nedvomno zasluži! :jao:

andrejcekam
Novinec
Prispevkov: 16
Pridružen: 4. Sep 2011 ob 20:47
T-2: Že imam
Paket: t4

Re: Podražitve programskih shem

Odgovor Napisal/-a andrejcekam » 20. Avg 2013 ob 19:35

Vas smem vprašati, kdo so administratorji in kakšne so njihove reference?

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9111
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: Podražitve programskih shem

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 20. Avg 2013 ob 19:38

ni prava tema za to vprašanje.

andrejcekam
Novinec
Prispevkov: 16
Pridružen: 4. Sep 2011 ob 20:47
T-2: Že imam
Paket: t4

Re: Podražitve programskih shem

Odgovor Napisal/-a andrejcekam » 20. Avg 2013 ob 19:41

Gospod,Vas smem vprašati zakaj?

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9111
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: Podražitve programskih shem

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 20. Avg 2013 ob 20:11

tema je: Podražitve programskih shem
tvoje vprašanje pa spada v drugo tematiko tega foruma, poišči.

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: Podražitve programskih shem

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 20. Avg 2013 ob 20:26

andrejcekam: lahko si o forumu narediš novo temo. v tem primeru ti tudi jaz napišem kaj.

andrejcekam
Novinec
Prispevkov: 16
Pridružen: 4. Sep 2011 ob 20:47
T-2: Že imam
Paket: t4

Re: Podražitve programskih shem

Odgovor Napisal/-a andrejcekam » 20. Avg 2013 ob 20:43

Če ne morete odgovoriti na to vprašanje, mi vsaj odgovorite, ali podpirate enakost vseh otrok pri izobrazbi in spološni razgledanosti? Se Vam ne zdi, da Vaša firma s cenovno politiko počne ravno nasprotmo?

andrejcekam
Novinec
Prispevkov: 16
Pridružen: 4. Sep 2011 ob 20:47
T-2: Že imam
Paket: t4

Re: Podražitve programskih shem

Odgovor Napisal/-a andrejcekam » 20. Avg 2013 ob 20:46

MrTwelveTrees napisal/-a:tema je: Podražitve programskih shem
tvoje vprašanje pa spada v drugo tematiko tega foruma, poišči.
Še vedno vstrajam pri vprašanju! Kakšne so Vaše reference, da odločate, kaj spada v kakšno temo? Mi zaupate Vašo izobrazbo?

andrejcekam
Novinec
Prispevkov: 16
Pridružen: 4. Sep 2011 ob 20:47
T-2: Že imam
Paket: t4

Re: Podražitve programskih shem

Odgovor Napisal/-a andrejcekam » 20. Avg 2013 ob 20:49

Le čevlje sodi naj kopitar!

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: Podražitve programskih shem

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 20. Avg 2013 ob 20:56

zadnje opozorilo, da se o tem v tej temi ne bomo dopisovali.
Pogoji uporabe foruma poglej si malo to.

andrejcekam
Novinec
Prispevkov: 16
Pridružen: 4. Sep 2011 ob 20:47
T-2: Že imam
Paket: t4

Re: Podražitve programskih shem

Odgovor Napisal/-a andrejcekam » 20. Avg 2013 ob 21:12

slow_slow napisal/-a:andrejcekam: lahko si o forumu narediš novo temo. v tem primeru ti tudi jaz napišem kaj.
Komaj čakam, da mi odpišete! Vendar želim, da vse skupaj ostane v tej temi, ker tudi sodi v njo, ker pojasnjuje komentarje v tej temi! Če me boste premaknili v drugo temo, Vas bo vse skupaj še bolj razgalilo! Toplo Vam priporočam, da tega ne storite, če hočete ohraniti svojo kredibilnost!

andrejcekam
Novinec
Prispevkov: 16
Pridružen: 4. Sep 2011 ob 20:47
T-2: Že imam
Paket: t4

Re: Podražitve programskih shem

Odgovor Napisal/-a andrejcekam » 20. Avg 2013 ob 21:17

Če govorite, da si naj pogledam določene člene, si Vi poglejte, člene, ki govorijo o tem, če je Vaše početje sploh legalno! Še enkrat premislite, če je metoda izločevanja kritičnih prispevkov Vaš način delovanja! S spoštovanjem!

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: Podražitve programskih shem

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 20. Avg 2013 ob 21:20

Prav odgovarjam na tvoj post v temi.
andrejcekam napisal/-a: Prav o tem sem govoru! Otroci staršev, ki lahko plačajo, gledajo NGW, dugi pa reklame z lila kravico (primer)! V dobi, v kateri je izobrazba tako pomembna, bi morali vsi otroci imeti na voljo vse izobraževalne, dokumentarne programe! Enako za vse, brez razlik, ne pa da otroci bogatih staršev v šolah zasmehujejo revne, češ da so oni in njihovi starši socialni problemi. Zabava za odrasle pa se naj plačuje! Mislim, da je to tako kot mora biti! Tako pa kapital ustvarja novo, neizobraženo delovno silo, ki mu nato celo prikimava, ker dobijo nekaj drobtinic, ki padejo z mize! To se lepo vidi iz prispelih odgovorov! mogoče se je gospod nerodno izrazil, verjemem pa, da je mislil povedati tako! Spoštujem različna mnenja, zato v razgovorih ne omenjam psihiatrov, ker taki razgovori pč niso na nivoju, ki ga ta forum nedvomno zasluži! :jao:
Žal je tak kot je, tudi sam bi raje imel v osnovni shemi kak tuj program, kot je NGW vendar je to zaradi zakupljenih pravic nemogoče...
tudi sam se zavedam, da je v današnjem svetu kapital vse... imam sodelavca, ki bi ti napisal celoten esej kako je do tega prišlo in kam to po njegove vodi,
a sam menim, da pač T-2 ne more kanalov dati v neko shemo, če to ne omogočajo finance.

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: Podražitve programskih shem

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 20. Avg 2013 ob 21:25

andrejcekam napisal/-a:Če govorite, da si naj pogledam določene člene, si Vi poglejte, člene, ki govorijo o tem, če je Vaše početje sploh legalno! Še enkrat premislite, če je metoda izločevanja kritičnih prispevkov Vaš način delovanja! S spoštovanjem!
Početje legalno?
Torej, sam sem na forumu prisoten že nekaj časa in prisoten sem bolj kot ne za to,
da je nek red, ter držanje pravil, ki jih je spisal lastnik foruma...
Pač po drugi strani sem pa prisoten, da pomagam, predvsem če ima kak uporabnik foruma težave s storitvami T-2...

Sedaj me prosim pouči o legalnosti mojega udejstvovanja tukaj...

Odgovori