Podražitve programskih shem

Vse o T-2 IP televiziji
andrejcekam
Novinec
Prispevkov: 16
Pridružen: 4. Sep 2011 ob 20:47
T-2: Že imam
Paket: t4

Re: Podražitve programskih shem

Odgovor Napisal/-a andrejcekam » 20. Avg 2013 ob 22:17

Oprostite, ampak iz spoštovanja bom jaz Vas vikal! Stara šola pač! Da malo povem svoje reference; na prvem faksu mi je bil najljubši predmet socialna psihologija, na drugem-tehničnem pa telekomunikacije, tako da vem o čem govorim! Delam na delovnem mestu: moja napaka pomeni tudi 200 mrtvih ljudi, za delo rabim licenco, ki se preverja letno, tako zdravstveno, pa psiholog, psihiater,..itd. Pač, jaz se ne bojim tega povedat! Kar se tiče legalnosti: Porajajo se mnoga vprašanja, če samo pogledam Vaš profil: Kraj; Maribor T-2! Ker vstrajno branite firmo: Ali obstaja utemeljen sum, da je neuradni forum sponzoriran iz sredstev T-2? ITD! Če je to res, potem je Vaše početje legalno, če pa ne, pa nelegalno, ker imate sigurno v pogodbi o zaposlitvi zapisano konkurenčno klavzulo! Ideja, da pomagate uporabnikom T-2 je na videz lepa, vendar, kako naj zaupam administratorjrm, ki so zaposleni na t-2, da delajo v korist uporabnikov. Saj nočem zaostrovat pogovora, so me pa zbodli odgovori nekaterih ljudi v stilu steklih volkov! Divident et impera!, so rekli stari Rimljani! Jaz pa nočem bit ovca in služit kapitalu, saj to početje vodi v upore ljudstva prej, ko slej. Že zaradi svojih otrok! Mimogrede, na omari imam originalno granitno kocko iz MB z napisom GOTOF SI.

andrejcekam
Novinec
Prispevkov: 16
Pridružen: 4. Sep 2011 ob 20:47
T-2: Že imam
Paket: t4

Re: Podražitve programskih shem

Odgovor Napisal/-a andrejcekam » 20. Avg 2013 ob 22:24

Pa še nekaj, sem uporabnik T-2 od leta 2005, tako da poznam zgodovino ustanovitve firme, kdo je stal za njo, kakšne so bile tedaj reklame,..itd, tako da tudi jaz nisem začetnik,

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9093
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: Podražitve programskih shem

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 20. Avg 2013 ob 22:28

predlagam da temo nadaljujes tukaj: viewforum.php?f=6

ker tvoje pisanje ni pod tematiko: podražitev programskih shem.

andrejcekam
Novinec
Prispevkov: 16
Pridružen: 4. Sep 2011 ob 20:47
T-2: Že imam
Paket: t4

Re: Podražitve programskih shem

Odgovor Napisal/-a andrejcekam » 20. Avg 2013 ob 22:47

Sem Vam že povedal! Iz spoštovanja do Vas, Vas vikam! Stara šola pač! To pisanje vsekakor sodi v to temo! Povejte mi. na osnovi česa ste se tako odločili? Obrazložite vsem! T-2 se je včasih hvalil v raklamah, daje najbolj prijazen do uporabnikov, najcenejši, najbolj moralen, skrbi za otroke, njihovo izobraževanje (izjava škofovske konference),..itd! Vprašanje: Ali ni podražitev programskih shem in s tem posledično omejevanje dostopa otrokom (starši varčujejo) do programov dokumentarne in izobraževalne narave stvar te teme? Meni se zdi, da je! Pa Vam?

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: Podražitve programskih shem

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 20. Avg 2013 ob 22:52

Torej Maribor T-2--- delam na T-2(od 3.1.2007) in živim v kraju Maribor...
Da še te sam dam nekaj sam sem celotno računalniško obarvan kar se tiče znanja,
res uspešno sem samo končal en študij(med delom na T-2), vendar nameravam zraven dokončane multimedije se nadalje izobraževat v parih zadevah...
je pa res da na preverjanje znanja ne hodim, hodim samo na dopolnjevanje znanja...

moje delo, hja ravno zaradi pogodbe, ki jo imam ne smem govoriti o tem...

Financiranje foruma lahko obrazloži Komar... vem pa, da je pred leti bilo s strani T-2 dovoljeno uporaba barv in imena.

Ni samo ideja o pomoči uporabnikom foruma, no vsaj ne z moje strani... poskušam ideje, graje, pohvale prenesti na prava ušesa, da je kak napredek.
Če ima uporabnik foruma težave s storitvami, tudi lahko kaj pomagam... delo je povsem prostovoljno...
to je način dela tega foruma...

Določene pritožbe,bolje rečeno zlivanje misli na ta forum, pa enostavno moramo moderirat, saj želimo ostalim uporabnikom foruma omogočiti pomoč, ki jo nudimo že nekaj let preko le tega foruma.

T-2 ni več pod okriljem cerkve ampak v privat rokah, zato se je tudi poslovanje v zadnjih 2 letih spremenilo...

p.s.: Pa se opravičujem, če mogoče moje pisanje ni na nivoju.
Kakor se tudi opravičujem za smetenje te teme.

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: Podražitve programskih shem

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 20. Avg 2013 ob 23:00

In tukaj lahko podam samo svoje mnenje na določene stvari, ki jih uporabniki foruma napišejo...
Vse ostalo je bolje, da se povpraša direkt T-2, preko uradnih poti...

Podražitve, kako jih naj komentiram... če jih ne bi bilo dvomim da bo T-2 še obstajal.

Kar si napisal je dobro, sem pogledal shemo in bi res lahko bil kak dokumentarec med prvotno shemo.

andrejcekam
Novinec
Prispevkov: 16
Pridružen: 4. Sep 2011 ob 20:47
T-2: Že imam
Paket: t4

Re: Podražitve programskih shem

Odgovor Napisal/-a andrejcekam » 20. Avg 2013 ob 23:52

Poslal sem še dva odgovora, pa jih ni na temi. Jih je kdo prestavil? Slow_slow, KOnčno nekdo, ki uporablja dialog, namesto monologa! Kapo dol! Pozrav v Maribor!

Uporabniški avatar
nemo
Starešina
Prispevkov: 1591
Pridružen: 30. Avg 2007 ob 15:58
T-2: Že imam
Paket: t4 tera na optiki

Re: Podražitve programskih shem

Odgovor Napisal/-a nemo » 21. Avg 2013 ob 10:51

andrejcekam napisal/-a:Vprašanje: Ali ni podražitev programskih shem in s tem posledično omejevanje dostopa otrokom (starši varčujejo) do programov dokumentarne in izobraževalne narave stvar te teme? Meni se zdi, da je! Pa Vam?
Vprašanje: ali ni to, da je za dostop do interneta in gledanje TV potrebno plačati, tudi omejevanje dostopa otrokom in ali ni to, da je treba knjige v knjigarni plačati, tudi omejevanje dostopa otrokom in - za na konec - ali ni to, da hrana v trgovini stane, tudi krivično do revnih otrok (in odraslih)?

Ne vem, zakaj motoviliš kot mačka okrog vrele kaše, namesto, da bi direktno povedal: kapitalizem je krivičen, ker ga poganja profit, ukinimo ga in dajmo vsakemu po njegovih potrebah. To, da bi samo t2 otrokom zastonj omogočal ogled ngw (starši pa bi morali zraven mižat), je namreč mnogo premalo.
Plačaš 100, dobiš 90.

gr
Navdušenec
Prispevkov: 529
Pridružen: 15. Apr 2007 ob 11:15
T-2: Že imam
Paket: T4 20M, 2xTV, Patton
Kraj: Obalala

Re: Podražitve programskih shem

Odgovor Napisal/-a gr » 21. Avg 2013 ob 17:08

Ko dobijo otroci svoje živalce na ngwild bi lahko prosto dostopne naredili še xxx programe. ;)

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: Podražitve programskih shem

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 22. Avg 2013 ob 11:53

andrejcekam napisal/-a:Poslal sem še dva odgovora, pa jih ni na temi. Jih je kdo prestavil? Slow_slow, KOnčno nekdo, ki uporablja dialog, namesto monologa! Kapo dol! Pozrav v Maribor!
Če jih več ni so bi ocenjeni kot neprimerni...

Jaz bi pa rad, da ima RTV slovenija kaj bolj izobraževalno naravnanega... toliko kot oni dobijo denarja, bi lahko naredili kaj pametnega, ne samo imeli veliko število zaposlenih ;)

Uporabniški avatar
RobertM
Moderator
Prispevkov: 2347
Pridružen: 24. Dec 2006 ob 12:51
T-2: Že imam
Paket: Oranžni optimum BRO FTTH
Kraj: Okolica Tolmina

Re: Podražitve programskih shem

Odgovor Napisal/-a RobertM » 22. Avg 2013 ob 19:02

Kar je napisal "slow_slow" (neuradnik) in pred tem čisto navadna uporabnika foruma in storitev "nemo" in "gr" mora biti jasno vsakemu :namrec:

Kar se tiče podražitev - vse stvari se dražijo pa naj gre na bolje ali na slabše. Pri T-2 se trudimo, da bi šle na boljše in to že od začetka delovanja družbe.
Včasih se za posameznika zdi, da je ob podražitvi dobil manj kot je pričakoval - če povprašaš soseda je dobil ogromno več. Osebno se mi zdi neumno dodajanje športnih programov saj jih sploh ne gledam - o temu ne bi več razpravljal saj je na forumu preveč nasprotnikov mojega mnenja saj jim futsbal in ostali športi ogromno pomenijo.

Podražitev ?
Je avtor napisal pritožbo na mlekarno od katere kupuje mleko ?
Pa na peka od katerega kupuje kruh ?
Elektro in Komunala tudi nekaj dražita ?
Pa na založbo od katere prav v teh dneh kupuje učbenike in zvezke za "brezplačno šolstvo" ?

To so nekatere nujno potrebne stvari katere človek potrebuje za preživetje :namrec:
Ker smo pri otrocih - zakaj potrebujejo XY programov na drugemu TVju ?
Da so tiho, ko "stari" gleda futsbal in mati španske limonade ???
Pri taki familiji je nekaj hudo narobe !
Otroke se v prostemu času pelje v naravo ogledat "national geographic" LIVE, da sploh vedo, da živijo v Sloveniji in ne v USA :namrec:
Enako velja za "animal planet" LIVE :namrec:
Če pa jih zanima futbal jih pelješ na igrišče in jim pokažeš kakšno finto v driblanju LIVE !

Na uboge otroke, ki so prikrajšani zaradi podražitve se lahko sklicuje samo slabič :namrec:
Otroka namesto, da bi mu nudil pristne dobrine, ki mu bodo pomagale tudi v nadaljnjenu življenju postavi pred TV in sine uči se pa bodi tiho :aa:



Evo, kaj ti nudi naša vlada za ceno XXl paketa: http://www.rtvslo.si/slovenija/rtv-pris ... vra/309290
Piši jim in povprašaj, kdaj se bo izboljšala programska shema in kdaj bo izginil logo "Znova" pri večini oddaj, ki sem jih spremljal že v otroštvu :namrec:
L.P.Robert
Pred zagonom jezika vklopi možgane !

Slika
Slika

Uporabniški avatar
martis
Nadebudnež
Prispevkov: 493
Pridružen: 18. Nov 2010 ob 11:17
T-2: Že imam
Paket: T4 GIGA optika
Kraj: Slovenska Bistrica

Re: Podražitve programskih shem

Odgovor Napisal/-a martis » 10. Sep 2013 ob 14:06

BRAVO RobertM!!! :car:

Odličen odgovor na filozofsko driblanje človeka, katerega stavek
...na prvem faksu mi je bil najljubši predmet socialna psihologija..
pove vse. Težko prenašam ljudi, ki jim je najlepša stvar v življenju dlakocepiti za vsako stvar v neskončnost. :jao:
Očitno si zadel žebljico na glavico, glede na tišino, ki je nastala (ali pa ste ga zbrisali :twisted: )

tomko036
Faca
Prispevkov: 193
Pridružen: 27. Mar 2007 ob 18:04
T-2: Že imam
Paket: Oranžna svetloba
Kraj: Kranj

Re: Podražitve programskih shem

Odgovor Napisal/-a tomko036 » 10. Sep 2013 ob 17:56

Pohvale RobertuM! :pivo: :rtmT2:
Lep odgovor. :plosk:
Obstajajo tudi taki ljudje, ki morajo dlakocepiti in bluziti, če na nek način pogledaš vse skupaj, on s kritiko spodbuja T2, da bo še boljši, imel več ponudbe, boljšo programsko shemo... :hmm: :hudicek: :hudicek:

Odgovori