Šport TV HD

Vse o T-2 IP televiziji
Odgovori
Uporabniški avatar
nemo
Starešina
Prispevkov: 1591
Pridružen: 30. Avg 2007 ob 15:58
T-2: Že imam
Paket: t4 tera na optiki

Re: Šport TV HD

Odgovor Napisal/-a nemo » 25. Feb 2014 ob 10:25

diNero napisal/-a:
nemo napisal/-a:Mogoče pa je tako zato, ker večina nima časa 24 ur na dan gledati fuzbala ali pa nas to niti ne zanima?
a vseeno imate čas za nevmesne komentarje na forumih v temah, ki vas očitno ne zanimajo... :nevem:
Zanimivo: meni pa se je zdelo, da je komentar zelo na mestu. Včasih namreč pomaga, če na svet ne gledaš samo s svojimi očmi, ampak se poskusiš vživeti v razmišljanje drugih. In kot si samo ugotovil se zelo zdi, da večina ne čuti nekega silnega pomanjkanja športnih programov.

@cicarito: verjamem, jaz bi tudi včasih pogledal Olimpijo v EBEL, če bi imeli SK3. Ampak stvari je pač treba dat na tehtnico: če te pomanjkanje športnih programov res tako zelo moti, bo treba razmišljati o drugem ponudniku, ker T2 očitno ne misli pristati na pogoje, ki jih postavljata SK in Šport TV. Vsaj ne zelo hitro. Meni je to prav, ker tv malo gledam in teh programov ne pogrešam tako zelo, da bi jih bil pripravljen dodatno plačati, tebi mogoče ne.
Plačaš 100, dobiš 90.

cicarito
Nergač
Prispevkov: 86
Pridružen: 9. Jul 2012 ob 09:24
T-2: Že imam
Paket: T4

Re: Šport TV HD

Odgovor Napisal/-a cicarito » 25. Feb 2014 ob 11:21

nemo Napisal/-a:Mogoče pa je tako zato, ker večina nima časa 24 ur na dan gledati fuzbala ali pa nas to niti ne zanima?

nemo- ne gre toliko za to koliko kdo gleda tv ali šport, menim pa da bi si za ceno ki jo plačujem za XL HD lahko pogledal tisti športni dogodek ki bi si ga v tistem trenutku pač želel pogledat(predvsem mislim tukaj na EBEL, pa rokometno ligo prvakov,špansko nog.ligo...) tako pa smo v SLO edino pri T2 prikrajšani za ta "privilegij" in si moraš potem če želiš gledat posnetke na 1-ki in 2-ki :grr:

diNero
Faca
Prispevkov: 117
Pridružen: 29. Jan 2014 ob 12:49
T-2: Že imam

Re: Šport TV HD

Odgovor Napisal/-a diNero » 25. Feb 2014 ob 11:29

nemo napisal/-a:Zanimivo: meni pa se je zdelo, da je komentar zelo na mestu. Včasih namreč pomaga, če na svet ne gledaš samo s svojimi očmi, ampak se poskusiš vživeti v razmišljanje drugih. In kot si samo ugotovil se zelo zdi, da večina ne čuti nekega silnega pomanjkanja športnih programov.
prvo kot prvo, jst še vedno trdim, da komentar ni na mestu, zato ker tudi jst ne hodim v temo SciFi, BBC itd., in govorim kako nimam časa in imam bolj pomembne stvari za počet kot gledat dokumentarce in podobno.

a kot drugo, da se ne čuti pomanjkanja ŠK3 in ŠTV3 se pa globoko motiš, problem je le v tem, da 1/2 so starejši, ki nimajo znanja ali volje se ukvarjati s tem, druga polovica pa ve da z glavo skozi zid ne more in da enostavno nima smisla se boriti proti kapitalu, potem pa nas je tu 0,00001%, ki malo težimo, ravno toliko da ne pozabijo kakšni šalabajzerji so... :) :)

p.s.: ti dam še en primer "z glavo skozi zid ne gre", Š1 HD in Š2 HD sta se zatikala dober mesec, prijavil ničkolikokrat na HD, in potem v zadnjem poizkusu še na forum in vedno isti odgovor da je vse OK, medtem ko so še drugi forumaši potrdili ta problem... kaj narediti? in vi bi Š3, a še prva dva ne morejo porihtati... (nisem preveril že par dni, a verjamem da je stanje isto)..

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8484
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Šport TV HD

Odgovor Napisal/-a kitl » 25. Feb 2014 ob 12:28

Še vedno bo pa več učinka, če se za športne kanale "teži" na FB strani ali preko email naslova info@t-2.net. Ko sem jaz za FOX težil so vsak dan dobili en moj mail s tem vprašanjem in najman eno objavo na FB strani.
Slika


Lp, Kitl

diNero
Faca
Prispevkov: 117
Pridružen: 29. Jan 2014 ob 12:49
T-2: Že imam

Re: Šport TV HD

Odgovor Napisal/-a diNero » 25. Feb 2014 ob 13:09

ravno to govorim UČINKA NI v nobenem primeru. rinemo z glavo skozi zid ali na forumu, ali mailu, ali FB-ju. lahko dobijo milijon pritožb, dokler njihova računica laufa je vse zaman. ko pa bo na tak ali drugačen način padel profit in bo rešitev dvig le tega vklop Š3 ali SK3, bodo pa čudežno s ponudnikom prišli skupaj. da ne bo pomote, kljub mojemu teženju vsaj približno vem kako stvari laufajo in tudi vem kaj pomeni beseda "neuradni" forum, in da ne bom nič dosegel, a vsaj lahko rečem da sem poizkusil :oops: :oops:

sakrabolt
Znanec
Prispevkov: 85
Pridružen: 18. Sep 2011 ob 20:41
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO

Re: Šport TV HD

Odgovor Napisal/-a sakrabolt » 25. Feb 2014 ob 13:31

Pol se pa dajmo zmenit in dejmo težit vsak dan z mejli ter objavi na T2. Mogoče bomo vsaj zvedeli, kako kaže. Ta ignoranca do nas uporabnikov je že presegla vse meje. Nismo vredni niti toliko, da bi nas vsaj kdaj obvestili, če se sploh dogovarjajo. :grr:

cicarito
Nergač
Prispevkov: 86
Pridružen: 9. Jul 2012 ob 09:24
T-2: Že imam
Paket: T4

Re: Šport TV HD

Odgovor Napisal/-a cicarito » 25. Feb 2014 ob 13:38

Jst sem že začel na njihov ele. naslov preostali dajte pa še na facebook (jst ga nimam) :grr:

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8484
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Šport TV HD

Odgovor Napisal/-a kitl » 25. Feb 2014 ob 13:52

Ker drugače na FB profilu ni kakega velikega nezadovoljstva opazit glede na to, da teh kanalov ni.
Slika


Lp, Kitl

sakrabolt
Znanec
Prispevkov: 85
Pridružen: 18. Sep 2011 ob 20:41
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO

Re: Šport TV HD

Odgovor Napisal/-a sakrabolt » 26. Feb 2014 ob 16:06

Tak je bil odgovor od T2 na moje vprašanje, kdaj bomo dobili športne programe:

Spoštovani,
radi bi vas obvestili, da trenutno nimamo informacij o vključitvi omenjenih programov v naše programske sheme. V kolikor jih bomo dodali,
bomo vse naročnike o tem obveščali preko naše spletne strani in spletnega portala Facebook.

Hvala za razumevanje.
Za dodatne informacije smo vam vedno na voljo. Veseli bomo vašega sporočila.

:jao:

Gianni8
Nergač
Prispevkov: 104
Pridružen: 9. Feb 2014 ob 21:34
T-2: Že imam
Paket: T4 MEGA + XL shema

Re: Šport TV HD

Odgovor Napisal/-a Gianni8 » 26. Feb 2014 ob 17:13

sakrabolt:

tale odgovor ni nic novega. Namrec ta isti odgovor uporabljajo konstantno na bilo katero vprasanje ki ga nekdo postavi na facebooku!

Kot robotki.

Uporabniški avatar
KoMar
Administrator
Prispevkov: 3979
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 11:43
T-2: Že imam
Paket: 100/10 FTTH

Re: Šport TV HD

Odgovor Napisal/-a KoMar » 26. Feb 2014 ob 17:44

A ni dovolj dober odgovor? Razlagajte si ga kot "NE".

Uporabniški avatar
nemo
Starešina
Prispevkov: 1591
Pridružen: 30. Avg 2007 ob 15:58
T-2: Že imam
Paket: t4 tera na optiki

Re: Šport TV HD

Odgovor Napisal/-a nemo » 26. Feb 2014 ob 21:26

Ali pa: "Ko (in če) bomo podpisali pogodbe, vas bomo obvestili, prej pa (morebitnih) pogajanj seveda ne bomo javno komentirali, ker si s tem lahko poslabšamo pogajalsko pozicijo." :)
Plačaš 100, dobiš 90.

Uporabniški avatar
KoMar
Administrator
Prispevkov: 3979
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 11:43
T-2: Že imam
Paket: 100/10 FTTH

Re: Šport TV HD

Odgovor Napisal/-a KoMar » 26. Feb 2014 ob 21:27

Ej, ej, v podpisu maš napisano, da te nič ne moti :P

webmaher
Starešina
Prispevkov: 2336
Pridružen: 8. Okt 2009 ob 10:30
T-2: Še nimam
Paket: Telesmeh
Kontakt:

Re: Šport TV HD

Odgovor Napisal/-a webmaher » 26. Feb 2014 ob 22:21

saj ga nič ne moti, more pa na vsake toliko mal jamrat :-)
Sony 65XE9005 z EON box, HTPC 4k HDR
Kodi 20 Nexus, Plex+a4k+umbrella

Uporabniški avatar
nemo
Starešina
Prispevkov: 1591
Pridružen: 30. Avg 2007 ob 15:58
T-2: Že imam
Paket: t4 tera na optiki

Re: Šport TV HD

Odgovor Napisal/-a nemo » 26. Feb 2014 ob 22:29

Res me ne in nič ne jamram, samo pojasnjujem. Resno: kateri ponudnik pa bo med pogajanji na FB razlagal, kaj se dogaja? In tudi če pogajanj ni, najbrž ne bo na veliko razlagal, da se nič ne dogaja? Da pa bi kaj obljubljal, dokler se ne zmeniš, bi bilo pa sploh trapasto.

Spraševat, ali bo in kdaj bo, torej nima smisla, če hočeš konkreten odgovor, je pa lahko oblika pritiska na ponudnika.
Plačaš 100, dobiš 90.

Odgovori