Kvaliteta slike

Vse o T-2 IP televiziji
Odgovori
proxiel
Začetnik
Prispevkov: 1
Pridružen: 8. Dec 2013 ob 19:15
T-2: Že imam
Paket: t3 giga

Kvaliteta slike

Odgovor Napisal/-a proxiel » 8. Dec 2013 ob 21:06

Pozdravljeni!

Prejšnji teden so mi priklopili paket t3 mega (10/1 internet, tv progr. shema L, telefon). Televizor je Philips 47" 5038k, motorola vip 1003 je nanj povezana s hdmi kablom. Internet dela ok, telefona ne uporabljam. V nastavitvah motorole imam nastavljeno 1080p, format slike 16:9 (v bistvu je vse eno ali je na 517, 720, 1080, bistvene razlike ne opazim). Kvaliteta slike je zelo slaba,... kot bi gledal slabo zripan divx,... Logotipov programov se občasno ne da razbrati. Občasno se zgodi da slika "zalagira", istočasno se slišijo piski. Prej sem imel kabelsko tv, torej preko navadnega antenskega kabla in je bila kvaliteta slike, po mojem mnenju, boljša. Poleg tega me zanima, ali bi moral dobiti kateri drugi IPTV sprejemnik, saj mi ne predvaja nobenega od HD programov (SLO1 HD, SLO 2 HD, Planet HD,....)? Mislim da mi pri teh programih izpiše nekaj v smilslu "da je za ogled teh programov potreben drugi sprejemnik" (točnega izpisa se žal ne spomnim, trenutno nisem doma). Če pogledam na servisnih straneh, sem naročen na programsko shemo L, torej bi ti programi (HD), morali delovati.

Prosim za pomoč in nasvete,....

Uporabniški avatar
Malkec
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 3073
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:24
T-2: Že imam
Paket: T4 TERA 100/20 FTTH
Kraj: Maribor

Re: Kvaliteta slike

Odgovor Napisal/-a Malkec » 8. Dec 2013 ob 22:18

Pošlji mi podatke o priključku na ZS. Bom preveril če je vse ok nastavljeno.

Odgovori