Seznami predvajanj (M3U) + EPG + Logotipi - IPTV, Kodi, Tano

Vse o T-2 IP televiziji
Odgovori
Uporabniški avatar
THJ
Navdušenec
Prispevkov: 713
Pridružen: 26. Jun 2014 ob 09:56
T-2: Že imam

Seznami predvajanj (M3U) + EPG + Logotipi - IPTV, Kodi, Tano

Odgovor Napisal/-a THJ » 29. Sep 2014 ob 11:05

T2 ima eno super možnost in sicer spremljanje TV kanalov (na katere si naročen!) preko alternativnih poti in ne izključno preko STB vmesnika. Mnogi tega ne potrebujejo, ker jim je dovolj, da se doma vsedejo na kavč in ogledajo svoj najljubši kanal na velikem televizorju. Nekateri, tako kot sem jaz, pa za to nimamo časa in ker smo geeki po duši iščemo drugačne poti za hiter ogled TV vsebine na tablici, telefonu, oz. kjerkoli že v danem trenutno si.

Doma imam Asus RT-N16 roter in na njemu tečem udpxy (Multicast->HTTP proxy) preko katerega lahko spremljam TV kanale samo z uporabo pravilnega seznama kanalov (playlist v M3U formatu). Kako si to postavit je dovolj razloženo na forumu in ne bo razlagal v tej temi. Fokus te teme bo samo o seznamih predvajanja in njihovi uporabi.

Za začetek je dovolj, da vemo IP številko kanala in vrata (port). Ampak to ni dovolj, če želimo še lep logotip, spored, skupine, jezik, oz. vse ostalo kar M3U seznami omogočajo. Vsak program s katerim lahko spremljamo kanale preko seznamov pa jih procesira malce drugače.

Zato je najbolje da imamo za vsak program svoj seznam, ki je prirejen le zanj. Upravljanje s takšnimi seznami zna biti težavno, sploh če je veliko sprememb. Vsak si pa tudi želi po svoje narediti vrstni red in pa oblikovati skupine. Zato sem napisal program s katerim lahko enostavno urejam kanale in jih na koncu izvozim v M3U sezname prirejene za štiri najbolj pogoste programe, ki jih uporabljam. To je IPTV (Pro) aplikacija za Androida, IP-TV Player za Windows, Tano Player za Windows/OSX/Linux in pa XBMC/Kodi za skoraj vse operacijske sisteme.

Podatke za vsak kanal sem spravil v bazo in poleg IP številke dodal še zaporedno številko kanala, polni naziv, EPG ID za povezavo s XMLTV datoteko, ime skupine, jezik kanala, datoteko z logotipom in polje s katerim določim če je kanal televizijski ali radijski.

Vse to sem ročno izpolnil glede na podatke iz tv2go spletne aplikacije. Tam sem dobil tudi skoraj vse logotipe za TV kanale. Končni rezultat je takšna stran:

Slika

Ker pa ima vsak program svoje možnosti procesiranje M3U seznamo sem izdelal še okno z nastavitvami:

Slika

Program še ni do konca spisan. Rad bi dodal še precej stvari in optimiziral predno ga izdam tu na forumu. Zato zaenkrat objavljam samo seznam kanalov, ki sem jih iz tega programa izvozil in prosim, če jih lahko kdo potestira.

V priponki je zadnji izvožen seznam brez Proxy naslova. Če uporabljajte proxy potem z notepadom ali kakšnim drugim urejevalnikom besedilni datotek zamenjajte "udp://@" s "http://1.2.3.4:1234/udp/", če imate proxy strežnik na IP naslovu 1.2.3.4 in vratih 1234. V zip datoteko so seznami za štiri programe z MPEG2 in MPEG4 IP številkami:

t2_android_mpegX.m3u - za IPTV (Pro) Android predvajalnik

t2_iptvplayer_mpegX.m3u - za IP-TV Player windows aplikacijo

t2_multicasttv_mpegX.m3u - za mojo verzijo MulticastTV programa

t2_tano_mpegX.m3u - za Tano Player

t2_xbmc_mpegX.m3u - za XBMC/Kodi predvajalnik

t2_mediaportal_mpegX.m3u - za MediaPortal aplikacijo
2016.04.13.mpeg4_mpeg2.zip
2016.04.13 - MPEG2 in MPEG4 v2
(117.92 KiB) Prenešeno 11327 krat
2016.04.06.mpeg4_mpeg2_v2.zip
2015.04.06 - MPEG2 in MPEG4 v2
(113.54 KiB) Prenešeno 1716 krat
2016.02.03.mpeg4_mpeg2.zip
2015.02.03 - MPEG2 in MPEG4
(117.41 KiB) Prenešeno 2361 krat
2015.11.16.mpeg4_mpeg2.zip
2015.11.16 - MPEG2 in MPEG4 - brez Proxy
(117.09 KiB) Prenešeno 3126 krat
2015.11.06.mpeg4_mpeg2.zip
2015.11.06 - MPEG2 in MPEG4 - brez Proxy
(115.41 KiB) Prenešeno 1276 krat
2015.11.03.mpeg4_mpeg2.zip
2015.11.03 - MPEG2 in MPEG4 - brez Proxy
(115.6 KiB) Prenešeno 1064 krat
2015.07.24.mpeg4_mpeg2.zip
2015.07.24 - MPEG2 in MPEG4
(105.71 KiB) Prenešeno 2589 krat
2015.07.23.mpeg4_mpeg2.zip
2015.07.23 - MPEG2 in MPEG4
(105.7 KiB) Prenešeno 1113 krat
2015.05.08.mpeg4_mpeg2.zip
2015.05.08 - MPEG2 in MPEG4 - brez Proxy
(106.27 KiB) Prenešeno 2992 krat

Povezava do vseh logotipov, če jih kdo želi imeti lokalno: 2016-04-13 - Logotipi.zip (9,8MB)

Temo bo sproti dopolnjeval glede na čas, ki ga bom našel. Pod to objavo sem si rezerviral še nekaj objav, kjer bo objavljal spremembe in podrobne vodiče za uporabo seznamov v pozameznem programu. Za tipkarske napake s opravičujem. Jih bom tudi sproti popravljal. Zahvala gre vsem, ko so sezname do sedaj stestirali, predvsem pa kibtu-ju za pomoč pri radijskih kanalih ter logotipih, oyoy-ju za osnovni M3U seznam in webmaher-ju za njegovo nepogrešljivo XMLTV datoteko s sporedi.

Če kdo najde napako v seznamu naj to javi tu. Bom popravil v bazi, jih izvozil in objavil popravke v tej temi. Predlogi in komentarji so dobrodošli. Donacije za topel čaj ali kavo in poleti hladno pivo so tudi več kot dobrodošle :pivo: (Paypal).
Zadnjič spremenil THJ, dne 13. Apr 2016 ob 08:29, skupaj popravljeno 60 krat.
Slika

Uporabniški avatar
THJ
Navdušenec
Prispevkov: 713
Pridružen: 26. Jun 2014 ob 09:56
T-2: Že imam

Re: Seznami predvajanj (M3U) + EPG + Logotipi - IPTV, XBMC,

Odgovor Napisal/-a THJ » 29. Sep 2014 ob 11:06

Spremembe:

2016-04-13:
  • - spremembe EPG kod
    - dodani novi kanali (HBO 3, Planet Earth, ...
2016-04-06:
  • - spremembe EPG kod
2016-02-03:
  • - spremembe EPG kod
2015-11-16:
  • - dodani manjkajoči kanali v HD720 kvaliteti
2015-11-06:
  • - popravljene EPG kode za nekatere kanale
2015-11-03:
  • - popravljene EPG kode za nekatere kanale
    - dodani Cinestar in Sportklub 3+ kanali
    - dodani vsi HD kanali v 720 ločljivosti
    - dodan kanal NickJr
    - odstranjeni nedelujoči kanali
    - ...
2015-07-24:
  • - popravljene EPG kode za nekatere kanale
2015-07-23:
  • - odstranjeni nedelujoči kanali Dom Kino, Moj TV, Muzika, TV 5 Europe, Vremya, RBC TV, Blue Hustler, Private TV
    - dodani kanali V živo, TRT, Dr. Fit, Woman, Astra 3D Demo, TV 8, TNT Comedy
    - popravek kategorij za kanale Al Jazeera Balk in Vaš kanal
2015-05-08:
  • - dodane epg kode za vse albanske Tring kanale
2015-05-07:
  • - poenoteni jeziki za vse kanale
    - preimenovanje kanalov z uradnimi imeni
    - dodani vsi manjkajoči logotipi
2015-04-29 v4:
  • - odstranjen kanal Nova TV iz MPEG2 seznama
    - odstranjena kanal i-Concerts HD
    - odstranjena kanal Ginx
    - zamenjan naziv kanala RTL+ v RTL Living (popravljen tudi spored in logotip)
    - popravljena IP številka za POP Kino in POP OTO v MPEG4 seznamu
    - dodan kanal Medical Channel
    - preimenovan kanal Fight Channel v Fight Sports
    - dodani ProPlus HD kanali v MPEG2 in MPEG4 sezname
2015-03-06:
  • - dodan kanal Big Brother v MPEG2 in MPEG4 sezname
2015-01-04:
  • - dodan kanal Nova TV v MPEG2 sezname
2015-01-03:
  • - popravljena IP številka za MPEG2 kanal Šport TV 3
    - dodan kanal Da Vinci Learning
2014-12-30:
  • - popravljene IP številke za športne kanale v MPEG2 seznamu
    - dodan nov MPEG4 in MPEG2 seznam za program MediaPortal na željo uporabnika
2014-12-26:
  • - odstranjena EPG koda za kanal TVM
    - dodani kanali Fight Channel, Fight Channel HD, TV Komenda, Šport TV 3 in Šport TV 3 HD
2014-12-16:
  • - odstranjena EPG koda za kanal H2O
2014-12-06:
  • - odstranjeni nedelujoči kanali TV Primorka, Da Vinchi Learning, Dance Tripin, Kohavision, Gostilna 24/7, Playout 7, Playout 7 HD, Astra HD Promo, Brazzes TV Europe
    - popravljene IP številke za POP Oto, POP Kino in POP Brio
    - zamenjava imena kanala iz MGM na AMC
2014-11-05:
  • - zamenjava ID kod pri kanalu Alfa TV
    - popravek seznamov za XBMC/Kodi, sedaj lepo ločuje TV in radijske kanale
2014-10-30:
  • - popravki EPG kod, da delujejo s sporedom dodanim 30.10.2014 okrog 22:00 ure
2014-10-29:
  • - popravljeni nazivi za podvojeno ime kanalov Alfra TV
    - sprememba EPG kod; kdor želi še naprej uporabljal webmaherjev EPG naj uporabi sezname iz dne 2.10.2014
    - dodani seznami za uvoz v mojo verzijo programa MulticastTV
2014-10-02:
  • - popravljen logotip za kanal MRT SAT (kibtu)
    - dodan nov kanal Playout 7 in Playout 7 HD ter generičen logotip zanj
    - popravljeni atributi v seznamu zaradi nedelovanja številčenja in boljši kompatibilnosti s programi
2014-10-01:
  • - popravljeni nazivi kanalov za K::CN 1, 2 in 3
    - popravljen naziv logitipa za kanal Super One HD
    - zamenjani vsi logotipi (large in small) s kvadratnimi od uporabnika kibtu
    - zaradi poenotenja odstranjeni transparentni logotipi
2014-09-30:
  • - popravljeni nazivi kanalov in logotipi za MRT 1, MRT 2 in MRT Sobraniški Kanal
    - popravljene EPG kode za HRT 1, HRT 2, Sportklub 1 in Sportklub 2
2014-09-29:
  • - izdani prvi javni seznami brez Proxy naslova za MPEG4 in MPEG2
    - dodan vodič za Tano Player, XMBC in IPTV za Android
Zadnjič spremenil THJ, dne 13. Apr 2016 ob 08:29, skupaj popravljeno 42 krat.
Slika

Uporabniški avatar
THJ
Navdušenec
Prispevkov: 713
Pridružen: 26. Jun 2014 ob 09:56
T-2: Že imam

Re: Seznami predvajanj (M3U) + EPG + Logotipi - IPTV, XBMC,

Odgovor Napisal/-a THJ » 29. Sep 2014 ob 11:06

Navodila za uporabo v programih:

IPTV (Pro) Android:

Sam uporabljam Pro verzijo brez reklam. Program je vreden tistih nekaj €. Z avtorjem tudi lepo sodelujem. Naredil sem slovenski prevod programa in na mojo željo je dodal XMLTV podporo preko zunanjega URL naslova. Program sam ne zna direktno predvajat vsebine ampak je samo posrednik med M3U seznamom in predvajalnikom. Kateri predvajalnik boste uporabili je vaša izbira. Samo uporabljam VLC za Androida, ker najlepše prikazuje podnapise in je najbolj stabilen.

Ko program namestimo mu moramo dodati M3U seznam. To storimo iz menija Nastavitve->Seznam predvajanja->+->Dodaj URL/Izberi datoteko.

Slika

Dodati je potrebno še povezavo do XMLTV datoteke. Seznami so prirejeni za mojo XMLTV datoteko, ki si jo lahko 1x dnevno shranite k sebi.

Slika

Rezultat je preprost vmesnik kjer vidite kanale, izbirate skupine, spremljate spored in zaženete predvajanje preko vašega priljubljenega predvajalnika.

Slika

Meni deluje super preko Android telefona in Android tablice. Je odličen program za takrat, ko sem na poti in imam dober brezžičen signal.

IP-TV Player:

Za ta program obstaja svoja tema. Program potrebuje malce več razlage, ker XMLTV ni direktno podprt in tudi logotipe ne zna naložiti iz spletnega naslova V temi podrobno razložim kako se uporabijo logotipi in enostaven spored, ki se ga zgenerira iz mojega dodatnega programa.

Tano Player:

Tano Player uporabnika ntadej-a je eden izmed odličnih slovenskih predvajalnikov in huda konkurenca MulticastTV predvajalniku (ki ga sam ne uporabljam). Edina pomanjkljivost je po mojem mnenju hitrost zagona in vsaj pri meni in pri trenutni verziji nedelovanje podnapisov. Avtorju sem to že javil in obljublja novo verzijo. Sama nastavitev (če imaš pravilen seznam!) je zelo preprosta in vse dela "od prve". Ko program zaženemo gremo takoj v menu Možnosti->Nastavitve. V zavihku Programi dodamo lokalno pot do M3U seznama ali pa spletno pot (boljša varianta) in izberemo, da se ob vsakem zagonu posodobi.

Slika

Pod zavihkom spored pa izberemo ali lokalno pot do webmaherjeve XMLTV datoteke ali spletno pot:
http://freeweb.t-2.net/sprd/sprd.xml

Slika

S klikom gumba Save se nastavitve shranijo ampak samodejno ne uveljavijo. Zato program še enkrat zaženemo. Ob zagonu naj bi se videli seznami kanalov, spored in logotipi zanj.

Slika

Slika

Slika

In to je to. Zelo enostavno.

XBMC/Kodi:

Navodila za XBMC in Kodi so zelo podobna, če že ne čisto enaka. Najprej je potrebno omogočit TV v živo. To se izbere pod menu Sistem->Nastavitve->TV v živo.

Slika

Pod izbiro Splošno označite Omogočeno.

Slika

Javil bo napako, da ni vključen noben PVR dodatek. Iz seznama izberite PVR IPTV Simple Client. Verzija mora biti novejša od verzije 1.9.2. Šele od te verzije dalje namreč podpira tudi logotipe iz spletne mape.

Slika

Kliknite na Prilagodi, kjer se prikažejo trije zavihki. Na prvem Splošno se nastavi pot do generiranega M3U seznama za XMBC/Kodi. Lahko je Krajevna pot (iz lokalnega diska) ali pa Oddaljena pot (URL naslov do seznama). Sam vedno izberem URL naslov. Ko posodobim skripto, jo lepo naložim na moj spletni strežnik in XBMC na tablici in PC-ju jo bo takoj ob naslednjem zagonu uporabil. Če bi jo imel na tablici in računalniku lokalno, bi jo moral dvakrat kopirati nanj.

Slika

Na zavihku Nastavitve EPG zopet izberemo lokalno ali pa spletno mesto XMLTV datoteke od webmaher-ja. Da mu ne zasedemo preveč pasovne širine na strežniku priporočam, da si vsak dnevno (tedensko?) shrani epg.xml iz njegovega strežnika lokalno na svoj strežnik in pot prilagodi da kaže tam. Če tega ne naredimo in webmaher-ja ne odklopijo iz interneta zaradi prevelike porabe potem vpišem povezavo sledeče:

Slika

Na tretjem zavihku izberemo spletno ali lokalno pot do logitopov. Trenutno jih gostim na mojem strežniku. Odvisno od porabe pa ne garantiram da bodo tam ostali.

Možne lokacije glede na velikost logotipov so:

http://appinstaller.kralj.info/iptvplayer/logo/large - velike ikone
http://appinstaller.kralj.info/iptvplayer/logo/small - male ikone

Priporočam velike ikone.

Slika

Ko dodatek omogočimo in XBMC ponovno zaženemo se ob zagonu samodejno osvežijo vsi TV in radijski kanali. Hkrati se tudi osveži EPG vsebina. V glavnem meniju potem vidim dve novi možnosti in sicer Radio in TV (Kodi) oz. TV v živo in pod menu TV kanali in Radijski kanali za XBMC verzije 13.X.

Slika

Ko jih izberemo bi morali videti seznam kanalo s sporedom in ikonami.

Slika

Takole pa izgleda EPG. Še enkrat kapo dol webmaherju za ažuren TV spored!

Slika
Zadnjič spremenil THJ, dne 8. Maj 2015 ob 12:38, skupaj popravljeno 10 krat.
Slika

Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3486
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Re: Seznami predvajanj (M3U) + EPG + Logotipi - IPTV, XBMC,

Odgovor Napisal/-a madpanter » 29. Sep 2014 ob 11:48

:car:

za xbmc lahko uprabiš tu moj vodič in ga skopiraš v svojo temo da bo vse na enem mestu:

viewtopic.php?f=3&t=7711

Edit: sem opazil da si že sam naredil :plosk:
Zadnjič spremenil madpanter, dne 29. Sep 2014 ob 12:39, skupaj popravljeno 2 krat.
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

Uporabniški avatar
oyoy
Legenda
Prispevkov: 1344
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 11:41
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant
Kraj: sLOVEnija/portorož-lucija
Kontakt:

Re: Seznami predvajanj (M3U) + EPG + Logotipi - IPTV, XBMC,

Odgovor Napisal/-a oyoy » 29. Sep 2014 ob 12:20

Slika

p.s.
zahvala za osnovni M3U seznam gre uporabniku kokica2000 !
Slika

kibtu
Guru
Prispevkov: 982
Pridružen: 15. Avg 2014 ob 15:50
T-2: Že imam
Paket: T4 MEGA

Re: Seznami predvajanj (M3U) + EPG + Logotipi - IPTV, XBMC,

Odgovor Napisal/-a kibtu » 29. Sep 2014 ob 12:24

Jaz delam črtice v zvezek, koliko pirov sem dolžan webmaherju in THJ-ju.

He he he!

Vsaka čast in velika hvala!

Uporabniški avatar
THJ
Navdušenec
Prispevkov: 713
Pridružen: 26. Jun 2014 ob 09:56
T-2: Že imam

Re: Seznami predvajanj (M3U) + EPG + Logotipi - IPTV, XBMC,

Odgovor Napisal/-a THJ » 29. Sep 2014 ob 12:37

Dodal sem navodila za XBMC. Če mi čas omogoča, danes dodam še za ostale predvajalnike.
madpanter napisal/-a::car:

za xbmc lahko uprabiš tu moj vodič in ga skopiraš v svojo temo da bo vse na enem mestu:

viewtopic.php?f=3&t=7711
Uf sem šele sedaj videl. Boljše dvakrat kot nobenkrat ;-).
Slika

webmaher
Starešina
Prispevkov: 2336
Pridružen: 8. Okt 2009 ob 10:30
T-2: Še nimam
Paket: Telesmeh
Kontakt:

Re: Seznami predvajanj (M3U) + EPG + Logotipi - IPTV, XBMC,

Odgovor Napisal/-a webmaher » 29. Sep 2014 ob 13:09

:plosk: :car: :plosk: lepo, uporabno in preprosto... Vse tako kot mora biti :mrgreen:
Sony 65XE9005 z EON box, HTPC 4k HDR
Kodi 20 Nexus, Plex+a4k+umbrella

brrr
Novinec
Prispevkov: 12
Pridružen: 8. Jul 2009 ob 21:54
T-2: Že imam

Re: Seznami predvajanj (M3U) + EPG + Logotipi - IPTV, XBMC,

Odgovor Napisal/-a brrr » 29. Sep 2014 ob 15:24

opa, opa... :car:
se zadnji zebelj v krsto moje uporabe tvheadenda (+xbmc) na htpcju. ravno admin UI, ki se se kar uporaben me je drzal od tega, da preklopim na IPTV simple client.
na testnem kodiju dela vse OK (programi, epg in ikone), razen kodija seveda. :?

ko dokoncas objavi BTC address za :pivo: :pivo: :pivo:

Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3486
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Re: Seznami predvajanj (M3U) + EPG + Logotipi - IPTV, XBMC,

Odgovor Napisal/-a madpanter » 29. Sep 2014 ob 16:29

Ali je opcija da shraniš obe vrste ikon kot zip da si jih prenesem, sam sem si vedno jih shranjeval lokalno na spominsko kartico od raspberry pi? Posledično ti tudi pasovne širine ne odjemam po nepotrebnem ;-)
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

Uporabniški avatar
RobertM
Moderator
Prispevkov: 2347
Pridružen: 24. Dec 2006 ob 12:51
T-2: Že imam
Paket: Oranžni optimum BRO FTTH
Kraj: Okolica Tolmina

Re: Seznami predvajanj (M3U) + EPG + Logotipi - IPTV, XBMC,

Odgovor Napisal/-a RobertM » 29. Sep 2014 ob 17:40

kibtu napisal/-a:Jaz delam črtice v zvezek, koliko pirov sem dolžan webmaherju in THJ-ju.

He he he!

Vsaka čast in velika hvala!
Kupi nov zvezek - ta bo kmalu poln :pivo:
L.P.Robert
Pred zagonom jezika vklopi možgane !

Slika
Slika

roCkY
Legenda
Prispevkov: 1369
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 10:52
T-2: Že imam
Paket: Optika 2x (90/20, 9.6/10)

Re: Seznami predvajanj (M3U) + EPG + Logotipi - IPTV, XBMC,

Odgovor Napisal/-a roCkY » 29. Sep 2014 ob 18:47

Če zrihtate časovni zamik mim brovserja se lahko o gajbah hmelovga menimo.

EPG me pa kot sem nekje že omenil ne zanima. Morda si pa porihtam sedaj ko je zadeva očitno dodelana.

Uporabniški avatar
THJ
Navdušenec
Prispevkov: 713
Pridružen: 26. Jun 2014 ob 09:56
T-2: Že imam

Re: Seznami predvajanj (M3U) + EPG + Logotipi - IPTV, XBMC,

Odgovor Napisal/-a THJ » 30. Sep 2014 ob 06:43

madpanter napisal/-a:Ali je opcija da shraniš obe vrste ikon kot zip da si jih prenesem, sam sem si vedno jih shranjeval lokalno na spominsko kartico od raspberry pi? Posledično ti tudi pasovne širine ne odjemam po nepotrebnem ;-)
Jih zipnem in spravim na prvo objavo v tej temi.

Ažuriral sem tudi sezname. Kibtu mi je poslal par popravkov. Zgodovina sprememb je v drugi objavi v tej temi. ZIP za prenos seznamov pa v prvi. Če imate proxy zamenjajte "udp://@" z "http://IP:PORT/udp/".

Če še kdo kaj najde naj pove. Enostavno popravim.
Slika

Uporabniški avatar
THJ
Navdušenec
Prispevkov: 713
Pridružen: 26. Jun 2014 ob 09:56
T-2: Že imam

Re: Seznami predvajanj (M3U) + EPG + Logotipi - IPTV, XBMC,

Odgovor Napisal/-a THJ » 30. Sep 2014 ob 11:43

Ima kdo XL HD shemo oz. naročene vse programe in čas, da preveri kaj dela, kaj ne dela in kaj manjka (mpeg4 in mpeg2)?
Slika

kibtu
Guru
Prispevkov: 982
Pridružen: 15. Avg 2014 ob 15:50
T-2: Že imam
Paket: T4 MEGA

Re: Seznami predvajanj (M3U) + EPG + Logotipi - IPTV, XBMC,

Odgovor Napisal/-a kibtu » 30. Sep 2014 ob 13:44

Jaz sem še vedno v promocijskem obdobju, tako da lahko prečekiram. Itak vsak teden prečekiram, če je kakšen novi ip ali če je kateri mrknil. Med "mrzlimi" je verjetno Brazzers TV in pa kakšen TV Petelin (ali kaj?). Za Brazzers TV mi Playlist Editor pokaže nek signal in ime programa, ampak ni slike. Tudi pri radijskih včasih kateri utihne. Samo se je že pokazalo, da lahko kateri čez par dni spet oživi.

Drugo pa naj bi po moje delalo. Lahko pa, kot praviš, vsakega posebej pritisnem in vidim, če kaj "brca".

Odgovori