Seznami predvajanj (M3U) + EPG + Logotipi - IPTV, Kodi, Tano

Vse o T-2 IP televiziji
Odgovori
Uporabniški avatar
Lorem Ipsum
Faca
Prispevkov: 197
Pridružen: 1. Apr 2016 ob 14:16
T-2: Že imam

Re: Seznami predvajanj (M3U) + EPG + Logotipi - IPTV, Kodi, Tano

Odgovor Napisal/-a Lorem Ipsum » 27. Okt 2021 ob 20:33

Lorem Ipsum napisal/-a:
27. Okt 2021 ob 20:32
Sem popravila playliste, kar se je pač dalo. Lahko da sem kaj spregledala :shock:

CNBC in BBC World News ni bilo IPja za MPEG4. MPEG2 pa tudi pri meni sedaj ne deluje več. Pustila sem ju še na playlisti, če nista dokončno izginila.
Cinestar Comedy & Fantasy, in DTX pa ne poznam IP naslov za MPEG4, so pa še vedno na voljo v HD.

Ker je bilo kar precej sprememb, je velika verjetnost, da sem ga kje kaj tudi pokvačkala :nevem: :grrpc: .. Če kdo opazi kako napako, naj prosim sporoči, pa bom popravila :)

Uporabniški avatar
ArenaGladiatorTV
Novinec
Prispevkov: 9
Pridružen: 4. Dec 2021 ob 14:56
T-2: Še nimam

Re: Seznami predvajanj (M3U) + EPG + Logotipi - IPTV, Kodi, Tano

Odgovor Napisal/-a ArenaGladiatorTV » 6. Dec 2021 ob 15:13

Lorem Ipsum napisal/-a:
27. Okt 2021 ob 20:33
Lorem Ipsum napisal/-a:
27. Okt 2021 ob 20:32
Sem popravila playliste, kar se je pač dalo. Lahko da sem kaj spregledala :shock:

CNBC in BBC World News ni bilo IPja za MPEG4. MPEG2 pa tudi pri meni sedaj ne deluje več. Pustila sem ju še na playlisti, če nista dokončno izginila.
Cinestar Comedy & Fantasy, in DTX pa ne poznam IP naslov za MPEG4, so pa še vedno na voljo v HD.

Ker je bilo kar precej sprememb, je velika verjetnost, da sem ga kje kaj tudi pokvačkala :nevem: :grrpc: .. Če kdo opazi kako napako, naj prosim sporoči, pa bom popravila :)
Pozdravljeni, torej men IPTV ne dela(delajo samo nekatere playliste na pastebinu narjene pa freeweb ITAK-ov EKG tud dela, probam z cmd-jem pingat te vaše ip-je in napiše v cmd-ju "timed out" kar pomeni, da ip-ji ne delajo.
T2-ja nimam, ker deluje samo v Ljubljani in njeni okolici oz. v večjih mestih pač pokritosti nima in tu kjer mi živimo T2 signala ni. Internet mamo modem pa 4G sim kartico od A1, TV mamo Telemacho-v in pa tudi mobilne pakete za telefon so telemachovi tako, da imamo EON ampak Arena Šport programov pa ne tako, da me zanima, če se da nekak dobit ip-je za IPTV da bi zastonj samo Arena Šport slovenske program gledal, ker namreč vse ostale programe imamo tudi na EON-nu, in samo Arena Šport programov nimamo in, ker samo te programe rabimo jih nikjer samo teh nemoreš oz. nemorem kupit vedno bi rabli zraven kakšne druge še dodat v paket oz. bi bili že v paketu pa pol plačevat polno naročnino za 2 TV pakete ampak to ne gre upam, da to vesta dobri ljudje Neuradnega T2 forum-a
ArenaGladiatorTV
Narodni borec za Arena Šport TV programe pri Telemachu. :beri:

mikrohard
Starešina
Prispevkov: 3103
Pridružen: 1. Feb 2014 ob 17:52
T-2: Še nimam

Re: Seznami predvajanj (M3U) + EPG + Logotipi - IPTV, Kodi, Tano

Odgovor Napisal/-a mikrohard » 6. Dec 2021 ob 15:18

Tukaj lahko plačaš za Arena programe... Mini + Arena te pride 8€ na mesec... https://tv.t-2.net

Multicast ti pa ne more delat, če nimaš interneta in TV-ja pri T-2, Telekomu ali A1.

Uporabniški avatar
ArenaGladiatorTV
Novinec
Prispevkov: 9
Pridružen: 4. Dec 2021 ob 14:56
T-2: Še nimam

Re: Seznami predvajanj (M3U) + EPG + Logotipi - IPTV, Kodi, Tano

Odgovor Napisal/-a ArenaGladiatorTV » 6. Dec 2021 ob 15:27

mikrohard napisal/-a:
6. Dec 2021 ob 15:18
Tukaj lahko plačaš za Arena programe... Mini + Arena te pride 8€ na mesec... https://tv.t-2.net

Multicast ti pa ne more delat, če nimaš interneta in TV-ja pri T-2, Telekomu ali A1.
Zdravo a ni sem reku, da mam internet pri A1 ? Ker ga imam pri A1 pa Multicast na računalniku ne dela.
ArenaGladiatorTV
Narodni borec za Arena Šport TV programe pri Telemachu. :beri:

Uporabniški avatar
ArenaGladiatorTV
Novinec
Prispevkov: 9
Pridružen: 4. Dec 2021 ob 14:56
T-2: Še nimam

Re: Seznami predvajanj (M3U) + EPG + Logotipi - IPTV, Kodi, Tano

Odgovor Napisal/-a ArenaGladiatorTV » 6. Dec 2021 ob 15:32

mikrohard napisal/-a:
6. Dec 2021 ob 15:18
Tukaj lahko plačaš za Arena programe... Mini + Arena te pride 8€ na mesec... https://tv.t-2.net

Multicast ti pa ne more delat, če nimaš interneta in TV-ja pri T-2, Telekomu ali A1.
Aja pa to kar si mi ti poslal stane 20€ n a okroglo pa še za ravno tiste športne programe od Arene, ko jih človk dejansko rabi je treba doplačat še dodatnih 4€ in je to 24€ pa smo pol že skor pri ceni trenutnega Telemach TV paketa, ki ga imamo tko da to ni rentabilno sploh človk.
Zadnjič spremenil ArenaGladiatorTV, dne 6. Dec 2021 ob 17:48, skupaj popravljeno 1 krat.
ArenaGladiatorTV
Narodni borec za Arena Šport TV programe pri Telemachu. :beri:

mikrohard
Starešina
Prispevkov: 3103
Pridružen: 1. Feb 2014 ob 17:52
T-2: Še nimam

Re: Seznami predvajanj (M3U) + EPG + Logotipi - IPTV, Kodi, Tano

Odgovor Napisal/-a mikrohard » 6. Dec 2021 ob 15:57

Cena za Maxi paket je 20€ na mesec. Maxi paket ima že vključene Arena programe... tako da tam ni treba nič doplačat. Cena za Mini paket je pa 5€ na mesec. Doplačilo za Arena programe je 3€ na mesec. Tako da je končna (najnižja možna) cena za Arena programe 8€ na mesec.

mikrohard
Starešina
Prispevkov: 3103
Pridružen: 1. Feb 2014 ob 17:52
T-2: Še nimam

Re: Seznami predvajanj (M3U) + EPG + Logotipi - IPTV, Kodi, Tano

Odgovor Napisal/-a mikrohard » 6. Dec 2021 ob 15:57

ArenaGladiatorTV napisal/-a:
6. Dec 2021 ob 15:27
Zdravo a ni sem reku, da mam internet pri A1 ? Ker ga imam pri A1 pa Multicast na računalniku ne dela.
Internet pri A1 ti nič ne pomaga, če nimaš tudi TV pri A1.

Uporabniški avatar
ArenaGladiatorTV
Novinec
Prispevkov: 9
Pridružen: 4. Dec 2021 ob 14:56
T-2: Še nimam

Re: Seznami predvajanj (M3U) + EPG + Logotipi - IPTV, Kodi, Tano

Odgovor Napisal/-a ArenaGladiatorTV » 6. Dec 2021 ob 17:45

mikrohard napisal/-a:
6. Dec 2021 ob 15:57
ArenaGladiatorTV napisal/-a:
6. Dec 2021 ob 15:27
Zdravo a ni sem reku, da mam internet pri A1 ? Ker ga imam pri A1 pa Multicast na računalniku ne dela.
Internet pri A1 ti nič ne pomaga, če nimaš tudi TV pri A1.
Zastopim to čist sam tud pri A1 bi mogu plačat visoko ceno ker se ne da dobit samo Arene Šport kanalov slovenskih, ki jih rabim in samo to rabim, ker ostale mam itak al na EON-u al mam pa tud neke playliste za recimo HBO kanale slovenske, da lahko gledam ampak samo Arene Šport slovenskih ni, nevem al je to zato ker so prenovi je pa res, da na splošno je slovenskih športnih kanalov videt bolj malo al pa sploh nič na nekaterih playlistah ali pa spletnih straneh kot npr. freestreams-live.com
ArenaGladiatorTV
Narodni borec za Arena Šport TV programe pri Telemachu. :beri:

Uporabniški avatar
ArenaGladiatorTV
Novinec
Prispevkov: 9
Pridružen: 4. Dec 2021 ob 14:56
T-2: Še nimam

Re: Seznami predvajanj (M3U) + EPG + Logotipi - IPTV, Kodi, Tano

Odgovor Napisal/-a ArenaGladiatorTV » 6. Dec 2021 ob 17:49

mikrohard napisal/-a:
6. Dec 2021 ob 15:57
Cena za Maxi paket je 20€ na mesec. Maxi paket ima že vključene Arena programe... tako da tam ni treba nič doplačat. Cena za Mini paket je pa 5€ na mesec. Doplačilo za Arena programe je 3€ na mesec. Tako da je končna (najnižja možna) cena za Arena programe 8€ na mesec.
razumem to zdej sam je brezveze met dve naročnini na TV a ni ?
ArenaGladiatorTV
Narodni borec za Arena Šport TV programe pri Telemachu. :beri:

mikrohard
Starešina
Prispevkov: 3103
Pridružen: 1. Feb 2014 ob 17:52
T-2: Še nimam

Re: Seznami predvajanj (M3U) + EPG + Logotipi - IPTV, Kodi, Tano

Odgovor Napisal/-a mikrohard » 6. Dec 2021 ob 18:07

To veš pa samo ti, če ti je šport toliko vreden (meni osebno ni). Dejstvo je, da zelo verjetno noben operater v Sloveniji ne bo več imel vseh športnih programov... imeli bodo bodisi Sportklub, bodisi Areno. Če nimaš prijatelja pri drugem operaterju, da bi med seboj delila mobilno ali spletno TV, boš pač prisiljen plačati dodatno naročnino (v kolikor so ti toliko vredno). Brezplačne (piratske) streame boš mogoče celo kje našel... ampak lahko čez noč izginejo.

Uporabniški avatar
ArenaGladiatorTV
Novinec
Prispevkov: 9
Pridružen: 4. Dec 2021 ob 14:56
T-2: Še nimam

Re: Seznami predvajanj (M3U) + EPG + Logotipi - IPTV, Kodi, Tano

Odgovor Napisal/-a ArenaGladiatorTV » 7. Dec 2021 ob 18:34

mikrohard napisal/-a:
6. Dec 2021 ob 18:07
To veš pa samo ti, če ti je šport toliko vreden (meni osebno ni). Dejstvo je, da zelo verjetno noben operater v Sloveniji ne bo več imel vseh športnih programov... imeli bodo bodisi Sportklub, bodisi Areno. Če nimaš prijatelja pri drugem operaterju, da bi med seboj delila mobilno ali spletno TV, boš pač prisiljen plačati dodatno naročnino (v kolikor so ti toliko vredno). Brezplačne (piratske) streame boš mogoče celo kje našel... ampak lahko čez noč izginejo.
gospod šport mi na splošno ni toliko vreden ampak vsaj takrat, ko igrajo Mavsi od Lukata po našem času ob razumni uri(kar je redko) bi blo velik boljš met stream ko ne šteka poleg tega drobnega dela NBA bi gledu samo še nogometne tekme npr. Barcelone, ker je Antena ukradla La Ligo in pa Copa Del Rey(Španski pokal), ki ga je tudi Atena ukradla Šport klubu tko, da ne bi jih rabu vsak oz. tok velik, da bi se splačal met 2 naročnini na TV če razumeš.
ArenaGladiatorTV
Narodni borec za Arena Šport TV programe pri Telemachu. :beri:

Uporabniški avatar
kingo
Model
Prispevkov: 230
Pridružen: 23. Avg 2008 ob 11:52
T-2: Že imam
Paket: T4 200/20

Re: Seznami predvajanj (M3U) + EPG + Logotipi - IPTV, Kodi, Tano

Odgovor Napisal/-a kingo » 8. Dec 2021 ob 06:55

ArenaGladiatorTV napisal/-a:
7. Dec 2021 ob 18:34
mikrohard napisal/-a:
6. Dec 2021 ob 18:07
To veš pa samo ti, če ti je šport toliko vreden (meni osebno ni). Dejstvo je, da zelo verjetno noben operater v Sloveniji ne bo več imel vseh športnih programov... imeli bodo bodisi Sportklub, bodisi Areno. Če nimaš prijatelja pri drugem operaterju, da bi med seboj delila mobilno ali spletno TV, boš pač prisiljen plačati dodatno naročnino (v kolikor so ti toliko vredno). Brezplačne (piratske) streame boš mogoče celo kje našel... ampak lahko čez noč izginejo.
gospod šport mi na splošno ni toliko vreden ampak vsaj takrat...
Nujno ta odgovor podvoji še v drugi temi, da boš našel več odgovorov... :grr:

Uporabniški avatar
ArenaGladiatorTV
Novinec
Prispevkov: 9
Pridružen: 4. Dec 2021 ob 14:56
T-2: Še nimam

Re: Seznami predvajanj (M3U) + EPG + Logotipi - IPTV, Kodi, Tano

Odgovor Napisal/-a ArenaGladiatorTV » 8. Dec 2021 ob 19:36

kingo napisal/-a:
8. Dec 2021 ob 06:55
ArenaGladiatorTV napisal/-a:
7. Dec 2021 ob 18:34

gospod šport mi na splošno ni toliko vreden ampak vsaj takrat...
Nujno ta odgovor podvoji še v drugi temi, da boš našel več odgovorov... :grr:
lmao nah to nebi melo smisla, kar pa ima smisel je to kar sem naredil torej vprašal sem isto vprašanje v dveh različnih temah, ker je čist možno, da tisti ljudje, ki so na oni ta drugi temi, da nekaterih izmed njih ni na tej temi tukaj in potem je čist možno, da oseba, ki bi mogoče potencijalno mela dobro rešitev na mojo zagonetko(vprašanje) in namreč, če tista oseba nikoli ne zaide v tole temu tu in je vedno v tisti tam potem je smiselno, da vprašam isto vprašanje tudi tam, da tista oseba vidi vprašanje in mi morda reši mojo zagonetko.
ArenaGladiatorTV
Narodni borec za Arena Šport TV programe pri Telemachu. :beri:

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9093
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: Seznami predvajanj (M3U) + EPG + Logotipi - IPTV, Kodi, Tano

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 8. Dec 2021 ob 21:21

Dej prosim, a si sploh prebral kaj si napisal ? A ne znaš bistvo povedat z enim kratkim stavkom ?

rossi
Navdušenec
Prispevkov: 745
Pridružen: 16. Dec 2007 ob 18:27
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO FTTH BRO
Kraj: Litija

Re: Seznami predvajanj (M3U) + EPG + Logotipi - IPTV, Kodi, Tano

Odgovor Napisal/-a rossi » 8. Dec 2021 ob 21:33

Ne more prebrat kaj je napisal, ker ne pozna locil in stavkov. Obvlada pa copy paste. A so kaksne karte za tedenske banovce na voljo?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odgovori