KODI (XBMC)-Debata

Vse o T-2 IP televiziji
Odgovori
streightedge
Znanec
Prispevkov: 76
Pridružen: 13. Avg 2016 ob 14:05
T-2: Že imam

Re: KODI (XBMC)-Debata

Odgovor Napisal/-a streightedge » 12. Okt 2016 ob 20:21

Ta zna bit malo težka, ker se vse beleži serverside kak wireshark pa še to ne vem če ti kaj pomaga če gre za .ts format ti itak nebo delal v tvoji m3u listi.

Eno vprašanje glede ivue/novega builda rakuna. A mu ti lahko nastaviš katere plugine gleda za ip tv ali si mu ti nastavil freedom addon po defaultu?

kibtu
Guru
Prispevkov: 982
Pridružen: 15. Avg 2014 ob 15:50
T-2: Že imam
Paket: T4 MEGA

Re: KODI (XBMC)-Debata

Odgovor Napisal/-a kibtu » 12. Okt 2016 ob 20:26

iVue2 ...
Jaz sem to nastavil. V bistvu sem danes popoldne nekaj popravljal. Mah, tej linki enkrat delajo, enkrat ne.
Tiste prve angleške entertainment kanale sem povezal z ISRAEL LIVE. Športni pa so v glavnem FREEDOM IPTV. Sem jih imel tudi pri JOKERS TV, pa tip veselo menja, pa se mi ga ne da več sledit.

kibtu
Guru
Prispevkov: 982
Pridružen: 15. Avg 2014 ob 15:50
T-2: Že imam
Paket: T4 MEGA

Re: KODI (XBMC)-Debata

Odgovor Napisal/-a kibtu » 12. Okt 2016 ob 20:35

Auuu, kakšno srečo imamo!!! Sploh ne vem, če je kdo opazil???
Pri tem FREEDOM IPTV so imeli v prvem MIX-u te naše (YU) kanale, ki super delujejo. Danes gledam, piše pri MIX 1 še "Carlos". Kliknem in ni več Yuge. Ampak ... na srečo sem kar tako naredil link v podmeni LIVE TV in še vedno deluje!!! Wau!
Kako že rečejo naši južni bratje ... Sreča prati hrabre! Ha ha ha!
Torej ta link do "Yuge" je zaenkrat dobavljiv le v novem Rakunu.

Uporabniški avatar
Gizoman
Model
Prispevkov: 333
Pridružen: 1. Maj 2009 ob 11:22
T-2: Že imam
Paket: Oranžni midi + A1 kombo M
Kraj: Postojna

Re: KODI (XBMC)-Debata

Odgovor Napisal/-a Gizoman » 12. Okt 2016 ob 23:42

:plosk: Da ne boš samo ti tu "govoril", hehe. Dobro ti gre tole vse skupaj :plosk:

kibtu
Guru
Prispevkov: 982
Pridružen: 15. Avg 2014 ob 15:50
T-2: Že imam
Paket: T4 MEGA

Re: KODI (XBMC)-Debata

Odgovor Napisal/-a kibtu » 12. Okt 2016 ob 23:45

Hvala, Gizoman! Včasih res paše en feed-back.

History 2 je že v listi in dela. Ampak se izklopi po enih 25 sekundah. Tisti daljši zapis v FREEDOM IPTV ima očitno še kakšen ključ. Ne vem, kako to rešit. Grrr!

kibtu
Guru
Prispevkov: 982
Pridružen: 15. Avg 2014 ob 15:50
T-2: Že imam
Paket: T4 MEGA

Re: KODI (XBMC)-Debata

Odgovor Napisal/-a kibtu » 13. Okt 2016 ob 09:56

Očitno je problem v Simple Clientu. A morda kdo ve, kako nahecat PVR IPTV Simple Clienta, da bi dlje časa predvajal ".ts" fajl? Zažene ga, vendar ga zapre po cca 20 sekundah.
Lahko probate. Trenutno se H2 nahaja v moji listi, ima logo in EPG, ima pa tudi problem s predvajanjem. :(

kibtu
Guru
Prispevkov: 982
Pridružen: 15. Avg 2014 ob 15:50
T-2: Že imam
Paket: T4 MEGA

Re: KODI (XBMC)-Debata

Odgovor Napisal/-a kibtu » 13. Okt 2016 ob 11:41

streightedge napisal/-a: Eno vprašanje glede ivue/novega builda rakuna. A mu ti lahko nastaviš katere plugine gleda za ip tv ali si mu ti nastavil freedom addon po defaultu?
iVue ima zelo ozko izbiro dodatkov od katerih jemlje streame. Rešitev je ta, da želene streame najprej flikneš med priljubljene, nato pa v iVue povežeš. Namreč možno je povezovati s streami, ki so med priljubljenimi. Jaz jih tako veliko povežem.

cable guy
Model
Prispevkov: 328
Pridružen: 2. Dec 2014 ob 23:40
T-2: Že imam
Paket: Exyu iptv+Directtv+Verizon+Sky

Re: KODI (XBMC)-Debata

Odgovor Napisal/-a cable guy » 14. Okt 2016 ob 22:58

Freedom iptv ne dela nonstop.....n fbju je obvestilo da bo avtor sedaj v naslednjih par tednih nekaj stvari izboljsal in bo prihajalo do prekinitev. Meni je vceraj zvecer delalo vse zdaj danes spet pise error 429 al nekaj takega....
"To Do is To Be" - Nietzsche

"To Be is To Do" - Kant

"Do Be Do Be Do" - Scooby Doo

kibtu
Guru
Prispevkov: 982
Pridružen: 15. Avg 2014 ob 15:50
T-2: Že imam
Paket: T4 MEGA

Re: KODI (XBMC)-Debata

Odgovor Napisal/-a kibtu » 14. Okt 2016 ob 23:28

To je vedno pri novih "Boom" dodatkih.
Sem zdaj probal ... en dela, en ne.

cable guy
Model
Prispevkov: 328
Pridružen: 2. Dec 2014 ob 23:40
T-2: Že imam
Paket: Exyu iptv+Directtv+Verizon+Sky

Re: KODI (XBMC)-Debata

Odgovor Napisal/-a cable guy » 14. Okt 2016 ob 23:56

kako en dela en ne? kateri dela in kater ne? jaz zalaufam freedom iptv in ko stisnem drugic enter javi napako....
"To Do is To Be" - Nietzsche

"To Be is To Do" - Kant

"Do Be Do Be Do" - Scooby Doo

Bayern1
Legenda
Prispevkov: 1004
Pridružen: 20. Avg 2015 ob 11:32
T-2: Še nimam

Re: KODI (XBMC)-Debata

Odgovor Napisal/-a Bayern1 » 15. Okt 2016 ob 09:01

kibtu napisal/-a:Očitno je problem v Simple Clientu. A morda kdo ve, kako nahecat PVR IPTV Simple Clienta, da bi dlje časa predvajal ".ts" fajl? Zažene ga, vendar ga zapre po cca 20 sekundah.
Lahko probate. Trenutno se H2 nahaja v moji listi, ima logo in EPG, ima pa tudi problem s predvajanjem. :(
pvr iptv nima tezav s predvajanjem .ts linkov....to da mece ven po nekaj sekundah je slab izvor, oziroma bolje receno, prevec uporabnikov na isti racun....vsaj take izkusnje imam jaz....

Bayern1
Legenda
Prispevkov: 1004
Pridružen: 20. Avg 2015 ob 11:32
T-2: Še nimam

Re: KODI (XBMC)-Debata

Odgovor Napisal/-a Bayern1 » 15. Okt 2016 ob 09:02

kibtu napisal/-a:Očitno je problem v Simple Clientu. A morda kdo ve, kako nahecat PVR IPTV Simple Clienta, da bi dlje časa predvajal ".ts" fajl? Zažene ga, vendar ga zapre po cca 20 sekundah.
Lahko probate. Trenutno se H2 nahaja v moji listi, ima logo in EPG, ima pa tudi problem s predvajanjem. :(
pvr iptv nima tezav s predvajanjem .ts linkov....to da mece ven po nekaj sekundah je slab izvor, oziroma bolje receno, prevec uporabnikov na isti racun....vsaj take izkusnje imam jaz....

kibtu
Guru
Prispevkov: 982
Pridružen: 15. Avg 2014 ob 15:50
T-2: Že imam
Paket: T4 MEGA

Re: KODI (XBMC)-Debata

Odgovor Napisal/-a kibtu » 15. Okt 2016 ob 12:56

@Bayern1
Probal sem namestit različne verzije PVR IPTV Simple Clienta. Pri verziji 1.12.12 mi je video delal vsakič po 3 minute. Isti vir predvajan prik FREEDOM IPTV dodatka, pa dela normalno brez problemov.
Torej ni vir ampak player ... po moje.

Malo je pomagalo tudi preimenovanje .ts v .m3u8

Bayern1
Legenda
Prispevkov: 1004
Pridružen: 20. Avg 2015 ob 11:32
T-2: Še nimam

Re: KODI (XBMC)-Debata

Odgovor Napisal/-a Bayern1 » 15. Okt 2016 ob 15:10

glej, jaz se res s tem nisem toliko ukvarjal kot ti....lahko da je problem tudi pvr....sem samo hotel povedat da se to dogaja tudi na vlc playerjih....

Bayern1
Legenda
Prispevkov: 1004
Pridružen: 20. Avg 2015 ob 11:32
T-2: Še nimam

Re: KODI (XBMC)-Debata

Odgovor Napisal/-a Bayern1 » 16. Okt 2016 ob 15:42

res si moram en tv umisliti, da bom zvecer legel in gledal....preko racunalnika je ok samo ce sem zraven.....se pravi, povezal bi tv samo z hdmi kablom z laptopom....potem bi ekran zaprl na laptopu in naprej fural kodi na tvju z wifi misem....iscem pa 32" ekran, mora biti full hd 1920x1080 podporo, drugo pa verjetno niti ni vec pomembno kaj ima...malo sem ze gledal na ceneje.si pa bi mogoce se od tukaj kdo kaj povedal kaj bi bilo ok....

Odgovori