Problem zaradi hd tv vmesnika

Vse o T-2 IP televiziji
Odgovori
Alen
Začetnik
Prispevkov: 3
Pridružen: 5. Avg 2015 ob 18:41
T-2: Še nimam

Problem zaradi hd tv vmesnika

Odgovor Napisal/-a Alen » 11. Feb 2016 ob 22:49

Čeprav so že v osnovni shemi vključeni nekateri slovenski programi, mi je tehnik priklopil tv vmesnik, ki ne podpira hd programov. Mesec nazaj sem prvič po e-pošti vprašal, kdaj bo priklopljen ta, ki hd podpira. Evo...naslednji dan me tehnik pokliče in se dogovoriva, da se bo čez 1 teden uredilo. Čakam ga cel mesec in dobim domov obvestilo, da me niso mogli priklicati, čeprav sem vedno dosegljiv. Pritožim se še prek e-pošte in mi oni isto napišejo. Ne vem kam so klicali, ampak mene niso. Pokličem spet na 0806464 in končno zvečer nekdo slušalko dvigne in se zmeniva, da bo poslal neko zahtevo tehnikom. Tehnik me takoj naslednji dan pokliče in se zmeniva, da bo prišel danes med 8. In 10. uro. Seveda ga ni bilo. 3x ga kličem, pa ne dvigne. Kličem na tehnično pomoč in mi tam pove gospod, da mi ne more pomagat.

Zanima me, če sem samo jaz nesrečnik s temi zaposlenimi? Če se že nekaj naroči in plačuje, morajo to tudi zagotoviti. Čeprav je vezava dve leti, mi že pet mesecev niso dali ustrezne opreme. Rad bi prišel v kontakt z nadrejenimi, ker to zaničevanje naročnikov in seveda nategovanje le teh se ne bo dobro končalo. Mogoče pa bo moj post težavo rešil

Najbolj neumno se mi zdi, ko se cel dan tehnika čaka, ga pač ni

Skorc
Legenda
Prispevkov: 1487
Pridružen: 21. Jul 2006 ob 11:12
T-2: Že imam
Paket: Malo mešano
Kraj: Pince

Re: Problem zaradi hd tv vmesnika

Odgovor Napisal/-a Skorc » 12. Feb 2016 ob 05:31

Če je vse res kar si napisal ... A si morda pomislil na pisno reklamacijo - klasična priporočena pošiljka (dopis, pritožbo, ....) na naslov družbe T-2 s pripisom "vodja tehnične službe"? V dopisu povzami vse, kar si zgoraj napisal. Prepričan sem, da bo po parih dneh vse urejeno. Seveda, potreben in zadosten pogoj je, da je na tvojem priključku možna takšna izvedba.
Lep pozdrav,
Škorc

Slika

Alen79
Začetnik
Prispevkov: 4
Pridružen: 10. Feb 2016 ob 10:16
T-2: Že imam

Re: Problem zaradi hd tv vmesnika

Odgovor Napisal/-a Alen79 » 12. Feb 2016 ob 07:22

Na mojem priključku je definitivno možna takšna izvedba, ker ko sem bil na telekomu, so mi HD programi brez problemov delali in to na 10/1 povezavi. Tu pa je že v osnovi 20/2. Problem Telekoma pa vsi vemo, da je cena. Pač predrago glede na konkurenco. Na vse živo sem pomislil, ampak če se kliče, pošilja e-pošto, bi človek pričakoval, da se bo že tu na njih pritisnilo. Še danes bom počakal, pa bom naredil tako kot si napisal in to s tem, da bom poslal kopije vse e-pošte, da ne bodo slučajno mislili da lažem. Pomislil sem tudi že o prekinitvi naročniškega razmerja zaradi nezagotavljanja tega, kar se pač plačuje. Drugače čez T-2 nimam pripomb. Do sedaj nisem niti enega izpada zaznal, ko pri Telekomu sem moral vsaj 1x na teden vse resetirat

Uporabniški avatar
RobertM
Moderator
Prispevkov: 2347
Pridružen: 24. Dec 2006 ob 12:51
T-2: Že imam
Paket: Oranžni optimum BRO FTTH
Kraj: Okolica Tolmina

Re: Problem zaradi hd tv vmesnika

Odgovor Napisal/-a RobertM » 12. Feb 2016 ob 07:36

Daj mi podatke o priključku na ZS.
In piši iz enega nicka!
L.P.Robert
Pred zagonom jezika vklopi možgane !

Slika
Slika

Alen79
Začetnik
Prispevkov: 4
Pridružen: 10. Feb 2016 ob 10:16
T-2: Že imam

Re: Problem zaradi hd tv vmesnika

Odgovor Napisal/-a Alen79 » 12. Feb 2016 ob 10:48

Izgleda, da je forum pomagal. Tehnik je prišel in se mi je opravičil. Krivci pa so bili seveda oni iz info centra, ker so dali napačno kontaktno številko in za včeraj seveda njihov šef, ker jih je drugam pošiljal.

Vseeno hvala za nasvet. Škoda pa, da je morala zadeva tako daleč it

Uporabniški avatar
atepej
Starešina
Prispevkov: 4609
Pridružen: 8. Jan 2013 ob 16:04
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO - FTTH
Kraj: Ravne na Koroškem
Kontakt:

Re: Problem zaradi hd tv vmesnika

Odgovor Napisal/-a atepej » 12. Feb 2016 ob 12:04

Alen vseeno preveri če imaš tule prav nastavljeno: https://horizont.t-2.net/profil/kontakt
Slika

Alen79
Začetnik
Prispevkov: 4
Pridružen: 10. Feb 2016 ob 10:16
T-2: Že imam

Re: Problem zaradi hd tv vmesnika

Odgovor Napisal/-a Alen79 » 12. Feb 2016 ob 22:53

Je prav nastavljeno

Odgovori